Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2017. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2019 her.

Pojkar -09

Pulje A



Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29061301 to 29/06 10:40 to 29/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A Kvarnsvedens IK vit 4 - 7 Dalkurd FF 2      
29061302 to 29/06 11:20 to 29/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IK Brage 1 11 - 2 Kvarnsvedens IK röd      
29061303 to 29/06 12:40 to 29/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IK Brage 2 0 - 5 Stora Tuna IK      
29061304 to 29/06 13:20 to 29/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A Stuvsta IF 2 6 - 3 Kvarnsvedens IK vit      
29061305 to 29/06 14:00 to 29/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A Dalkurd FF 1 3 - 2 Islingby IK      
29060406 to 29/06 14:40 to 29/06 32. 11-11 P8 Plj A Kvarnsvedens IK röd 3 - 3 Stuvsta IF 1      
29060407 to 29/06 15:20 to 29/06 32. 11-11 P8 Plj A IK Brage 2 7 - 5 Kvarnsvedens IK vit      
29061307 to 29/06 16:00 to 29/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IF Tunabro 3 - 2 Dalkurd FF 2      
29060409 to 29/06 16:40 to 29/06 32. 11-11 P8 Plj A Stora Tuna IK 1 - 0 Stuvsta IF 1      
29061309 to 29/06 17:20 to 29/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IK Brage 1 5 - 3 Dalkurd FF 1      
30061300 fr 30/06 09:00 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A Islingby IK 3 - 8 Dalkurd FF 2      
30060400 fr 30/06 09:00 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A IK Brage 2 4 - 0 Stuvsta IF 1      
30061301 fr 30/06 09:40 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A Kvarnsvedens IK röd 3 - 7 Stora Tuna IK      
30060402 fr 30/06 10:20 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A Islingby IK 2 - 4 IF Tunabro      
30060403 fr 30/06 11:00 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A Stuvsta IF 2 2 - 5 IK Brage 1      
30061303 fr 30/06 12:20 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A Stuvsta IF 1 1 - 4 IF Tunabro      
30060404 fr 30/06 12:20 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A Dalkurd FF 2 1 - 3 Stora Tuna IK      
30060405 fr 30/06 13:00 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A Kvarnsvedens IK röd 2 - 9 Islingby IK      
30060408 fr 30/06 15:00 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A Kvarnsvedens IK vit 1 - 4 Dalkurd FF 1      
30060409 fr 30/06 15:40 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A IK Brage 2 5 - 3 Stuvsta IF 2      
30061310 fr 30/06 17:40 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IF Tunabro 4 - 1 Kvarnsvedens IK vit      
30060412 fr 30/06 17:40 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A Islingby IK 6 - 3 Stuvsta IF 1      
30060413 fr 30/06 18:20 fr 30/06 32. 11-11 P8 Plj A Dalkurd FF 1 13 - 0 Stuvsta IF 2      
01071305 lø 01/07 12:20 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P8 Plj A Kvarnsvedens IK vit 2 - 8 IK Brage 1      
01070406 lø 01/07 12:20 lø 01/07 32. 11-11 P8 Plj A Stuvsta IF 1 5 - 6 Dalkurd FF 2      
01070407 lø 01/07 13:00 lø 01/07 32. 11-11 P8 Plj A Islingby IK 3 - 4 Stuvsta IF 2      
01071307 lø 01/07 13:40 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK röd      
01070408 lø 01/07 13:40 lø 01/07 32. 11-11 P8 Plj A Dalkurd FF 1 4 - 1 Stora Tuna IK      
01071309 lø 01/07 15:00 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IK Brage 1 11 - 2 Stuvsta IF 1      
01071312 lø 01/07 17:00 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IK Brage 2 3 - 3 Kvarnsvedens IK vit      
02070400 sø 02/07 09:00 sø 02/07 32. 11-11 P8 Plj A Stora Tuna IK 0 - 7 IK Brage 1      
02071301 sø 02/07 09:40 sø 02/07 15. 9-9 72x55 P8 Plj A Dalkurd FF 1 8 - 0 Kvarnsvedens IK röd      
02070401 sø 02/07 09:40 sø 02/07 32. 11-11 P8 Plj A Stuvsta IF 2 1 - 6 IF Tunabro      
02071302 sø 02/07 10:20 sø 02/07 15. 9-9 72x55 P8 Plj A IK Brage 2 6 - 4 Dalkurd FF 2