Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2019 her.

Pojkar -05 (9-manna)


Slutspel B

Kamper - Slutspel B

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30061209 lø 30/06 17:00 lø 30/06 27. 1/4 Final Slätta SK 3 - 0 Strands IF Vit      
30061709 lø 30/06 17:00 lø 30/06 30. Kök Nyström 1/4 Final Arboga Södra IF 1 - 0 Ingarö IF Gul      
30062109 lø 30/06 17:00 lø 30/06 14. Bilmetro 1/4 Final Bråtens IK 1 - 0 Kvicksunds SK      
30062409 lø 30/06 17:00 lø 30/06 29. Annonsbladet 1/4 Final AIK 5 - 4 Skogås-Trångsunds FF Lila      
01071601 sø 01/07 09:00 sø 01/07 5. LB Maskiner Semi final Arboga Södra IF 0 - 1 Bråtens IK      
01072701 sø 01/07 09:00 sø 01/07 2. Bra Hus Semi final AIK 5 - 4 P Slätta SK      
01072104 sø 01/07 12:00 sø 01/07 14. Bilmetro Final AIK 3 - 1 Bråtens IK      

Slutspel C

Kamper - Slutspel C

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30061211 lø 30/06 19:00 lø 30/06 27. 3-10 Strands IF Svart 3 - 0 Forssa BK Svart      
30061711 lø 30/06 19:00 lø 30/06 30. Kök Nyström 3-10 Alsike IF Gul 3 - 2 Alsike IF Svart      
30062111 lø 30/06 19:00 lø 30/06 14. Bilmetro 3-10 IFK Ölme 0 - 2 Domsjö IF Blå      
30062411 lø 30/06 19:00 lø 30/06 29. Annonsbladet 3-10 Upsala IF 1 6 - 0 Ingarö IF Svart      
01071701 sø 01/07 09:00 sø 01/07 30. Kök Nyström 3-4 Strands IF Svart 1 - 2 Upsala IF 1      
01072101 sø 01/07 09:00 sø 01/07 14. Bilmetro 3-4 Alsike IF Gul 6 - 4 Domsjö IF Blå      
01071704 sø 01/07 12:00 sø 01/07 30. Kök Nyström 3-4 Upsala IF 1 0 - 1 Alsike IF Gul      

Slutspel D

Kamper - Slutspel D

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30061212 lø 30/06 20:00 lø 30/06 27. 5-12 Domsjö IF Svart 6 - 8 P IK Brage 1      
30061712 lø 30/06 20:00 lø 30/06 30. Kök Nyström 5-12 Alnö IF 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF Blå      
30062112 lø 30/06 20:00 lø 30/06 14. Bilmetro 5-12 Bullermyrens IK 1 - 3 Selånger FK Blå      
30062412 lø 30/06 20:00 lø 30/06 29. Annonsbladet 5-12 IK Brage 2 5 - 4 P Skogås-Trån...ds FF Svart      
01071600 sø 01/07 08:00 sø 01/07 5. LB Maskiner 5-6 IK Brage 2 1 - 4 P IK Brage 1      
01072700 sø 01/07 08:00 sø 01/07 2. Bra Hus 5-6 Selånger FK Blå 2 - 5 Alnö IF      
01072404 sø 01/07 12:00 sø 01/07 29. Annonsbladet 5-6 Alnö IF 1 - 0 IK Brage 1      

Slutspel E

Kamper - Slutspel E

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30062710 lø 30/06 18:00 lø 30/06 2. Bra Hus 7-14 Hagaströms SK HSK 1 - 0 Trysil FK      
30062711 lø 30/06 19:00 lø 30/06 2. Bra Hus 7-14 Säters IF FK 1 - 0 IFK Mora      
30061612 lø 30/06 20:00 lø 30/06 5. LB Maskiner 7-14 Rönninge Salem Fotboll 2 - 1 Fanna BK      
30062712 lø 30/06 20:00 lø 30/06 2. Bra Hus 7-14 Krylbo IF 0 - 3 Stuvsta IF      
01071201 sø 01/07 09:00 sø 01/07 27. 7-8 Hagaströms SK HSK 2 - 0 Säters IF FK      
01072401 sø 01/07 09:00 sø 01/07 29. Annonsbladet 7-8 Rönninge Salem Fotboll 1 - 0 Stuvsta IF      
01071204 sø 01/07 12:00 sø 01/07 27. 7-8 Hagaströms SK HSK 6 - 5 P Rönninge Salem Fotboll      

Slutspel F

Kamper - Slutspel F

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01071200 sø 01/07 08:00 sø 01/07 27. 9-16 Islingby IK 1 1 - 0 Gustafs GoIF      
01071700 sø 01/07 08:00 sø 01/07 30. Kök Nyström 9-16 Edsbyn IF FF 3 - 2 P Hille IF      
01072100 sø 01/07 08:00 sø 01/07 14. Bilmetro 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01072400 sø 01/07 08:00 sø 01/07 29. Annonsbladet 9-16 Selånger FK Röd 5 - 4 P Islingby IK 2      
01071603 sø 01/07 11:00 sø 01/07 5. LB Maskiner 9-10 Edsbyn IF FF 5 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
01072703 sø 01/07 11:00 sø 01/07 2. Bra Hus 9-10 Islingby IK 1 1 - 3 Selånger FK Röd      
01071206 sø 01/07 14:00 sø 01/07 27. 9-10 Selånger FK Röd 0 - 5 Edsbyn IF FF      

Vis alle kamper i en tabell