Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Hanvikens SK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28061900 to 28/06 09:10 to 28/06 26. 9-9 Mellan P14 Grp C Norrala IF Blå 1 - 4 Hanvikens SK      
28061002 to 28/06 09:30 to 28/06 21. 5-5 P12 Grp C Hanvikens SK Röd 4 - 3 Arboga Södra IF 2      
28062202 to 28/06 09:30 to 28/06 4. 9-9 Liten P10 Grp A Hanvikens SK Vit 7 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
28060102 to 28/06 10:20 to 28/06 8. 5-5 F14 Grp B Västerås BK 30 1 - 0 Hanvikens SK Röd      
28062703 to 28/06 11:00 to 28/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp B Hanvikens SK 1 - 1 Saltsjö-Boo IF      
28062205 to 28/06 11:30 to 28/06 4. 9-9 Liten P12 Grp B Hanvikens SK Vit 4 - 3 Alsike IF Svart      
28061005 to 28/06 11:40 to 28/06 21. 5-5 F11 Grp B Hanvikens SK 9 - 0 Ingarö IF      
28062005 to 28/06 11:40 to 28/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp A Ingarö IF Vit 2 - 6 Hanvikens SK Hanviken      
28060506 to 28/06 12:20 to 28/06 18. 11-11 P10 Grp B Ingarö IF Svart 1 - 2 Hanvikens SK Röd      
28062207 to 28/06 13:00 to 28/06 4. 9-9 Liten P12 Grp B Hanvikens SK Gul 6 - 2 Saltsjöbadens IF 1      
28062007 to 28/06 13:20 to 28/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp B Ingarö IF Gul 3 - 8 Hanvikens SK Hanviken 2      
28062208 to 28/06 13:50 to 28/06 4. 9-9 Liten P12 Grp A Hanvikens SK Grön 4 - 3 Islingby IK 2      
28060509 to 28/06 14:20 to 28/06 18. 11-11 F12 Grp A Garphyttans IF 3 - 2 Hanvikens SK Hanviken      
28061009 to 28/06 14:30 to 28/06 21. 5-5 F11 Grp B Tynset IF 0 - 1 Hanvikens SK      
28061507 to 28/06 15:20 to 28/06 24. 9-9 Stor P14 Grp C Hanvikens SK 4 - 1 Hälsinggårdens AIK      
28062010 to 28/06 15:40 to 28/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp B Hanvikens SK Hanviken 2 3 - 1 Boo FF F06:2      
28062312 to 28/06 17:00 to 28/06 10. 7-7 Stor P10 Grp A Hanvikens SK Vit 6 - 1 Hammarby IF FF      
28062012 to 28/06 17:10 to 28/06 22. 9-9 Mellan P10 Grp B Leksands IF FK Vit 1 - 8 Hanvikens SK Röd      
28060513 to 28/06 17:20 to 28/06 18. 11-11 P12 Grp A Hanvikens SK Grön 6 - 5 Alsike IF Gul      
28061809 to 28/06 17:50 to 28/06 15. 9-9 Mellan F14 Grp B Hanvikens SK Röd 2 - 4 Värmdö IF      
28062110 to 28/06 18:00 to 28/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Grp B Hanvikens SK 0 - 0 Torsångs IF 1      
28062014 to 28/06 18:40 to 28/06 22. 9-9 Mellan P12 Grp B Gustafs GoIF Röd 1 - 13 Hanvikens SK Gul      
28061115 to 28/06 18:40 to 28/06 9. 5-5 P12 Grp C Hanvikens SK Röd 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28061116 to 28/06 19:30 to 28/06 9. 5-5 P12 Grp B Ingarö IF Gul 1 - 5 Hanvikens SK Vit      
29062000 fr 29/06 08:00 fr 29/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp A Hanvikens SK Hanviken 6 - 3 Tynset IF      
29061100 fr 29/06 08:00 fr 29/06 9. 5-5 F12 Grp B Hanvikens SK Hanviken 2 2 - 1 Alsike IF Svart      
29062100 fr 29/06 08:00 fr 29/06 14. 9-9 Liten F13 (9) Grp B Danmarks IF 3 - 0 Hanvikens SK      
29062301 fr 29/06 08:50 fr 29/06 10. 7-7 Stor P10 Grp A Hanvikens SK Vit 6 - 3 Ingarö IF Gul      
29061501 fr 29/06 09:00 fr 29/06 24. 9-9 Stor F14 Grp B Hanvikens SK Röd 10 - 2 Åland United 04      
29060302 fr 29/06 09:40 fr 29/06 19. 11-11 P10 Grp B Värmdö IF Vit 1 - 3 Hanvikens SK Röd      
29061103 fr 29/06 10:20 fr 29/06 9. 5-5 P12 Grp B Kubikenborgs IF Svart 1 - 6 Hanvikens SK Vit      
29062204 fr 29/06 10:50 fr 29/06 4. 9-9 Liten P12 Grp B Hanvikens SK Gul 4 - 1 Alsike IF Svart      
29062004 fr 29/06 10:50 fr 29/06 22. 9-9 Mellan P12 Grp A IF Tunabro 2 1 - 7 Hanvikens SK Grön      
29061903 fr 29/06 11:20 fr 29/06 26. 9-9 Mellan P14 Grp C Irsta IF 0 - 1 Hanvikens SK      
29060505 fr 29/06 11:40 fr 29/06 18. 11-11 P12 Grp C Saltsjöbadens IF 3 1 - 6 Hanvikens SK Röd      
29061006 fr 29/06 12:40 fr 29/06 21. 5-5 P10 Grp A Hanvikens SK Vit 1 - 0 Skogås-Trångsunds FF Blå      
29061007 fr 29/06 13:20 fr 29/06 21. 5-5 F12 Grp A Alsike IF Gul 3 - 4 Hanvikens SK Hanviken      
29062208 fr 29/06 13:50 fr 29/06 4. 9-9 Liten F11 Grp B Håbo FF Röd 1 - 4 Hanvikens SK      
29061109 fr 29/06 14:40 fr 29/06 9. 5-5 P10 Grp B Hanvikens SK Röd 2 - 1 IK Brage 1      
29060607 fr 29/06 15:00 fr 29/06 12. 7-7 Stor F14 Grp B Öna SK 0 - 4 Hanvikens SK Röd      
29062707 fr 29/06 15:00 fr 29/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp B Garphyttans IF 1 - 1 Hanvikens SK      
29061110 fr 29/06 15:20 fr 29/06 9. 5-5 F12 Grp B Hanvikens SK Hanviken 2 4 - 0 Håbo FF Röd      
29061010 fr 29/06 15:40 fr 29/06 21. 5-5 P12 Grp A Hanvikens SK Grön 8 - 0 Saltsjöbadens IF 2      
29061011 fr 29/06 16:30 fr 29/06 21. 5-5 P12 Grp C Ingarö IF Vit 1 - 1 Hanvikens SK Röd      
29060312 fr 29/06 17:10 fr 29/06 19. 11-11 P12 Grp B Hanvikens SK Gul 3 - 2 Ingarö IF Gul      
29061012 fr 29/06 17:20 fr 29/06 21. 5-5 P12 Grp B IK Brage 1 3 - 1 Hanvikens SK Vit      
29062216 fr 29/06 19:40 fr 29/06 4. 9-9 Liten F11 Grp B Järla IF 0 - 3 Hanvikens SK      
30062500 lø 30/06 08:00 lø 30/06 1. 7-7 Stor P14 Grp C Hanvikens SK 4 - 0 Fanna BK      
30061100 lø 30/06 08:00 lø 30/06 9. 5-5 P12 Grp A Hanvikens SK Grön 4 - 2 IFK Strömstad      
30060301 lø 30/06 08:50 lø 30/06 19. 11-11 P12 Grp B Hanvikens SK Vit 10 - 0 Gustafs GoIF Röd      
30060302 lø 30/06 09:40 lø 30/06 19. 11-11 P12 Grp B Hanvikens SK Gul 3 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30061602 lø 30/06 10:00 lø 30/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp B Hagaströms SK 2 - 1 Hanvikens SK      
30060303 lø 30/06 10:30 lø 30/06 19. 11-11 P12 Grp C Hanvikens SK Röd 10 - 1 IK Brage 2      
30062004 lø 30/06 10:50 lø 30/06 22. 9-9 Mellan F11 Grp B Torsångs IF 0 - 1 Hanvikens SK      
30062305 lø 30/06 11:30 lø 30/06 10. 7-7 Stor F12 Grp A Hanvikens SK Hanviken 6 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
30062306 lø 30/06 12:20 lø 30/06 10. 7-7 Stor F12 Grp B Arboga Södra IF 1 - 4 Hanvikens SK Hanviken 2      
30062007 lø 30/06 13:00 lø 30/06 22. 9-9 Mellan P10 Grp A Forssa BK 1 - 2 Hanvikens SK Vit      
30061107 lø 30/06 13:10 lø 30/06 9. 5-5 P10 Grp B Hanvikens SK Röd 3 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30062207 lø 30/06 13:20 lø 30/06 4. 9-9 Liten P12 Grp A Arboga Södra IF 1 4 - 5 Hanvikens SK Grön      
30062208 lø 30/06 14:10 lø 30/06 4. 9-9 Liten P12 Grp B Tynset IF 0 - 3 Hanvikens SK Gul      
30061409 lø 30/06 14:40 lø 30/06 16. 9-9 Stor P12 Grp B Hanvikens SK Vit 7 - 0 Saltsjöbadens IF 1      
30062507 lø 30/06 15:30 lø 30/06 1. 7-7 Stor P14 Slutspel A 1/4 Final Hanvikens SK 6 - 5 P Skogås-Trångsunds FF      
30062708 lø 30/06 16:00 lø 30/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Slutspel C 3-10 Håbo FF 2 0 - 1 Hanvikens SK      
30062508 lø 30/06 16:30 lø 30/06 1. 7-7 Stor F14 Slutspel B 1/4 Final Hanvikens SK Röd 1 - 0 IF Tunabro      
30062012 lø 30/06 16:40 lø 30/06 22. 9-9 Mellan P12 Grp C Fanna BK 2 - 3 Hanvikens SK Röd      
30061412 lø 30/06 17:00 lø 30/06 16. 9-9 Stor P10 Grp B Hanvikens SK Röd 8 - 2 Torsångs IF      
30060515 lø 30/06 18:30 lø 30/06 18. 11-11 P10 Grp A Hanvikens SK Vit 9 - 1 Islingby IK      
30061015 lø 30/06 19:10 lø 30/06 21. 5-5 F12 Grp A IFK Timrå 5 - 3 Hanvikens SK Hanviken      
30061116 lø 30/06 19:50 lø 30/06 9. 5-5 F12 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Hanvikens SK Hanviken 2      
30060316 lø 30/06 20:00 lø 30/06 19. 11-11 F11 Grp B IF Tunabro 0 - 1 Hanvikens SK      
01071101 sø 01/07 08:50 sø 01/07 9. 5-5 P12 Grp C IF Tunabro 1 1 - 7 Hanvikens SK Röd      
01072302 sø 01/07 09:20 sø 01/07 10. 7-7 Stor P12 Grp B Kubikenborgs IF Svart 1 - 4 Hanvikens SK Gul      
01072202 sø 01/07 09:30 sø 01/07 4. 9-9 Liten F11 Grp B Hanvikens SK 4 - 0 Bullermyrens IK Röd      
01072502 sø 01/07 10:00 sø 01/07 1. 7-7 Stor P14 Slutspel A Semifinal Hille IF 2 - 1 Hanvikens SK      
01072102 sø 01/07 10:00 sø 01/07 14. 9-9 Liten F13 (9) Slutspel C 3-4 Hanvikens SK 1 - 0 Norrala IF      
01072003 sø 01/07 10:10 sø 01/07 22. 9-9 Mellan P10 Grp B Hanvikens SK Röd 2 - 1 Bjursås IK      
01070304 sø 01/07 10:40 sø 01/07 19. 11-11 P12 Grp B Hanvikens SK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
01070504 sø 01/07 10:50 sø 01/07 18. 11-11 P10 Grp A Leksands IF FK Blå 0 - 4 Hanvikens SK Vit      
01071803 sø 01/07 11:20 sø 01/07 15. 9-9 Mellan F14 Slutspel B Semifinal Hanvikens SK Röd 0 - 3 Tynset IF      
01071005 sø 01/07 11:30 sø 01/07 21. 5-5 F12 Grp A Stuvsta IF 2 - 0 Hanvikens SK Hanviken      
01070506 sø 01/07 12:10 sø 01/07 18. 11-11 P12 Grp A Bullermyrens IK 1 - 4 Hanvikens SK Grön      
01072206 sø 01/07 12:20 sø 01/07 4. 9-9 Liten F12 Grp B Hanvikens SK Hanviken 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
01071205 sø 01/07 13:00 sø 01/07 27. 5-5 F13 (9) Slutspel C 3-4 Järla IF Vit 0 - 3 P Hanvikens SK      
01071408 sø 01/07 14:10 sø 01/07 16. 9-9 Stor F11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 6 Hanvikens SK      
01071506 sø 01/07 14:40 sø 01/07 24. 9-9 Stor P14 Slutspel A Bronze match Trysil FK 4 - 6 P Hanvikens SK