Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2017. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Kvarnsvedens IK

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29061500 to 29/06 08:00 to 29/06 24. 9-9 Stor F16 Plj A Hammarby IF FF 4 - 2 Kvarnsvedens IK      
29062400 to 29/06 08:00 to 29/06 29. 7-7 Stor P13 (9) Plj A Kvarnsvedens IK 2 - 3 Arboga Södra IF Gul      
29060300 to 29/06 08:50 to 29/06 19. 11-11 F12 Plj A Kvicksunds SK 1 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
29062200 to 29/06 08:50 to 29/06 4. 9-9 Liten P12 Plj C Arboga Södra IF 2 7 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
29061901 to 29/06 09:00 to 29/06 26. 9-9 Mellan P14 Plj E Arboga Södra IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK      
29060601 to 29/06 09:10 to 29/06 12. 7-7 Stor P16 Plj B Nybergsund IL-Trysil 1 - 3 Kvarnsvedens IK      
29062302 to 29/06 09:40 to 29/06 10. 7-7 Stor P11 Plj B Arboga Södra IF 1 4 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
29062001 to 29/06 09:40 to 29/06 22. 9-9 Mellan F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Järla IF FK      
29061100 to 29/06 09:40 to 29/06 9. 5-5 P11 Plj A Stuvsta IF 4 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
29061300 to 29/06 10:00 to 29/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 3 - 3 Islingby IK      
29061902 to 29/06 10:00 to 29/06 26. 9-9 Mellan P15 Plj B Kvarnsvedens IK 2 - 2 IK Brage 1      
29062202 to 29/06 10:20 to 29/06 4. 9-9 Liten P10 Plj A IK Brage 2 3 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
29061402 to 29/06 10:20 to 29/06 16. 9-9 Stor P10 Plj A IF Tunabro 1 2 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29060400 to 29/06 10:40 to 29/06 20. 11-11 P9 Plj A Dalkurd FF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29061301 to 29/06 10:40 to 29/06 17. 9-9 Stor P8 Plj A Kvarnsvedens IK vit 4 - 7 Dalkurd FF 2      
29061202 to 29/06 11:00 to 29/06 27. 5-5 F13 (9) Plj C Kvicksunds SK 0 - 4 Kvarnsvedens IK      
29060503 to 29/06 11:00 to 29/06 18. 11-11 F10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Stuvsta IF 2      
29060103 to 29/06 11:00 to 29/06 8. 5-5 F 15 Plj B Tynset IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
29062003 to 29/06 11:10 to 29/06 22. 9-9 Mellan F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 4 Säters IF FK      
29060401 to 29/06 11:20 to 29/06 20. 11-11 P9 Plj A Samuelsdals IF 4 - 2 Kvarnsvedens IK 3      
29061302 to 29/06 11:20 to 29/06 17. 9-9 Stor P8 Plj A IK Brage 1 11 - 2 Kvarnsvedens IK röd      
29062305 to 29/06 11:40 to 29/06 10. 7-7 Stor P12 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Tynset IF 1      
29060402 to 29/06 12:00 to 29/06 20. 11-11 F9 Plj A Torsångs IF 0 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
29061405 to 29/06 12:30 to 29/06 16. 9-9 Stor F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 5 - 0 IF Tunabro      
29062206 to 29/06 13:20 to 29/06 4. 9-9 Liten P11 Plj A Järla IF FK 2 - 6 Kvarnsvedens IK 2      
29062307 to 29/06 13:20 to 29/06 10. 7-7 Stor F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 7 - 0 Tynset IF 2      
29060404 to 29/06 13:20 to 29/06 20. 11-11 P9 Plj A Stuvsta IF 7 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
29061304 to 29/06 13:20 to 29/06 17. 9-9 Stor P8 Plj A Stuvsta IF 2 6 - 3 Kvarnsvedens IK vit      
29061104 to 29/06 13:30 to 29/06 9. 5-5 P11 Plj B Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Ingarö IF Gul      
29061105 to 29/06 14:10 to 29/06 9. 5-5 F10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 2 - 3 Stuvsta IF 1      
29061407 to 29/06 14:10 to 29/06 16. 9-9 Stor F11 Plj A SK Iron 4 - 2 Kvarnsvedens IK      
29062007 to 29/06 14:10 to 29/06 22. 9-9 Mellan P12 Plj C Kvarnsvedens IK Vit 4 - 4 Alnö IF 1      
29062506 to 29/06 14:30 to 29/06 1. 7-7 Stor P16 Plj B Kvarnsvedens IK 0 - 1 Bullermyrens IK      
29060406 to 29/06 14:40 to 29/06 20. 11-11 P8 Plj A Kvarnsvedens IK röd 3 - 3 Stuvsta IF 1      
29061408 to 29/06 14:50 to 29/06 16. 9-9 Stor P10 Plj A Stora Tuna IK 1 - 5 Kvarnsvedens IK 2      
29060205 to 29/06 14:50 to 29/06 13. 9-9 Liten F14 (11) Plj C Arboga Södra IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK      
29060508 to 29/06 14:50 to 29/06 18. 11-11 P10 Plj A Torsångs IF 2 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
29060407 to 29/06 15:20 to 29/06 20. 11-11 P8 Plj A IK Brage 2 7 - 5 Kvarnsvedens IK vit      
29061008 to 29/06 15:30 to 29/06 21. 5-5 P12 Plj B Alsike IF 2 4 - 2 Kvarnsvedens IK Röd      
29060606 to 29/06 16:00 to 29/06 12. 7-7 Stor F16 Plj A Kvarnsvedens IK 0 - 1 Torsångs IF      
29060408 to 29/06 16:00 to 29/06 20. 11-11 P9 Plj A Stuvsta IF 3 - 2 Kvarnsvedens IK 3      
29060107 to 29/06 16:30 to 29/06 8. 5-5 P14 Plj E Boo FF 1 1 - 3 Kvarnsvedens IK      
29061308 to 29/06 16:40 to 29/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Hanvikens SK 4 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29060310 to 29/06 17:20 to 29/06 19. 11-11 F11 Plj A Gideonsbergs IF 1 4 - 1 Kvarnsvedens IK      
29062109 to 29/06 18:00 to 29/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Plj C Ås IF 1 - 5 Kvarnsvedens IK      
29061611 to 29/06 19:00 to 29/06 5. 9-9 Stor P13 (9) Plj A Ekerö IK 1 - 3 Kvarnsvedens IK      
30060100 fr 30/06 08:00 fr 30/06 8. 5-5 F 15 Plj B Kvarnsvedens IK 0 - 5 Hammarby IF FF      
30061900 fr 30/06 08:10 fr 30/06 26. 9-9 Mellan P14 Plj E Strands IF 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
30062100 fr 30/06 09:00 fr 30/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Plj C Valbo FF 1 - 3 Kvarnsvedens IK      
30061400 fr 30/06 09:00 fr 30/06 16. 9-9 Stor P10 Plj A Säters IF FK 2 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
30060501 fr 30/06 09:00 fr 30/06 18. 11-11 F10 Plj A Islingby IK 2 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
30062001 fr 30/06 09:00 fr 30/06 22. 9-9 Mellan P10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 0 - 5 Skogås-Trångsunds FF      
30061301 fr 30/06 09:40 fr 30/06 17. 9-9 Stor P8 Plj A Kvarnsvedens IK röd 3 - 7 Stora Tuna IK      
30060401 fr 30/06 09:40 fr 30/06 20. 11-11 F9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 4 - 1 Torsångs IF      
30060502 fr 30/06 09:40 fr 30/06 18. 11-11 F10 Plj A IF Tunabro 4 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30061601 fr 30/06 10:00 fr 30/06 5. 9-9 Stor P13 (9) Plj A IFK Vaxholm 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
30061502 fr 30/06 10:10 fr 30/06 24. 9-9 Stor P15 Plj B Järla IF FK 2 - 2 Kvarnsvedens IK      
30061002 fr 30/06 10:20 fr 30/06 21. 5-5 P11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 3 Sundbybergs IK City      
30062003 fr 30/06 10:20 fr 30/06 22. 9-9 Mellan F11 Plj A Torsångs IF 1 - 1 Kvarnsvedens IK      
30062203 fr 30/06 11:00 fr 30/06 4. 9-9 Liten F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Ingarö IF Svart      
30061104 fr 30/06 11:50 fr 30/06 9. 5-5 P12 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 1 - 11 Katrineholms AIK Svart      
30061105 fr 30/06 12:40 fr 30/06 9. 5-5 P12 Plj C Skogås-Trångsunds FF 1 5 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30060104 fr 30/06 12:40 fr 30/06 8. 5-5 F14 (11) Plj C Kvarnsvedens IK 1 - 1 Alsike IF      
30060405 fr 30/06 13:00 fr 30/06 20. 11-11 P8 Plj A Kvarnsvedens IK röd 2 - 9 Islingby IK      
30061106 fr 30/06 13:30 fr 30/06 9. 5-5 P10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 4 - 0 Täby FK      
30062206 fr 30/06 13:30 fr 30/06 4. 9-9 Liten F10 Plj A Säters IF FK 1 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
30062306 fr 30/06 13:30 fr 30/06 10. 7-7 Stor F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 3 - 5 Stuvsta IF 1      
30060406 fr 30/06 13:40 fr 30/06 20. 11-11 F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30060406 fr 30/06 13:40 fr 30/06 20. 11-11 F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30060307 fr 30/06 14:50 fr 30/06 19. 11-11 P11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 5 Ingarö IF Vit      
30061408 fr 30/06 14:50 fr 30/06 16. 9-9 Stor P11 Plj B Kvarnsvedens IK 1 0 - 3 Hanvikens SK 4      
30060509 fr 30/06 14:50 fr 30/06 18. 11-11 F11 Plj A Kvarnsvedens IK 0 - 2 Gideonsbergs IF 2      
30062405 fr 30/06 15:00 fr 30/06 29. 7-7 Stor F13 (9) Plj C Kvarnsvedens IK 2 - 3 Ingarö IF      
30061306 fr 30/06 15:00 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 3 - 5 Ingarö IF Grön      
30060408 fr 30/06 15:00 fr 30/06 20. 11-11 P8 Plj A Kvarnsvedens IK vit 1 - 4 Dalkurd FF 1      
30062505 fr 30/06 15:20 fr 30/06 1. 7-7 Stor F16 Plj A Kvarnsvedens IK 0 - 5 Hammarby IF FF      
30060605 fr 30/06 15:30 fr 30/06 12. 7-7 Stor F14 (11) Plj C Östhammar SK 0 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061907 fr 30/06 15:30 fr 30/06 26. 9-9 Mellan F 15 Plj B Alsike IF 0 - 0 Kvarnsvedens IK      
30062310 fr 30/06 16:10 fr 30/06 10. 7-7 Stor F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 2 - 3 Torsångs IF 2      
30060410 fr 30/06 16:20 fr 30/06 20. 11-11 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 3 Ingarö IF Svart      
30061308 fr 30/06 16:20 fr 30/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 5 - 1 Ingarö IF Röd      
30061807 fr 30/06 16:50 fr 30/06 15. 9-9 Mellan P16 Plj B Ingarö IF 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
30061111 fr 30/06 17:10 fr 30/06 9. 5-5 P12 Plj C Kvarnsvedens IK Vit 7 - 2 Islingby IK 2      
30061310 fr 30/06 17:40 fr 30/06 17. 9-9 Stor P8 Plj A IF Tunabro 4 - 1 Kvarnsvedens IK vit      
30061909 fr 30/06 17:50 fr 30/06 26. 9-9 Mellan P15 Plj B Katrineholms SK FK 1 - 1 Kvarnsvedens IK      
30061411 fr 30/06 18:00 fr 30/06 16. 9-9 Stor P11 Plj B Ingarö IF Svart 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30060312 fr 30/06 18:40 fr 30/06 19. 11-11 P12 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 3 - 2 Arboga Södra IF 1      
30061810 fr 30/06 20:00 fr 30/06 15. 9-9 Mellan P14 Plj E Kvarnsvedens IK 2 - 2 Jäders IF      
30060110 fr 30/06 20:10 fr 30/06 8. 5-5 F16 Plj A Leksands IF FK 1 - 4 Kvarnsvedens IK      
01071800 lø 01/07 08:00 lø 01/07 15. 9-9 Mellan F16 Plj A Leksands IF FK 0 - 5 Kvarnsvedens IK      
01072200 lø 01/07 09:00 lø 01/07 4. 9-9 Liten F11 Plj A Kvarnsvedens IK 0 - 0 Stuvsta IF      
01070401 lø 01/07 09:00 lø 01/07 20. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF Gul 9 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071302 lø 01/07 09:40 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 3 - 7 Hanvikens SK      
01070501 lø 01/07 09:40 lø 01/07 18. 11-11 P11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 7 Arboga Södra IF 2      
01071001 lø 01/07 09:40 lø 01/07 21. 5-5 P11 Plj B Skogås-Trångsunds FF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071702 lø 01/07 10:00 lø 01/07 30. 9-9 Mellan P13 (9) Plj A Kvarnsvedens IK 2 - 1 Strands IF      
01071502 lø 01/07 10:10 lø 01/07 24. 9-9 Stor P16 Plj B IK Brage 4 - 0 Kvarnsvedens IK      
01072302 lø 01/07 10:20 lø 01/07 10. 7-7 Stor F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 2 Torsångs IF 1      
01071303 lø 01/07 10:20 lø 01/07 17. 9-9 Stor F9 Plj A Torsångs IF 2 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
01070100 lø 01/07 10:20 lø 01/07 8. 5-5 F14 (11) Plj C IF Tunabro 1 - 1 Kvarnsvedens IK      
01071103 lø 01/07 11:00 lø 01/07 9. 5-5 P12 Plj C Kvarnsvedens IK Vit 3 - 3 Järla IF FK 1      
01070404 lø 01/07 11:00 lø 01/07 20. 11-11 P9 Plj A IK Brage 2 2 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
01072303 lø 01/07 11:10 lø 01/07 10. 7-7 Stor P12 Plj B Ingarö IF Gul 5 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
01071902 lø 01/07 11:20 lø 01/07 26. 9-9 Mellan P15 Plj B Kvarnsvedens IK 0 - 4 Bråtens IK      
01071104 lø 01/07 11:50 lø 01/07 9. 5-5 F12 Plj B Åkersberga BK 3 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071305 lø 01/07 12:20 lø 01/07 17. 9-9 Stor P8 Plj A Kvarnsvedens IK vit 2 - 8 IK Brage 1      
01070204 lø 01/07 12:30 lø 01/07 13. 9-9 Liten F16 Plj A Kvarnsvedens IK 0 - 0 Torsångs IF      
01070505 lø 01/07 12:50 lø 01/07 18. 11-11 P10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 4 IK Brage 1      
01072205 lø 01/07 13:00 lø 01/07 4. 9-9 Liten P10 Plj A Ingarö IF Svart 0 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
01071106 lø 01/07 13:20 lø 01/07 9. 5-5 P11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 5 Hanvikens SK 2      
01070506 lø 01/07 13:30 lø 01/07 18. 11-11 F10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Ingarö IF      
01071307 lø 01/07 13:40 lø 01/07 17. 9-9 Stor P8 Plj A IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK röd      
01072206 lø 01/07 13:40 lø 01/07 4. 9-9 Liten F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Stuvsta IF 2      
01070205 lø 01/07 13:40 lø 01/07 13. 9-9 Liten F14 (11) Plj C Kvarnsvedens IK 0 - 1 Rönninge Salem Fotboll      
01071407 lø 01/07 14:10 lø 01/07 16. 9-9 Stor F11 Plj A Kvarnsvedens IK 0 - 1 Järla IF FK 1      
01072007 lø 01/07 14:10 lø 01/07 22. 9-9 Mellan P11 Plj B Hanvikens SK 1 5 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
01070409 lø 01/07 14:20 lø 01/07 20. 11-11 P9 Plj A IK Brage 1 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071904 lø 01/07 14:30 lø 01/07 26. 9-9 Mellan F 15 Plj B IFK Lindesberg/GSBK F02 0 - 2 Kvarnsvedens IK      
01070308 lø 01/07 15:00 lø 01/07 19. 11-11 P12 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 3 - 2 IFK Hedemora      
01070410 lø 01/07 15:00 lø 01/07 20. 11-11 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 4 Ingarö IF Röd      
01071310 lø 01/07 15:40 lø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 1 - 5 Ingarö IF Svart      
01071708 lø 01/07 16:00 lø 01/07 30. 9-9 Mellan P13 (9) Slutspel B 1/4 Final Hanvikens SK 3 - 2 Kvarnsvedens IK      
01072310 lø 01/07 16:20 lø 01/07 10. 7-7 Stor P12 Plj C Stuvsta IF 1 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
01071010 lø 01/07 16:30 lø 01/07 21. 5-5 F12 Plj A Tynset IF 1 1 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
01071905 lø 01/07 16:40 lø 01/07 26. 9-9 Mellan P15 Slutspel B 1/4 Final Kvarnsvedens IK 4 - 0 Järla IF FK      
01070607 lø 01/07 16:50 lø 01/07 12. 7-7 Stor P14 Slutspel B 1/4 Final Kvarnsvedens IK 3 - 2 P Arboga Södra IF      
01071312 lø 01/07 17:00 lø 01/07 17. 9-9 Stor P8 Plj A IK Brage 2 3 - 3 Kvarnsvedens IK vit      
01070413 lø 01/07 17:00 lø 01/07 20. 11-11 F9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 3 - 0 Torsångs IF      
01071111 lø 01/07 17:10 lø 01/07 9. 5-5 P10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Bullermyrens IK      
01072011 lø 01/07 17:10 lø 01/07 22. 9-9 Mellan F12 Plj B Valbo FF 4 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071906 lø 01/07 17:50 lø 01/07 26. 9-9 Mellan F14 (11) Slutspel B 1/4 Final Kvarnsvedens IK 3 - 1 Arboga Södra IF      
01071112 lø 01/07 17:50 lø 01/07 9. 5-5 F10 Plj A Islingby IK 1 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01070512 lø 01/07 18:00 lø 01/07 18. 11-11 P10 Plj A IF Tunabro 2 1 - 7 Kvarnsvedens IK 2      
01071012 lø 01/07 18:00 lø 01/07 21. 5-5 F10 Plj A Bullermyrens IK 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071211 lø 01/07 19:00 lø 01/07 27. 5-5 F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Spånga IS 4 - 3 P Kvarnsvedens IK      
02071900 sø 02/07 08:00 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P16 Slutspel B Semifinale Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Kvarnsvedens IK      
02071101 sø 02/07 08:40 sø 02/07 9. 5-5 P12 Plj C Kvarnsvedens IK Vit 3 - 5 Alsike IF 3      
02072201 sø 02/07 08:50 sø 02/07 4. 9-9 Liten F12 Plj B Ingarö IF Gul 4 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
02071801 sø 02/07 09:00 sø 02/07 15. 9-9 Mellan F 15 Slutspel A Semifinale Ingarö IF 1 - 4 Kvarnsvedens IK      
02072501 sø 02/07 09:10 sø 02/07 1. 7-7 Stor P14 Slutspel B Semifinale Kvarnsvedens IK 0 - 3 Skogås-Trångsunds FF      
02071002 sø 02/07 09:30 sø 02/07 21. 5-5 P12 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Stuvsta IF 2      
02071301 sø 02/07 09:40 sø 02/07 17. 9-9 Stor P8 Plj A Dalkurd FF 1 8 - 0 Kvarnsvedens IK röd      
02071802 sø 02/07 10:10 sø 02/07 15. 9-9 Mellan F16 Slutspel A Semifinale Torsångs IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
02071103 sø 02/07 10:20 sø 02/07 9. 5-5 F12 Plj A Håbo FF 1 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
02071403 sø 02/07 10:20 sø 02/07 16. 9-9 Stor P10 Plj A IK Brage 2 1 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
02071902 sø 02/07 10:20 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P15 Slutspel B Semifinale Katrineholms SK FK 2 - 3 Kvarnsvedens IK      
02070402 sø 02/07 10:20 sø 02/07 20. 11-11 F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 7 Kvarnsvedens IK 1      
02070402 sø 02/07 10:20 sø 02/07 20. 11-11 F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 7 Kvarnsvedens IK 1      
02072004 sø 02/07 11:20 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 5 Hanvikens SK 3      
02070203 sø 02/07 11:20 sø 02/07 13. 9-9 Liten F14 (11) Slutspel B Semifinale Kvarnsvedens IK 1 - 0 IF Tunabro      
02072205 sø 02/07 12:00 sø 02/07 4. 9-9 Liten P11 Plj B IK Brage 1 3 - 5 Kvarnsvedens IK 1      
02070403 sø 02/07 12:20 sø 02/07 20. 11-11 P9 Plj A Samuelsdals IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
02071106 sø 02/07 12:30 sø 02/07 9. 5-5 P10 Plj A Dalkurd FF 5 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
02071006 sø 02/07 12:30 sø 02/07 21. 5-5 F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 5 - 3 Håbo FF 2      
02070506 sø 02/07 12:40 sø 02/07 18. 11-11 F10 Plj A IF Tunabro 0 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
02072006 sø 02/07 12:40 sø 02/07 22. 9-9 Mellan F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Ingarö IF      
02071305 sø 02/07 13:00 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Ingarö IF Grön 4 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
02071505 sø 02/07 13:20 sø 02/07 24. 9-9 Stor F 15 Slutspel A Finale Hammarby IF FF 4 - 2 Kvarnsvedens IK      
02071407 sø 02/07 13:20 sø 02/07 16. 9-9 Stor P10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 0 Islingby IK 2      
02071905 sø 02/07 13:40 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P16 Slutspel B Finale Kvarnsvedens IK 0 - 1 Bullermyrens IK      
02071307 sø 02/07 14:20 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 1 - 12 Ingarö IF Vit      
02071506 sø 02/07 14:30 sø 02/07 24. 9-9 Stor F16 Slutspel A Finale Hammarby IF FF 6 - 0 Kvarnsvedens IK      
02072309 sø 02/07 14:30 sø 02/07 10. 7-7 Stor F11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 - 2 Ingarö IF Svart      
02070309 sø 02/07 14:40 sø 02/07 19. 11-11 F10 Plj A Bullermyrens IK 0 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
02071906 sø 02/07 14:50 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P15 Slutspel B Finale Kvarnsvedens IK 6 - 7 P Funbo IF      
02070105 sø 02/07 15:10 sø 02/07 8. 5-5 F14 (11) Slutspel B Finale Kvarnsvedens IK 0 - 1 Alsike IF      
02071110 sø 02/07 15:20 sø 02/07 9. 5-5 F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 0 Säters IF FK