Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2015. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2019 här.

Pojkar -06

Alla lagen i P9 Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
25060600 to 25/06 10:45 to 25/06 1. 7-7 IK Brage 1 1 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
25062400 to 25/06 10:45 to 25/06 3. 7-7 Kvarnsvedens IK 1 0 - 1 Vikarby Ik 2      
25062401 to 25/06 11:30 to 25/06 3. 7-7 IF Tunabro 2 5 - 0 Samuelsdals IF      
25060601 to 25/06 11:30 to 25/06 1. 7-7 Bullermyrens IK 1 4 - 2 Vikarby Ik 1      
25060602 to 25/06 12:15 to 25/06 1. 7-7 Gustafs GoIF 3 - 0 Bullermyrens IK 2      
25060503 to 25/06 12:15 to 25/06 3. 11-11 IF Tunabro 1 1 - 1 Islingby IK 1      
25060505 to 25/06 14:15 to 25/06 3. 11-11 Samuelsdals IF 1 - 4 IK Brage 1      
25060604 to 25/06 14:15 to 25/06 1. 7-7 Bullermyrens IK 1 2 - 3 IF Tunabro 2      
25062304 to 25/06 14:15 to 25/06 2. 7-7 Islingby IK 2 7 - 1 Vikarby Ik 1      
25060605 to 25/06 15:00 to 25/06 1. 7-7 Gustafs GoIF 0 - 2 IK Brage 2      
25060506 to 25/06 15:00 to 25/06 3. 11-11 IF Tunabro 1 7 - 1 Bullermyrens IK 2      
26062300 fr 26/06 10:30 fr 26/06 2. 7-7 Vikarby Ik 1 0 - 7 Kvarnsvedens IK 2      
26060600 fr 26/06 10:30 fr 26/06 1. 7-7 IF Tunabro 1 2 - 1 Gustafs GoIF      
26060500 fr 26/06 10:30 fr 26/06 3. 11-11 IF Tunabro 3 2 - 2 IK Brage 1      
26060601 fr 26/06 11:15 fr 26/06 1. 7-7 Vikarby Ik 2 2 - 5 IK Brage 2      
26060501 fr 26/06 11:15 fr 26/06 3. 11-11 Samuelsdals IF 1 - 1 Bullermyrens IK 1      
26060603 fr 26/06 13:30 fr 26/06 1. 7-7 Bullermyrens IK 2 0 - 3 Ingarö IF 1      
26062303 fr 26/06 13:30 fr 26/06 2. 7-7 Kvarnsvedens IK 1 4 - 0 Ingarö IF 3      
26060503 fr 26/06 13:30 fr 26/06 3. 11-11 Vikarby Ik 1 1 - 1 Ingarö IF 4      
26062402 fr 26/06 13:30 fr 26/06 3. 7-7 Gustafs GoIF 2 - 2 Brunflo FK      
26060604 fr 26/06 14:15 fr 26/06 1. 7-7 Islingby IK 1 1 - 1 IK Brage 2      
26060504 fr 26/06 14:15 fr 26/06 3. 11-11 Bullermyrens IK 1 1 - 1 Ingarö IF 2      
26062403 fr 26/06 14:15 fr 26/06 3. 7-7 IF Tunabro 3 3 - 1 Samuelsdals IF      
26062304 fr 26/06 14:15 fr 26/06 2. 7-7 IF Tunabro 2 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
26060605 fr 26/06 15:00 fr 26/06 1. 7-7 Islingby IK 2 3 - 1 IK Brage 1      
26060505 fr 26/06 15:00 fr 26/06 3. 11-11 IF Tunabro 1 2 - 0 Vikarby Ik 2      
26060607 fr 26/06 16:30 fr 26/06 1. 7-7 IF Tunabro 3 2 - 3 Ingarö IF 4      
26060507 fr 26/06 16:30 fr 26/06 3. 11-11 Ingarö IF 1 1 - 3 Brunflo FK      
26062307 fr 26/06 16:30 fr 26/06 2. 7-7 IK Brage 2 4 - 2 Ingarö IF 3      
26060508 fr 26/06 17:15 fr 26/06 3. 11-11 Islingby IK 2 0 - 2 Ingarö IF 2      
27060501 lö 27/06 08:30 lö 27/06 3. 11-11 IK Brage 1 1 - 5 Ingarö IF 2      
27062300 lö 27/06 08:30 lö 27/06 2. 7-7 Ingarö IF 3 2 - 4 Gustafs GoIF      
27062400 lö 27/06 08:30 lö 27/06 3. 7-7 Islingby IK 2 2 - 1 IF Tunabro 2      
27060600 lö 27/06 08:30 lö 27/06 1. 7-7 Bullermyrens IK 1 0 - 6 Kvarnsvedens IK 2      
27060502 lö 27/06 09:15 lö 27/06 3. 11-11 Bullermyrens IK 2 1 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
27060601 lö 27/06 09:15 lö 27/06 1. 7-7 Brunflo FK 1 - 3 IF Tunabro 1      
27062301 lö 27/06 09:15 lö 27/06 2. 7-7 Samuelsdals IF 0 - 2 Ingarö IF 4      
27062401 lö 27/06 09:15 lö 27/06 3. 7-7 IK Brage 2 1 - 2 Ingarö IF 1      
27060602 lö 27/06 10:00 lö 27/06 1. 7-7 Vikarby Ik 2 2 - 1 Islingby IK 1      
27062402 lö 27/06 10:00 lö 27/06 3. 7-7 Vikarby Ik 1 1 - 3 IF Tunabro 3      
27060606 lö 27/06 13:00 lö 27/06 1. 7-7 Ingarö IF 1 0 - 1 Vikarby Ik 2      
27062406 lö 27/06 13:00 lö 27/06 3. 7-7 Kvarnsvedens IK 2 4 - 2 Ingarö IF 4      
27062407 lö 27/06 13:45 lö 27/06 3. 7-7 Brunflo FK 1 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
27060607 lö 27/06 13:45 lö 27/06 1. 7-7 Ingarö IF 2 0 - 3 IF Tunabro 3      
27062302 lö 27/06 16:00 lö 27/06 2. 7-7 IF Tunabro 2 5 - 2 Vikarby Ik 1      
27060503 lö 27/06 16:00 lö 27/06 3. 11-11 Islingby IK 1 0 - 5 Ingarö IF 3      
27060504 lö 27/06 16:45 lö 27/06 3. 11-11 Bullermyrens IK 2 1 - 0 Vikarby Ik 2      
28060600 sö 28/06 10:45 sö 28/06 1. 7-7 Brunflo FK 0 - 2 Islingby IK 1      
28062301 sö 28/06 10:45 sö 28/06 2. 7-7 Bullermyrens IK 2 2 - 2 Ingarö IF 3      
28060502 sö 28/06 11:30 sö 28/06 3. 11-11 Kvarnsvedens IK 1 0 - 2 Ingarö IF 1      
28060601 sö 28/06 11:30 sö 28/06 1. 7-7 Ingarö IF 2 2 - 0 IF Tunabro 2      
28062302 sö 28/06 11:30 sö 28/06 2. 7-7 Ingarö IF 4 3 - 2 Islingby IK 2      
28060602 sö 28/06 12:15 sö 28/06 1. 7-7 Bullermyrens IK 1 0 - 3 IF Tunabro 3      
28060504 sö 28/06 13:00 sö 28/06 3. 11-11 IK Brage 2 2 - 2 Brunflo FK      
28062304 sö 28/06 13:00 sö 28/06 2. 7-7 Samuelsdals IF 0 - 4 Islingby IK 2      
28060603 sö 28/06 13:00 sö 28/06 1. 7-7 Ingarö IF 3 1 - 1 IF Tunabro 1      
28060604 sö 28/06 13:45 sö 28/06 1. 7-7 Kvarnsvedens IK 2 2 - 0 Ingarö IF 2      
28060506 sö 28/06 14:30 sö 28/06 3. 11-11 Ingarö IF 4 4 - 3 IK Brage 1      
28060605 sö 28/06 14:30 sö 28/06 1. 7-7 Ingarö IF 1 0 - 4 Islingby IK 1      
28062306 sö 28/06 14:30 sö 28/06 2. 7-7 Gustafs GoIF 0 - 6 Kvarnsvedens IK 1