Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2017. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Ingarö IF

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
29061004 to 29/06 12:40 to 29/06 21. 5-5 F12 Grp A Ingarö IF Svart 9 - 0 Säters IF FK      
29062005 to 29/06 12:40 to 29/06 22. 9-9 Mellan P12 Grp B Ingarö IF Gul 3 - 1 Stuvsta IF 2      
29060506 to 29/06 13:20 to 29/06 18. 11-11 F12 Grp B Ingarö IF Gul 4 - 1 Valbo FF      
29061104 to 29/06 13:30 to 29/06 9. 5-5 P11 Grp B Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Ingarö IF Gul      
29062006 to 29/06 13:30 to 29/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A IK Brage 2 3 - 5 Ingarö IF Vit      
29062406 to 29/06 14:00 to 29/06 29. 7-7 Stor P13 (9) Grp F Upsala IF Vit 1 2 4 - 2 Ingarö IF      
29062207 to 29/06 14:00 to 29/06 4. 9-9 Liten F11 Grp A Ingarö IF Svart 0 - 3 Gideonsbergs IF 1      
29061705 to 29/06 14:00 to 29/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp C Valbo FF 0 - 1 Ingarö IF      
29062308 to 29/06 14:10 to 29/06 10. 7-7 Stor P11 Grp B IF Tunabro 2 2 - 2 Ingarö IF Svart      
29061905 to 29/06 14:30 to 29/06 26. 9-9 Mellan P14 Grp B IFK Tumba FK 2 4 - 0 Ingarö IF      
29062209 to 29/06 15:20 to 29/06 4. 9-9 Liten P10 Grp A IF Tunabro 1 2 - 7 Ingarö IF Svart      
29062310 to 29/06 15:30 to 29/06 10. 7-7 Stor F10 Grp A Ingarö IF 6 - 0 Säters IF FK      
29060206 to 29/06 15:50 to 29/06 13. 9-9 Liten P16 Grp B Ingarö IF 4 - 0 Nybergsund IL-Trysil      
29061206 to 29/06 16:00 to 29/06 27. 5-5 F13 (9) Grp A Saltsjö-Boo IF 2 5 - 0 Ingarö IF F05      
29061410 to 29/06 16:20 to 29/06 16. 9-9 Stor P12 Grp C Ingarö IF Svart 3 - 5 Arboga Södra IF 2      
29062312 to 29/06 17:00 to 29/06 10. 7-7 Stor F11 Grp A Järla IF FK 2 1 - 2 Ingarö IF Gul      
29061908 to 29/06 17:40 to 29/06 26. 9-9 Mellan F 15 Grp A Ingarö IF 5 - 1 ÄST Ärla/Stenkvista      
29062510 to 29/06 18:50 to 29/06 1. 7-7 Stor P14 Grp B Ingarö IF 0 - 6 Årsunda IF      
29062410 to 29/06 19:00 to 29/06 29. 7-7 Stor F13 (9) Grp A Ingarö IF F05 0 - 3 Spånga IS      
29062411 to 29/06 20:00 to 29/06 29. 7-7 Stor P13 (9) Grp F Ingarö IF 0 - 5 IFK Timrå      
30060200 fr 30/06 08:00 fr 30/06 13. 9-9 Liten P14 Grp B Trysil FK 10 - 0 Ingarö IF      
30062300 fr 30/06 08:20 fr 30/06 10. 7-7 Stor P11 Grp B Bullermyrens IK 4 - 3 Ingarö IF Gul      
30062200 fr 30/06 09:00 fr 30/06 4. 9-9 Liten F11 Grp A SK Iron 4 - 3 Ingarö IF Svart      
30061000 fr 30/06 09:00 fr 30/06 21. 5-5 P10 Grp A Ingarö IF Gul 6 - 1 Islingby IK 1      
30061700 fr 30/06 09:00 fr 30/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp C Ingarö IF 1 - 1 Ås IF      
30062201 fr 30/06 09:40 fr 30/06 4. 9-9 Liten P10 Grp A Stora Tuna IK 0 - 6 Ingarö IF Svart      
30061001 fr 30/06 09:40 fr 30/06 21. 5-5 F11 Grp A Ingarö IF Gul 4 - 2 Stuvsta IF      
30061101 fr 30/06 09:40 fr 30/06 9. 5-5 F10 Grp A Ingarö IF 1 - 0 Stuvsta IF 2      
30060602 fr 30/06 10:00 fr 30/06 12. 7-7 Stor P16 Grp B Ingarö IF 2 - 2 IK Brage      
30061403 fr 30/06 11:00 fr 30/06 16. 9-9 Stor P12 Grp B Ingarö IF Gul 4 - 2 Alsike IF 2      
30062203 fr 30/06 11:00 fr 30/06 4. 9-9 Liten F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Ingarö IF Svart      
30062004 fr 30/06 11:00 fr 30/06 22. 9-9 Mellan P10 Grp A IK Brage 2 2 - 3 Ingarö IF Gul      
30061302 fr 30/06 11:40 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Ingarö IF Gul 2 - 3 Hanvikens SK      
30060303 fr 30/06 11:50 fr 30/06 19. 11-11 P12 Grp A Alsike IF 1 1 - 2 Ingarö IF Vit      
30060304 fr 30/06 12:40 fr 30/06 19. 11-11 P12 Grp C Stuvsta IF 1 2 - 4 Ingarö IF Svart      
30062007 fr 30/06 13:30 fr 30/06 22. 9-9 Mellan F10 Grp A IF Tunabro 1 - 5 Ingarö IF      
30061406 fr 30/06 13:30 fr 30/06 16. 9-9 Stor P10 Grp A Bullermyrens IK 2 - 1 Ingarö IF Gul      
30061805 fr 30/06 13:40 fr 30/06 15. 9-9 Mellan P14 Grp B Ingarö IF 1 - 1 IF Tunabro      
30060105 fr 30/06 13:40 fr 30/06 8. 5-5 F 15 Grp A Ingarö IF 1 - 1 Torsångs IF      
30061304 fr 30/06 13:40 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Islingby IK 1 - 8 Ingarö IF Röd      
30062404 fr 30/06 14:00 fr 30/06 29. 7-7 Stor F13 (9) Grp A ÄST Ärla/Stenkvista 3 - 1 Ingarö IF F05      
30061407 fr 30/06 14:10 fr 30/06 16. 9-9 Stor F11 Grp A Ingarö IF Svart 1 - 4 Järla IF FK 1      
30060508 fr 30/06 14:10 fr 30/06 18. 11-11 P10 Grp A IF Tunabro 2 0 - 5 Ingarö IF Svart      
30061305 fr 30/06 14:20 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Ingarö IF Svart 5 - 1 IF Tunabro 1      
30060407 fr 30/06 14:20 fr 30/06 20. 11-11 P9 Grp A Ingarö IF Gul 5 - 5 IF Tunabro 2      
30060307 fr 30/06 14:50 fr 30/06 19. 11-11 P11 Grp A Kvarnsvedens IK 2 1 - 5 Ingarö IF Vit      
30062308 fr 30/06 14:50 fr 30/06 10. 7-7 Stor F11 Grp A Arboga Södra IF 4 - 1 Ingarö IF Gul      
30061306 fr 30/06 15:00 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Kvarnsvedens IK 1 3 - 5 Ingarö IF Grön      
30062405 fr 30/06 15:00 fr 30/06 29. 7-7 Stor F13 (9) Grp C Kvarnsvedens IK 2 - 3 Ingarö IF      
30062010 fr 30/06 15:30 fr 30/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp B Ingarö IF Svart 1 - 5 Arboga Södra IF 1      
30062209 fr 30/06 15:30 fr 30/06 4. 9-9 Liten P11 Grp B IF Tunabro 2 0 - 1 Ingarö IF Gul      
30061307 fr 30/06 15:40 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Ingarö IF Vit 5 - 4 IK Brage 1      
30060511 fr 30/06 16:10 fr 30/06 18. 11-11 F12 Grp A Ingarö IF Svart 8 - 0 IF Tunabro      
30061110 fr 30/06 16:20 fr 30/06 9. 5-5 P12 Grp A Dalkurd FF 2 7 - 2 Ingarö IF Vit      
30061308 fr 30/06 16:20 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Kvarnsvedens IK 3 5 - 1 Ingarö IF Röd      
30060410 fr 30/06 16:20 fr 30/06 20. 11-11 P9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 1 - 3 Ingarö IF Svart      
30061807 fr 30/06 16:50 fr 30/06 15. 9-9 Mellan P16 Grp B Ingarö IF 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
30060411 fr 30/06 17:00 fr 30/06 20. 11-11 P9 Grp A Ingarö IF Grön 1 - 2 IK Brage 1      
30062012 fr 30/06 17:00 fr 30/06 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Islingby IK 2 1 - 3 Ingarö IF Svart      
30061309 fr 30/06 17:00 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Samuelsdals IF 1 - 3 Ingarö IF Gul      
30060513 fr 30/06 17:50 fr 30/06 18. 11-11 P12 Grp C Alsike IF 3 1 - 2 Ingarö IF Svart      
30061411 fr 30/06 18:00 fr 30/06 16. 9-9 Stor P11 Grp B Ingarö IF Svart 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30061709 fr 30/06 18:00 fr 30/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp F Ingarö IF 1 - 2 Boo FF      
30061311 fr 30/06 18:20 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Ingarö IF Vit 4 - 2 IF Tunabro 1      
30061113 fr 30/06 18:40 fr 30/06 9. 5-5 P11 Grp B Hanvikens SK 1 3 - 1 Ingarö IF Gul      
30061809 fr 30/06 19:00 fr 30/06 15. 9-9 Mellan P14 Grp B Ingarö IF 0 - 12 Iggesunds IK      
30060414 fr 30/06 19:00 fr 30/06 20. 11-11 P9 Grp A Ingarö IF Röd 0 - 5 IF Tunabro 2      
01071500 lø 01/07 08:00 lø 01/07 24. 9-9 Stor F 15 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Ingarö IF      
01070400 lø 01/07 08:20 lø 01/07 20. 11-11 P9 Grp A Dalkurd FF 2 - 3 Ingarö IF Vit      
01070500 lø 01/07 09:00 lø 01/07 18. 11-11 F11 Grp A IF Tunabro 1 - 1 Ingarö IF Gul      
01070401 lø 01/07 09:00 lø 01/07 20. 11-11 P9 Grp A Ingarö IF Gul 9 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071201 lø 01/07 09:00 lø 01/07 27. 5-5 P13 (9) Grp F Dalkurd FF 2 3 - 0 Ingarö IF      
01070300 lø 01/07 09:00 lø 01/07 19. 11-11 P10 Grp A Islingby IK 2 4 - 4 Ingarö IF Gul      
01070301 lø 01/07 09:40 lø 01/07 19. 11-11 P11 Grp A Ingarö IF Vit 1 - 1 Vikarby IK      
01071401 lø 01/07 09:40 lø 01/07 16. 9-9 Stor P11 Grp B Ingarö IF Gul 5 - 1 IK Brage 1      
01070402 lø 01/07 09:40 lø 01/07 20. 11-11 P9 Grp A Ingarö IF Grön 5 - 1 Islingby IK      
01070202 lø 01/07 10:10 lø 01/07 13. 9-9 Liten P16 Grp B Bullermyrens IK 0 - 1 Ingarö IF      
01071002 lø 01/07 10:20 lø 01/07 21. 5-5 F12 Grp B Ingarö IF Gul 5 - 2 Järla IF FK      
01070403 lø 01/07 10:20 lø 01/07 20. 11-11 P9 Grp A Ingarö IF Svart 2 - 6 Dalkurd FF      
01072303 lø 01/07 11:10 lø 01/07 10. 7-7 Stor P12 Grp B Ingarö IF Gul 5 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
01072203 lø 01/07 11:20 lø 01/07 4. 9-9 Liten P12 Grp C Ingarö IF Svart 6 - 2 Islingby IK 2      
01070405 lø 01/07 11:40 lø 01/07 20. 11-11 P9 Grp A Samuelsdals IF 1 - 3 Ingarö IF Vit      
01070304 lø 01/07 12:00 lø 01/07 19. 11-11 F12 Grp B Torsångs IF 2 1 - 3 Ingarö IF Gul      
01072004 lø 01/07 12:00 lø 01/07 22. 9-9 Mellan F12 Grp A Tynset IF 1 1 - 4 Ingarö IF Svart      
01072204 lø 01/07 12:10 lø 01/07 4. 9-9 Liten P11 Grp B Ingarö IF Svart 3 - 2 Bullermyrens IK      
01070604 lø 01/07 12:40 lø 01/07 12. 7-7 Stor F 15 Grp A Dala-Floda IF 1 - 5 Ingarö IF      
01072005 lø 01/07 12:50 lø 01/07 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Dalkurd FF 3 - 1 Ingarö IF Gul      
01072205 lø 01/07 13:00 lø 01/07 4. 9-9 Liten P10 Grp A Ingarö IF Svart 0 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
01071205 lø 01/07 13:00 lø 01/07 27. 5-5 F13 (9) Grp C Ingarö IF 3 - 2 Kvicksunds SK      
01071306 lø 01/07 13:00 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Dalkurd FF 8 - 2 Ingarö IF Röd      
01071605 lø 01/07 13:00 lø 01/07 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp A Ingarö IF F05 3 - 1 Gustafs GoIF      
01071006 lø 01/07 13:30 lø 01/07 21. 5-5 P11 Grp A Islingby IK 1 1 - 2 Ingarö IF Vit      
01070506 lø 01/07 13:30 lø 01/07 18. 11-11 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Ingarö IF      
01070306 lø 01/07 13:30 lø 01/07 19. 11-11 P11 Grp B Hanvikens SK 4 1 - 2 Ingarö IF Gul      
01071007 lø 01/07 14:10 lø 01/07 21. 5-5 F11 Grp A Ingarö IF Svart 1 - 3 Saltsjö-Boo IF      
01072207 lø 01/07 14:20 lø 01/07 4. 9-9 Liten P11 Grp B Ingarö IF Svart 1 - 5 Dalkurd FF      
01071308 lø 01/07 14:20 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A IF Tunabro 2 4 - 1 Ingarö IF Grön      
01071408 lø 01/07 14:50 lø 01/07 16. 9-9 Stor P12 Grp A Ingarö IF Vit 1 - 1 Slätta SK 1      
01071607 lø 01/07 15:00 lø 01/07 5. 9-9 Stor P13 (9) Slutspel E 7-14 Samuelsdal 2 - 4 Ingarö IF      
01070410 lø 01/07 15:00 lø 01/07 20. 11-11 P9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 4 Ingarö IF Röd      
01070509 lø 01/07 15:30 lø 01/07 18. 11-11 P12 Grp B Tynset IF 1 3 - 1 Ingarö IF Gul      
01071310 lø 01/07 15:40 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Kvarnsvedens IK 3 1 - 5 Ingarö IF Svart      
01072010 lø 01/07 16:20 lø 01/07 22. 9-9 Mellan P12 Grp C Slätta SK 2 7 - 4 Ingarö IF Svart      
01071110 lø 01/07 16:20 lø 01/07 9. 5-5 F12 Grp A Håbo FF 1 1 - 1 Ingarö IF Svart      
01070412 lø 01/07 16:20 lø 01/07 20. 11-11 P9 Grp A Ingarö IF Vit 4 - 3 IK Brage 2      
01071311 lø 01/07 16:20 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Stuvsta IF 3 - 1 Ingarö IF Gul      
01071410 lø 01/07 16:30 lø 01/07 16. 9-9 Stor F11 Grp A Saltsjö-Boo IF 2 - 1 Ingarö IF Gul      
01071011 lø 01/07 17:20 lø 01/07 21. 5-5 P10 Grp A Ingarö IF Svart 1 - 1 IK Brage 1      
01072211 lø 01/07 17:20 lø 01/07 4. 9-9 Liten F12 Grp B Tynset IF 2 1 - 4 Ingarö IF Gul      
01071313 lø 01/07 17:40 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Samuelsdals IF 2 - 6 Ingarö IF Grön      
01072312 lø 01/07 18:00 lø 01/07 10. 7-7 Stor P10 Grp A Torsångs IF 0 - 3 Ingarö IF Gul      
01070312 lø 01/07 18:00 lø 01/07 19. 11-11 F10 Grp A Ingarö IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
01071710 lø 01/07 18:00 lø 01/07 30. 9-9 Mellan F13 (9) Slutspel B 1/4 Final Ås IF 2 - 0 Ingarö IF F05      
01071113 lø 01/07 18:30 lø 01/07 9. 5-5 F11 Grp A Torsångs IF 1 - 6 Ingarö IF Svart      
01072110 lø 01/07 19:00 lø 01/07 14. 9-9 Liten F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Ingarö IF 0 - 2 Saltsjö-Boo IF 2      
02072100 sø 02/07 08:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten P13 (9) Slutspel E 7-8 Ingarö IF 10 - 9 Islingby IK      
02072200 sø 02/07 08:00 sø 02/07 4. 9-9 Liten P12 Grp C Ingarö IF Svart 6 - 2 Alnö IF 1      
02070500 sø 02/07 08:00 sø 02/07 18. 11-11 P12 Grp A IK Brage 2 2 - 3 Ingarö IF Vit      
02072300 sø 02/07 08:00 sø 02/07 10. 7-7 Stor F10 Grp A Bullermyrens IK 0 - 6 Ingarö IF      
02072201 sø 02/07 08:50 sø 02/07 4. 9-9 Liten F12 Grp B Ingarö IF Gul 4 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
02071801 sø 02/07 09:00 sø 02/07 15. 9-9 Mellan F 15 Slutspel A Semifinal Ingarö IF 1 - 4 Kvarnsvedens IK      
02071300 sø 02/07 09:00 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Ingarö IF Grön 0 - 2 IK Brage 2      
02070101 sø 02/07 09:00 sø 02/07 8. 5-5 P14 Slutspel D 5-6 Gustafs GOIF 2 - 1 Ingarö IF      
02070302 sø 02/07 09:30 sø 02/07 19. 11-11 F12 Grp A Kvicksunds SK 4 - 3 Ingarö IF Svart      
02070202 sø 02/07 10:10 sø 02/07 13. 9-9 Liten P16 Slutspel A Semifinal FC Gunners 4 - 5 P Ingarö IF      
02070303 sø 02/07 10:20 sø 02/07 19. 11-11 P12 Grp B IF Tunabro 0 - 7 Ingarö IF Gul      
02071003 sø 02/07 10:20 sø 02/07 21. 5-5 P12 Grp C IK Brage 1 3 - 7 Ingarö IF Svart      
02072003 sø 02/07 10:30 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P12 Grp A Ingarö IF Vit 14 - 0 Säters IF FK      
02072103 sø 02/07 11:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten P13 (9) Slutspel E 7-8 IFK Vaxholm 2 - 0 Ingarö IF      
02071104 sø 02/07 11:10 sø 02/07 9. 5-5 P11 Grp A Arboga Södra IF 2 2 - 1 Ingarö IF Vit      
02071404 sø 02/07 11:10 sø 02/07 16. 9-9 Stor F11 Grp A Värmdö IF 1 - 4 Ingarö IF Svart      
02071303 sø 02/07 11:40 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Stuvsta IF 3 - 1 Ingarö IF Röd      
02072305 sø 02/07 11:50 sø 02/07 10. 7-7 Stor P10 Grp A Täby FK 0 - 0 Ingarö IF Gul      
02071405 sø 02/07 11:50 sø 02/07 16. 9-9 Stor P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF 3 - 0 Ingarö IF Svart      
02070505 sø 02/07 12:00 sø 02/07 18. 11-11 F11 Grp A Gideonsbergs IF 2 2 - 2 Ingarö IF Gul      
02071304 sø 02/07 12:20 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Ingarö IF Svart 2 - 0 IK Brage 1      
02071406 sø 02/07 12:30 sø 02/07 16. 9-9 Stor F12 Grp B Ingarö IF Gul 4 - 1 Åkersberga BK      
02072006 sø 02/07 12:40 sø 02/07 22. 9-9 Mellan F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Ingarö IF      
02071305 sø 02/07 13:00 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Ingarö IF Grön 4 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
02070605 sø 02/07 13:20 sø 02/07 12. 7-7 Stor F 15 Slutspel A Bronzekamp Dala-Floda IF 1 - 0 Ingarö IF      
02071007 sø 02/07 13:20 sø 02/07 21. 5-5 P11 Grp A Järla IF FK 2 - 4 Ingarö IF Vit      
02071306 sø 02/07 13:40 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Ingarö IF Gul 6 - 1 IF Tunabro 1      
02071408 sø 02/07 14:00 sø 02/07 16. 9-9 Stor P11 Grp B Ingarö IF Svart 2 - 4 Hanvikens SK 1      
02071108 sø 02/07 14:00 sø 02/07 9. 5-5 F11 Grp A Islingby IK 1 - 1 Ingarö IF Gul      
02070308 sø 02/07 14:00 sø 02/07 19. 11-11 P11 Grp B Ingarö IF Gul 0 - 3 Islingby IK 2      
02070508 sø 02/07 14:00 sø 02/07 18. 11-11 F12 Grp A Ingarö IF Svart 3 - 0 Torsångs IF 1      
02071307 sø 02/07 14:20 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Kvarnsvedens IK 3 1 - 12 Ingarö IF Vit      
02070406 sø 02/07 14:20 sø 02/07 20. 11-11 P9 Grp A IK Brage 2 1 - 3 Ingarö IF Svart      
02070206 sø 02/07 14:30 sø 02/07 13. 9-9 Liten P16 Slutspel A Final Ingarö IF 2 - 3 Dalkurd FF      
02072309 sø 02/07 14:30 sø 02/07 10. 7-7 Stor F11 Grp A Kvarnsvedens IK 2 - 2 Ingarö IF Svart      
02071009 sø 02/07 14:50 sø 02/07 21. 5-5 F10 Grp A Ingarö IF 0 - 1 Islingby IK      
02070509 sø 02/07 14:50 sø 02/07 18. 11-11 F12 Grp B Håbo FF 2 2 - 2 Ingarö IF Gul      
02072310 sø 02/07 15:10 sø 02/07 10. 7-7 Stor P12 Grp A Ingarö IF Vit 0 - 0 Katrineholms AIK Gult      
02072010 sø 02/07 15:20 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P12 Grp B IFK Hedemora 0 - 8 Ingarö IF Gul      
02071410 sø 02/07 15:20 sø 02/07 16. 9-9 Stor P10 Grp A Ingarö IF Svart 2 - 1 Säters IF FK      
02071010 sø 02/07 15:30 sø 02/07 21. 5-5 P11 Grp A Ingarö IF Vit 3 - 2 IF Tunabro 1