Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Stuvsta IF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28062500 tor. 28/06 08:00 tor. 28/06 1. Granitor P14 Grp D Stuvsta IF 9 - 0 Islingby IK      
28062301 tor. 28/06 08:40 tor. 28/06 10. Norlings skylt P11 Grp A Torsångs IF 0 - 2 Stuvsta IF P07:1      
28061401 tor. 28/06 08:40 tor. 28/06 16. Wangeskog P10 Grp B IF Tunabro 1 - 3 Stuvsta IF      
28062001 tor. 28/06 08:40 tor. 28/06 26. renta F10 Grp A Stuvsta IF 2 5 - 1 IF Tunabro      
28062600 tor. 28/06 08:40 tor. 28/06 12. Tunabyggen P8 Grp A Stuvsta IF 14 - 1 IK Brage 2      
28062701 tor. 28/06 09:00 tor. 28/06 2. 7-7 Stor P13 Grp F Stuvsta IF 0 - 8 Essinge IK      
28060502 tor. 28/06 09:30 tor. 28/06 19. Pitchers F10 Grp A Västerhaninge IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
28060403 tor. 28/06 10:40 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A IF Tunabro 0 - 5 Stuvsta IF 1      
28061404 tor. 28/06 10:50 tor. 28/06 16. Wangeskog P11 Grp A Stuvsta IF P07:1 6 - 0 IK Brage 1      
28062604 tor. 28/06 11:20 tor. 28/06 12. Tunabyggen P9 Grp B Stuvsta IF 2 0 - 5 IK Brage 2      
28062307 tor. 28/06 13:20 tor. 28/06 10. Norlings skylt F11 Grp A Stuvsta IF 2 1 - 2 Rönninge Salem Fotboll      
28060407 tor. 28/06 13:20 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Stuvsta IF 5 - 3 Bullermyrens IK      
28061008 tor. 28/06 13:50 tor. 28/06 21. Hushagen F11 Grp B Stuvsta IF 1 0 - 2 Värmdö IF 2      
28060410 tor. 28/06 15:20 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp B Säters IF FK 2 - 4 Stuvsta IF 2      
28061708 tor. 28/06 16:00 tor. 28/06 30. Quick P13 Grp F Alsike IF Gul 5 - 2 Stuvsta IF      
28061412 tor. 28/06 16:20 tor. 28/06 16. Wangeskog F10 Grp A Stuvsta IF 2 0 - 2 Västerhaninge IF      
28061508 tor. 28/06 16:20 tor. 28/06 24. 9-9 Stor P14 Grp D Arboga Södra IF 2 - 0 Stuvsta IF      
28060413 tor. 28/06 17:20 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A Stuvsta IF 1 0 - 5 Skogås-Trångsunds FF 1      
28060311 tor. 28/06 17:20 tor. 28/06 18. SSAB P10 Grp B Stuvsta IF 2 - 1 IK Brage 1      
28061114 tor. 28/06 18:00 tor. 28/06 9. Kjell Wahrén Stadium P11 Grp B IK Brage 2 2 - 5 Stuvsta IF 2      
28060312 tor. 28/06 18:00 tor. 28/06 18. SSAB F12 Grp A Garphyttans IF 1 - 2 Stuvsta IF      
28062214 tor. 28/06 18:20 tor. 28/06 4. Svensk Fast F10 Grp A Stuvsta IF 1 4 - 0 Rasbo IK      
28061015 tor. 28/06 18:50 tor. 28/06 21. Hushagen F11 Grp A Stuvsta IF 2 4 - 2 Islingby IK      
29062300 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 10. Norlings skylt F12 Grp A Stuvsta IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29062201 fre. 29/06 08:50 fre. 29/06 4. Svensk Fast P10 Grp B Torsångs IF 3 - 5 Stuvsta IF      
29060401 fre. 29/06 09:20 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp B Stuvsta IF 2 3 - 0 Insjöns IF BK      
29061402 fre. 29/06 09:40 fre. 29/06 16. Wangeskog F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 1 - 7 Stuvsta IF 1      
29061303 fre. 29/06 10:40 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Grp A Stuvsta IF 1 3 - 1 Falu BS 3      
29061404 fre. 29/06 11:10 fre. 29/06 16. Wangeskog F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 6 Stuvsta IF 2      
29060305 fre. 29/06 12:00 fre. 29/06 18. SSAB P11 Grp A Stuvsta IF P07:1 3 - 2 Sandvikens IF Vit      
29062605 fre. 29/06 12:00 fre. 29/06 12. Tunabyggen P8 Grp A Forssa BK 2 1 - 5 Stuvsta IF      
29061705 fre. 29/06 13:00 fre. 29/06 30. Quick P13 Grp F Stuvsta IF 1 - 3 Strands IF Vit      
29060507 fre. 29/06 13:10 fre. 29/06 19. Pitchers P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 2 Stuvsta IF 2      
29061307 fre. 29/06 13:20 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Grp A Islingby IK 3 - 2 Stuvsta IF 1      
29060508 fre. 29/06 13:50 fre. 29/06 19. Pitchers F12 Grp A Stuvsta IF 1 - 1 Öna SK      
29062008 fre. 29/06 13:50 fre. 29/06 26. renta F11 Grp B Bullermyrens IK Röd 0 - 1 Stuvsta IF 1      
29062010 fre. 29/06 15:20 fre. 29/06 26. renta F11 Grp A Alsike IF 1 - 1 Stuvsta IF 2      
29061310 fre. 29/06 15:20 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Grp B Stuvsta IF 2 0 - 3 Ingarö IF      
29061410 fre. 29/06 15:30 fre. 29/06 16. Wangeskog P10 Grp B Stuvsta IF 4 - 0 Bjursås IK      
29060511 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 19. Pitchers F10 Grp A Rasbo IK 1 - 4 Stuvsta IF 2      
29062012 fre. 29/06 16:40 fre. 29/06 26. renta P11 Grp B Forssa BK 6 - 0 Stuvsta IF 2      
29060512 fre. 29/06 16:40 fre. 29/06 19. Pitchers F10 Grp A IF Tunabro 1 - 6 Stuvsta IF 1      
29061313 fre. 29/06 17:20 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Grp B Stuvsta IF 2 2 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
29060610 fre. 29/06 18:00 fre. 29/06 12. 7-7 Stor P14 Grp D IFK Timrå 1 - 0 Stuvsta IF      
29061013 fre. 29/06 18:10 fre. 29/06 21. Hushagen P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF P07:1      
29060314 fre. 29/06 18:40 fre. 29/06 18. SSAB P11 Grp B Stuvsta IF 2 6 - 0 Islingby IK 2      
29062315 fre. 29/06 19:00 fre. 29/06 10. Norlings skylt F12 Grp A Stuvsta IF 1 - 2 Norrala IF      
29061415 fre. 29/06 19:10 fre. 29/06 16. Wangeskog F11 Grp B Stuvsta IF 1 0 - 3 Tynset IF      
29061416 fre. 29/06 19:50 fre. 29/06 16. Wangeskog F11 Grp A Stuvsta IF 2 1 - 0 Bullermyrens IK Svart      
29061712 fre. 29/06 20:00 fre. 29/06 30. Quick P13 Grp F Selånger FK Blå 1 - 3 Stuvsta IF      
30060500 lør. 30/06 08:00 lør. 30/06 19. Pitchers F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Stuvsta IF 1      
30060501 lør. 30/06 08:40 lør. 30/06 19. Pitchers F10 Grp A Värmdö IF 2 - 1 Stuvsta IF 2      
30061801 lør. 30/06 09:00 lør. 30/06 6. Happy Homes Borlänge P14 Grp D Stuvsta IF 3 - 1 Håbo FF      
30061403 lør. 30/06 10:20 lør. 30/06 16. Wangeskog P11 Grp A Ingarö IF Svart 0 - 4 Stuvsta IF P07:1      
30061103 lør. 30/06 10:20 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium F11 Grp B Stuvsta IF 1 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
30061304 lør. 30/06 11:20 lør. 30/06 17. Beans in Cup P8 Grp A Stuvsta IF 3 - 0 IK Brage 1      
30060505 lør. 30/06 11:20 lør. 30/06 19. Pitchers F11 Grp A Håbo FF Svart 2 - 1 Stuvsta IF 2      
30062205 lør. 30/06 11:40 lør. 30/06 4. Svensk Fast F12 Grp A Stuvsta IF 1 - 7 Alsike IF Gul      
30061305 lør. 30/06 12:00 lør. 30/06 17. Beans in Cup P9 Grp B Forssa BK 1 3 - 2 Stuvsta IF 2      
30062006 lør. 30/06 12:20 lør. 30/06 26. renta P11 Grp B Stuvsta IF 2 2 - 5 Sandvikens IF Röd      
30061306 lør. 30/06 12:40 lør. 30/06 17. Beans in Cup P9 Grp A Stuvsta IF 1 6 - 3 Torsångs IF      
30061407 lør. 30/06 13:10 lør. 30/06 16. Wangeskog P10 Grp B Stuvsta IF 1 - 7 Sickla IF 1      
30061606 lør. 30/06 14:00 lør. 30/06 15. Volkswagen Borlänge P13 Grp F Stuvsta IF 2 - 3 Islingby IK 1      
30060408 lør. 30/06 14:00 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P8 Grp A Stuvsta IF 2 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30060509 lør. 30/06 14:20 lør. 30/06 19. Pitchers F10 Grp A Stuvsta IF 1 1 - 1 Värmdö IF      
30062506 lør. 30/06 14:30 lør. 30/06 1. Granitor P14 Slutspel B 1/4 Final Stuvsta IF 2 - 0 Västerås IK Svart      
30060510 lør. 30/06 15:00 lør. 30/06 19. Pitchers F10 Grp A Stuvsta IF 2 4 - 2 Gustavsbergs IF FK      
30062211 lør. 30/06 16:30 lør. 30/06 4. Svensk Fast P11 Grp A Islingby IK 1 2 - 6 Stuvsta IF P07:1      
30060312 lør. 30/06 17:10 lør. 30/06 18. SSAB P11 Grp B Stuvsta IF 2 2 - 3 Värmdö IF 2      
30062313 lør. 30/06 17:20 lør. 30/06 10. Norlings skylt F11 Grp B Torsångs IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
30060413 lør. 30/06 17:20 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Grp A Falu BS 2 1 - 5 Stuvsta IF 1      
30061313 lør. 30/06 17:20 lør. 30/06 17. Beans in Cup P8 Grp A IK Segro 0 - 11 Stuvsta IF      
30061113 lør. 30/06 17:40 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P10 Grp B Stuvsta IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30061014 lør. 30/06 18:30 lør. 30/06 21. Hushagen F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF 2      
30060315 lør. 30/06 19:10 lør. 30/06 18. SSAB F12 Grp A Ingarö IF Svart 1 - 5 Stuvsta IF      
30062712 lør. 30/06 20:00 lør. 30/06 2. 7-7 Stor P13 Slutspel E 7-14 Krylbo IF 0 - 3 Stuvsta IF      
01071000 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 21. Hushagen P10 Grp B Stuvsta IF 12 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01072301 søn. 01/07 08:40 søn. 01/07 10. Norlings skylt F11 Grp B Stuvsta IF 1 2 - 0 Järla IF      
01072401 søn. 01/07 09:00 søn. 01/07 11. #Trevligtfolk P13 Slutspel E 7-8 Rönninge Salem Fotboll 1 - 0 Stuvsta IF      
01071102 søn. 01/07 09:40 søn. 01/07 9. Kjell Wahrén Stadium F10 Grp A Stuvsta IF 1 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
01071802 søn. 01/07 10:20 søn. 01/07 6. Happy Homes Borlänge P14 Slutspel B Semifinal Håbo FF 4 - 2 P Stuvsta IF      
01071403 søn. 01/07 10:20 søn. 01/07 16. Wangeskog F11 Grp A IFK Timrå 3 - 0 Stuvsta IF 2      
01071104 søn. 01/07 11:10 søn. 01/07 9. Kjell Wahrén Stadium F10 Grp A Stuvsta IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071005 søn. 01/07 11:30 søn. 01/07 21. Hushagen F12 Grp A Stuvsta IF 2 - 0 Hanvikens SK Hanviken      
01072603 søn. 01/07 11:40 søn. 01/07 12. Tunabyggen P8 Grp A Torsångs IF 1 1 - 5 Stuvsta IF      
01072605 søn. 01/07 13:00 søn. 01/07 12. Tunabyggen P9 Grp A Stuvsta IF 1 8 - 4 IK Brage 1      
01072208 søn. 01/07 13:50 søn. 01/07 4. Svensk Fast F11 Grp B Ingarö IF 1 - 1 Stuvsta IF 1      
01072008 søn. 01/07 14:00 søn. 01/07 26. renta P11 Grp A Stuvsta IF P07:1 0 - 1 Värmdö IF 1      
01070309 søn. 01/07 14:20 søn. 01/07 18. SSAB P11 Grp B Ingarö IF Gul 1 - 1 Stuvsta IF 2      
01070408 søn. 01/07 15:00 søn. 01/07 20. AB Karl Hedin P9 Grp B Falu BS 4 1 - 7 Stuvsta IF 2