Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2018. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Skogås-Trångsunds FF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28062300 to 28/06 08:00 to 28/06 10. 7-7 Stor P11 Grp A Stora Tuna IK 0 - 8 Skogås-Trångsunds FF Blå      
28061000 to 28/06 08:00 to 28/06 21. 5-5 P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
28062000 to 28/06 08:00 to 28/06 22. 9-9 Mellan F11 Grp A Skogås-Trångsunds FF 5 - 0 Bullermyrens IK Svart      
28062501 to 28/06 09:00 to 28/06 1. 7-7 Stor P14 Grp A Västerås IK Svart 0 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
28062401 to 28/06 09:00 to 28/06 29. 7-7 Stor P13 Grp E Skogås-Trångsunds FF Blå 0 - 4 Kubikenborgs IF      
28061202 to 28/06 10:00 to 28/06 27. 5-5 P13 Grp B Skogås-Trån...ds FF Svart 3 - 1 IFK Mora      
28062304 to 28/06 11:00 to 28/06 10. 7-7 Stor F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 5 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
28061503 to 28/06 11:00 to 28/06 24. 9-9 Stor F14 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 - 3 IK Frej Täby      
28060504 to 28/06 11:00 to 28/06 18. 11-11 P11 Grp A Torsångs IF 0 - 1 Skogås-Trångsunds FF Blå      
28061304 to 28/06 11:20 to 28/06 17. 9-9 Stor P9 Grp B Forssa BK 1 2 - 0 Skogås-Trångsunds FF 2      
28061704 to 28/06 12:00 to 28/06 30. 9-9 Mellan P13 Grp C Skogås-Trångsunds FF Lila 1 - 4 Gimo IF FK      
28062605 to 28/06 12:00 to 28/06 3. 7-7 Stor P9 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 7 - 1 Stora Tuna IK      
28062705 to 28/06 13:00 to 28/06 2. 7-7 Stor P13 Grp B Skogås-Trån...ds FF Svart 0 - 12 Forssa BK Grön      
28061705 to 28/06 13:00 to 28/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp E Valbo FF 2 - 0 Skogås-Trån...F S-TFF F05      
28060605 to 28/06 13:10 to 28/06 12. 7-7 Stor F15/16 Grp C Hagaströms SK 1 - 5 Skogås-Trångsunds FF      
28060306 to 28/06 13:40 to 28/06 19. 11-11 P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF Röd 1 - 7 Forssa BK      
28060408 to 28/06 14:00 to 28/06 20. 11-11 P9 Grp B IK Brage 2 7 - 2 Skogås-Trångsunds FF 2      
28061706 to 28/06 14:00 to 28/06 30. 9-9 Mellan P13 Grp D Skogås-Trångsunds FF Vit 5 - 0 IK Brage 1      
28061207 to 28/06 15:00 to 28/06 27. 5-5 P13 Grp C IFK Ölme 1 - 0 Skogås-Trångsunds FF Lila      
28061606 to 28/06 15:00 to 28/06 5. 9-9 Stor P13 Grp E Kvarnsvedens IK Vit 2 - 3 Skogås-Trångsunds FF Blå      
28060107 to 28/06 15:30 to 28/06 8. 5-5 P14 Grp A Skogås-Trångsunds FF 2 - 3 IK Brage      
28062011 to 28/06 16:30 to 28/06 22. 9-9 Mellan F11 Grp A Håbo FF Svart 2 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
28061413 to 28/06 17:00 to 28/06 16. 9-9 Stor P10 Grp A Skogås-Trångsunds FF Blå 0 - 6 Sickla IF 2      
28060609 to 28/06 17:20 to 28/06 12. 7-7 Stor F14 Grp A Bråtens IK 6 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
28060413 to 28/06 17:20 to 28/06 20. 11-11 P9 Grp A Stuvsta IF 1 0 - 5 Skogås-Trångsunds FF 1      
28061013 to 28/06 17:20 to 28/06 21. 5-5 F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Värmdö IF      
28062511 to 28/06 19:20 to 28/06 1. 7-7 Stor F15/16 Grp C Skogås-Trångsunds FF 4 - 0 Vendelsö IK      
28061910 to 28/06 19:50 to 28/06 26. 9-9 Mellan P13 Grp D Edsbyn IF FF 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF Vit      
28062216 to 28/06 19:50 to 28/06 4. 9-9 Liten P10 Grp A Skogås-Trångsunds FF Blå 7 - 0 Islingby IK      
28062712 to 28/06 20:00 to 28/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp E Skogås-Trån...F S-TFF F05 2 - 5 Sverresborg IF      
29060400 fr 29/06 08:40 fr 29/06 20. 11-11 P9 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 7 - 0 Falu BS 5      
29061601 fr 29/06 09:00 fr 29/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp E Torsångs IF 2 4 - 0 Skogås-Trån...F S-TFF F05      
29061301 fr 29/06 09:20 fr 29/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 7 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
29062302 fr 29/06 09:30 fr 29/06 10. 7-7 Stor P10 Grp A Säters IF FK 2 - 4 Skogås-Trångsunds FF Blå      
29061502 fr 29/06 10:00 fr 29/06 24. 9-9 Stor P14 Grp A Skogås-Trångsunds FF 4 - 0 IFK Mora      
29062303 fr 29/06 10:10 fr 29/06 10. 7-7 Stor F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 8 - 0 Rasbo IK      
29060102 fr 29/06 10:20 fr 29/06 8. 5-5 F15/16 Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 - 0 Torsångs IF 2      
29061203 fr 29/06 11:00 fr 29/06 27. 5-5 P13 Grp B Upsala IF 1 1 - 0 Skogås-Trån...ds FF Svart      
29061603 fr 29/06 11:00 fr 29/06 5. 9-9 Stor P13 Grp C Skogås-Trångsunds FF Lila 5 - 1 Hagaströms SK HSK      
29061204 fr 29/06 12:00 fr 29/06 27. 5-5 P13 Grp D Skogås-Trångsunds FF Vit 1 - 0 Alsike IF Svart      
29061604 fr 29/06 12:00 fr 29/06 5. 9-9 Stor P13 Grp E Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 2 Forssa BK Svart      
29061105 fr 29/06 12:00 fr 29/06 9. 5-5 P11 Grp A Skogås-Trångsunds FF Blå 4 - 0 IK Brage 1      
29061406 fr 29/06 12:30 fr 29/06 16. 9-9 Stor F11 Grp A Värmdö IF 1 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29061006 fr 29/06 12:40 fr 29/06 21. 5-5 P10 Grp A Hanvikens SK Vit 1 - 0 Skogås-Trångsunds FF Blå      
29061805 fr 29/06 13:00 fr 29/06 15. 9-9 Mellan F14 Grp A Västerhaninge IF 0 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
29062007 fr 29/06 13:10 fr 29/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp B Sandvikens IF Röd 2 - 0 Skogås-Trångsunds FF Röd      
29061308 fr 29/06 14:00 fr 29/06 17. 9-9 Stor P9 Grp B Säters IF FK 4 - 7 Skogås-Trångsunds FF 2      
29062706 fr 29/06 14:00 fr 29/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Grp E Skogås-Trån...F S-TFF F05 1 - 6 Alsike IF      
29061807 fr 29/06 15:00 fr 29/06 15. 9-9 Mellan F15/16 Grp C Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29060206 fr 29/06 15:20 fr 29/06 13. 9-9 Liten P14 Grp A Tynset IF 0 - 3 Skogås-Trångsunds FF      
29061709 fr 29/06 17:00 fr 29/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp E Skogås-Trån...F S-TFF F05 0 - 2 Järla IF Vit      
29060413 fr 29/06 17:20 fr 29/06 20. 11-11 P9 Grp A Falu BS 1 1 - 7 Skogås-Trångsunds FF 1      
29062313 fr 29/06 17:30 fr 29/06 10. 7-7 Stor F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
29061610 fr 29/06 18:00 fr 29/06 5. 9-9 Stor P13 Grp C Gustafs GoIF 0 - 12 Skogås-Trångsunds FF Lila      
29060313 fr 29/06 18:00 fr 29/06 19. 11-11 P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF Röd 3 - 2 Säters IF FK      
29062410 fr 29/06 18:00 fr 29/06 29. 7-7 Stor P13 Grp B Slätta SK 2 - 0 Skogås-Trån...ds FF Svart      
29061611 fr 29/06 19:00 fr 29/06 5. 9-9 Stor P13 Grp E Fanna BK 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF Blå      
29061211 fr 29/06 19:00 fr 29/06 27. 5-5 P13 Grp D Bråtens IK 0 - 1 Skogås-Trångsunds FF Vit      
29061115 fr 29/06 19:10 fr 29/06 9. 5-5 P11 Grp A Skogås-Trångsunds FF Blå 3 - 1 Järla IF      
29060516 fr 29/06 19:30 fr 29/06 18. 11-11 F11 Grp A IFK Timrå 4 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
30061500 lø 30/06 08:00 lø 30/06 24. 9-9 Stor P14 Grp A Norrala IF Vit 0 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
30062000 lø 30/06 08:00 lø 30/06 22. 9-9 Mellan F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 7 Skogås-Trångsunds FF      
30060401 lø 30/06 09:20 lø 30/06 20. 11-11 P9 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 12 - 0 Islingby IK      
30062002 lø 30/06 09:30 lø 30/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp B Islingby IK 2 4 - 2 Skogås-Trångsunds FF Röd      
30060503 lø 30/06 10:00 lø 30/06 18. 11-11 P11 Grp A Skogås-Trångsunds FF Blå 2 - 1 Sandvikens IF Vit      
30060202 lø 30/06 10:00 lø 30/06 13. 9-9 Liten F14 Grp A Skogås-Trångsunds FF 0 - 3 Selånger FK      
30061603 lø 30/06 11:00 lø 30/06 5. 9-9 Stor P13 Grp C Skogås-Trångsunds FF Lila 3 - 0 IK Brage 2      
30062403 lø 30/06 11:00 lø 30/06 29. 7-7 Stor F13 (9) Grp E Smedjebackens FK 0 - 1 Skogås-Trån...F S-TFF F05      
30061004 lø 30/06 11:10 lø 30/06 21. 5-5 F11 Grp A Skogås-Trångsunds FF 11 - 0 Islingby IK      
30060304 lø 30/06 11:20 lø 30/06 19. 11-11 P10 Grp A Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30061704 lø 30/06 12:00 lø 30/06 30. 9-9 Mellan P13 Grp B Selånger FK Röd 2 - 2 Skogås-Trån...ds FF Svart      
30062704 lø 30/06 12:00 lø 30/06 2. 7-7 Stor P13 Grp D Säters IF FK 0 - 7 Skogås-Trångsunds FF Vit      
30060405 lø 30/06 12:00 lø 30/06 20. 11-11 P9 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 3 - 3 IK Brage 1      
30060406 lø 30/06 12:40 lø 30/06 20. 11-11 P9 Grp B Falu BS 4 1 - 5 Skogås-Trångsunds FF 2      
30061705 lø 30/06 13:00 lø 30/06 30. 9-9 Mellan P13 Grp E Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 3 Arboga Södra IF      
30061905 lø 30/06 13:10 lø 30/06 26. 9-9 Mellan F15/16 Grp C Nordre Trysil IL 1 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
30062008 lø 30/06 13:40 lø 30/06 22. 9-9 Mellan F10 Grp A IF Tunabro 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
30062507 lø 30/06 15:30 lø 30/06 1. 7-7 Stor P14 Slutspel A 1/4 Final Hanvikens SK 6 - 5 P Skogås-Trångsunds FF      
30061311 lø 30/06 16:00 lø 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 6 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
30061111 lø 30/06 16:20 lø 30/06 9. 5-5 P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 2 Ingarö IF Gul      
30061908 lø 30/06 16:20 lø 30/06 26. 9-9 Mellan F14 Slutspel B 1/4 Final Täby FK Blå 4 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
30062312 lø 30/06 16:40 lø 30/06 10. 7-7 Stor P10 Grp A Forssa BK 7 - 2 Skogås-Trångsunds FF Blå      
30062409 lø 30/06 17:00 lø 30/06 29. 7-7 Stor P13 Slutspel B 1/4 Final AIK 5 - 4 Skogås-Trångsunds FF Lila      
30062013 lø 30/06 17:30 lø 30/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF Blå      
30060313 lø 30/06 17:50 lø 30/06 19. 11-11 F11 Grp A Alsike IF 1 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
30061610 lø 30/06 18:00 lø 30/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Slutspel D 5-12 Skogås-Trån...F S-TFF F05 2 - 0 Garphyttans IF      
30061710 lø 30/06 18:00 lø 30/06 30. 9-9 Mellan P13 Slutspel A 1/4 Final Kubikenborgs IF 3 - 4 P Skogås-Trångsunds FF Vit      
30061314 lø 30/06 18:00 lø 30/06 17. 9-9 Stor P9 Grp A IF Tunabro 0 - 2 Skogås-Trångsunds FF 1      
30061712 lø 30/06 20:00 lø 30/06 30. 9-9 Mellan P13 Slutspel D 5-12 Alnö IF 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF Blå      
30062412 lø 30/06 20:00 lø 30/06 29. 7-7 Stor P13 Slutspel D 5-12 IK Brage 2 5 - 4 P Skogås-Trån...ds FF Svart      
01072300 sø 01/07 08:00 sø 01/07 10. 7-7 Stor P10 Grp A IK Brage 2 0 - 2 Skogås-Trångsunds FF Blå      
01070201 sø 01/07 09:10 sø 01/07 13. 9-9 Liten F15/16 Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK 1 3 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
01071102 sø 01/07 09:40 sø 01/07 9. 5-5 F10 Grp A Stuvsta IF 1 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
01071202 sø 01/07 10:00 sø 01/07 27. 5-5 F13 (9) Slutspel D 5-6 Söråker FF 1 - 3 P Skogås-Trån...F S-TFF F05      
01071301 sø 01/07 10:20 sø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 5 - 2 Ingarö IF      
01071302 sø 01/07 11:00 sø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Grp A Falu BS 2 4 - 7 Skogås-Trångsunds FF 1      
01071203 sø 01/07 11:00 sø 01/07 27. 5-5 P13 Slutspel A Semifinal Gimo IF FK 1 - 2 Skogås-Trångsunds FF Vit      
01072205 sø 01/07 11:40 sø 01/07 4. 9-9 Liten F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
01071504 sø 01/07 12:30 sø 01/07 24. 9-9 Stor F15/16 Slutspel A Bronzekamp Skogås-Trångsunds FF 0 - 4 Nordre Trysil IL      
01072405 sø 01/07 13:00 sø 01/07 29. 7-7 Stor F13 (9) Slutspel D 5-6 Skogås-Trån...F S-TFF F05 0 - 1 Järla IF Svart 1      
01071007 sø 01/07 13:10 sø 01/07 21. 5-5 P11 Grp A Islingby IK 1 1 - 7 Skogås-Trångsunds FF Blå      
01070508 sø 01/07 13:40 sø 01/07 18. 11-11 P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF Röd 3 - 2 IK Brage 2      
01072105 sø 01/07 14:00 sø 01/07 14. 9-9 Liten P13 Slutspel A Final Skogås-Trångsunds FF Vit 0 - 1 Forssa BK Grön