Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2017. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Stuvsta IF

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
29060500 to 29/06 08:50 to 29/06 18. 11-11 P12 Grp C Tynset IF 2 5 - 2 Stuvsta IF 1      
29061100 to 29/06 09:40 to 29/06 9. 5-5 P11 Grp A Stuvsta IF 4 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
29061401 to 29/06 09:40 to 29/06 16. 9-9 Stor F11 Grp A Värmdö IF 0 - 3 Stuvsta IF      
29060503 to 29/06 11:00 to 29/06 18. 11-11 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Stuvsta IF 2      
29061003 to 29/06 11:50 to 29/06 21. 5-5 P12 Grp C Alsike IF 3 6 - 1 Stuvsta IF 1      
29061703 to 29/06 12:00 to 29/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp C Stuvsta IF 2 - 2 Sollentuna FK Syd 2      
29060305 to 29/06 12:40 to 29/06 19. 11-11 P10 Grp A Stuvsta IF 5 - 3 IK Brage 1      
29062005 to 29/06 12:40 to 29/06 22. 9-9 Mellan P12 Grp B Ingarö IF Gul 3 - 1 Stuvsta IF 2      
29061304 to 29/06 13:20 to 29/06 17. 9-9 Stor P8 Grp A Stuvsta IF 2 6 - 3 Kvarnsvedens IK vit      
29060404 to 29/06 13:20 to 29/06 20. 11-11 P9 Grp A Stuvsta IF 7 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
29061005 to 29/06 13:30 to 29/06 21. 5-5 P11 Grp A Stuvsta IF 4 - 2 Arboga Södra IF 2      
29061105 to 29/06 14:10 to 29/06 9. 5-5 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 3 Stuvsta IF 1      
29060406 to 29/06 14:40 to 29/06 20. 11-11 P8 Grp A Kvarnsvedens IK röd 3 - 3 Stuvsta IF 1      
29060307 to 29/06 15:00 to 29/06 19. 11-11 P10 Grp A Täby FK 1 - 5 Stuvsta IF      
29062009 to 29/06 15:40 to 29/06 22. 9-9 Mellan F10 Grp A IF Tunabro 0 - 1 Stuvsta IF 2      
29060408 to 29/06 16:00 to 29/06 20. 11-11 P9 Grp A Stuvsta IF 3 - 2 Kvarnsvedens IK 3      
29061608 to 29/06 16:00 to 29/06 5. 9-9 Stor P13 (9) Grp C Vikarby IK 2 - 7 Stuvsta IF      
29061009 to 29/06 16:20 to 29/06 21. 5-5 F11 Grp A Stuvsta IF 1 - 7 Gideonsbergs IF 2      
29060409 to 29/06 16:40 to 29/06 20. 11-11 P8 Grp A Stora Tuna IK 1 - 0 Stuvsta IF 1      
30062301 fr 30/06 09:00 fr 30/06 10. 7-7 Stor F10 Grp A Stuvsta IF 1 3 - 0 Säters IF FK      
30060400 fr 30/06 09:00 fr 30/06 20. 11-11 P8 Grp A IK Brage 2 4 - 0 Stuvsta IF 1      
30061101 fr 30/06 09:40 fr 30/06 9. 5-5 F10 Grp A Ingarö IF 1 - 0 Stuvsta IF 2      
30061001 fr 30/06 09:40 fr 30/06 21. 5-5 F11 Grp A Ingarö IF Gul 4 - 2 Stuvsta IF      
30062302 fr 30/06 09:40 fr 30/06 10. 7-7 Stor P10 Grp A Stuvsta IF 7 - 1 Bullermyrens IK      
30062202 fr 30/06 10:20 fr 30/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Stuvsta IF 2 - 6 Hanvikens SK 2      
30060403 fr 30/06 11:00 fr 30/06 20. 11-11 P8 Grp A Stuvsta IF 2 2 - 5 IK Brage 1      
30062304 fr 30/06 11:50 fr 30/06 10. 7-7 Stor P12 Grp B Stuvsta IF 2 3 - 0 Arboga Södra IF 1      
30061204 fr 30/06 12:00 fr 30/06 27. 5-5 P13 (9) Grp C Stuvsta IF 1 - 2 Norrala IF blå      
30061303 fr 30/06 12:20 fr 30/06 17. 9-9 Stor P8 Grp A Stuvsta IF 1 1 - 4 IF Tunabro      
30060304 fr 30/06 12:40 fr 30/06 19. 11-11 P12 Grp C Stuvsta IF 1 2 - 4 Ingarö IF Svart      
30062306 fr 30/06 13:30 fr 30/06 10. 7-7 Stor F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 3 - 5 Stuvsta IF 1      
30062307 fr 30/06 14:10 fr 30/06 10. 7-7 Stor P10 Grp A Islingby IK 2 1 - 4 Stuvsta IF      
30060306 fr 30/06 14:10 fr 30/06 19. 11-11 F11 Grp A Stuvsta IF 0 - 6 Saltsjö-Boo IF      
30061108 fr 30/06 14:50 fr 30/06 9. 5-5 P11 Grp A Stuvsta IF 6 - 0 IF Tunabro 1      
30060409 fr 30/06 15:40 fr 30/06 20. 11-11 P8 Grp A IK Brage 2 5 - 3 Stuvsta IF 2      
30061607 fr 30/06 16:00 fr 30/06 5. 9-9 Stor P13 (9) Grp C Stuvsta IF 3 - 0 Samuelsdal      
30061010 fr 30/06 17:10 fr 30/06 21. 5-5 P12 Grp B Stuvsta IF 2 1 - 4 Dalkurd FF 1      
30060412 fr 30/06 17:40 fr 30/06 20. 11-11 P8 Grp A Islingby IK 6 - 3 Stuvsta IF 1      
30062312 fr 30/06 17:50 fr 30/06 10. 7-7 Stor P12 Grp C Alnö IF 1 5 - 5 Stuvsta IF 1      
30060311 fr 30/06 18:00 fr 30/06 19. 11-11 F10 Grp A Stuvsta IF 2 1 - 1 Bullermyrens IK      
30060413 fr 30/06 18:20 fr 30/06 20. 11-11 P8 Grp A Dalkurd FF 1 13 - 0 Stuvsta IF 2      
01071301 lø 01/07 09:00 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Stuvsta IF 4 - 0 IF Tunabro 1      
01072200 lø 01/07 09:00 lø 01/07 4. 9-9 Liten F11 Grp A Kvarnsvedens IK 0 - 0 Stuvsta IF      
01072301 lø 01/07 09:40 lø 01/07 10. 7-7 Stor P11 Grp A Islingby IK 1 0 - 4 Stuvsta IF      
01071402 lø 01/07 10:20 lø 01/07 16. 9-9 Stor P12 Grp B Stuvsta IF 2 4 - 1 IF Tunabro      
01071703 lø 01/07 11:00 lø 01/07 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp C IK Sirius FK 3 - 3 Stuvsta IF      
01070303 lø 01/07 11:10 lø 01/07 19. 11-11 P12 Grp C Arboga Södra IF 2 5 - 1 Stuvsta IF 1      
01070406 lø 01/07 12:20 lø 01/07 20. 11-11 P8 Grp A Stuvsta IF 1 5 - 6 Dalkurd FF 2      
01071405 lø 01/07 12:50 lø 01/07 16. 9-9 Stor P10 Grp A Säters IF FK 2 - 5 Stuvsta IF      
01070407 lø 01/07 13:00 lø 01/07 20. 11-11 P8 Grp A Islingby IK 3 - 4 Stuvsta IF 2      
01071406 lø 01/07 13:30 lø 01/07 16. 9-9 Stor P11 Grp A Stuvsta IF 3 - 1 IK Brage 2      
01072306 lø 01/07 13:30 lø 01/07 10. 7-7 Stor F10 Grp A Stuvsta IF 1 3 - 0 Islingby IK      
01072206 lø 01/07 13:40 lø 01/07 4. 9-9 Liten F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Stuvsta IF 2      
01071706 lø 01/07 14:00 lø 01/07 30. 9-9 Mellan P13 (9) Slutspel D 5-12 Stuvsta IF 0 - 1 Boo FF      
01072308 lø 01/07 14:50 lø 01/07 10. 7-7 Stor F11 Grp A Torsångs IF 1 - 2 Stuvsta IF      
01071309 lø 01/07 15:00 lø 01/07 17. 9-9 Stor P8 Grp A IK Brage 1 11 - 2 Stuvsta IF 1      
01071311 lø 01/07 16:20 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Stuvsta IF 3 - 1 Ingarö IF Gul      
01072310 lø 01/07 16:20 lø 01/07 10. 7-7 Stor P12 Grp C Stuvsta IF 1 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
01072012 lø 01/07 18:00 lø 01/07 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Stora Tuna IK 0 - 8 Stuvsta IF      
01070312 lø 01/07 18:00 lø 01/07 19. 11-11 F10 Grp A Ingarö IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
01071314 lø 01/07 18:20 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A IK Brage 2 2 - 3 Stuvsta IF      
02071401 sø 02/07 08:40 sø 02/07 16. 9-9 Stor P12 Grp C Stuvsta IF 1 0 - 5 Slätta SK 2      
02071002 sø 02/07 09:30 sø 02/07 21. 5-5 P12 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Stuvsta IF 2      
02070401 sø 02/07 09:40 sø 02/07 20. 11-11 P8 Grp A Stuvsta IF 2 1 - 6 IF Tunabro      
02071303 sø 02/07 11:40 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Stuvsta IF 3 - 1 Ingarö IF Röd      
02072306 sø 02/07 12:30 sø 02/07 10. 7-7 Stor F10 Grp A Stuvsta IF 1 6 - 0 Bullermyrens IK      
02072206 sø 02/07 12:40 sø 02/07 4. 9-9 Liten F10 Grp A Stuvsta IF 2 1 - 5 Islingby IK      
02070507 sø 02/07 13:20 sø 02/07 18. 11-11 P10 Grp A Stuvsta IF 11 - 0 IF Tunabro 1      
02072007 sø 02/07 13:20 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Vikarby IK 3 - 0 W Stuvsta IF      
02072308 sø 02/07 13:50 sø 02/07 10. 7-7 Stor F11 Grp A Järla IF FK 2 4 - 1 Stuvsta IF      
02071109 sø 02/07 14:40 sø 02/07 9. 5-5 F10 Grp A Stuvsta IF 2 4 - 0 Säters IF FK      
02072009 sø 02/07 14:40 sø 02/07 22. 9-9 Mellan F10 Grp A Stuvsta IF 1 5 - 0 IF Tunabro      
02072209 sø 02/07 14:40 sø 02/07 4. 9-9 Liten P12 Grp B Katrineholms AIK Svart 0 - 0 Stuvsta IF 2