Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2017. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2021 här.

Bullermyrens IK

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29062300 to 29/06 08:10 to 29/06 10. 7-7 Stor P11 Grp B Bullermyrens IK 0 - 2 IK Brage 1      
29060200 to 29/06 09:10 to 29/06 13. 9-9 Liten P16 Grp B IK Brage 2 - 0 Bullermyrens IK      
29061802 to 29/06 10:00 to 29/06 15. 9-9 Mellan F14 (11) Grp B Bullermyrens IK 6 - 1 Östervåla IF/Tärnsjö IF      
29060302 to 29/06 10:30 to 29/06 19. 11-11 P10 Grp A Islingby IK 1 8 - 1 Bullermyrens IK      
29061404 to 29/06 11:50 to 29/06 16. 9-9 Stor P11 Grp B Bullermyrens IK 1 - 7 Arboga Södra IF 1      
29062506 to 29/06 14:30 to 29/06 1. 7-7 Stor P16 Grp B Kvarnsvedens IK 0 - 1 Bullermyrens IK      
29062309 to 29/06 14:50 to 29/06 10. 7-7 Stor P10 Grp A Bullermyrens IK 3 - 2 IK Brage 1      
29062407 to 29/06 15:00 to 29/06 29. 7-7 Stor P13 (9) Grp H Hanvikens SK 5 - 0 Bullermyrens IK      
29060509 to 29/06 15:30 to 29/06 18. 11-11 F10 Grp A Islingby IK 0 - 1 Bullermyrens IK      
29062011 to 29/06 17:10 to 29/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp B Bullermyrens IK 1 - 2 Hanvikens SK 1      
29061710 to 29/06 19:00 to 29/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp H Iggesunds IK 1 - 3 Bullermyrens IK      
30062300 fr 30/06 08:20 fr 30/06 10. 7-7 Stor P11 Grp B Bullermyrens IK 4 - 3 Ingarö IF Gul      
30062302 fr 30/06 09:40 fr 30/06 10. 7-7 Stor P10 Grp A Stuvsta IF 7 - 1 Bullermyrens IK      
30061802 fr 30/06 10:00 fr 30/06 15. 9-9 Mellan P16 Grp B Nybergsund IL-Trysil 2 - 1 Bullermyrens IK      
30061406 fr 30/06 13:30 fr 30/06 16. 9-9 Stor P10 Grp A Bullermyrens IK 2 - 1 Ingarö IF Gul      
30061206 fr 30/06 14:00 fr 30/06 27. 5-5 P13 (9) Grp H Bullermyrens IK 0 - 2 Västerhaninge IF 1      
30061806 fr 30/06 14:40 fr 30/06 15. 9-9 Mellan F14 (11) Grp B Säters IF FK 0 - 7 Bullermyrens IK      
30060311 fr 30/06 18:00 fr 30/06 19. 11-11 F10 Grp A Stuvsta IF 2 1 - 1 Bullermyrens IK      
30061412 fr 30/06 18:40 fr 30/06 16. 9-9 Stor P11 Grp B Bullermyrens IK 1 - 5 Hanvikens SK 4      
30062409 fr 30/06 19:00 fr 30/06 29. 7-7 Stor P13 (9) Grp H Trysil FK 3 - 1 Bullermyrens IK      
30060609 fr 30/06 19:50 fr 30/06 12. 7-7 Stor F14 (11) Grp B Bullermyrens IK 2 - 0 Järla IF FK      
01071202 lö 01/07 10:00 lö 01/07 27. 5-5 P13 (9) Grp H Ås IF 1 - 2 Bullermyrens IK      
01070202 lö 01/07 10:10 lö 01/07 13. 9-9 Liten P16 Grp B Bullermyrens IK 0 - 1 Ingarö IF      
01071901 lö 01/07 10:20 lö 01/07 26. 9-9 Mellan F14 (11) Grp B Bullermyrens IK 3 - 2 Tynset IF      
01072204 lö 01/07 12:10 lö 01/07 4. 9-9 Liten P11 Grp B Ingarö IF Svart 3 - 2 Bullermyrens IK      
01072305 lö 01/07 12:50 lö 01/07 10. 7-7 Stor P10 Grp A Bullermyrens IK 1 - 12 Skogås-Trångsunds FF      
01072006 lö 01/07 13:30 lö 01/07 22. 9-9 Mellan F10 Grp A Säters IF FK 0 - 3 Bullermyrens IK      
01072405 lö 01/07 14:00 lö 01/07 29. 7-7 Stor P13 (9) Slutspel D 5-12 Bullermyrens IK 0 - 6 Ekerö IK      
01071111 lö 01/07 17:10 lö 01/07 9. 5-5 P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Bullermyrens IK      
01071012 lö 01/07 18:00 lö 01/07 21. 5-5 F10 Grp A Bullermyrens IK 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01072313 lö 01/07 18:40 lö 01/07 10. 7-7 Stor P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 - 0 Bullermyrens IK      
01070609 lö 01/07 18:50 lö 01/07 12. 7-7 Stor F14 (11) Slutspel A 1/4 Final Bullermyrens IK 1 - 4 P Hanvikens SK      
02072300 sö 02/07 08:00 sö 02/07 10. 7-7 Stor F10 Grp A Bullermyrens IK 0 - 6 Ingarö IF      
02072500 sö 02/07 08:00 sö 02/07 1. 7-7 Stor P16 Slutspel B Semifinal Bullermyrens IK 4 - 3 Tynset IF      
02072306 sö 02/07 12:30 sö 02/07 10. 7-7 Stor F10 Grp A Stuvsta IF 1 6 - 0 Bullermyrens IK      
02071905 sö 02/07 13:40 sö 02/07 26. 9-9 Mellan P16 Slutspel B Final Kvarnsvedens IK 0 - 1 Bullermyrens IK      
02072008 sö 02/07 14:00 sö 02/07 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Bullermyrens IK 2 - 1 IF Tunabro 2      
02070309 sö 02/07 14:40 sö 02/07 19. 11-11 F10 Grp A Bullermyrens IK 0 - 0 Kvarnsvedens IK 2