Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2017. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2019 her.

Pojkar -08

Alle lagene i P9 Pulje A



Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29061300 to 29/06 10:00 to 29/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 3 - 3 Islingby IK      
29060400 to 29/06 10:40 to 29/06 32. 11-11 P9 Plj A Dalkurd FF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29060401 to 29/06 11:20 to 29/06 32. 11-11 P9 Plj A Samuelsdals IF 4 - 2 Kvarnsvedens IK 3      
29060403 to 29/06 12:40 to 29/06 32. 11-11 P9 Plj A Islingby IK 0 - 7 IK Brage 1      
29060404 to 29/06 13:20 to 29/06 32. 11-11 P9 Plj A Stuvsta IF 7 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
29060405 to 29/06 14:00 to 29/06 32. 11-11 P9 Plj A IF Tunabro 2 0 - 9 Dalkurd FF      
29061306 to 29/06 14:40 to 29/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A IF Tunabro 1 3 - 3 Hanvikens SK      
29060408 to 29/06 16:00 to 29/06 32. 11-11 P9 Plj A Stuvsta IF 3 - 2 Kvarnsvedens IK 3      
29061308 to 29/06 16:40 to 29/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Hanvikens SK 4 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
30061302 fr 30/06 11:40 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Ingarö IF Gul 2 - 3 Hanvikens SK      
30061304 fr 30/06 13:40 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Islingby IK 1 - 8 Ingarö IF Röd      
30061305 fr 30/06 14:20 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Ingarö IF Svart 5 - 1 IF Tunabro 1      
30060407 fr 30/06 14:20 fr 30/06 32. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF Gul 5 - 5 IF Tunabro 2      
30061306 fr 30/06 15:00 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 3 - 5 Ingarö IF Grön      
30061307 fr 30/06 15:40 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Ingarö IF Vit 5 - 4 IK Brage 1      
30061308 fr 30/06 16:20 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 5 - 1 Ingarö IF Röd      
30060410 fr 30/06 16:20 fr 30/06 32. 11-11 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 3 Ingarö IF Svart      
30061309 fr 30/06 17:00 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Samuelsdals IF 1 - 3 Ingarö IF Gul      
30060411 fr 30/06 17:00 fr 30/06 32. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF Grön 1 - 2 IK Brage 1      
30061311 fr 30/06 18:20 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Ingarö IF Vit 4 - 2 IF Tunabro 1      
30061312 fr 30/06 19:00 fr 30/06 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Hanvikens SK 4 - 1 IK Brage 2      
30060414 fr 30/06 19:00 fr 30/06 32. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF Röd 0 - 5 IF Tunabro 2      
01071300 lø 01/07 08:20 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A IF Tunabro 2 0 - 2 IK Brage 1      
01070400 lø 01/07 08:20 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A Dalkurd FF 2 - 3 Ingarö IF Vit      
01071301 lø 01/07 09:00 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Stuvsta IF 4 - 0 IF Tunabro 1      
01070401 lø 01/07 09:00 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF Gul 9 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071302 lø 01/07 09:40 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 3 - 7 Hanvikens SK      
01070402 lø 01/07 09:40 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF Grön 5 - 1 Islingby IK      
01070403 lø 01/07 10:20 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF Svart 2 - 6 Dalkurd FF      
01070404 lø 01/07 11:00 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A IK Brage 2 2 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
01070405 lø 01/07 11:40 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A Samuelsdals IF 1 - 3 Ingarö IF Vit      
01071306 lø 01/07 13:00 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Dalkurd FF 8 - 2 Ingarö IF Röd      
01071308 lø 01/07 14:20 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A IF Tunabro 2 4 - 1 Ingarö IF Grön      
01070409 lø 01/07 14:20 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A IK Brage 1 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01070410 lø 01/07 15:00 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 4 Ingarö IF Röd      
01071310 lø 01/07 15:40 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 1 - 5 Ingarö IF Svart      
01070411 lø 01/07 15:40 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A IF Tunabro 1 7 - 1 Samuelsdals IF      
01071311 lø 01/07 16:20 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Stuvsta IF 3 - 1 Ingarö IF Gul      
01070412 lø 01/07 16:20 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF Vit 4 - 3 IK Brage 2      
01071313 lø 01/07 17:40 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Samuelsdals IF 2 - 6 Ingarö IF Grön      
01071314 lø 01/07 18:20 lø 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A IK Brage 2 2 - 3 Stuvsta IF      
01070414 lø 01/07 18:20 lø 01/07 32. 11-11 P9 Plj A Islingby IK 0 - 7 Hanvikens SK      
02071300 sø 02/07 09:00 sø 02/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Ingarö IF Grön 0 - 2 IK Brage 2      
02071303 sø 02/07 11:40 sø 02/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Stuvsta IF 3 - 1 Ingarö IF Röd      
02071304 sø 02/07 12:20 sø 02/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Ingarö IF Svart 2 - 0 IK Brage 1      
02070403 sø 02/07 12:20 sø 02/07 32. 11-11 P9 Plj A Samuelsdals IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
02071305 sø 02/07 13:00 sø 02/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Ingarö IF Grön 4 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
02070404 sø 02/07 13:00 sø 02/07 32. 11-11 P9 Plj A Hanvikens SK 3 - 2 IF Tunabro 2      
02071306 sø 02/07 13:40 sø 02/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Ingarö IF Gul 6 - 1 IF Tunabro 1      
02070405 sø 02/07 13:40 sø 02/07 32. 11-11 P9 Plj A Dalkurd FF 13 - 1 Islingby IK      
02071307 sø 02/07 14:20 sø 02/07 15. 9-9 72x55 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 1 - 12 Ingarö IF Vit      
02070406 sø 02/07 14:20 sø 02/07 32. 11-11 P9 Plj A IK Brage 2 1 - 3 Ingarö IF Svart