Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2017. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Alsike IF

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29062000 to 29/06 08:50 to 29/06 22. 9-9 Mellan P12 Plj C Slätta SK 2 2 - 0 Alsike IF 3      
29062502 to 29/06 10:00 to 29/06 1. 7-7 Stor F 15 Plj B Hammarby IF FF 1 - 0 Alsike IF      
29061002 to 29/06 11:00 to 29/06 21. 5-5 P12 Plj A Slätta SK 1 3 - 1 Alsike IF 1      
29060504 to 29/06 11:40 to 29/06 18. 11-11 P12 Plj B Alsike IF 2 7 - 0 IFK Hedemora      
29061003 to 29/06 11:50 to 29/06 21. 5-5 P12 Plj C Alsike IF 3 6 - 1 Stuvsta IF 1      
29061506 to 29/06 14:40 to 29/06 24. 9-9 Stor F14 (11) Plj C Alsike IF 1 - 3 Rönninge Salem Fotboll      
29060106 to 29/06 15:30 to 29/06 8. 5-5 P14 Plj D Alsike IF 13 - 0 Norrala IF      
29061008 to 29/06 15:30 to 29/06 21. 5-5 P12 Plj B Alsike IF 2 4 - 2 Kvarnsvedens IK Röd      
29060510 to 29/06 16:10 to 29/06 18. 11-11 P12 Plj A Alsike IF 1 5 - 2 Islingby IK 1      
29060110 to 29/06 19:50 to 29/06 8. 5-5 P14 Plj D Skogås-Trångsunds FF 1 - 3 Alsike IF      
30060601 fr 30/06 09:00 fr 30/06 12. 7-7 Stor F14 (11) Plj C Östhammar SK 0 - 0 Alsike IF      
30060201 fr 30/06 09:00 fr 30/06 13. 9-9 Liten P14 Plj D IK Brage 2 - 2 Alsike IF      
30061403 fr 30/06 11:00 fr 30/06 16. 9-9 Stor P12 Plj B Ingarö IF Gul 4 - 2 Alsike IF 2      
30060303 fr 30/06 11:50 fr 30/06 19. 11-11 P12 Plj A Alsike IF 1 1 - 2 Ingarö IF Vit      
30061005 fr 30/06 12:40 fr 30/06 21. 5-5 P12 Plj C Alsike IF 3 3 - 2 Tynset IF 2      
30060104 fr 30/06 12:40 fr 30/06 8. 5-5 F14 (11) Plj C Kvarnsvedens IK 1 - 1 Alsike IF      
30061907 fr 30/06 15:30 fr 30/06 26. 9-9 Mellan F 15 Plj B Alsike IF 0 - 0 Kvarnsvedens IK      
30060107 fr 30/06 17:00 fr 30/06 8. 5-5 F14 (11) Plj C Alsike IF 0 - 1 IF Tunabro      
30062311 fr 30/06 17:00 fr 30/06 10. 7-7 Stor P12 Plj A Alnö IF 2 3 - 4 Alsike IF 1      
30060513 fr 30/06 17:50 fr 30/06 18. 11-11 P12 Plj C Alsike IF 3 1 - 2 Ingarö IF Svart      
30062213 fr 30/06 18:40 fr 30/06 4. 9-9 Liten P12 Plj B Skogås-Trångsunds FF 2 0 - 0 Alsike IF 2      
30060211 fr 30/06 20:10 fr 30/06 13. 9-9 Liten P14 Plj D Alsike IF 0 - 2 AIK blå      
01070600 lø 01/07 08:00 lø 01/07 12. 7-7 Stor F 15 Plj B IFK Lindesberg/GSBK F02 1 - 0 Alsike IF      
01071802 lø 01/07 10:10 lø 01/07 15. 9-9 Mellan F14 (11) Plj C Alsike IF 3 - 0 Arboga Södra IF      
01072002 lø 01/07 10:20 lø 01/07 22. 9-9 Mellan P12 Plj A Säters IF FK 1 - 9 Alsike IF 1      
01071003 lø 01/07 11:10 lø 01/07 21. 5-5 P12 Plj C Alnö IF 1 4 - 3 Alsike IF 3      
01071004 lø 01/07 12:00 lø 01/07 21. 5-5 P12 Plj B Alsike IF 2 2 - 8 Katrineholms AIK Svart      
01071804 lø 01/07 13:30 lø 01/07 15. 9-9 Mellan F 15 Plj B Tynset IF 1 - 0 Alsike IF      
01071008 lø 01/07 14:50 lø 01/07 21. 5-5 P12 Plj A Alsike IF 1 5 - 3 IK Brage 2      
01072009 lø 01/07 15:30 lø 01/07 22. 9-9 Mellan P12 Plj B Alsike IF 2 4 - 2 Arboga Södra IF 1      
01070510 lø 01/07 16:20 lø 01/07 18. 11-11 P12 Plj C Skogås-Trångsunds FF 1 2 - 4 Alsike IF 3      
01070208 lø 01/07 16:50 lø 01/07 13. 9-9 Liten P14 Slutspel B 1/4 Final Alsike IF 1 - 2 IK Brage      
01072504 lø 01/07 17:50 lø 01/07 1. 7-7 Stor F14 (11) Slutspel B 1/4 Final Alsike IF 2 - 1 Säters IF FK      
02071101 sø 02/07 08:40 sø 02/07 9. 5-5 P12 Plj C Kvarnsvedens IK Vit 3 - 5 Alsike IF 3      
02071102 sø 02/07 09:30 sø 02/07 9. 5-5 P12 Plj A Alsike IF 1 3 - 6 Katrineholms AIK Gult      
02072202 sø 02/07 09:40 sø 02/07 4. 9-9 Liten P12 Plj B Dalkurd FF 1 3 - 2 Alsike IF 2      
02071503 sø 02/07 11:20 sø 02/07 24. 9-9 Stor F14 (11) Slutspel B Semifinale Alsike IF 7 - 0 Sunnersta AIF      
02072504 sø 02/07 13:50 sø 02/07 1. 7-7 Stor F 15 Slutspel C 3-4 Alsike IF 3 - 0 ÄST Ärla/Stenkvista      
02070105 sø 02/07 15:10 sø 02/07 8. 5-5 F14 (11) Slutspel B Finale Kvarnsvedens IK 0 - 1 Alsike IF