Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Flickor -09

Group A



Kampe

  Kampnr Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28061305 to 28/06 12:00 to 28/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060406 to 28/06 12:40 to 28/06 20. 11-11 F9 Grp A Gustafs GoIF 3 - 2 Värmdö IF Röd      
28062606 to 28/06 12:40 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Kvarnsvedens IK 1 6 - 1 IF Tunabro 2      
28062607 to 28/06 13:20 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A IF Tunabro Blå 0 - 10 Värmdö IF Blå      
28062609 to 28/06 14:40 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 0 - 5 Gustafs GoIF      
28062611 to 28/06 16:00 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A IF Tunabro 2 1 - 5 Värmdö IF Blå      
28060412 to 28/06 16:40 to 28/06 20. 11-11 F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 5 - 2 IF Tunabro Blå      
28062612 to 28/06 16:40 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Värmdö IF Röd 4 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28062613 to 28/06 17:20 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29062600 fr 29/06 08:40 fr 29/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 IF Tunabro Blå      
29062601 fr 29/06 09:20 fr 29/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustafs GoIF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29062602 fr 29/06 10:00 fr 29/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A IF Tunabro 2 0 - 3 Gustavsbergs IF FK      
29060403 fr 29/06 10:40 fr 29/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Blå 3 - 2 IF Tunabro Blå      
29061305 fr 29/06 12:00 fr 29/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Vit 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29060408 fr 29/06 14:00 fr 29/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Röd 3 - 0 IF Tunabro 2      
29061311 fr 29/06 16:00 fr 29/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 4 Värmdö IF Blå      
29060412 fr 29/06 16:40 fr 29/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Vit 1 - 2 Gustafs GoIF      
29061314 fr 29/06 18:00 fr 29/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Röd 4 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
30061300 lø 30/06 08:40 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Blå 6 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30060400 lø 30/06 08:40 lø 30/06 20. 11-11 F9 Grp A IF Tunabro 2 2 - 2 Gustafs GoIF      
30061301 lø 30/06 09:20 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Värmdö IF Röd      
30060404 lø 30/06 11:20 lø 30/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Blå 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30062605 lø 30/06 12:00 lø 30/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustafs GoIF 6 - 1 IF Tunabro Blå      
30061307 lø 30/06 13:20 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Röd 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30061308 lø 30/06 14:00 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 0 IF Tunabro 2      
30062608 lø 30/06 14:00 lø 30/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A IF Tunabro Blå 0 - 9 Värmdö IF Vit      
30061312 lø 30/06 16:40 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Vit 2 - 3 Gustavsbergs IF FK      
01070401 sø 01/07 10:20 sø 01/07 20. 11-11 F9 Grp A IF Tunabro Blå 0 - 3 Värmdö IF Röd      
01072602 sø 01/07 11:00 sø 01/07 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 4 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
01071303 sø 01/07 11:40 sø 01/07 17. 9-9 Stor F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 4 - 2 Gustafs GoIF      
01070405 sø 01/07 13:00 sø 01/07 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 0 IF Tunabro 2      
01070406 sø 01/07 13:40 sø 01/07 20. 11-11 F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Gustavsbergs IF FK      
01072606 sø 01/07 13:40 sø 01/07 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustafs GoIF 2 - 3 Värmdö IF Blå      
01072607 sø 01/07 14:20 sø 01/07 3. 7-7 Stor F9 Grp A Kvarnsvedens IK 1 10 - 4 IF Tunabro Blå