Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2017. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.



Søndag 2/7 (Dag 4)

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02072500 sø 02/07 08:00 sø 02/07 1. 7-7 Stor P16 Slutspel B Semifinale Bullermyrens IK 4 - 3 Tynset IF      
02072300 sø 02/07 08:00 sø 02/07 10. 7-7 Stor F10 Plj A Bullermyrens IK 0 - 6 Ingarö IF      
02070600 sø 02/07 08:00 sø 02/07 12. 7-7 Stor F14 (11) Slutspel A Semifinale Tynset IF 0 - 3 Järla IF FK      
02070200 sø 02/07 08:00 sø 02/07 13. 9-9 Liten P14 Slutspel A Semifinale Dalkurd FF 4 - 1 Strands IF      
02072100 sø 02/07 08:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten P13 (9) Slutspel E 7-8 Ingarö IF 10 - 9 Islingby IK      
02071800 sø 02/07 08:00 sø 02/07 15. 9-9 Mellan F14 (11) Slutspel A Semifinale Hanvikens SK 1 - 5 Rönninge Salem Fotboll      
02071400 sø 02/07 08:00 sø 02/07 16. 9-9 Stor P11 Plj B Hanvikens SK 1 1 - 6 Skogås-Trångsunds FF      
02070500 sø 02/07 08:00 sø 02/07 18. 11-11 P12 Plj A IK Brage 2 2 - 3 Ingarö IF Vit      
02070300 sø 02/07 08:00 sø 02/07 19. 11-11 P11 Plj A Vikarby IK 0 - 1 Hanvikens SK 3      
02071000 sø 02/07 08:00 sø 02/07 21. 5-5 P11 Plj B Dalkurd FF 1 - 5 Hanvikens SK 4      
02072000 sø 02/07 08:00 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P12 Plj B IF Tunabro 1 - 4 Katrineholms AIK Svart      
02071500 sø 02/07 08:00 sø 02/07 24. 9-9 Stor P14 Slutspel A Semifinale Adolfsbergs Ik 3 - 0 Fanna BK      
02071900 sø 02/07 08:00 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P16 Slutspel B Semifinale Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Kvarnsvedens IK      
02071200 sø 02/07 08:00 sø 02/07 27. 5-5 P13 (9) Slutspel D 5-6 Västerhaninge IF 2 2 - 1 Ekerö IK      
02072400 sø 02/07 08:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor P13 (9) Slutspel E 7-8 Säters IF FK 0 - 2 IFK Vaxholm      
02071700 sø 02/07 08:00 sø 02/07 30. 9-9 Mellan P13 (9) Slutspel F 9-10 Järla IF FK 2 - 0 Ås IF      
02072200 sø 02/07 08:00 sø 02/07 4. 9-9 Liten P12 Plj C Ingarö IF Svart 6 - 2 Alnö IF 1      
02071600 sø 02/07 08:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor P13 (9) Slutspel D 5-6 Boo FF 3 - 2 Sidsjö-Böle IF Grön      
02070100 sø 02/07 08:00 sø 02/07 8. 5-5 P14 Slutspel D 5-6 Norrala IF 8 - 3 Gefle IF      
02071100 sø 02/07 08:00 sø 02/07 9. 5-5 P11 Plj B Arboga Södra IF 1 3 - 1 IF Tunabro 2      
02072301 sø 02/07 08:40 sø 02/07 10. 7-7 Stor F12 Plj B Torsångs IF 2 2 - 0 Åkersberga BK      
02071401 sø 02/07 08:40 sø 02/07 16. 9-9 Stor P12 Plj C Stuvsta IF 1 0 - 5 Slätta SK 2      
02070301 sø 02/07 08:40 sø 02/07 19. 11-11 F12 Plj A Tynset IF 1 0 - 5 Torsångs IF 1      
02071001 sø 02/07 08:40 sø 02/07 21. 5-5 P12 Plj C Islingby IK 2 3 - 3 Arboga Södra IF 2      
02071101 sø 02/07 08:40 sø 02/07 9. 5-5 P12 Plj C Kvarnsvedens IK Vit 3 - 5 Alsike IF 3      
02070501 sø 02/07 08:50 sø 02/07 18. 11-11 F11 Plj A Järla IF FK 1 2 - 1 Arboga Södra IF      
02072001 sø 02/07 08:50 sø 02/07 22. 9-9 Mellan F12 Plj B Håbo FF 2 1 - 1 Valbo FF      
02072201 sø 02/07 08:50 sø 02/07 4. 9-9 Liten F12 Plj B Ingarö IF Gul 4 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
02070601 sø 02/07 09:00 sø 02/07 12. 7-7 Stor F 15 Slutspel A Semifinale Hammarby IF FF 5 - 0 Dala-Floda IF      
02070201 sø 02/07 09:00 sø 02/07 13. 9-9 Liten P15 Slutspel A Semifinale Slätta SK 1 - 2 IK Brage 1      
02072101 sø 02/07 09:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten P13 (9) Slutspel B Semifinale IFK Timrå 0 - 1 Hille IF      
02071801 sø 02/07 09:00 sø 02/07 15. 9-9 Mellan F 15 Slutspel A Semifinale Ingarö IF 1 - 4 Kvarnsvedens IK      
02071300 sø 02/07 09:00 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Ingarö IF Grön 0 - 2 IK Brage 2      
02070400 sø 02/07 09:00 sø 02/07 20. 11-11 P8 Plj A Stora Tuna IK 0 - 7 IK Brage 1      
02071501 sø 02/07 09:00 sø 02/07 24. 9-9 Stor P15 Slutspel A Semifinale Samuelsdals IF 1 - 3 P Hallsta IK      
02071201 sø 02/07 09:00 sø 02/07 27. 5-5 P13 (9) Slutspel C 3-4 Arboga Södra IF Svart 0 - 2 Strands IF      
02072401 sø 02/07 09:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor P13 (9) Slutspel B Semifinale IF Tunabro 3 - 2 P Hanvikens SK      
02071701 sø 02/07 09:00 sø 02/07 30. 9-9 Mellan P13 (9) Slutspel F 9-10 Saltsjö-Boo IF P04 7 - 0 Vikarby IK      
02071601 sø 02/07 09:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor P13 (9) Slutspel C 3-4 IK Sirius FK 2 - 4 Funbo IF      
02070101 sø 02/07 09:00 sø 02/07 8. 5-5 P14 Slutspel D 5-6 Gustafs GOIF 2 - 1 Ingarö IF      
02072501 sø 02/07 09:10 sø 02/07 1. 7-7 Stor P14 Slutspel B Semifinale Kvarnsvedens IK 0 - 3 Skogås-Trångsunds FF      
02071901 sø 02/07 09:10 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P14 Slutspel B Semifinale IK Brage 2 - 0 Boo FF 2      
02072302 sø 02/07 09:30 sø 02/07 10. 7-7 Stor P12 Plj A Trysil FK 2 - 5 Slätta SK 1      
02071402 sø 02/07 09:30 sø 02/07 16. 9-9 Stor P12 Plj B Skogås-Trångsunds FF 2 11 - 0 Arboga Södra IF 1      
02070302 sø 02/07 09:30 sø 02/07 19. 11-11 F12 Plj A Kvicksunds SK 4 - 3 Ingarö IF Svart      
02071002 sø 02/07 09:30 sø 02/07 21. 5-5 P12 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Stuvsta IF 2      
02071102 sø 02/07 09:30 sø 02/07 9. 5-5 P12 Plj A Alsike IF 1 3 - 6 Katrineholms AIK Gult      
02071301 sø 02/07 09:40 sø 02/07 17. 9-9 Stor P8 Plj A Dalkurd FF 1 8 - 0 Kvarnsvedens IK röd      
02070502 sø 02/07 09:40 sø 02/07 18. 11-11 P12 Plj C Tynset IF 2 2 - 4 Skogås-Trångsunds FF 1      
02070401 sø 02/07 09:40 sø 02/07 20. 11-11 P8 Plj A Stuvsta IF 2 1 - 6 IF Tunabro      
02072002 sø 02/07 09:40 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P12 Plj B IFK Hedemora 1 - 7 Tynset IF 1      
02072202 sø 02/07 09:40 sø 02/07 4. 9-9 Liten P12 Plj B Dalkurd FF 1 3 - 2 Alsike IF 2      
02072102 sø 02/07 10:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten F13 (9) Slutspel A Semifinale Örby IS 3 - 2 Saltsjö-Boo IF 2      
02071202 sø 02/07 10:00 sø 02/07 27. 5-5 P13 (9) Slutspel A Semifinale Upsala IF Vit 1 1 1 - 0 Trysil FK      
02072402 sø 02/07 10:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor F13 (9) Slutspel A Semifinale Spånga IS 0 - 3 Saltsjö-Boo IF 1      
02071702 sø 02/07 10:00 sø 02/07 30. 9-9 Mellan F13 (9) Slutspel C 3-4 Kvicksunds SK 3 - 1 Gustafs GoIF      
02071602 sø 02/07 10:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor P13 (9) Slutspel A Semifinale Upsala IF Vit 1 2 0 - 4 Dalkurd FF 1      
02070602 sø 02/07 10:10 sø 02/07 12. 7-7 Stor F16 Slutspel A Semifinale Hammarby IF FF 12 - 0 Leksands IF FK      
02070202 sø 02/07 10:10 sø 02/07 13. 9-9 Liten P16 Slutspel A Semifinale FC Gunners 4 - 5 P Ingarö IF      
02071802 sø 02/07 10:10 sø 02/07 15. 9-9 Mellan F16 Slutspel A Semifinale Torsångs IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
02071502 sø 02/07 10:10 sø 02/07 24. 9-9 Stor P16 Slutspel A Semifinale IK Brage 1 - 3 Dalkurd FF      
02072502 sø 02/07 10:20 sø 02/07 1. 7-7 Stor P15 Slutspel B Semifinale Funbo IF 2 - 0 Östansbo IS      
02072303 sø 02/07 10:20 sø 02/07 10. 7-7 Stor P12 Plj C Järla IF FK 1 6 - 0 Alnö IF 1      
02071403 sø 02/07 10:20 sø 02/07 16. 9-9 Stor P10 Plj A IK Brage 2 1 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
02071302 sø 02/07 10:20 sø 02/07 17. 9-9 Stor P8 Plj A IK Brage 2 6 - 4 Dalkurd FF 2      
02070303 sø 02/07 10:20 sø 02/07 19. 11-11 P12 Plj B IF Tunabro 0 - 7 Ingarö IF Gul      
02070402 sø 02/07 10:20 sø 02/07 20. 11-11 F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 7 Kvarnsvedens IK 1      
02071003 sø 02/07 10:20 sø 02/07 21. 5-5 P12 Plj C IK Brage 1 3 - 7 Ingarö IF Svart      
02071902 sø 02/07 10:20 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P15 Slutspel B Semifinale Katrineholms SK FK 2 - 3 Kvarnsvedens IK      
02071103 sø 02/07 10:20 sø 02/07 9. 5-5 F12 Plj A Håbo FF 1 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
02070503 sø 02/07 10:30 sø 02/07 18. 11-11 P12 Plj A Alnö IF 2 1 - 1 Islingby IK 1      
02072003 sø 02/07 10:30 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P12 Plj A Ingarö IF Vit 14 - 0 Säters IF FK      
02072203 sø 02/07 10:30 sø 02/07 4. 9-9 Liten P12 Plj A Järla IF FK 2 2 - 6 Dalkurd FF 2      
02072103 sø 02/07 11:00 sø 02/07 14. 9-9 Liten P13 (9) Slutspel E 7-8 IFK Vaxholm 2 - 0 Ingarö IF      
02071203 sø 02/07 11:00 sø 02/07 27. 5-5 F13 (9) Slutspel B Semifinale Järla IF FK 2 - 3 ÄST Ärla/Stenkvista      
02072403 sø 02/07 11:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor P13 (9) Slutspel D 5-6 Västerhaninge IF 2 0 - 1 Boo FF      
02071703 sø 02/07 11:00 sø 02/07 30. 9-9 Mellan F13 (9) Slutspel C 3-4 IF Tunabro 5 - 2 Torsångs IF      
02071603 sø 02/07 11:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor F13 (9) Slutspel B Semifinale Ås IF 0 - 1 Gideonsbergs IF      
02072304 sø 02/07 11:10 sø 02/07 10. 7-7 Stor P11 Plj A Järla IF FK 1 - 4 IK Brage 2      
02071404 sø 02/07 11:10 sø 02/07 16. 9-9 Stor F11 Plj A Värmdö IF 1 - 4 Ingarö IF Svart      
02070304 sø 02/07 11:10 sø 02/07 19. 11-11 P11 Plj B Hanvikens SK 1 2 - 1 Dalkurd FF      
02071004 sø 02/07 11:10 sø 02/07 21. 5-5 F11 Plj A IF Tunabro 1 - 1 Islingby IK      
02071104 sø 02/07 11:10 sø 02/07 9. 5-5 P11 Plj A Arboga Södra IF 2 2 - 1 Ingarö IF Vit      
02070603 sø 02/07 11:20 sø 02/07 12. 7-7 Stor P14 Slutspel C 3-4 Jäders IF 2 - 1 Högbo AIK      
02070203 sø 02/07 11:20 sø 02/07 13. 9-9 Liten F14 (11) Slutspel B Semifinale Kvarnsvedens IK 1 - 0 IF Tunabro      
02071803 sø 02/07 11:20 sø 02/07 15. 9-9 Mellan P14 Slutspel C 3-4 Norrstrands IF, Röd 1 - 0 IFK Tumba FK 2      
02070504 sø 02/07 11:20 sø 02/07 18. 11-11 P11 Plj A Islingby IK 1 1 - 3 Hanvikens SK 2      
02072004 sø 02/07 11:20 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 5 Hanvikens SK 3      
02071503 sø 02/07 11:20 sø 02/07 24. 9-9 Stor F14 (11) Slutspel B Semifinale Alsike IF 7 - 0 Sunnersta AIF      
02072204 sø 02/07 11:20 sø 02/07 4. 9-9 Liten F11 Plj A Torsångs IF 0 - 6 Gideonsbergs IF 1      
02071903 sø 02/07 11:30 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P14 Slutspel A Bronsekamp Strands IF 4 - 5 P Fanna BK      
02071303 sø 02/07 11:40 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Stuvsta IF 3 - 1 Ingarö IF Röd      
02072305 sø 02/07 11:50 sø 02/07 10. 7-7 Stor P10 Plj A Täby FK 0 - 0 Ingarö IF Gul      
02071405 sø 02/07 11:50 sø 02/07 16. 9-9 Stor P11 Plj B Skogås-Trångsunds FF 3 - 0 Ingarö IF Svart      
02070305 sø 02/07 11:50 sø 02/07 19. 11-11 P11 Plj A IF Tunabro 1 0 - 4 Sundbybergs IK City      
02071005 sø 02/07 11:50 sø 02/07 21. 5-5 P10 Plj A IK Brage 1 3 - 1 Islingby IK 1      
02071105 sø 02/07 11:50 sø 02/07 9. 5-5 P11 Plj B Arboga Södra IF 1 3 - 5 Hanvikens SK 4      
02070505 sø 02/07 12:00 sø 02/07 18. 11-11 F11 Plj A Gideonsbergs IF 2 2 - 2 Ingarö IF Gul      
02072005 sø 02/07 12:00 sø 02/07 22. 9-9 Mellan F11 Plj A SK Iron 3 - 2 Järla IF FK 1      
02071204 sø 02/07 12:00 sø 02/07 27. 5-5 P13 (9) Slutspel F 9-10 Saltsjö-Boo IF P04 0 - 1 Järla IF FK      
02072404 sø 02/07 12:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor P13 (9) Slutspel C 3-4 Strands IF 1 - 3 Funbo IF      
02072205 sø 02/07 12:00 sø 02/07 4. 9-9 Liten P11 Plj B IK Brage 1 3 - 5 Kvarnsvedens IK 1      
02071604 sø 02/07 12:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor P13 (9) Slutspel B Finale IF Tunabro 1 - 4 Hille IF      
02070102 sø 02/07 12:00 sø 02/07 8. 5-5 F 15 Slutspel B Semifinale Torsångs IF 0 - 2 IFK Lindesberg/GSBK F02      
02070604 sø 02/07 12:20 sø 02/07 12. 7-7 Stor F14 (11) Slutspel A Bronsekamp Tynset IF 1 - 3 Hanvikens SK      
02070204 sø 02/07 12:20 sø 02/07 13. 9-9 Liten P14 Slutspel A Finale Dalkurd FF 4 - 0 Adolfsbergs Ik      
02071804 sø 02/07 12:20 sø 02/07 15. 9-9 Mellan P15 Slutspel A Bronsekamp Slätta SK 1 - 0 Samuelsdals IF      
02071304 sø 02/07 12:20 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Ingarö IF Svart 2 - 0 IK Brage 1      
02070403 sø 02/07 12:20 sø 02/07 20. 11-11 P9 Plj A Samuelsdals IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
02071504 sø 02/07 12:20 sø 02/07 24. 9-9 Stor F14 (11) Slutspel A Finale Järla IF FK 0 - 2 Rönninge Salem Fotboll      
02072306 sø 02/07 12:30 sø 02/07 10. 7-7 Stor F10 Plj A Stuvsta IF 1 6 - 0 Bullermyrens IK      
02071406 sø 02/07 12:30 sø 02/07 16. 9-9 Stor F12 Plj B Ingarö IF Gul 4 - 1 Åkersberga BK      
02070306 sø 02/07 12:30 sø 02/07 19. 11-11 P10 Plj A IK Brage 2 3 - 1 Stora Tuna IK      
02071006 sø 02/07 12:30 sø 02/07 21. 5-5 F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 5 - 3 Håbo FF 2      
02071904 sø 02/07 12:30 sø 02/07 26. 9-9 Mellan F 15 Slutspel B Semifinale Tynset IF 4 - 3 P Skogås-Trångsunds FF      
02071106 sø 02/07 12:30 sø 02/07 9. 5-5 P10 Plj A Dalkurd FF 5 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
02072503 sø 02/07 12:40 sø 02/07 1. 7-7 Stor P16 Slutspel C 5-6 Heby AIF 1 - 0 Nybergsund IL-Trysil      
02070506 sø 02/07 12:40 sø 02/07 18. 11-11 F10 Plj A IF Tunabro 0 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
02072006 sø 02/07 12:40 sø 02/07 22. 9-9 Mellan F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Ingarö IF      
02072206 sø 02/07 12:40 sø 02/07 4. 9-9 Liten F10 Plj A Stuvsta IF 2 1 - 5 Islingby IK      
02071305 sø 02/07 13:00 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Ingarö IF Grön 4 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
02070404 sø 02/07 13:00 sø 02/07 20. 11-11 P9 Plj A Hanvikens SK 3 - 2 IF Tunabro 2      
02071205 sø 02/07 13:00 sø 02/07 27. 5-5 F13 (9) Slutspel A Finale Saltsjö-Boo IF 1 6 - 3 Örby IS      
02072405 sø 02/07 13:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor F13 (9) Slutspel B Finale ÄST Ärla/Stenkvista 1 - 2 Gideonsbergs IF      
02071605 sø 02/07 13:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor F13 (9) Slutspel A Bronsekamp Spånga IS 2 - 0 Saltsjö-Boo IF 2      
02072307 sø 02/07 13:10 sø 02/07 10. 7-7 Stor F11 Plj A Arboga Södra IF 0 - 5 Saltsjö-Boo IF      
02070307 sø 02/07 13:10 sø 02/07 19. 11-11 F12 Plj B Tynset IF 2 0 - 3 Torsångs IF 2      
02070103 sø 02/07 13:10 sø 02/07 8. 5-5 P14 Slutspel D 5-6 Norrala IF 7 - 1 Gustafs GOIF      
02071107 sø 02/07 13:10 sø 02/07 9. 5-5 F12 Plj B Valbo FF 1 - 1 Järla IF FK      
02070605 sø 02/07 13:20 sø 02/07 12. 7-7 Stor F 15 Slutspel A Bronsekamp Dala-Floda IF 1 - 0 Ingarö IF      
02070205 sø 02/07 13:20 sø 02/07 13. 9-9 Liten P15 Slutspel A Finale IK Brage 1 0 - 3 Hallsta IK      
02071407 sø 02/07 13:20 sø 02/07 16. 9-9 Stor P10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 0 Islingby IK 2      
02070507 sø 02/07 13:20 sø 02/07 18. 11-11 P10 Plj A Stuvsta IF 11 - 0 IF Tunabro 1      
02071007 sø 02/07 13:20 sø 02/07 21. 5-5 P11 Plj A Järla IF FK 2 - 4 Ingarö IF Vit      
02072007 sø 02/07 13:20 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P11 Plj A Vikarby IK 3 - 0 W Stuvsta IF      
02071505 sø 02/07 13:20 sø 02/07 24. 9-9 Stor F 15 Slutspel A Finale Hammarby IF FF 4 - 2 Kvarnsvedens IK      
02072207 sø 02/07 13:20 sø 02/07 4. 9-9 Liten P10 Plj A Säters IF FK 2 - 2 Torsångs IF      
02071805 sø 02/07 13:30 sø 02/07 15. 9-9 Mellan P16 Slutspel A Bronsekamp FC Gunners 6 - 4 P IK Brage      
02071306 sø 02/07 13:40 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Ingarö IF Gul 6 - 1 IF Tunabro 1      
02070405 sø 02/07 13:40 sø 02/07 20. 11-11 P9 Plj A Dalkurd FF 13 - 1 Islingby IK      
02071905 sø 02/07 13:40 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P16 Slutspel B Finale Kvarnsvedens IK 0 - 1 Bullermyrens IK      
02072504 sø 02/07 13:50 sø 02/07 1. 7-7 Stor F 15 Slutspel C 3-4 Alsike IF 3 - 0 ÄST Ärla/Stenkvista      
02072308 sø 02/07 13:50 sø 02/07 10. 7-7 Stor F11 Plj A Järla IF FK 2 4 - 1 Stuvsta IF      
02071408 sø 02/07 14:00 sø 02/07 16. 9-9 Stor P11 Plj B Ingarö IF Svart 2 - 4 Hanvikens SK 1      
02070508 sø 02/07 14:00 sø 02/07 18. 11-11 F12 Plj A Ingarö IF Svart 3 - 0 Torsångs IF 1      
02070308 sø 02/07 14:00 sø 02/07 19. 11-11 P11 Plj B Ingarö IF Gul 0 - 3 Islingby IK 2      
02071008 sø 02/07 14:00 sø 02/07 21. 5-5 F12 Plj A IF Tunabro 1 - 3 Tynset IF 1      
02072008 sø 02/07 14:00 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P10 Plj A Bullermyrens IK 2 - 1 IF Tunabro 2      
02071206 sø 02/07 14:00 sø 02/07 27. 5-5 P13 (9) Slutspel A Finale Upsala IF Vit 1 1 0 - 6 Dalkurd FF 1      
02072406 sø 02/07 14:00 sø 02/07 29. 7-7 Stor F13 (9) Slutspel C 3-4 IF Tunabro 0 - 6 Kvicksunds SK      
02072208 sø 02/07 14:00 sø 02/07 4. 9-9 Liten P11 Plj A Sundbybergs IK City 5 - 1 Arboga Södra IF 2      
02071606 sø 02/07 14:00 sø 02/07 5. 9-9 Stor P13 (9) Slutspel A Bronsekamp Trysil FK 4 - 5 Upsala IF Vit 1 2      
02071108 sø 02/07 14:00 sø 02/07 9. 5-5 F11 Plj A Islingby IK 1 - 1 Ingarö IF Gul      
02070104 sø 02/07 14:10 sø 02/07 8. 5-5 P14 Slutspel B Finale IK Brage 5 - 6 P Skogås-Trångsunds FF      
02071307 sø 02/07 14:20 sø 02/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 3 1 - 12 Ingarö IF Vit      
02070406 sø 02/07 14:20 sø 02/07 20. 11-11 P9 Plj A IK Brage 2 1 - 3 Ingarö IF Svart      
02072309 sø 02/07 14:30 sø 02/07 10. 7-7 Stor F11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 - 2 Ingarö IF Svart      
02070606 sø 02/07 14:30 sø 02/07 12. 7-7 Stor F16 Slutspel A Bronsekamp Leksands IF FK 0 - 3 W Torsångs IF      
02070206 sø 02/07 14:30 sø 02/07 13. 9-9 Liten P16 Slutspel A Finale Ingarö IF 2 - 3 Dalkurd FF      
02071506 sø 02/07 14:30 sø 02/07 24. 9-9 Stor F16 Slutspel A Finale Hammarby IF FF 6 - 0 Kvarnsvedens IK      
02071806 sø 02/07 14:40 sø 02/07 15. 9-9 Mellan P14 Slutspel C 3-4 Jäders IF 0 - 1 Norrstrands IF, Röd      
02071409 sø 02/07 14:40 sø 02/07 16. 9-9 Stor P11 Plj B IK Brage 1 9 - 0 Hanvikens SK 4      
02070309 sø 02/07 14:40 sø 02/07 19. 11-11 F10 Plj A Bullermyrens IK 0 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
02072009 sø 02/07 14:40 sø 02/07 22. 9-9 Mellan F10 Plj A Stuvsta IF 1 5 - 0 IF Tunabro      
02072209 sø 02/07 14:40 sø 02/07 4. 9-9 Liten P12 Plj B Katrineholms AIK Svart 0 - 0 Stuvsta IF 2      
02071109 sø 02/07 14:40 sø 02/07 9. 5-5 F10 Plj A Stuvsta IF 2 4 - 0 Säters IF FK      
02070509 sø 02/07 14:50 sø 02/07 18. 11-11 F12 Plj B Håbo FF 2 2 - 2 Ingarö IF Gul      
02071009 sø 02/07 14:50 sø 02/07 21. 5-5 F10 Plj A Ingarö IF 0 - 1 Islingby IK      
02071906 sø 02/07 14:50 sø 02/07 26. 9-9 Mellan P15 Slutspel B Finale Kvarnsvedens IK 6 - 7 P Funbo IF      
02072505 sø 02/07 15:00 sø 02/07 1. 7-7 Stor F 15 Slutspel B Finale IFK Lindesberg/GSBK F02 1 - 0 Tynset IF      
02072310 sø 02/07 15:10 sø 02/07 10. 7-7 Stor P12 Plj A Ingarö IF Vit 0 - 0 Katrineholms AIK Gult      
02070105 sø 02/07 15:10 sø 02/07 8. 5-5 F14 (11) Slutspel B Finale Kvarnsvedens IK 0 - 1 Alsike IF      
02071410 sø 02/07 15:20 sø 02/07 16. 9-9 Stor P10 Plj A Ingarö IF Svart 2 - 1 Säters IF FK      
02070310 sø 02/07 15:20 sø 02/07 19. 11-11 F12 Plj A Kvicksunds SK 3 - 0 Håbo FF 1      
02072010 sø 02/07 15:20 sø 02/07 22. 9-9 Mellan P12 Plj B IFK Hedemora 0 - 8 Ingarö IF Gul      
02071110 sø 02/07 15:20 sø 02/07 9. 5-5 F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 0 Säters IF FK      
02071010 sø 02/07 15:30 sø 02/07 21. 5-5 P11 Plj A Ingarö IF Vit 3 - 2 IF Tunabro 1      
02072210 sø 02/07 15:30 sø 02/07 4. 9-9 Liten P10 Plj A Islingby IK 2 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF