Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Kvarnsvedens IK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28061600 tor. 28/06 08:00 tor. 28/06 15. Volkswagen Borlänge P13 Grp E Arboga Södra IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
28061000 tor. 28/06 08:00 tor. 28/06 21. Hushagen P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
28060100 tor. 28/06 08:10 tor. 28/06 8. Kurt Risberg Park P14 Grp E Kvarnsvedens IK 3 - 1 Gustafs GoIF      
28061300 tor. 28/06 08:40 tor. 28/06 17. Beans in Cup P8 Grp A Forssa BK 1 5 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
28060101 tor. 28/06 09:10 tor. 28/06 8. Kurt Risberg Park F15/16 Grp C Torsångs IF 2 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060401 tor. 28/06 09:20 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Stora Tuna IK 3 - 5 Kvarnsvedens IK 2      
28062302 tor. 28/06 09:20 tor. 28/06 10. Norlings skylt F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 1 - 2 Tynset IF      
28062202 tor. 28/06 09:30 tor. 28/06 4. Svensk Fast P10 Grp A Hanvikens SK Vit 7 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
28061302 tor. 28/06 10:00 tor. 28/06 17. Beans in Cup P9 Grp A Falu BS 3 5 - 7 Kvarnsvedens IK Vit      
28062502 tor. 28/06 10:00 tor. 28/06 1. Granitor F14 Grp D Kvarnsvedens IK 3 - 0 Ingarö IF      
28061802 tor. 28/06 10:00 tor. 28/06 6. Happy Homes Borlänge P16 Grp B Hertzöga BK 1 - 0 Kvarnsvedens IK      
28062203 tor. 28/06 10:10 tor. 28/06 4. Svensk Fast P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 2 - 1 Leksands IF FK Vit      
28062003 tor. 28/06 10:10 tor. 28/06 26. renta P12 Grp B Tynset IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
28061403 tor. 28/06 10:10 tor. 28/06 16. Wangeskog P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 1 Säters IF FK      
28062303 tor. 28/06 10:10 tor. 28/06 10. Norlings skylt F12 Grp B Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Västerhaninge IF Blå      
28061003 tor. 28/06 10:20 tor. 28/06 21. Hushagen P10 Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Torsångs IF      
28062603 tor. 28/06 10:40 tor. 28/06 12. Tunabyggen P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 4 - 6 Säters IF FK      
28062004 tor. 28/06 11:00 tor. 28/06 26. renta F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28061004 tor. 28/06 11:00 tor. 28/06 21. Hushagen F11 Grp B Bullermyrens IK Röd 0 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
28061703 tor. 28/06 11:00 tor. 28/06 30. Quick F13 (9) Grp A Kvarnsvedens IK 4 - 2 Arboga Södra IF      
28062304 tor. 28/06 11:00 tor. 28/06 10. Norlings skylt F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 5 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
28060203 tor. 28/06 11:10 tor. 28/06 13. Lokalt i F15/16 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Tynset IF      
28060505 tor. 28/06 11:40 tor. 28/06 19. Pitchers P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
28061305 tor. 28/06 12:00 tor. 28/06 17. Beans in Cup F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060204 tor. 28/06 12:20 tor. 28/06 13. Lokalt i P15 Grp B Kvarnsvedens IK P03 4 - 1 Ingarö IF      
28062606 tor. 28/06 12:40 tor. 28/06 12. Tunabyggen F9 Grp A Kvarnsvedens IK 1 6 - 1 IF Tunabro 2      
28061407 tor. 28/06 12:50 tor. 28/06 16. Wangeskog P12 Grp C Kvarnsvedens IK 1 3 - 3 Fanna BK      
28060305 tor. 28/06 13:00 tor. 28/06 18. SSAB F11 Grp A Alsike IF 0 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
28061307 tor. 28/06 13:20 tor. 28/06 17. Beans in Cup P8 Grp A IK Brage 1 6 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
28060307 tor. 28/06 14:20 tor. 28/06 18. SSAB P11 Grp A Järla IF 1 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
28060409 tor. 28/06 14:40 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A Kvarnsvedens IK Vit 3 - 0 Stora Tuna IK      
28062309 tor. 28/06 14:40 tor. 28/06 10. Norlings skylt F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 3 - 1 Norrala IF      
28061606 tor. 28/06 15:00 tor. 28/06 15. Volkswagen Borlänge P13 Grp E Kvarnsvedens IK Vit 2 - 3 Skogås-Trångsunds FF Blå      
28061010 tor. 28/06 15:10 tor. 28/06 21. Hushagen F12 Grp B Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Arboga Södra IF      
28060510 tor. 28/06 15:10 tor. 28/06 19. Pitchers P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 5 - 1 Säters IF FK      
28062210 tor. 28/06 15:30 tor. 28/06 4. Svensk Fast F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 7 IFK Timrå      
28061011 tor. 28/06 16:00 tor. 28/06 21. Hushagen P10 Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 5 Bjursås IK      
28062508 tor. 28/06 16:00 tor. 28/06 1. Granitor P15 Grp B Fanna BK 0 - 0 Kvarnsvedens IK P03      
28061312 tor. 28/06 16:40 tor. 28/06 17. Beans in Cup P9 Grp B Falu BS 4 1 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
28062612 tor. 28/06 16:40 tor. 28/06 12. Tunabyggen F9 Grp A Värmdö IF Röd 4 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28061209 tor. 28/06 17:00 tor. 28/06 27. Evert Mellström Arena P13 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 2 Upsala IF 2      
28062509 tor. 28/06 17:00 tor. 28/06 1. Granitor F15/16 Grp A Säters IF FK 0 - 7 Kvarnsvedens IK 1      
28062613 tor. 28/06 17:20 tor. 28/06 12. Tunabyggen F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28062213 tor. 28/06 17:40 tor. 28/06 4. Svensk Fast P10 Grp B IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK 3      
28061210 tor. 28/06 18:00 tor. 28/06 27. Evert Mellström Arena F13 (9) Grp A Kvarnsvedens IK 1 - 1 Håbo FF 1      
28061510 tor. 28/06 18:30 tor. 28/06 24. 9-9 Stor F15/16 Grp C Kvarnsvedens IK 2 1 - 1 Hagaströms SK      
28061115 tor. 28/06 18:40 tor. 28/06 9. Kjell Wahrén Stadium P12 Grp C Hanvikens SK Röd 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28060211 tor. 28/06 19:20 tor. 28/06 13. Lokalt i F14 Grp D Täby FK Vit 2 - 0 Kvarnsvedens IK      
28061016 tor. 28/06 19:30 tor. 28/06 21. Hushagen P12 Grp B Kvarnsvedens IK 2 6 - 2 Saltsjöbadens IF 1      
28061212 tor. 28/06 20:00 tor. 28/06 27. Evert Mellström Arena P13 Grp A Strands IF Svart 3 - 2 Kvarnsvedens IK Röd      
29062300 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 10. Norlings skylt F12 Grp A Stuvsta IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29061400 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 16. Wangeskog F12 Grp B Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Värmdö IF      
29061200 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 27. Evert Mellström Arena F13 (9) Grp A Järla IF Svart 1 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
29061900 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 5. Quality Hotel Galaxen F15/16 Grp A Kvarnsvedens IK 1 7 - 0 Ornäs BK      
29060100 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 8. Kurt Risberg Park F15/16 Grp C Kvarnsvedens IK 2 0 - 7 Nordre Trysil IL      
29062600 fre. 29/06 08:40 fre. 29/06 12. Tunabyggen F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 IF Tunabro Blå      
29061101 fre. 29/06 08:50 fre. 29/06 9. Kjell Wahrén Stadium F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 3 IF Tunabro      
29062601 fre. 29/06 09:20 fre. 29/06 12. Tunabyggen F9 Grp A Gustafs GoIF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29061301 fre. 29/06 09:20 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 7 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
29060502 fre. 29/06 09:30 fre. 29/06 19. Pitchers P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Värmdö IF Blå      
29061002 fre. 29/06 09:40 fre. 29/06 21. Hushagen P10 Grp B IK Brage 1 5 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
29062702 fre. 29/06 10:00 fre. 29/06 2. 7-7 Stor P13 Grp A Domsjö IF Svart 2 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29062203 fre. 29/06 10:10 fre. 29/06 4. Svensk Fast F10 Grp A Värmdö IF 7 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
29060503 fre. 29/06 10:10 fre. 29/06 19. Pitchers P10 Grp B Leksands IF FK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
29061404 fre. 29/06 11:10 fre. 29/06 16. Wangeskog F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 6 Stuvsta IF 2      
29061004 fre. 29/06 11:10 fre. 29/06 21. Hushagen P12 Grp B Kvarnsvedens IK 2 4 - 0 Gustafs GoIF Röd      
29060404 fre. 29/06 11:20 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Kvarnsvedens IK 1 6 - 0 IK Segro      
29060103 fre. 29/06 11:30 fre. 29/06 8. Kurt Risberg Park P14 Grp E IFK Vaxholm 6 - 1 Kvarnsvedens IK      
29062205 fre. 29/06 11:40 fre. 29/06 4. Svensk Fast P12 Grp C Kvarnsvedens IK 1 3 - 2 Ingarö IF Vit      
29062704 fre. 29/06 12:00 fre. 29/06 2. 7-7 Stor P13 Grp E Kvarnsvedens IK Vit 1 - 2 Fanna BK      
29061305 fre. 29/06 12:00 fre. 29/06 17. Beans in Cup F9 Grp A Värmdö IF Vit 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29062306 fre. 29/06 12:30 fre. 29/06 10. Norlings skylt P11 Grp A Ingarö IF Svart 2 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29062606 fre. 29/06 12:40 fre. 29/06 12. Tunabyggen P9 Grp A IF Tunabro 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
29060406 fre. 29/06 12:40 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A IK Brage 2 5 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29060306 fre. 29/06 12:40 fre. 29/06 18. SSAB F11 Grp A Håbo FF Svart 4 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29061505 fre. 29/06 13:00 fre. 29/06 24. 9-9 Stor P16 Grp B Kvarnsvedens IK 1 - 1 Slätta SK      
29060507 fre. 29/06 13:10 fre. 29/06 19. Pitchers P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 2 Stuvsta IF 2      
29061107 fre. 29/06 13:20 fre. 29/06 9. Kjell Wahrén Stadium F11 Grp B Ingarö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
29061008 fre. 29/06 14:10 fre. 29/06 21. Hushagen F12 Grp B Järla IF 2 5 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
29062309 fre. 29/06 14:30 fre. 29/06 10. Norlings skylt F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Järla IF 1      
29060106 fre. 29/06 14:40 fre. 29/06 8. Kurt Risberg Park F15/16 Grp A Arboga Södra IF 0 - 6 Kvarnsvedens IK 1      
29061807 fre. 29/06 15:00 fre. 29/06 6. Happy Homes Borlänge F15/16 Grp C Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29061009 fre. 29/06 15:00 fre. 29/06 21. Hushagen P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 1 - 2 Torsångs IF      
29062407 fre. 29/06 15:00 fre. 29/06 11. #Trevligtfolk F13 (9) Grp A Kvicksunds SK 0 - 0 Kvarnsvedens IK      
29062507 fre. 29/06 15:40 fre. 29/06 1. Granitor P15 Grp B Öna SK 1 - 6 Kvarnsvedens IK P03      
29062011 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 26. renta P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Sickla IF 2      
29060411 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Torsångs IF 2      
29062311 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 10. Norlings skylt F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 3 - 6 Gustavsbergs IF FK      
29062211 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 4. Svensk Fast P10 Grp B Sickla IF 1 7 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29061609 fre. 29/06 17:00 fre. 29/06 15. Volkswagen Borlänge P13 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 2 - 2 Krylbo IF      
29061112 fre. 29/06 17:00 fre. 29/06 9. Kjell Wahrén Stadium P12 Grp C IF Tunabro 1 5 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
29061313 fre. 29/06 17:20 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Grp B Stuvsta IF 2 2 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
29062013 fre. 29/06 17:20 fre. 29/06 26. renta P12 Grp B Kubikenborgs IF Svart 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29062313 fre. 29/06 17:30 fre. 29/06 10. Norlings skylt F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
29062509 fre. 29/06 17:50 fre. 29/06 1. Granitor F14 Grp D Tynset IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK      
29061314 fre. 29/06 18:00 fre. 29/06 17. Beans in Cup F9 Grp A Värmdö IF Röd 4 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29062612 fre. 29/06 18:00 fre. 29/06 12. Tunabyggen P8 Grp A Säters IF FK 1 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
29061013 fre. 29/06 18:10 fre. 29/06 21. Hushagen P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF P07:1      
29062214 fre. 29/06 18:20 fre. 29/06 4. Svensk Fast P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 10 Sandvikens IF Röd      
29061810 fre. 29/06 18:20 fre. 29/06 6. Happy Homes Borlänge P14 Grp E Kvarnsvedens IK 1 - 4 Västerås IK Gul      
29060515 fre. 29/06 18:50 fre. 29/06 19. Pitchers F11 Grp B IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
29060611 fre. 29/06 19:00 fre. 29/06 12. 7-7 Stor P16 Grp B Ursvik IK 1 - 2 Kvarnsvedens IK      
29062111 fre. 29/06 19:00 fre. 29/06 14. Borlänge Tidning P13 Grp E Kvarnsvedens IK Vit 0 - 7 Kubikenborgs IF      
29062316 fre. 29/06 19:50 fre. 29/06 10. Norlings skylt F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
30062300 lør. 30/06 08:00 lør. 30/06 10. Norlings skylt F10 Grp A Rasbo IK 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30060100 lør. 30/06 08:00 lør. 30/06 8. Kurt Risberg Park P15 Grp B IFK Timrå 0 - 1 Kvarnsvedens IK P03      
30060500 lør. 30/06 08:00 lør. 30/06 19. Pitchers F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Stuvsta IF 1      
30061300 lør. 30/06 08:40 lør. 30/06 17. Beans in Cup F9 Grp A Värmdö IF Blå 6 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30062501 lør. 30/06 09:00 lør. 30/06 1. Granitor P16 Grp B Korsnäs IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
30062202 lør. 30/06 09:30 lør. 30/06 4. Svensk Fast P12 Grp C Islingby IK 1 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30061402 lør. 30/06 09:40 lør. 30/06 16. Wangeskog P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 0 Ingarö IF Gul      
30060302 lør. 30/06 09:40 lør. 30/06 18. SSAB P12 Grp B Hanvikens SK Gul 3 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30061702 lør. 30/06 10:00 lør. 30/06 30. Quick F13 (9) Grp A Norrala IF 1 - 3 Kvarnsvedens IK      
30061302 lør. 30/06 10:00 lør. 30/06 17. Beans in Cup P8 Grp A Torsångs IF 1 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30060402 lør. 30/06 10:00 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A Falu BS 1 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30062502 lør. 30/06 10:10 lør. 30/06 1. Granitor P14 Grp E Hille IF 5 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061103 lør. 30/06 10:20 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium F11 Grp B Stuvsta IF 1 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
30061003 lør. 30/06 10:30 lør. 30/06 21. Hushagen P11 Grp A Essviks AIF 4 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
30060203 lør. 30/06 11:00 lør. 30/06 13. Lokalt i P15 Grp B Kvarnsvedens IK P03 2 - 0 Valbo FF      
30062703 lør. 30/06 11:00 lør. 30/06 2. 7-7 Stor P13 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 2 - 5 Ingarö IF Gul      
30061104 lør. 30/06 11:00 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Rönninge Salem Fotboll      
30060103 lør. 30/06 11:00 lør. 30/06 8. Kurt Risberg Park F14 Grp D Kvarnsvedens IK 2 - 1 Heby AIF / Morgongåva SK      
30060404 lør. 30/06 11:20 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin F9 Grp A Värmdö IF Blå 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30060304 lør. 30/06 11:20 lør. 30/06 18. SSAB P10 Grp A Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062305 lør. 30/06 11:30 lør. 30/06 10. Norlings skylt F12 Grp A Hanvikens SK Hanviken 6 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
30061205 lør. 30/06 13:00 lør. 30/06 27. Evert Mellström Arena P13 Grp E Forssa BK Svart 1 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
30061805 lør. 30/06 13:10 lør. 30/06 6. Happy Homes Borlänge F15/16 Grp C Vendelsö IK 1 - 5 Kvarnsvedens IK 2      
30061107 lør. 30/06 13:10 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P10 Grp B Hanvikens SK Röd 3 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30061307 lør. 30/06 13:20 lør. 30/06 17. Beans in Cup F9 Grp A Värmdö IF Röd 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30060407 lør. 30/06 13:20 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 5 - 1 Falu BS 5      
30060307 lør. 30/06 13:30 lør. 30/06 18. SSAB F12 Grp B Alsike IF Svart 6 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062308 lør. 30/06 13:50 lør. 30/06 10. Norlings skylt F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 8 Västerhaninge IF      
30061308 lør. 30/06 14:00 lør. 30/06 17. Beans in Cup F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 0 IF Tunabro 2      
30060408 lør. 30/06 14:00 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Stuvsta IF 2 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30061008 lør. 30/06 14:00 lør. 30/06 21. Hushagen P10 Grp B Ingarö IF Svart 1 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30062009 lør. 30/06 14:20 lør. 30/06 26. renta F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Rasbo IK      
30061109 lør. 30/06 14:40 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P12 Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 1 IK Brage 1      
30062609 lør. 30/06 14:40 lør. 30/06 12. Tunabyggen F8 Grp A Kvarnsvedens IK Finished IK Brage      
30060207 lør. 30/06 15:10 lør. 30/06 13. Lokalt i P14 Slutspel C 3-10 Kvarnsvedens IK 2 - 1 Norrala IF Vit      
30061507 lør. 30/06 15:10 lør. 30/06 24. 9-9 Stor P15 Grp B Kvarnsvedens IK P03 5 - 2 Sandvikens AIK      
30060410 lør. 30/06 15:20 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Forssa BK 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30061310 lør. 30/06 15:20 lør. 30/06 17. Beans in Cup P9 Grp A IK Brage 1 8 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30061110 lør. 30/06 15:30 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P12 Grp C IK Brage 2 2 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30060511 lør. 30/06 15:40 lør. 30/06 19. Pitchers P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 5 Ingarö IF Gul      
30061708 lør. 30/06 16:00 lør. 30/06 30. Quick F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Kvicksunds SK 2 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061311 lør. 30/06 16:00 lør. 30/06 17. Beans in Cup P9 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 6 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
30060108 lør. 30/06 16:10 lør. 30/06 8. Kurt Risberg Park F14 Slutspel B 1/4 Final IK Frej Täby 2 - 4 P Kvarnsvedens IK      
30061411 lør. 30/06 16:20 lør. 30/06 16. Wangeskog P11 Grp B Tynset IF 4 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
30062612 lør. 30/06 16:40 lør. 30/06 12. Tunabyggen P8 Grp A Forssa BK 1 13 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30062013 lør. 30/06 17:30 lør. 30/06 26. renta P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF Blå      
30061113 lør. 30/06 17:40 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P10 Grp B Stuvsta IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30060414 lør. 30/06 18:00 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A Torsångs IF 7 - 5 Kvarnsvedens IK Vit      
30061910 lør. 30/06 18:20 lør. 30/06 5. Quality Hotel Galaxen P16 Slutspel A 1/4 Final IK Brage 6 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061114 lør. 30/06 18:20 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P10 Grp B Värmdö IF Vit 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
30061014 lør. 30/06 18:30 lør. 30/06 21. Hushagen F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF 2      
30062315 lør. 30/06 18:40 lør. 30/06 10. Norlings skylt F12 Grp A Öna SK 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30060415 lør. 30/06 18:40 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 Torsångs IF 1      
30060516 lør. 30/06 19:10 lør. 30/06 19. Pitchers F11 Grp B Värmdö IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
30061415 lør. 30/06 19:10 lør. 30/06 16. Wangeskog F12 Grp B Rasbo IK 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071000 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 21. Hushagen P10 Grp B Stuvsta IF 12 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01070600 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 12. 7-7 Stor F15/16 Slutspel C 5-6 Kvarnsvedens IK 2 6 - 0 Säters IF FK      
01072100 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 14. Borlänge Tidning P13 Slutspel F 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01072100 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 14. Borlänge Tidning P13 Slutspel F 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01070301 søn. 01/07 08:40 søn. 01/07 18. SSAB F10 Grp A Västerhaninge IF 9 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071001 søn. 01/07 08:40 søn. 01/07 21. Hushagen P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 0 - 2 Ingarö IF Svart      
01072201 søn. 01/07 08:50 søn. 01/07 4. Svensk Fast P10 Grp A Hammarby IF FF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01072501 søn. 01/07 09:00 søn. 01/07 1. Granitor P15 Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK P03 5 - 7 P IK Brage      
01070201 søn. 01/07 09:10 søn. 01/07 13. Lokalt i F15/16 Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK 1 3 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
01070302 søn. 01/07 09:20 søn. 01/07 18. SSAB F11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 2 Håbo FF Röd      
01071402 søn. 01/07 09:30 søn. 01/07 16. Wangeskog P12 Grp C Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Krylbo IF      
01070400 søn. 01/07 09:40 søn. 01/07 20. AB Karl Hedin P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Insjöns IF BK      
01070202 søn. 01/07 10:20 søn. 01/07 13. Lokalt i P14 Slutspel C 3-4 Alnö IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
01070304 søn. 01/07 10:40 søn. 01/07 18. SSAB P12 Grp B Hanvikens SK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
01072602 søn. 01/07 11:00 søn. 01/07 12. Tunabyggen F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 4 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
01071404 søn. 01/07 11:00 søn. 01/07 16. Wangeskog F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 1 Ingarö IF Svart      
01071603 søn. 01/07 11:00 søn. 01/07 15. Volkswagen Borlänge P13 Slutspel F 9-10 Edsbyn IF FF 5 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
01072204 søn. 01/07 11:00 søn. 01/07 4. Svensk Fast F10 Grp A Värmdö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01071104 søn. 01/07 11:10 søn. 01/07 9. Kjell Wahrén Stadium F10 Grp A Stuvsta IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01070603 søn. 01/07 11:20 søn. 01/07 12. 7-7 Stor F14 Slutspel B Semifinal Täby FK Blå 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
01072205 søn. 01/07 11:40 søn. 01/07 4. Svensk Fast F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
01071303 søn. 01/07 11:40 søn. 01/07 17. Beans in Cup F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 4 - 2 Gustafs GoIF      
01070604 søn. 01/07 12:20 søn. 01/07 12. 7-7 Stor F15/16 Slutspel C 5-6 Kvarnsvedens IK 2 4 - 3 P Hagaströms SK      
01072206 søn. 01/07 12:20 søn. 01/07 4. Svensk Fast F12 Grp B Hanvikens SK Hanviken 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
01070404 søn. 01/07 12:20 søn. 01/07 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Bullermyrens IK 6 - 8 Kvarnsvedens IK 2      
01070204 søn. 01/07 12:30 søn. 01/07 13. Lokalt i F15/16 Slutspel A Final Kvarnsvedens IK 1 4 - 1 P Torsångs IF 1      
01071305 søn. 01/07 13:00 søn. 01/07 17. Beans in Cup P8 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Torsångs IF 2      
01072307 søn. 01/07 13:30 søn. 01/07 10. Norlings skylt P11 Grp A Stora Tuna IK 1 - 5 Kvarnsvedens IK Röd      
01071407 søn. 01/07 13:30 søn. 01/07 16. Wangeskog P11 Grp B Värmdö IF 2 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
01071805 søn. 01/07 13:30 søn. 01/07 6. Happy Homes Borlänge P14 Slutspel C 3-4 Kvarnsvedens IK 0 - 4 Heby AIF      
01070406 søn. 01/07 13:40 søn. 01/07 20. AB Karl Hedin F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Gustavsbergs IF FK      
01071505 søn. 01/07 13:40 søn. 01/07 24. 9-9 Stor P15 Slutspel A Bronzekamp Kvarnsvedens IK P03 2 - 7 Forssa BK      
01071408 søn. 01/07 14:10 søn. 01/07 16. Wangeskog F11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 6 Hanvikens SK      
01072607 søn. 01/07 14:20 søn. 01/07 12. Tunabyggen F9 Grp A Kvarnsvedens IK 1 10 - 4 IF Tunabro Blå      
01070606 søn. 01/07 14:30 søn. 01/07 12. 7-7 Stor F14 Slutspel B Final Kvarnsvedens IK 4 - 2 P Tynset IF      
01071309 søn. 01/07 15:40 søn. 01/07 17. Beans in Cup P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Forssa BK 1