Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2017. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2018 här.

Flickor -07

Grupp A



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29062203 to 29/06 11:00 to 29/06 7. Mix Megapol F10 Grp A Islingby IK 5 - 0 IF Tunabro      
29060503 to 29/06 11:00 to 29/06 2. LB Maskiner F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Stuvsta IF 2      
29062003 to 29/06 11:10 to 29/06 1. Beans in Cup F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 1 - 4 Säters IF FK      
29061105 to 29/06 14:10 to 29/06 8. GB F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 3 Stuvsta IF 1      
29060509 to 29/06 15:30 to 29/06 2. LB Maskiner F10 Grp A Islingby IK 0 - 1 Bullermyrens IK      
29062310 to 29/06 15:30 to 29/06 3. dt F10 Grp A Ingarö IF 6 - 0 Säters IF FK      
29062009 to 29/06 15:40 to 29/06 1. Beans in Cup F10 Grp A IF Tunabro 0 - 1 Stuvsta IF 2      
30060501 fr 30/06 09:00 fr 30/06 2. LB Maskiner F10 Grp A Islingby IK 2 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
30062301 fr 30/06 09:00 fr 30/06 3. dt F10 Grp A Stuvsta IF 1 3 - 0 Säters IF FK      
30061101 fr 30/06 09:40 fr 30/06 8. GB F10 Grp A Ingarö IF 1 - 0 Stuvsta IF 2      
30060502 fr 30/06 09:40 fr 30/06 2. LB Maskiner F10 Grp A IF Tunabro 4 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30062007 fr 30/06 13:30 fr 30/06 1. Beans in Cup F10 Grp A IF Tunabro 1 - 5 Ingarö IF      
30062206 fr 30/06 13:30 fr 30/06 7. Mix Megapol F10 Grp A Säters IF FK 1 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
30062306 fr 30/06 13:30 fr 30/06 3. dt F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 3 - 5 Stuvsta IF 1      
30060311 fr 30/06 18:00 fr 30/06 21. Henningsons Tryckeri F10 Grp A Stuvsta IF 2 1 - 1 Bullermyrens IK      
01072006 lö 01/07 13:30 lö 01/07 1. Beans in Cup F10 Grp A Säters IF FK 0 - 3 Bullermyrens IK      
01070506 lö 01/07 13:30 lö 01/07 2. LB Maskiner F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Ingarö IF      
01072306 lö 01/07 13:30 lö 01/07 3. dt F10 Grp A Stuvsta IF 1 3 - 0 Islingby IK      
01072206 lö 01/07 13:40 lö 01/07 7. Mix Megapol F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Stuvsta IF 2      
01071112 lö 01/07 17:50 lö 01/07 8. GB F10 Grp A Islingby IK 1 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01071012 lö 01/07 18:00 lö 01/07 9. ICA MAXI F10 Grp A Bullermyrens IK 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071412 lö 01/07 18:00 lö 01/07 17. Annonsbladet F10 Grp A Säters IF FK 0 - 3 IF Tunabro      
01070312 lö 01/07 18:00 lö 01/07 21. Henningsons Tryckeri F10 Grp A Ingarö IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
02072300 sö 02/07 08:00 sö 02/07 3. dt F10 Grp A Bullermyrens IK 0 - 6 Ingarö IF      
02072306 sö 02/07 12:30 sö 02/07 3. dt F10 Grp A Stuvsta IF 1 6 - 0 Bullermyrens IK      
02072006 sö 02/07 12:40 sö 02/07 1. Beans in Cup F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Ingarö IF      
02072206 sö 02/07 12:40 sö 02/07 7. Mix Megapol F10 Grp A Stuvsta IF 2 1 - 5 Islingby IK      
02070506 sö 02/07 12:40 sö 02/07 2. LB Maskiner F10 Grp A IF Tunabro 0 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
02071109 sö 02/07 14:40 sö 02/07 8. GB F10 Grp A Stuvsta IF 2 4 - 0 Säters IF FK      
02072009 sö 02/07 14:40 sö 02/07 1. Beans in Cup F10 Grp A Stuvsta IF 1 5 - 0 IF Tunabro      
02070309 sö 02/07 14:40 sö 02/07 21. Henningsons Tryckeri F10 Grp A Bullermyrens IK 0 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
02071009 sö 02/07 14:50 sö 02/07 9. ICA MAXI F10 Grp A Ingarö IF 0 - 1 Islingby IK