Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2021 her.

IFK Timrå

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28060200 to 28/06 08:00 to 28/06 13. 9-9 Liten P15 Grp B Valbo FF 0 - 2 IFK Timrå      
28060303 to 28/06 11:20 to 28/06 19. 11-11 F12 Grp A IFK Timrå 1 - 3 Alsike IF Gul      
28062206 to 28/06 12:20 to 28/06 4. 9-9 Liten F11 Grp A Islingby IK 1 - 6 IFK Timrå      
28060205 to 28/06 13:20 to 28/06 13. 9-9 Liten P14 Grp D Islingby IK 0 - 4 IFK Timrå      
28062507 to 28/06 15:00 to 28/06 1. 7-7 Stor P15 Grp B Öna SK 0 - 1 IFK Timrå      
28062210 to 28/06 15:30 to 28/06 4. 9-9 Liten F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 7 IFK Timrå      
28060309 to 28/06 15:40 to 28/06 19. 11-11 F12 Grp A IF Tunabro 0 - 4 IFK Timrå      
28061909 to 28/06 18:50 to 28/06 26. 9-9 Mellan P15 Grp B IFK Timrå 4 - 1 Ingarö IF      
29062200 fr 29/06 08:00 fr 29/06 4. 9-9 Liten F12 Grp A IFK Timrå 1 - 4 Norrala IF      
29062503 fr 29/06 11:30 fr 29/06 1. 7-7 Stor P14 Grp D IFK Timrå 1 - 4 Håbo FF      
29061504 fr 29/06 12:00 fr 29/06 24. 9-9 Stor P15 Grp B Sandvikens AIK 3 - 1 IFK Timrå      
29062207 fr 29/06 13:10 fr 29/06 4. 9-9 Liten F11 Grp A IFK Timrå 3 - 0 Bullermyrens IK Svart      
29060307 fr 29/06 13:20 fr 29/06 19. 11-11 F12 Grp A IFK Timrå 5 - 0 Ingarö IF Svart      
29060610 fr 29/06 18:00 fr 29/06 12. 7-7 Stor P14 Grp D IFK Timrå 1 - 0 Stuvsta IF      
29062510 fr 29/06 19:00 fr 29/06 1. 7-7 Stor P15 Grp B IFK Timrå 0 - 1 Fanna BK      
29060516 fr 29/06 19:30 fr 29/06 18. 11-11 F11 Grp A IFK Timrå 4 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
30060100 lø 30/06 08:00 lø 30/06 8. 5-5 P15 Grp B IFK Timrå 0 - 1 Kvarnsvedens IK P03      
30060601 lø 30/06 09:00 lø 30/06 12. 7-7 Stor P14 Grp D Arboga Södra IF 2 - 0 IFK Timrå      
30061105 lø 30/06 11:40 lø 30/06 9. 5-5 F12 Grp A IFK Timrå 2 - 0 Ingarö IF Vit      
30060305 lø 30/06 12:00 lø 30/06 19. 11-11 F11 Grp A Värmdö IF 1 0 - 0 IFK Timrå      
30060606 lø 30/06 14:20 lø 30/06 12. 7-7 Stor P14 Slutspel B 1/4 Final Irsta IF 4 - 2 IFK Timrå      
30061010 lø 30/06 15:30 lø 30/06 21. 5-5 F12 Grp A IFK Timrå 4 - 0 Järla IF 1      
30062214 lø 30/06 18:30 lø 30/06 4. 9-9 Liten F11 Grp A IFK Timrå 2 - 0 Rönninge Salem Fotboll      
30061015 lø 30/06 19:10 lø 30/06 21. 5-5 F12 Grp A IFK Timrå 5 - 3 Hanvikens SK Hanviken      
01072500 sø 01/07 08:00 sø 01/07 1. 7-7 Stor P15 Slutspel B Semifinal IFK Timrå 0 - 3 Norrstrands IF      
01071103 sø 01/07 10:20 sø 01/07 9. 5-5 F12 Grp A Tynset IF 0 - 3 IFK Timrå      
01071403 sø 01/07 10:20 sø 01/07 16. 9-9 Stor F11 Grp A IFK Timrå 3 - 0 Stuvsta IF 2