Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2017. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Skogås-Trångsunds FF

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
29062301 to 29/06 08:50 to 29/06 10. 7-7 Stor P12 Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 2 - 2 Islingby IK 2      
29062100 to 29/06 09:00 to 29/06 14. 9-9 Liten P13 (9) Grp E Skogås-Trångsunds FF 2 - 1 Järla IF FK      
29060101 to 29/06 09:00 to 29/06 8. 5-5 P14 Grp D AIK blå 5 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
29060501 to 29/06 09:40 to 29/06 18. 11-11 P11 Grp B IF Tunabro 2 0 - 6 Skogås-Trångsunds FF      
29062002 to 29/06 10:30 to 29/06 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Torsångs IF 0 - 5 Skogås-Trångsunds FF      
29060602 to 29/06 11:20 to 29/06 12. 7-7 Stor F 15 Grp A Skogås-Trångsunds FF 6 - 2 ÄST Ärla/Stenkvista      
29061102 to 29/06 12:00 to 29/06 9. 5-5 P12 Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 2 - 3 Järla IF FK 1      
29060603 to 29/06 12:30 to 29/06 12. 7-7 Stor P16 Grp A Skogås-Trångsunds FF 3 - 1 Tynset IF      
29060308 to 29/06 15:40 to 29/06 19. 11-11 P12 Grp B Tynset IF 1 0 - 8 Skogås-Trångsunds FF 2      
29061808 to 29/06 16:30 to 29/06 15. 9-9 Mellan F 15 Grp A Torsångs IF 1 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
29062408 to 29/06 17:00 to 29/06 29. 7-7 Stor P13 (9) Grp E Skogås-Trångsunds FF 3 - 0 Islingby IK      
29060110 to 29/06 19:50 to 29/06 8. 5-5 P14 Grp D Skogås-Trångsunds FF 1 - 3 Alsike IF      
29061612 to 29/06 20:00 to 29/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp D IF Brommapojkarna 2 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
30060500 fr 30/06 08:20 fr 30/06 18. 11-11 P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF 6 - 0 Islingby IK 2      
30062001 fr 30/06 09:00 fr 30/06 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 5 Skogås-Trångsunds FF      
30061201 fr 30/06 09:00 fr 30/06 27. 5-5 F13 (9) Grp D Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Gideonsbergs IF      
30060101 fr 30/06 09:10 fr 30/06 8. 5-5 P16 Grp A Dalkurd FF 3 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
30061703 fr 30/06 12:00 fr 30/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp E Sidsjö-Böle IF Grön 1 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
30062504 fr 30/06 12:20 fr 30/06 1. 7-7 Stor P14 Grp D Skogås-Trångsunds FF 1 - 0 IK Brage      
30061105 fr 30/06 12:40 fr 30/06 9. 5-5 P12 Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 5 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30060506 fr 30/06 12:40 fr 30/06 18. 11-11 P12 Grp B IFK Hedemora 1 - 12 Skogås-Trångsunds FF 2      
30060305 fr 30/06 13:30 fr 30/06 19. 11-11 P10 Grp A Islingby IK 1 2 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
30061706 fr 30/06 15:00 fr 30/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp D Saltsjö-Boo IF 1 4 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
30060308 fr 30/06 15:30 fr 30/06 19. 11-11 P10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 3 - 2 IK Brage 2      
30061507 fr 30/06 15:30 fr 30/06 24. 9-9 Stor F 15 Grp A Dala-Floda IF 4 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
30061508 fr 30/06 16:40 fr 30/06 24. 9-9 Stor P16 Grp A Heby AIF 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
30062407 fr 30/06 17:00 fr 30/06 29. 7-7 Stor P13 (9) Grp E Hille IF 1 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
30062013 fr 30/06 17:50 fr 30/06 22. 9-9 Mellan P12 Grp C Slätta SK 2 1 - 2 Skogås-Trångsunds FF 1      
30062213 fr 30/06 18:40 fr 30/06 4. 9-9 Liten P12 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 0 - 0 Alsike IF 2      
30062313 fr 30/06 18:40 fr 30/06 10. 7-7 Stor P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF 6 - 0 Dalkurd FF      
30061511 fr 30/06 20:00 fr 30/06 24. 9-9 Stor P14 Grp D Norrala IF 1 - 10 Skogås-Trångsunds FF      
01071500 lø 01/07 08:00 lø 01/07 24. 9-9 Stor F 15 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Ingarö IF      
01071600 lø 01/07 08:00 lø 01/07 5. 9-9 Stor P13 (9) Grp E Funbo IF 1 - 5 Skogås-Trångsunds FF      
01071801 lø 01/07 09:10 lø 01/07 15. 9-9 Mellan P16 Grp A FC Gunners 3 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
01071001 lø 01/07 09:40 lø 01/07 21. 5-5 P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01070503 lø 01/07 11:10 lø 01/07 18. 11-11 P12 Grp B Dalkurd FF 1 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF 2      
01072003 lø 01/07 11:10 lø 01/07 22. 9-9 Mellan P12 Grp C IK Brage 1 1 - 5 Skogås-Trångsunds FF 1      
01072305 lø 01/07 12:50 lø 01/07 10. 7-7 Stor P10 Grp A Bullermyrens IK 1 - 12 Skogås-Trångsunds FF      
01072404 lø 01/07 13:00 lø 01/07 29. 7-7 Stor F13 (9) Grp D Torsångs IF 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
01071805 lø 01/07 14:40 lø 01/07 15. 9-9 Mellan P16 Grp A Skogås-Trångsunds FF 0 - 1 Älta IF      
01072209 lø 01/07 15:40 lø 01/07 4. 9-9 Liten P12 Grp B IF Tunabro 2 - 5 Skogås-Trångsunds FF 2      
01070510 lø 01/07 16:20 lø 01/07 18. 11-11 P12 Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 2 - 4 Alsike IF 3      
01071807 lø 01/07 16:50 lø 01/07 15. 9-9 Mellan P14 Slutspel B 1/4 Final Trysil FK 1 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
01072108 lø 01/07 17:00 lø 01/07 14. 9-9 Liten P13 (9) Slutspel A 1/4 Final Skogås-Trångsunds FF 0 - 4 Dalkurd FF 1      
01070311 lø 01/07 17:20 lø 01/07 19. 11-11 P10 Grp A Dalkurd FF 1 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
01071210 lø 01/07 18:00 lø 01/07 27. 5-5 F13 (9) Slutspel B 1/4 Final Järla IF FK 2 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
01072313 lø 01/07 18:40 lø 01/07 10. 7-7 Stor P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 - 0 Bullermyrens IK      
02071400 sø 02/07 08:00 sø 02/07 16. 9-9 Stor P11 Grp B Hanvikens SK 1 1 - 6 Skogås-Trångsunds FF      
02071900 sø 02/07 08:00 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P16 Slutspel B Semifinal Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Kvarnsvedens IK      
02072501 sø 02/07 09:10 sø 02/07 1. 7-7 Stor P14 Slutspel B Semifinal Kvarnsvedens IK 0 - 3 Skogås-Trångsunds FF      
02071402 sø 02/07 09:30 sø 02/07 16. 9-9 Stor P12 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 11 - 0 Arboga Södra IF 1      
02070502 sø 02/07 09:40 sø 02/07 18. 11-11 P12 Grp C Tynset IF 2 2 - 4 Skogås-Trångsunds FF 1      
02071405 sø 02/07 11:50 sø 02/07 16. 9-9 Stor P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF 3 - 0 Ingarö IF Svart      
02071904 sø 02/07 12:30 sø 02/07 26. 9-9 Mellan F 15 Slutspel B Semifinal Tynset IF 4 - 3 P Skogås-Trångsunds FF      
02070104 sø 02/07 14:10 sø 02/07 8. 5-5 P14 Slutspel B Final IK Brage 5 - 6 P Skogås-Trångsunds FF      
02072210 sø 02/07 15:30 sø 02/07 4. 9-9 Liten P10 Grp A Islingby IK 2 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF