Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2015. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2019 här.

Pojkar -04

Alla lagen i P11 Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
25060301 to 25/06 10:20 to 25/06 1. 11-11 Islingby IK 6 - 2 Valbo FF P04      
25060400 to 25/06 10:20 to 25/06 2. 11-11 FC LOOTOS 1 - 1 IF Tunabro      
25062200 to 25/06 10:20 to 25/06 11. 9-9 Hammarby IF 04:6 2 - 1 Trysil FK 1      
25062201 to 25/06 11:05 to 25/06 11. 9-9 Bullermyrens IK 0 - 2 Järla IF FK      
25060401 to 25/06 11:05 to 25/06 2. 11-11 IK Brage 1 - 1 Säters IF      
25060302 to 25/06 11:05 to 25/06 1. 11-11 Vendelsö IK 1 - 2 Bele Barkarby FF Vit      
25062102 to 25/06 11:15 to 25/06 9. 9-9 IFK Vaxholm 1 5 - 0 Ulfshyttans IF      
25061902 to 25/06 11:15 to 25/06 7. 9-9 Kvarnsvedens ik 1 3 - 7 Trysil FK 2      
25060102 to 25/06 11:15 to 25/06 4. 5-5 IFK Vaxholm 2 0 - 1 Gustafs GoIF      
25062002 to 25/06 11:15 to 25/06 8. 9-9 IFK Rättvik FK 2 - 1 Enskede IK      
25061906 to 25/06 14:35 to 25/06 7. 9-9 Hammarby IF 04:6 8 - 1 Kvarnsvedens ik 2      
25062006 to 25/06 14:35 to 25/06 8. 9-9 IFK Vaxholm 2 0 - 4 Bullermyrens IK      
25060106 to 25/06 14:35 to 25/06 4. 5-5 Ulfshyttans IF 0 - 12 Bele Barkarby FF Vit      
25060307 to 25/06 15:20 to 25/06 1. 11-11 Trysil FK 1 5 - 0 Säters IF      
25061907 to 25/06 15:20 to 25/06 7. 9-9 IFK Vaxholm 1 0 - 7 IF Tunabro      
25060207 to 25/06 15:20 to 25/06 10. 9-9 Gustafs GoIF 1 - 2 Järla IF FK      
25060107 to 25/06 15:20 to 25/06 4. 5-5 Enskede IK 2 - 1 Islingby IK      
25060406 to 25/06 15:20 to 25/06 2. 11-11 Valbo FF P04 2 - 5 FC LOOTOS      
25062206 to 25/06 15:20 to 25/06 11. 9-9 Vendelsö IK 3 - 4 Trysil FK 2      
25062107 to 25/06 15:20 to 25/06 9. 9-9 IFK Rättvik FK 5 - 0 Kvarnsvedens ik 1      
25062007 to 25/06 15:20 to 25/06 8. 9-9 Ingarö IF 3 - 0 IK Brage      
26060401 fr 26/06 08:45 fr 26/06 2. 11-11 Hammarby IF 04:6 3 - 2 Gustafs GoIF      
26060301 fr 26/06 08:45 fr 26/06 1. 11-11 Bullermyrens IK 4 - 0 Trysil FK 1      
26062201 fr 26/06 08:45 fr 26/06 11. 9-9 Islingby IK 1 - 1 IFK Rättvik FK      
26060201 fr 26/06 08:45 fr 26/06 10. 9-9 IK Brage 0 - 4 Järla IF FK      
26062002 fr 26/06 09:30 fr 26/06 8. 9-9 IF Tunabro 0 - 1 Enskede IK      
26062202 fr 26/06 09:30 fr 26/06 11. 9-9 Säters IF 2 - 4 Ingarö IF      
26060302 fr 26/06 09:30 fr 26/06 1. 11-11 Trysil FK 2 5 - 1 Ulfshyttans IF      
26060402 fr 26/06 09:30 fr 26/06 2. 11-11 Vendelsö IK 8 - 0 Kvarnsvedens ik 1      
26060202 fr 26/06 09:30 fr 26/06 10. 9-9 IFK Vaxholm 2 3 - 2 Kvarnsvedens ik 2      
26062102 fr 26/06 09:30 fr 26/06 9. 9-9 IFK Vaxholm 1 1 - 3 FC LOOTOS      
26060102 fr 26/06 09:40 fr 26/06 4. 5-5 Bele Barkarby FF Vit 12 - 0 Valbo FF P04      
26062005 fr 26/06 12:45 fr 26/06 8. 9-9 IFK Vaxholm 2 2 - 4 IK Brage      
26062106 fr 26/06 12:45 fr 26/06 9. 9-9 IFK Vaxholm 1 2 - 2 Islingby IK      
26060206 fr 26/06 13:00 fr 26/06 10. 9-9 Hammarby IF 04:6 5 - 0 Bullermyrens IK      
26062107 fr 26/06 13:30 fr 26/06 9. 9-9 Enskede IK 4 - 3 Trysil FK 2      
26062006 fr 26/06 13:30 fr 26/06 8. 9-9 Bele Barkarby FF Vit 0 - 1 Kvarnsvedens ik 1      
26061907 fr 26/06 13:35 fr 26/06 7. 9-9 Kvarnsvedens ik 2 1 - 1 Säters IF      
26060107 fr 26/06 13:35 fr 26/06 4. 5-5 Vendelsö IK 4 - 1 IFK Rättvik FK      
26060207 fr 26/06 13:45 fr 26/06 10. 9-9 IF Tunabro 2 - 1 Valbo FF P04      
26061908 fr 26/06 14:20 fr 26/06 7. 9-9 Järla IF FK 0 - 2 Trysil FK 1      
26060108 fr 26/06 14:20 fr 26/06 4. 5-5 FC LOOTOS 6 - 0 Ulfshyttans IF      
26062208 fr 26/06 14:30 fr 26/06 11. 9-9 Gustafs GoIF 1 - 3 Ingarö IF      
27060300 lö 27/06 08:30 lö 27/06 1. 11-11 Gustafs GoIF 1 - 4 Bullermyrens IK      
27062200 lö 27/06 08:30 lö 27/06 11. 9-9 IFK Vaxholm 2 1 - 0 Säters IF      
27060401 lö 27/06 08:55 lö 27/06 2. 11-11 Trysil FK 1 4 - 0 Kvarnsvedens ik 2      
27062000 lö 27/06 08:55 lö 27/06 8. 9-9 Enskede IK 5 - 1 IFK Vaxholm 1      
27062201 lö 27/06 09:15 lö 27/06 11. 9-9 Bele Barkarby FF Vit 6 - 0 Islingby IK      
27060301 lö 27/06 09:15 lö 27/06 1. 11-11 IK Brage 1 - 7 Hammarby IF 04:6      
27060402 lö 27/06 09:40 lö 27/06 2. 11-11 Järla IF FK 3 - 0 Ingarö IF      
27060202 lö 27/06 09:55 lö 27/06 10. 9-9 Vendelsö IK 2 - 1 IF Tunabro      
27061902 lö 27/06 09:55 lö 27/06 7. 9-9 IFK Rättvik FK 5 - 1 Ulfshyttans IF      
27062102 lö 27/06 09:55 lö 27/06 9. 9-9 Kvarnsvedens ik 1 1 - 1 Valbo FF P04      
27060102 lö 27/06 10:05 lö 27/06 4. 5-5 Trysil FK 2 2 - 1 FC LOOTOS      
27060109 lö 27/06 15:30 lö 27/06 4. 5-5 Bullermyrens IK 2 - 3 Säters IF      
27062109 lö 27/06 15:30 lö 27/06 9. 9-9 IK Brage 1 - 0 Gustafs GoIF      
27062001 lö 27/06 16:15 lö 27/06 8. 9-9 FC LOOTOS 7 - 2 IFK Rättvik FK      
28060203 sö 28/06 10:45 sö 28/06 10. 9-9 Valbo FF P04 1 - 3 IFK Vaxholm 1      
28062103 sö 28/06 10:45 sö 28/06 9. 9-9 Enskede IK 2 - 3 Kvarnsvedens ik 1      
28061903 sö 28/06 10:45 sö 28/06 7. 9-9 IFK Vaxholm 2 0 - 5 Hammarby IF 04:6      
28062003 sö 28/06 10:45 sö 28/06 8. 9-9 Trysil FK 1 0 - 2 Ingarö IF      
28061904 sö 28/06 11:30 sö 28/06 7. 9-9 Bele Barkarby FF Vit 5 - 0 IF Tunabro      
28062004 sö 28/06 11:30 sö 28/06 8. 9-9 Islingby IK 1 - 1 Trysil FK 2      
28062005 sö 28/06 12:15 sö 28/06 8. 9-9 Vendelsö IK 9 - 0 Ulfshyttans IF      
28061905 sö 28/06 12:15 sö 28/06 7. 9-9 Järla IF FK 0 - 0 Kvarnsvedens ik 2      
28060106 sö 28/06 14:45 sö 28/06 4. 5-5 Ingarö IF 0 - 3 Kvarnsvedens ik 2