Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Värmdö IF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28061103 to 28/06 10:10 to 28/06 9. 5-5 P11 Grp B Islingby IK 2 2 - 4 Värmdö IF 2      
28062204 to 28/06 10:50 to 28/06 4. 9-9 Liten F10 Grp A Rasbo IK 0 - 3 Värmdö IF      
28061902 to 28/06 11:10 to 28/06 26. 9-9 Mellan P16 Grp A FC Gunners 9 - 0 Värmdö IF      
28060505 to 28/06 11:40 to 28/06 18. 11-11 P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
28061603 to 28/06 12:00 to 28/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp D IFK Mora FK 0 - 4 Värmdö IF      
28061305 to 28/06 12:00 to 28/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060406 to 28/06 12:40 to 28/06 20. 11-11 F9 Grp A Gustafs GoIF 3 - 2 Värmdö IF Röd      
28060507 to 28/06 13:00 to 28/06 18. 11-11 P11 Grp B Värmdö IF 2 1 - 7 Sandvikens IF Röd      
28062607 to 28/06 13:20 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A IF Tunabro Blå 0 - 10 Värmdö IF Blå      
28061408 to 28/06 13:40 to 28/06 16. 9-9 Stor P10 Grp B IK Brage 1 2 - 2 Värmdö IF Vit      
28060508 to 28/06 13:40 to 28/06 18. 11-11 F11 Grp A Håbo FF Svart 1 - 1 Värmdö IF 1      
28061008 to 28/06 13:50 to 28/06 21. 5-5 F11 Grp B Stuvsta IF 1 0 - 2 Värmdö IF 2      
28062308 to 28/06 14:00 to 28/06 10. 7-7 Stor P11 Grp A Sandvikens IF Vit 1 - 2 Värmdö IF 1      
28060308 to 28/06 15:00 to 28/06 19. 11-11 P10 Grp A Värmdö IF Blå 2 - 2 IK Brage 2      
28062611 to 28/06 16:00 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A IF Tunabro 2 1 - 5 Värmdö IF Blå      
28062311 to 28/06 16:10 to 28/06 10. 7-7 Stor F12 Grp B Västerhaninge IF Blå 1 - 1 Värmdö IF      
28061012 to 28/06 16:40 to 28/06 21. 5-5 F11 Grp A Värmdö IF 1 2 - 0 Alsike IF      
28061808 to 28/06 16:40 to 28/06 15. 9-9 Mellan P16 Grp A Värmdö IF 0 - 10 IK Brage      
28062612 to 28/06 16:40 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Värmdö IF Röd 4 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28061013 to 28/06 17:20 to 28/06 21. 5-5 F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Värmdö IF      
28062613 to 28/06 17:20 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28062313 to 28/06 17:40 to 28/06 10. 7-7 Stor P10 Grp B Ingarö IF Svart 4 - 5 Värmdö IF Vit      
28061809 to 28/06 17:50 to 28/06 15. 9-9 Mellan F14 Grp B Hanvikens SK Röd 2 - 4 Värmdö IF      
28061610 to 28/06 19:00 to 28/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp D Värmdö IF 3 - 0 Islingby IK F06/07      
28062015 to 28/06 19:30 to 28/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp B Arboga Södra IF 2 - 1 Värmdö IF      
29061400 fr 29/06 08:00 fr 29/06 16. 9-9 Stor F12 Grp B Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Värmdö IF      
29061500 fr 29/06 08:00 fr 29/06 24. 9-9 Stor F14 Grp B Värmdö IF 3 - 0 Öna SK      
29062701 fr 29/06 09:00 fr 29/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp D Värmdö IF 3 - 0 Håbo FF 2      
29060502 fr 29/06 09:30 fr 29/06 18. 11-11 P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Värmdö IF Blå      
29060302 fr 29/06 09:40 fr 29/06 19. 11-11 P10 Grp B Värmdö IF Vit 1 - 3 Hanvikens SK Röd      
29062203 fr 29/06 10:10 fr 29/06 4. 9-9 Liten F10 Grp A Värmdö IF 7 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
29060403 fr 29/06 10:40 fr 29/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Blå 3 - 2 IF Tunabro Blå      
29061405 fr 29/06 11:50 fr 29/06 16. 9-9 Stor P11 Grp A Islingby IK 1 0 - 3 Värmdö IF 1      
29061305 fr 29/06 12:00 fr 29/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Vit 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29061406 fr 29/06 12:30 fr 29/06 16. 9-9 Stor F11 Grp A Värmdö IF 1 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29062307 fr 29/06 13:10 fr 29/06 10. 7-7 Stor P11 Grp B Forssa BK 9 - 0 Värmdö IF 2      
29062308 fr 29/06 13:50 fr 29/06 10. 7-7 Stor F11 Grp B Värmdö IF 2 1 - 1 IF Tunabro      
29060606 fr 29/06 14:00 fr 29/06 12. 7-7 Stor F14 Grp B Värmdö IF 1 - 2 Västerås BK 30      
29061108 fr 29/06 14:00 fr 29/06 9. 5-5 P10 Grp A Värmdö IF Blå 6 - 1 Leksands IF FK Blå      
29060408 fr 29/06 14:00 fr 29/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Röd 3 - 0 IF Tunabro 2      
29062009 fr 29/06 14:30 fr 29/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp B Alsike IF Svart 0 - 0 Värmdö IF      
29062310 fr 29/06 15:20 fr 29/06 10. 7-7 Stor P10 Grp B Värmdö IF Vit 6 - 0 IF Tunabro      
29060310 fr 29/06 15:40 fr 29/06 19. 11-11 F10 Grp A Värmdö IF 0 - 3 Västerhaninge IF      
29062108 fr 29/06 16:00 fr 29/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Grp D Värmdö IF 0 - 2 Jarlabergs IF F06      
29061311 fr 29/06 16:00 fr 29/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 4 Värmdö IF Blå      
29060412 fr 29/06 16:40 fr 29/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Vit 1 - 2 Gustafs GoIF      
29061314 fr 29/06 18:00 fr 29/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Röd 4 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29060209 fr 29/06 18:20 fr 29/06 13. 9-9 Liten P16 Grp A Värmdö IF 2 - 2 Västerås IK      
29061414 fr 29/06 18:30 fr 29/06 16. 9-9 Stor P11 Grp A Torsångs IF 2 - 3 Värmdö IF 1      
29061014 fr 29/06 18:50 fr 29/06 21. 5-5 P11 Grp B Tynset IF 1 - 2 Värmdö IF 2      
29062015 fr 29/06 19:00 fr 29/06 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Värmdö IF Blå 3 - 4 Forssa BK      
29062016 fr 29/06 19:40 fr 29/06 22. 9-9 Mellan F11 Grp B Bullermyrens IK Röd 0 - 3 Värmdö IF 2      
29062316 fr 29/06 19:50 fr 29/06 10. 7-7 Stor F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
30062100 lø 30/06 08:00 lø 30/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Grp D Irsta IF Vit 0 - 2 Värmdö IF      
30061300 lø 30/06 08:40 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Blå 6 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30060501 lø 30/06 08:40 lø 30/06 18. 11-11 F10 Grp A Värmdö IF 2 - 1 Stuvsta IF 2      
30060502 lø 30/06 09:20 lø 30/06 18. 11-11 P11 Grp B IK Brage 2 1 - 1 Värmdö IF 2      
30061301 lø 30/06 09:20 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Värmdö IF Röd      
30061502 lø 30/06 10:00 lø 30/06 24. 9-9 Stor F14 Grp B Åland United 04 2 - 2 Värmdö IF      
30062003 lø 30/06 10:10 lø 30/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Värmdö IF 1 1 - 1 IK Brage 1      
30060504 lø 30/06 10:40 lø 30/06 18. 11-11 F11 Grp B Värmdö IF 2 0 - 2 Tynset IF      
30060404 lø 30/06 11:20 lø 30/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Blå 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30061804 lø 30/06 12:00 lø 30/06 15. 9-9 Mellan P16 Grp A Bråtens IK 0 - 2 Värmdö IF      
30060305 lø 30/06 12:00 lø 30/06 19. 11-11 F11 Grp A Värmdö IF 1 0 - 0 IFK Timrå      
30061406 lø 30/06 12:30 lø 30/06 16. 9-9 Stor P10 Grp A Västerhaninge IF 4 - 2 Värmdö IF Blå      
30060306 lø 30/06 12:40 lø 30/06 19. 11-11 F12 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Värmdö IF      
30061307 lø 30/06 13:20 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Röd 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062608 lø 30/06 14:00 lø 30/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A IF Tunabro Blå 0 - 9 Värmdö IF Vit      
30060509 lø 30/06 14:20 lø 30/06 18. 11-11 F10 Grp A Stuvsta IF 1 1 - 1 Värmdö IF      
30060308 lø 30/06 14:20 lø 30/06 19. 11-11 P10 Grp B Bjursås IK 1 - 2 Värmdö IF Vit      
30062209 lø 30/06 15:00 lø 30/06 4. 9-9 Liten P10 Grp A Värmdö IF Blå 7 - 2 Säters IF FK      
30062408 lø 30/06 16:00 lø 30/06 29. 7-7 Stor F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Värmdö IF 0 - 1 Torsångs IF 1      
30060208 lø 30/06 16:10 lø 30/06 13. 9-9 Liten F14 Slutspel A 1/4 Final Bråtens IK 3 - 0 Värmdö IF      
30061312 lø 30/06 16:40 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Grp A Värmdö IF Vit 2 - 3 Gustavsbergs IF FK      
30060513 lø 30/06 17:10 lø 30/06 18. 11-11 P11 Grp A Värmdö IF 1 2 - 1 Essviks AIF      
30060312 lø 30/06 17:10 lø 30/06 19. 11-11 P11 Grp B Stuvsta IF 2 2 - 3 Värmdö IF 2      
30060514 lø 30/06 17:50 lø 30/06 18. 11-11 F11 Grp A Islingby IK 0 - 6 Värmdö IF 1      
30061114 lø 30/06 18:20 lø 30/06 9. 5-5 P10 Grp B Värmdö IF Vit 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
30061810 lø 30/06 18:30 lø 30/06 15. 9-9 Mellan P16 Slutspel A 1/4 Final Ursvik IK 9 - 10 P Värmdö IF      
30061115 lø 30/06 19:00 lø 30/06 9. 5-5 F12 Grp B Boo FF F06:2 0 - 1 Värmdö IF      
30060516 lø 30/06 19:10 lø 30/06 18. 11-11 F11 Grp B Värmdö IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01072000 sø 01/07 08:00 sø 01/07 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Värmdö IF Blå 0 - 2 Sickla IF 2      
01071400 sø 01/07 08:00 sø 01/07 16. 9-9 Stor P10 Grp B Värmdö IF Vit 1 - 4 Sickla IF 1      
01072001 sø 01/07 08:40 sø 01/07 22. 9-9 Mellan F11 Grp B Torsångs IF 1 - 2 Värmdö IF 2      
01070401 sø 01/07 10:20 sø 01/07 20. 11-11 F9 Grp A IF Tunabro Blå 0 - 3 Värmdö IF Röd      
01071004 sø 01/07 10:50 sø 01/07 21. 5-5 F11 Grp A Värmdö IF 1 4 - 0 Bullermyrens IK Svart      
01072204 sø 01/07 11:00 sø 01/07 4. 9-9 Liten F10 Grp A Värmdö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01071503 sø 01/07 11:20 sø 01/07 24. 9-9 Stor P16 Slutspel A Semifinal Värmdö IF 3 - 4 IK Brage      
01071405 sø 01/07 11:50 sø 01/07 16. 9-9 Stor F12 Grp B Järla IF 2 1 - 0 Värmdö IF      
01070405 sø 01/07 13:00 sø 01/07 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 0 IF Tunabro 2      
01071407 sø 01/07 13:30 sø 01/07 16. 9-9 Stor P11 Grp B Värmdö IF 2 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
01072606 sø 01/07 13:40 sø 01/07 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustafs GoIF 2 - 3 Värmdö IF Blå      
01072008 sø 01/07 14:00 sø 01/07 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Stuvsta IF P07:1 0 - 1 Värmdö IF 1      
01072308 sø 01/07 14:10 sø 01/07 10. 7-7 Stor F11 Grp B Järla IF 1 - 3 Värmdö IF 2      
01071507 sø 01/07 15:40 sø 01/07 24. 9-9 Stor P16 Slutspel A Bronzekamp Västerås IK 1 - 0 Värmdö IF