Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2017. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Pojkar -04 (9-manna)


Slutspel B

Kamper - Slutspel B

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01071208 lø 01/07 16:00 lø 01/07 27. 5-5 1/4 Final Kubikenborgs IF 1 0 - 2 IF Tunabro      
01071708 lø 01/07 16:00 lø 01/07 30. 9-9 Mellan 1/4 Final Hanvikens SK 3 - 2 Kvarnsvedens IK      
01072107 lø 01/07 16:00 lø 01/07 14. 9-9 Liten 1/4 Final Hille IF 9 - 2 Norrala IF röd      
01072407 lø 01/07 16:00 lø 01/07 29. 7-7 Stor 1/4 Final Sollentuna FK Syd 2 2 - 3 IFK Timrå      
02072101 sø 02/07 09:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten Semi final IFK Timrå 0 - 1 Hille IF      
02072401 sø 02/07 09:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor Semi final IF Tunabro 3 - 2 P Hanvikens SK      
02071604 sø 02/07 12:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor Final IF Tunabro 1 - 4 Hille IF      

Slutspel C

Kamper - Slutspel C

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01071207 lø 01/07 15:00 lø 01/07 27. 5-5 3-10 Norrala IF vit 2 - 4 Arboga Södra IF Svart      
01071707 lø 01/07 15:00 lø 01/07 30. 9-9 Mellan 3-10 IK Sirius FK 4 - 2 Dalkurd FF 2      
01072106 lø 01/07 15:00 lø 01/07 14. 9-9 Liten 3-10 Funbo IF 3 - 2 Kubikenborgs IF 2      
01072406 lø 01/07 15:00 lø 01/07 29. 7-7 Stor 3-10 Västerhaninge IF 1 1 - 2 Strands IF      
02071201 sø 02/07 09:00 sø 02/07 27. 5-5 3-4 Arboga Södra IF Svart 0 - 2 Strands IF      
02071601 sø 02/07 09:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor 3-4 IK Sirius FK 2 - 4 Funbo IF      
02072404 sø 02/07 12:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor 3-4 Strands IF 1 - 3 Funbo IF      

Slutspel D

Kamper - Slutspel D

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01071206 lø 01/07 14:00 lø 01/07 27. 5-5 5-12 MSK/HAIF 1 - 3 P Västerhaninge IF 2      
01071706 lø 01/07 14:00 lø 01/07 30. 9-9 Mellan 5-12 Stuvsta IF 0 - 1 Boo FF      
01072105 lø 01/07 14:00 lø 01/07 14. 9-9 Liten 5-12 Sidsjö-Böle IF Grön 4 - 3 Sollentuna FK Syd 1      
01072405 lø 01/07 14:00 lø 01/07 29. 7-7 Stor 5-12 Bullermyrens IK 0 - 6 Ekerö IK      
02071200 sø 02/07 08:00 sø 02/07 27. 5-5 5-6 Västerhaninge IF 2 2 - 1 Ekerö IK      
02071600 sø 02/07 08:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor 5-6 Boo FF 3 - 2 Sidsjö-Böle IF Grön      
02072403 sø 02/07 11:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor 5-6 Västerhaninge IF 2 0 - 1 Boo FF      

Slutspel E

Kamper - Slutspel E

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01071606 lø 01/07 14:00 lø 01/07 5. 9-9 Stor 7-14 Islingby IK 7 - 0 Forsa IF      
01071607 lø 01/07 15:00 lø 01/07 5. 9-9 Stor 7-14 Samuelsdal 2 - 4 Ingarö IF      
01071608 lø 01/07 16:00 lø 01/07 5. 9-9 Stor 7-14 Iggesunds IK 5 - 6 P IFK Vaxholm      
01071609 lø 01/07 17:00 lø 01/07 5. 9-9 Stor 7-14 Säters IF FK 1 - 0 Gustafs GOIF      
02072100 sø 02/07 08:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten 7-8 Ingarö IF 10 - 9 Islingby IK      
02072400 sø 02/07 08:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor 7-8 Säters IF FK 0 - 2 IFK Vaxholm      
02072103 sø 02/07 11:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten 7-8 IFK Vaxholm 2 - 0 Ingarö IF      

Slutspel F

Extra kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02071700 sø 02/07 08:00 sø 02/07 30. 9-9 Mellan 9-10 Järla IF FK 2 - 0 Ås IF      
02071701 sø 02/07 09:00 sø 02/07 30. 9-9 Mellan 9-10 Saltsjö-Boo IF P04 7 - 0 Vikarby IK      
02071204 sø 02/07 12:00 sø 02/07 27. 5-5 9-10 Saltsjö-Boo IF P04 0 - 1 Järla IF FK