Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Torsångs IF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28061101 tor. 28/06 08:40 tor. 28/06 9. Kjell Wahrén Stadium F11 Grp B Järla IF 0 - 3 Torsångs IF      
28062301 tor. 28/06 08:40 tor. 28/06 10. Norlings skylt P11 Grp A Torsångs IF 0 - 2 Stuvsta IF P07:1      
28060101 tor. 28/06 09:10 tor. 28/06 8. Kurt Risberg Park F15/16 Grp C Torsångs IF 2 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28061301 tor. 28/06 09:20 tor. 28/06 17. Beans in Cup P8 Grp A Torsångs IF 2 9 - 0 Islingby IK      
28062102 tor. 28/06 10:00 tor. 28/06 14. Borlänge Tidning F13 (9) Grp B Torsångs IF 1 2 - 0 Garphyttans IF      
28060402 tor. 28/06 10:00 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A Torsångs IF 5 - 0 Islingby IK      
28061003 tor. 28/06 10:20 tor. 28/06 21. Hushagen P10 Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Torsångs IF      
28060504 tor. 28/06 11:00 tor. 28/06 19. Pitchers P11 Grp A Torsångs IF 0 - 1 Skogås-Trångsunds FF Blå      
28060404 tor. 28/06 11:20 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Torsångs IF 2 4 - 3 Forssa BK 2      
28060103 tor. 28/06 11:20 tor. 28/06 8. Kurt Risberg Park F15/16 Grp B Torsångs IF 1 4 - 1 IF Tunabro      
28060405 tor. 28/06 12:00 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A Falu BS 3 4 - 3 Torsångs IF      
28062105 tor. 28/06 13:00 tor. 28/06 14. Borlänge Tidning F13 (9) Grp E Alsike IF 2 - 1 Torsångs IF 2      
28062610 tor. 28/06 15:20 tor. 28/06 12. Tunabyggen P9 Grp A Falu BS 1 3 - 4 Torsångs IF      
28061411 tor. 28/06 15:40 tor. 28/06 16. Wangeskog F11 Grp B Ingarö IF 0 - 1 Torsångs IF      
28060411 tor. 28/06 16:00 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Bullermyrens IK 0 - 4 Torsångs IF 1      
28061907 tor. 28/06 16:30 tor. 28/06 5. Quality Hotel Galaxen F15/16 Grp B Torsångs IF 1 5 - 1 New Mill Indians      
28060310 tor. 28/06 16:30 tor. 28/06 18. SSAB F12 Grp B Ingarö IF Gul 3 - 8 Torsångs IF      
28060512 tor. 28/06 16:40 tor. 28/06 19. Pitchers P10 Grp B Torsångs IF 0 - 13 Sickla IF 1      
28061908 tor. 28/06 17:40 tor. 28/06 5. Quality Hotel Galaxen F15/16 Grp C Torsångs IF 2 0 - 7 Nordre Trysil IL      
28062110 tor. 28/06 18:00 tor. 28/06 14. Borlänge Tidning F13 (9) Grp B Hanvikens SK 0 - 0 Torsångs IF 1      
28062711 tor. 28/06 19:00 tor. 28/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp E Torsångs IF 2 3 - 2 Valbo FF      
28062215 tor. 28/06 19:00 tor. 28/06 4. Svensk Fast F12 Grp B Torsångs IF 0 - 1 Håbo FF Röd      
29062700 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp B Saltsjö-Boo IF 0 - 0 Torsångs IF 1      
29060301 fre. 29/06 08:50 fre. 29/06 18. SSAB F12 Grp B Västerhaninge IF Blå 3 - 1 Torsångs IF      
29062201 fre. 29/06 08:50 fre. 29/06 4. Svensk Fast P10 Grp B Torsångs IF 3 - 5 Stuvsta IF      
29061601 fre. 29/06 09:00 fre. 29/06 15. Volkswagen Borlänge F13 (9) Grp E Torsångs IF 2 4 - 0 Skogås-Trån...F S-TFF F05      
29062501 fre. 29/06 09:10 fre. 29/06 1. Granitor F15/16 Grp B Stöde IF 0 - 3 Torsångs IF 1      
29060102 fre. 29/06 10:20 fre. 29/06 8. Kurt Risberg Park F15/16 Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 - 0 Torsångs IF 2      
29060405 fre. 29/06 12:00 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Torsångs IF 2 1 - 0 IK Brage 1      
29061005 fre. 29/06 12:00 fre. 29/06 21. Hushagen P11 Grp A Stora Tuna IK 0 - 6 Torsångs IF      
29061407 fre. 29/06 13:10 fre. 29/06 16. Wangeskog F11 Grp B Tynset IF 1 - 2 Torsångs IF      
29060308 fre. 29/06 14:10 fre. 29/06 18. SSAB F12 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Boo FF F06:2      
29061009 fre. 29/06 15:00 fre. 29/06 21. Hushagen P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 1 - 2 Torsångs IF      
29061607 fre. 29/06 15:00 fre. 29/06 15. Volkswagen Borlänge F13 (9) Grp B Torsångs IF 1 2 - 0 Hagaströms SK      
29060411 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Torsångs IF 2      
29062609 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 12. Tunabyggen P9 Grp A Falu BS 2 0 - 2 Torsångs IF      
29061808 fre. 29/06 16:10 fre. 29/06 6. Happy Homes Borlänge F15/16 Grp C Vendelsö IK 0 - 1 Torsångs IF 2      
29062610 fre. 29/06 16:40 fre. 29/06 12. Tunabyggen P8 Grp A Torsångs IF 1 4 - 1 IK Brage 2      
29062508 fre. 29/06 16:40 fre. 29/06 1. Granitor F15/16 Grp B Järla IF 1 - 3 Torsångs IF 1      
29061209 fre. 29/06 17:00 fre. 29/06 27. Evert Mellström Arena F13 (9) Grp E Torsångs IF 2 4 - 0 Smedjebackens FK      
29060414 fre. 29/06 18:00 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Forssa BK 1 6 - 2 Torsångs IF 1      
29061414 fre. 29/06 18:30 fre. 29/06 16. Wangeskog P11 Grp A Torsångs IF 2 - 3 Värmdö IF 1      
30061700 lør. 30/06 08:00 lør. 30/06 30. Quick F13 (9) Grp E Järla IF Vit 0 - 2 Torsångs IF 2      
30062701 lør. 30/06 09:00 lør. 30/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp B Torsångs IF 1 1 - 0 Danmarks IF      
30061302 lør. 30/06 10:00 lør. 30/06 17. Beans in Cup P8 Grp A Torsångs IF 1 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062203 lør. 30/06 10:20 lør. 30/06 4. Svensk Fast P11 Grp A Järla IF 1 - 1 Torsångs IF      
30061303 lør. 30/06 10:40 lør. 30/06 17. Beans in Cup P8 Grp A Säters IF FK 5 - 4 Torsångs IF 2      
30062004 lør. 30/06 10:50 lør. 30/06 26. renta F11 Grp B Torsångs IF 0 - 1 Hanvikens SK      
30061703 lør. 30/06 11:00 lør. 30/06 30. Quick F13 (9) Grp E Sverresborg IF 1 - 1 Torsångs IF 2      
30061306 lør. 30/06 12:40 lør. 30/06 17. Beans in Cup P9 Grp A Stuvsta IF 1 6 - 3 Torsångs IF      
30060306 lør. 30/06 12:40 lør. 30/06 18. SSAB F12 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Värmdö IF      
30060605 lør. 30/06 13:10 lør. 30/06 12. 7-7 Stor F15/16 Grp B Ljusdals IF 0 - 2 Torsångs IF 1      
30062607 lør. 30/06 13:20 lør. 30/06 12. Tunabyggen P8 Grp A Torsångs IF 2 5 - 0 IK Segro      
30062505 lør. 30/06 13:20 lør. 30/06 1. Granitor F15/16 Grp C Hagaströms SK 2 - 0 Torsångs IF 2      
30060508 lør. 30/06 13:40 lør. 30/06 19. Pitchers P10 Grp B IF Tunabro 4 - 3 Torsångs IF      
30062408 lør. 30/06 16:00 lør. 30/06 11. #Trevligtfolk F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Värmdö IF 0 - 1 Torsångs IF 1      
30061208 lør. 30/06 16:00 lør. 30/06 27. Evert Mellström Arena F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Ingarö IF 2 - 0 Torsångs IF 2      
30062311 lør. 30/06 16:00 lør. 30/06 10. Norlings skylt P11 Grp A Ingarö IF Svart 1 - 2 Torsångs IF      
30061412 lør. 30/06 17:00 lør. 30/06 16. Wangeskog P10 Grp B Hanvikens SK Röd 8 - 2 Torsångs IF      
30062313 lør. 30/06 17:20 lør. 30/06 10. Norlings skylt F11 Grp B Torsångs IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
30060414 lør. 30/06 18:00 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A Torsångs IF 7 - 5 Kvarnsvedens IK Vit      
30060415 lør. 30/06 18:40 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 Torsångs IF 1      
30061116 lør. 30/06 19:50 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium F12 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Hanvikens SK Hanviken 2      
01070200 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 13. Lokalt i F15/16 Slutspel D 9-10 Torsångs IF 2 1 - 0 Vendelsö IK      
01070500 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 19. Pitchers P10 Grp B Torsångs IF 2 - 6 IK Brage 1      
01072001 søn. 01/07 08:40 søn. 01/07 26. renta F11 Grp B Torsångs IF 1 - 2 Värmdö IF 2      
01071501 søn. 01/07 09:10 søn. 01/07 24. 9-9 Stor F15/16 Slutspel A Semifinal Torsångs IF 1 1 - 0 Nordre Trysil IL      
01071703 søn. 01/07 11:00 søn. 01/07 30. Quick F13 (9) Slutspel A Semifinal Ingarö IF 1 - 0 Torsångs IF 1      
01072603 søn. 01/07 11:40 søn. 01/07 12. Tunabyggen P8 Grp A Torsångs IF 1 1 - 5 Stuvsta IF      
01071804 søn. 01/07 12:20 søn. 01/07 6. Happy Homes Borlänge F15/16 Slutspel D 9-10 Torsångs IF 2 1 - 0 Arboga Södra IF      
01072604 søn. 01/07 12:20 søn. 01/07 12. Tunabyggen P9 Grp A Torsångs IF 4 - 3 Stora Tuna IK      
01070204 søn. 01/07 12:30 søn. 01/07 13. Lokalt i F15/16 Slutspel A Final Kvarnsvedens IK 1 4 - 1 P Torsångs IF 1      
01072306 søn. 01/07 12:40 søn. 01/07 10. Norlings skylt F12 Grp B Torsångs IF 1 - 2 Rasbo IK      
01071305 søn. 01/07 13:00 søn. 01/07 17. Beans in Cup P8 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Torsångs IF 2      
01072207 søn. 01/07 13:10 søn. 01/07 4. Svensk Fast P11 Grp A Essviks AIF 0 - 0 Torsångs IF      
01071008 søn. 01/07 13:50 søn. 01/07 21. Hushagen F11 Grp B Torsångs IF 0 - 2 Håbo FF Röd      
01072406 søn. 01/07 14:00 søn. 01/07 11. #Trevligtfolk F13 (9) Slutspel A Bronzekamp Torsångs IF 1 0 - 1 Alsike IF      
01070407 søn. 01/07 14:20 søn. 01/07 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Torsångs IF 1 5 - 0 IK Segro