Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Torsångs IF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28061101 to 28/06 08:40 to 28/06 9. 5-5 F11 Grp B Järla IF 0 - 3 Torsångs IF      
28062301 to 28/06 08:40 to 28/06 10. 7-7 Stor P11 Grp A Torsångs IF 0 - 2 Stuvsta IF P07:1      
28060101 to 28/06 09:10 to 28/06 8. 5-5 F15/16 Grp C Torsångs IF 2 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28061301 to 28/06 09:20 to 28/06 17. 9-9 Stor P8 Grp A Torsångs IF 2 9 - 0 Islingby IK      
28062102 to 28/06 10:00 to 28/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Grp B Torsångs IF 1 2 - 0 Garphyttans IF      
28060402 to 28/06 10:00 to 28/06 20. 11-11 P9 Grp A Torsångs IF 5 - 0 Islingby IK      
28061003 to 28/06 10:20 to 28/06 21. 5-5 P10 Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Torsångs IF      
28060504 to 28/06 11:00 to 28/06 18. 11-11 P11 Grp A Torsångs IF 0 - 1 Skogås-Trångsunds FF Blå      
28060404 to 28/06 11:20 to 28/06 20. 11-11 P8 Grp A Torsångs IF 2 4 - 3 Forssa BK 2      
28060103 to 28/06 11:20 to 28/06 8. 5-5 F15/16 Grp B Torsångs IF 1 4 - 1 IF Tunabro      
28060405 to 28/06 12:00 to 28/06 20. 11-11 P9 Grp A Falu BS 3 4 - 3 Torsångs IF      
28062105 to 28/06 13:00 to 28/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Grp E Alsike IF 2 - 1 Torsångs IF 2      
28062610 to 28/06 15:20 to 28/06 3. 7-7 Stor P9 Grp A Falu BS 1 3 - 4 Torsångs IF      
28061411 to 28/06 15:40 to 28/06 16. 9-9 Stor F11 Grp B Ingarö IF 0 - 1 Torsångs IF      
28060411 to 28/06 16:00 to 28/06 20. 11-11 P8 Grp A Bullermyrens IK 0 - 4 Torsångs IF 1      
28061907 to 28/06 16:30 to 28/06 26. 9-9 Mellan F15/16 Grp B Torsångs IF 1 5 - 1 New Mill Indians      
28060310 to 28/06 16:30 to 28/06 19. 11-11 F12 Grp B Ingarö IF Gul 3 - 8 Torsångs IF      
28060512 to 28/06 16:40 to 28/06 18. 11-11 P10 Grp B Torsångs IF 0 - 13 Sickla IF 1      
28061908 to 28/06 17:40 to 28/06 26. 9-9 Mellan F15/16 Grp C Torsångs IF 2 0 - 7 Nordre Trysil IL      
28062110 to 28/06 18:00 to 28/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Grp B Hanvikens SK 0 - 0 Torsångs IF 1      
28062711 to 28/06 19:00 to 28/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp E Torsångs IF 2 3 - 2 Valbo FF      
28062215 to 28/06 19:00 to 28/06 4. 9-9 Liten F12 Grp B Torsångs IF 0 - 1 Håbo FF Röd      
29062700 fr 29/06 08:00 fr 29/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp B Saltsjö-Boo IF 0 - 0 Torsångs IF 1      
29060301 fr 29/06 08:50 fr 29/06 19. 11-11 F12 Grp B Västerhaninge IF Blå 3 - 1 Torsångs IF      
29062201 fr 29/06 08:50 fr 29/06 4. 9-9 Liten P10 Grp B Torsångs IF 3 - 5 Stuvsta IF      
29061601 fr 29/06 09:00 fr 29/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp E Torsångs IF 2 4 - 0 Skogås-Trån...F S-TFF F05      
29062501 fr 29/06 09:10 fr 29/06 1. 7-7 Stor F15/16 Grp B Stöde IF 0 - 3 Torsångs IF 1      
29060102 fr 29/06 10:20 fr 29/06 8. 5-5 F15/16 Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 - 0 Torsångs IF 2      
29060405 fr 29/06 12:00 fr 29/06 20. 11-11 P8 Grp A Torsångs IF 2 1 - 0 IK Brage 1      
29061005 fr 29/06 12:00 fr 29/06 21. 5-5 P11 Grp A Stora Tuna IK 0 - 6 Torsångs IF      
29061407 fr 29/06 13:10 fr 29/06 16. 9-9 Stor F11 Grp B Tynset IF 1 - 2 Torsångs IF      
29060308 fr 29/06 14:10 fr 29/06 19. 11-11 F12 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Boo FF F06:2      
29061009 fr 29/06 15:00 fr 29/06 21. 5-5 P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 1 - 2 Torsångs IF      
29061607 fr 29/06 15:00 fr 29/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp B Torsångs IF 1 2 - 0 Hagaströms SK      
29060411 fr 29/06 16:00 fr 29/06 20. 11-11 P8 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Torsångs IF 2      
29062609 fr 29/06 16:00 fr 29/06 3. 7-7 Stor P9 Grp A Falu BS 2 0 - 2 Torsångs IF      
29061808 fr 29/06 16:10 fr 29/06 15. 9-9 Mellan F15/16 Grp C Vendelsö IK 0 - 1 Torsångs IF 2      
29062610 fr 29/06 16:40 fr 29/06 3. 7-7 Stor P8 Grp A Torsångs IF 1 4 - 1 IK Brage 2      
29062508 fr 29/06 16:40 fr 29/06 1. 7-7 Stor F15/16 Grp B Järla IF 1 - 3 Torsångs IF 1      
29061209 fr 29/06 17:00 fr 29/06 27. 5-5 F13 (9) Grp E Torsångs IF 2 4 - 0 Smedjebackens FK      
29060414 fr 29/06 18:00 fr 29/06 20. 11-11 P8 Grp A Forssa BK 1 6 - 2 Torsångs IF 1      
29061414 fr 29/06 18:30 fr 29/06 16. 9-9 Stor P11 Grp A Torsångs IF 2 - 3 Värmdö IF 1      
30061700 lø 30/06 08:00 lø 30/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp E Järla IF Vit 0 - 2 Torsångs IF 2      
30062701 lø 30/06 09:00 lø 30/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp B Torsångs IF 1 1 - 0 Danmarks IF      
30061302 lø 30/06 10:00 lø 30/06 17. 9-9 Stor P8 Grp A Torsångs IF 1 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062203 lø 30/06 10:20 lø 30/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Järla IF 1 - 1 Torsångs IF      
30061303 lø 30/06 10:40 lø 30/06 17. 9-9 Stor P8 Grp A Säters IF FK 5 - 4 Torsångs IF 2      
30062004 lø 30/06 10:50 lø 30/06 22. 9-9 Mellan F11 Grp B Torsångs IF 0 - 1 Hanvikens SK      
30061703 lø 30/06 11:00 lø 30/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp E Sverresborg IF 1 - 1 Torsångs IF 2      
30061306 lø 30/06 12:40 lø 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Stuvsta IF 1 6 - 3 Torsångs IF      
30060306 lø 30/06 12:40 lø 30/06 19. 11-11 F12 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Värmdö IF      
30060605 lø 30/06 13:10 lø 30/06 12. 7-7 Stor F15/16 Grp B Ljusdals IF 0 - 2 Torsångs IF 1      
30062607 lø 30/06 13:20 lø 30/06 3. 7-7 Stor P8 Grp A Torsångs IF 2 5 - 0 IK Segro      
30062505 lø 30/06 13:20 lø 30/06 1. 7-7 Stor F15/16 Grp C Hagaströms SK 2 - 0 Torsångs IF 2      
30060508 lø 30/06 13:40 lø 30/06 18. 11-11 P10 Grp B IF Tunabro 4 - 3 Torsångs IF      
30062408 lø 30/06 16:00 lø 30/06 29. 7-7 Stor F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Värmdö IF 0 - 1 Torsångs IF 1      
30061208 lø 30/06 16:00 lø 30/06 27. 5-5 F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Ingarö IF 2 - 0 Torsångs IF 2      
30062311 lø 30/06 16:00 lø 30/06 10. 7-7 Stor P11 Grp A Ingarö IF Svart 1 - 2 Torsångs IF      
30061412 lø 30/06 17:00 lø 30/06 16. 9-9 Stor P10 Grp B Hanvikens SK Röd 8 - 2 Torsångs IF      
30062313 lø 30/06 17:20 lø 30/06 10. 7-7 Stor F11 Grp B Torsångs IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
30060414 lø 30/06 18:00 lø 30/06 20. 11-11 P9 Grp A Torsångs IF 7 - 5 Kvarnsvedens IK Vit      
30060415 lø 30/06 18:40 lø 30/06 20. 11-11 P8 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 Torsångs IF 1      
30061116 lø 30/06 19:50 lø 30/06 9. 5-5 F12 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Hanvikens SK Hanviken 2      
01070200 sø 01/07 08:00 sø 01/07 13. 9-9 Liten F15/16 Slutspel D 9-10 Torsångs IF 2 1 - 0 Vendelsö IK      
01070500 sø 01/07 08:00 sø 01/07 18. 11-11 P10 Grp B Torsångs IF 2 - 6 IK Brage 1      
01072001 sø 01/07 08:40 sø 01/07 22. 9-9 Mellan F11 Grp B Torsångs IF 1 - 2 Värmdö IF 2      
01071501 sø 01/07 09:10 sø 01/07 24. 9-9 Stor F15/16 Slutspel A Semifinal Torsångs IF 1 1 - 0 Nordre Trysil IL      
01071703 sø 01/07 11:00 sø 01/07 30. 9-9 Mellan F13 (9) Slutspel A Semifinal Ingarö IF 1 - 0 Torsångs IF 1      
01072603 sø 01/07 11:40 sø 01/07 3. 7-7 Stor P8 Grp A Torsångs IF 1 1 - 5 Stuvsta IF      
01071804 sø 01/07 12:20 sø 01/07 15. 9-9 Mellan F15/16 Slutspel D 9-10 Torsångs IF 2 1 - 0 Arboga Södra IF      
01072604 sø 01/07 12:20 sø 01/07 3. 7-7 Stor P9 Grp A Torsångs IF 4 - 3 Stora Tuna IK      
01070204 sø 01/07 12:30 sø 01/07 13. 9-9 Liten F15/16 Slutspel A Final Kvarnsvedens IK 1 4 - 1 P Torsångs IF 1      
01072306 sø 01/07 12:40 sø 01/07 10. 7-7 Stor F12 Grp B Torsångs IF 1 - 2 Rasbo IK      
01071305 sø 01/07 13:00 sø 01/07 17. 9-9 Stor P8 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Torsångs IF 2      
01072207 sø 01/07 13:10 sø 01/07 4. 9-9 Liten P11 Grp A Essviks AIF 0 - 0 Torsångs IF      
01071008 sø 01/07 13:50 sø 01/07 21. 5-5 F11 Grp B Torsångs IF 0 - 2 Håbo FF Röd      
01072406 sø 01/07 14:00 sø 01/07 29. 7-7 Stor F13 (9) Slutspel A Bronze match Torsångs IF 1 0 - 1 Alsike IF      
01070407 sø 01/07 14:20 sø 01/07 20. 11-11 P8 Grp A Torsångs IF 1 5 - 0 IK Segro