Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2019 her.

Kvarnsvedens IK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28061600 to 28/06 08:00 to 28/06 5. LB Maskiner P13 Plj E Arboga Södra IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
28061000 to 28/06 08:00 to 28/06 21. P11 Plj B Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
28060100 to 28/06 08:10 to 28/06 8. P14 Plj E Kvarnsvedens IK 3 - 1 Gustafs GoIF      
28061300 to 28/06 08:40 to 28/06 17. Dala-Demokraten P8 Plj A Forssa BK 1 5 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
28060101 to 28/06 09:10 to 28/06 8. F15/16 Plj C Torsångs IF 2 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060401 to 28/06 09:20 to 28/06 20. Dt P8 Plj A Stora Tuna IK 3 - 5 Kvarnsvedens IK 2      
28062302 to 28/06 09:20 to 28/06 10. Svensk Cater F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 1 - 2 Tynset IF      
28062202 to 28/06 09:30 to 28/06 4. SSAB Stålverket P10 Plj A Hanvikens SK Vit 7 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
28061302 to 28/06 10:00 to 28/06 17. Dala-Demokraten P9 Plj A Falu BS 3 5 - 7 Kvarnsvedens IK Vit      
28062502 to 28/06 10:00 to 28/06 1. Trevligt Folk F14 Plj D Kvarnsvedens IK 3 - 0 Ingarö IF      
28061802 to 28/06 10:00 to 28/06 15. Beans in Cup P16 Plj B Hertzöga BK 1 - 0 Kvarnsvedens IK      
28062203 to 28/06 10:10 to 28/06 4. SSAB Stålverket P10 Plj B Kvarnsvedens IK 3 2 - 1 Leksands IF FK Vit      
28062003 to 28/06 10:10 to 28/06 22. Rolf Ericson Bil P12 Plj B Tynset IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
28061403 to 28/06 10:10 to 28/06 16. SELECT P11 Plj B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 1 Säters IF FK      
28062303 to 28/06 10:10 to 28/06 10. Svensk Cater F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Västerhaninge IF Blå      
28061003 to 28/06 10:20 to 28/06 21. P10 Plj B Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Torsångs IF      
28062603 to 28/06 10:40 to 28/06 3. Tunabyggen P9 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 4 - 6 Säters IF FK      
28062004 to 28/06 11:00 to 28/06 22. Rolf Ericson Bil F10 Plj A Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28061004 to 28/06 11:00 to 28/06 21. F11 Plj B Bullermyrens IK Röd 0 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
28061703 to 28/06 11:00 to 28/06 30. Kök Nyström F13 (9) Plj A Kvarnsvedens IK 4 - 2 Arboga Södra IF      
28062304 to 28/06 11:00 to 28/06 10. Svensk Cater F10 Plj A Skogås-Trångsunds FF 5 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
28060203 to 28/06 11:10 to 28/06 13. Xlent F15/16 Plj A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Tynset IF      
28060505 to 28/06 11:40 to 28/06 18. AB Karl Hedin P11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
28061305 to 28/06 12:00 to 28/06 17. Dala-Demokraten F9 Plj A Värmdö IF Vit 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060204 to 28/06 12:20 to 28/06 13. Xlent P15 Plj B Kvarnsvedens IK P03 4 - 1 Ingarö IF      
28062606 to 28/06 12:40 to 28/06 3. Tunabyggen F9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 6 - 1 IF Tunabro 2      
28061407 to 28/06 12:50 to 28/06 16. SELECT P12 Plj C Kvarnsvedens IK 1 3 - 3 Fanna BK      
28060305 to 28/06 13:00 to 28/06 19. SSAB Valsverket F11 Plj A Alsike IF 0 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
28061307 to 28/06 13:20 to 28/06 17. Dala-Demokraten P8 Plj A IK Brage 1 6 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
28060307 to 28/06 14:20 to 28/06 19. SSAB Valsverket P11 Plj A Järla IF 1 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
28060409 to 28/06 14:40 to 28/06 20. Dt P9 Plj A Kvarnsvedens IK Vit 3 - 0 Stora Tuna IK      
28062309 to 28/06 14:40 to 28/06 10. Svensk Cater F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 3 - 1 Norrala IF      
28061606 to 28/06 15:00 to 28/06 5. LB Maskiner P13 Plj E Kvarnsvedens IK Vit 2 - 3 Skogås-Trångsunds FF Blå      
28061010 to 28/06 15:10 to 28/06 21. F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Arboga Södra IF      
28060510 to 28/06 15:10 to 28/06 18. AB Karl Hedin P10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 5 - 1 Säters IF FK      
28062210 to 28/06 15:30 to 28/06 4. SSAB Stålverket F11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 7 IFK Timrå      
28061011 to 28/06 16:00 to 28/06 21. P10 Plj B Kvarnsvedens IK 2 2 - 5 Bjursås IK      
28062508 to 28/06 16:00 to 28/06 1. Trevligt Folk P15 Plj B Fanna BK 0 - 0 Kvarnsvedens IK P03      
28061312 to 28/06 16:40 to 28/06 17. Dala-Demokraten P9 Plj B Falu BS 4 1 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
28062612 to 28/06 16:40 to 28/06 3. Tunabyggen F9 Plj A Värmdö IF Röd 4 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28061209 to 28/06 17:00 to 28/06 27. P13 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 2 Upsala IF 2      
28062509 to 28/06 17:00 to 28/06 1. Trevligt Folk F15/16 Plj A Säters IF FK 0 - 7 Kvarnsvedens IK 1      
28062613 to 28/06 17:20 to 28/06 3. Tunabyggen F9 Plj A Värmdö IF Vit 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28062213 to 28/06 17:40 to 28/06 4. SSAB Stålverket P10 Plj B IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK 3      
28061210 to 28/06 18:00 to 28/06 27. F13 (9) Plj A Kvarnsvedens IK 1 - 1 Håbo FF 1      
28061510 to 28/06 18:30 to 28/06 24. Siljan Buss F15/16 Plj C Kvarnsvedens IK 2 1 - 1 Hagaströms SK      
28061115 to 28/06 18:40 to 28/06 9. P12 Plj C Hanvikens SK Röd 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28060211 to 28/06 19:20 to 28/06 13. Xlent F14 Plj D Täby FK Vit 2 - 0 Kvarnsvedens IK      
28061016 to 28/06 19:30 to 28/06 21. P12 Plj B Kvarnsvedens IK 2 6 - 2 Saltsjöbadens IF 1      
28061212 to 28/06 20:00 to 28/06 27. P13 Plj A Strands IF Svart 3 - 2 Kvarnsvedens IK Röd      
29062300 fr 29/06 08:00 fr 29/06 10. Svensk Cater F12 Plj A Stuvsta IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29061400 fr 29/06 08:00 fr 29/06 16. SELECT F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Värmdö IF      
29061200 fr 29/06 08:00 fr 29/06 27. F13 (9) Plj A Järla IF Svart 1 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
29061900 fr 29/06 08:00 fr 29/06 26. Kupolen F15/16 Plj A Kvarnsvedens IK 1 7 - 0 Ornäs BK      
29060100 fr 29/06 08:00 fr 29/06 8. F15/16 Plj C Kvarnsvedens IK 2 0 - 7 Nordre Trysil IL      
29062600 fr 29/06 08:40 fr 29/06 3. Tunabyggen F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 IF Tunabro Blå      
29061101 fr 29/06 08:50 fr 29/06 9. F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 5 - 3 IF Tunabro      
29062601 fr 29/06 09:20 fr 29/06 3. Tunabyggen F9 Plj A Gustafs GoIF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29061301 fr 29/06 09:20 fr 29/06 17. Dala-Demokraten P9 Plj A Skogås-Trångsunds FF 1 7 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
29060502 fr 29/06 09:30 fr 29/06 18. AB Karl Hedin P10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Värmdö IF Blå      
29061002 fr 29/06 09:40 fr 29/06 21. P10 Plj B IK Brage 1 5 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
29062702 fr 29/06 10:00 fr 29/06 2. Bra Hus P13 Plj A Domsjö IF Svart 2 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29062203 fr 29/06 10:10 fr 29/06 4. SSAB Stålverket F10 Plj A Värmdö IF 7 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
29060503 fr 29/06 10:10 fr 29/06 18. AB Karl Hedin P10 Plj B Leksands IF FK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
29061404 fr 29/06 11:10 fr 29/06 16. SELECT F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 6 Stuvsta IF 2      
29061004 fr 29/06 11:10 fr 29/06 21. P12 Plj B Kvarnsvedens IK 2 4 - 0 Gustafs GoIF Röd      
29060404 fr 29/06 11:20 fr 29/06 20. Dt P8 Plj A Kvarnsvedens IK 1 6 - 0 IK Segro      
29060103 fr 29/06 11:30 fr 29/06 8. P14 Plj E IFK Vaxholm 6 - 1 Kvarnsvedens IK      
29062205 fr 29/06 11:40 fr 29/06 4. SSAB Stålverket P12 Plj C Kvarnsvedens IK 1 3 - 2 Ingarö IF Vit      
29062704 fr 29/06 12:00 fr 29/06 2. Bra Hus P13 Plj E Kvarnsvedens IK Vit 1 - 2 Fanna BK      
29061305 fr 29/06 12:00 fr 29/06 17. Dala-Demokraten F9 Plj A Värmdö IF Vit 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29062306 fr 29/06 12:30 fr 29/06 10. Svensk Cater P11 Plj A Ingarö IF Svart 2 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29062606 fr 29/06 12:40 fr 29/06 3. Tunabyggen P9 Plj A IF Tunabro 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
29060406 fr 29/06 12:40 fr 29/06 20. Dt P8 Plj A IK Brage 2 5 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29060306 fr 29/06 12:40 fr 29/06 19. SSAB Valsverket F11 Plj A Håbo FF Svart 4 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29061505 fr 29/06 13:00 fr 29/06 24. Siljan Buss P16 Plj B Kvarnsvedens IK 1 - 1 Slätta SK      
29060507 fr 29/06 13:10 fr 29/06 18. AB Karl Hedin P11 Plj B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 2 Stuvsta IF 2      
29061107 fr 29/06 13:20 fr 29/06 9. F11 Plj B Ingarö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
29061008 fr 29/06 14:10 fr 29/06 21. F12 Plj B Järla IF 2 5 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
29062309 fr 29/06 14:30 fr 29/06 10. Svensk Cater F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Järla IF 1      
29060106 fr 29/06 14:40 fr 29/06 8. F15/16 Plj A Arboga Södra IF 0 - 6 Kvarnsvedens IK 1      
29061807 fr 29/06 15:00 fr 29/06 15. Beans in Cup F15/16 Plj C Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29061009 fr 29/06 15:00 fr 29/06 21. P10 Plj B Kvarnsvedens IK 3 1 - 2 Torsångs IF      
29062407 fr 29/06 15:00 fr 29/06 29. Annonsbladet F13 (9) Plj A Kvicksunds SK 0 - 0 Kvarnsvedens IK      
29062507 fr 29/06 15:40 fr 29/06 1. Trevligt Folk P15 Plj B Öna SK 1 - 6 Kvarnsvedens IK P03      
29062011 fr 29/06 16:00 fr 29/06 22. Rolf Ericson Bil P10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Sickla IF 2      
29060411 fr 29/06 16:00 fr 29/06 20. Dt P8 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Torsångs IF 2      
29062311 fr 29/06 16:00 fr 29/06 10. Svensk Cater F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 3 - 6 Gustavsbergs IF FK      
29062211 fr 29/06 16:00 fr 29/06 4. SSAB Stålverket P10 Plj B Sickla IF 1 7 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29061609 fr 29/06 17:00 fr 29/06 5. LB Maskiner P13 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 2 - 2 Krylbo IF      
29061112 fr 29/06 17:00 fr 29/06 9. P12 Plj C IF Tunabro 1 5 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
29061313 fr 29/06 17:20 fr 29/06 17. Dala-Demokraten P9 Plj B Stuvsta IF 2 2 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
29062013 fr 29/06 17:20 fr 29/06 22. Rolf Ericson Bil P12 Plj B Kubikenborgs IF Svart 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29062313 fr 29/06 17:30 fr 29/06 10. Svensk Cater F10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
29062509 fr 29/06 17:50 fr 29/06 1. Trevligt Folk F14 Plj D Tynset IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK      
29061314 fr 29/06 18:00 fr 29/06 17. Dala-Demokraten F9 Plj A Värmdö IF Röd 4 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29062612 fr 29/06 18:00 fr 29/06 3. Tunabyggen P8 Plj A Säters IF FK 1 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
29061013 fr 29/06 18:10 fr 29/06 21. P11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF P07:1      
29062214 fr 29/06 18:20 fr 29/06 4. SSAB Stålverket P11 Plj B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 10 Sandvikens IF Röd      
29061810 fr 29/06 18:20 fr 29/06 15. Beans in Cup P14 Plj E Kvarnsvedens IK 1 - 4 Västerås IK Gul      
29060515 fr 29/06 18:50 fr 29/06 18. AB Karl Hedin F11 Plj B IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
29060611 fr 29/06 19:00 fr 29/06 12. RIX FM P16 Plj B Ursvik IK 1 - 2 Kvarnsvedens IK      
29062111 fr 29/06 19:00 fr 29/06 14. Bilmetro P13 Plj E Kvarnsvedens IK Vit 0 - 7 Kubikenborgs IF      
29062316 fr 29/06 19:50 fr 29/06 10. Svensk Cater F11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
30062300 lø 30/06 08:00 lø 30/06 10. Svensk Cater F10 Plj A Rasbo IK 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30060100 lø 30/06 08:00 lø 30/06 8. P15 Plj B IFK Timrå 0 - 1 Kvarnsvedens IK P03      
30060500 lø 30/06 08:00 lø 30/06 18. AB Karl Hedin F10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Stuvsta IF 1      
30061300 lø 30/06 08:40 lø 30/06 17. Dala-Demokraten F9 Plj A Värmdö IF Blå 6 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30062501 lø 30/06 09:00 lø 30/06 1. Trevligt Folk P16 Plj B Korsnäs IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
30062202 lø 30/06 09:30 lø 30/06 4. SSAB Stålverket P12 Plj C Islingby IK 1 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30061402 lø 30/06 09:40 lø 30/06 16. SELECT P11 Plj B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 0 Ingarö IF Gul      
30060302 lø 30/06 09:40 lø 30/06 19. SSAB Valsverket P12 Plj B Hanvikens SK Gul 3 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30061702 lø 30/06 10:00 lø 30/06 30. Kök Nyström F13 (9) Plj A Norrala IF 1 - 3 Kvarnsvedens IK      
30061302 lø 30/06 10:00 lø 30/06 17. Dala-Demokraten P8 Plj A Torsångs IF 1 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30060402 lø 30/06 10:00 lø 30/06 20. Dt P9 Plj A Falu BS 1 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30062502 lø 30/06 10:10 lø 30/06 1. Trevligt Folk P14 Plj E Hille IF 5 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061103 lø 30/06 10:20 lø 30/06 9. F11 Plj B Stuvsta IF 1 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
30061003 lø 30/06 10:30 lø 30/06 21. P11 Plj A Essviks AIF 4 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
30060203 lø 30/06 11:00 lø 30/06 13. Xlent P15 Plj B Kvarnsvedens IK P03 2 - 0 Valbo FF      
30062703 lø 30/06 11:00 lø 30/06 2. Bra Hus P13 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 2 - 5 Ingarö IF Gul      
30061104 lø 30/06 11:00 lø 30/06 9. F11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Rönninge Salem Fotboll      
30060103 lø 30/06 11:00 lø 30/06 8. F14 Plj D Kvarnsvedens IK 2 - 1 Heby AIF / Morgongåva SK      
30060404 lø 30/06 11:20 lø 30/06 20. Dt F9 Plj A Värmdö IF Blå 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30060304 lø 30/06 11:20 lø 30/06 19. SSAB Valsverket P10 Plj A Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062305 lø 30/06 11:30 lø 30/06 10. Svensk Cater F12 Plj A Hanvikens SK Hanviken 6 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
30061205 lø 30/06 13:00 lø 30/06 27. P13 Plj E Forssa BK Svart 1 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
30061805 lø 30/06 13:10 lø 30/06 15. Beans in Cup F15/16 Plj C Vendelsö IK 1 - 5 Kvarnsvedens IK 2      
30061107 lø 30/06 13:10 lø 30/06 9. P10 Plj B Hanvikens SK Röd 3 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30061307 lø 30/06 13:20 lø 30/06 17. Dala-Demokraten F9 Plj A Värmdö IF Röd 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30060407 lø 30/06 13:20 lø 30/06 20. Dt P9 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 5 - 1 Falu BS 5      
30060307 lø 30/06 13:30 lø 30/06 19. SSAB Valsverket F12 Plj B Alsike IF Svart 6 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062308 lø 30/06 13:50 lø 30/06 10. Svensk Cater F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 8 Västerhaninge IF      
30061308 lø 30/06 14:00 lø 30/06 17. Dala-Demokraten F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 5 - 0 IF Tunabro 2      
30060408 lø 30/06 14:00 lø 30/06 20. Dt P8 Plj A Stuvsta IF 2 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30061008 lø 30/06 14:00 lø 30/06 21. P10 Plj B Ingarö IF Svart 1 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30062009 lø 30/06 14:20 lø 30/06 22. Rolf Ericson Bil F10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Rasbo IK      
30061109 lø 30/06 14:40 lø 30/06 9. P12 Plj B Kvarnsvedens IK 2 2 - 1 IK Brage 1      
30062609 lø 30/06 14:40 lø 30/06 3. Tunabyggen F8 Plj A Kvarnsvedens IK Ferdig IK Brage      
30060207 lø 30/06 15:10 lø 30/06 13. Xlent P14 Slutspel C 3-10 Kvarnsvedens IK 2 - 1 Norrala IF Vit      
30061507 lø 30/06 15:10 lø 30/06 24. Siljan Buss P15 Plj B Kvarnsvedens IK P03 5 - 2 Sandvikens AIK      
30060410 lø 30/06 15:20 lø 30/06 20. Dt P8 Plj A Forssa BK 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30061310 lø 30/06 15:20 lø 30/06 17. Dala-Demokraten P9 Plj A IK Brage 1 8 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30061110 lø 30/06 15:30 lø 30/06 9. P12 Plj C IK Brage 2 2 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30060511 lø 30/06 15:40 lø 30/06 18. AB Karl Hedin P10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 0 - 5 Ingarö IF Gul      
30061708 lø 30/06 16:00 lø 30/06 30. Kök Nyström F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Kvicksunds SK 2 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061311 lø 30/06 16:00 lø 30/06 17. Dala-Demokraten P9 Plj B Skogås-Trångsunds FF 2 6 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
30060108 lø 30/06 16:10 lø 30/06 8. F14 Slutspel B 1/4 Final IK Frej Täby 2 - 4 P Kvarnsvedens IK      
30061411 lø 30/06 16:20 lø 30/06 16. SELECT P11 Plj B Tynset IF 4 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
30062612 lø 30/06 16:40 lø 30/06 3. Tunabyggen P8 Plj A Forssa BK 1 13 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30062013 lø 30/06 17:30 lø 30/06 22. Rolf Ericson Bil P11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF Blå      
30061113 lø 30/06 17:40 lø 30/06 9. P10 Plj B Stuvsta IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30060414 lø 30/06 18:00 lø 30/06 20. Dt P9 Plj A Torsångs IF 7 - 5 Kvarnsvedens IK Vit      
30061910 lø 30/06 18:20 lø 30/06 26. Kupolen P16 Slutspel A 1/4 Final IK Brage 6 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061114 lø 30/06 18:20 lø 30/06 9. P10 Plj B Värmdö IF Vit 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
30061014 lø 30/06 18:30 lø 30/06 21. F11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF 2      
30062315 lø 30/06 18:40 lø 30/06 10. Svensk Cater F12 Plj A Öna SK 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30060415 lø 30/06 18:40 lø 30/06 20. Dt P8 Plj A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 Torsångs IF 1      
30060516 lø 30/06 19:10 lø 30/06 18. AB Karl Hedin F11 Plj B Värmdö IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
30061415 lø 30/06 19:10 lø 30/06 16. SELECT F12 Plj B Rasbo IK 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071000 sø 01/07 08:00 sø 01/07 21. P10 Plj B Stuvsta IF 12 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01070600 sø 01/07 08:00 sø 01/07 12. RIX FM F15/16 Slutspel C 5-6 Kvarnsvedens IK 2 6 - 0 Säters IF FK      
01072100 sø 01/07 08:00 sø 01/07 14. Bilmetro P13 Slutspel F 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01072100 sø 01/07 08:00 sø 01/07 14. Bilmetro P13 Slutspel F 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01070301 sø 01/07 08:40 sø 01/07 19. SSAB Valsverket F10 Plj A Västerhaninge IF 9 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071001 sø 01/07 08:40 sø 01/07 21. P10 Plj B Kvarnsvedens IK 3 0 - 2 Ingarö IF Svart      
01072201 sø 01/07 08:50 sø 01/07 4. SSAB Stålverket P10 Plj A Hammarby IF FF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01072501 sø 01/07 09:00 sø 01/07 1. Trevligt Folk P15 Slutspel A Semi final Kvarnsvedens IK P03 5 - 7 P IK Brage      
01070201 sø 01/07 09:10 sø 01/07 13. Xlent F15/16 Slutspel A Semi final Kvarnsvedens IK 1 3 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
01070302 sø 01/07 09:20 sø 01/07 19. SSAB Valsverket F11 Plj B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 2 Håbo FF Röd      
01071402 sø 01/07 09:30 sø 01/07 16. SELECT P12 Plj C Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Krylbo IF      
01070400 sø 01/07 09:40 sø 01/07 20. Dt P9 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Insjöns IF BK      
01070202 sø 01/07 10:20 sø 01/07 13. Xlent P14 Slutspel C 3-4 Alnö IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
01070304 sø 01/07 10:40 sø 01/07 19. SSAB Valsverket P12 Plj B Hanvikens SK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
01072602 sø 01/07 11:00 sø 01/07 3. Tunabyggen F9 Plj A Gustavsbergs IF FK 4 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
01071404 sø 01/07 11:00 sø 01/07 16. SELECT F12 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 1 Ingarö IF Svart      
01071603 sø 01/07 11:00 sø 01/07 5. LB Maskiner P13 Slutspel F 9-10 Edsbyn IF FF 5 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
01072204 sø 01/07 11:00 sø 01/07 4. SSAB Stålverket F10 Plj A Värmdö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01071104 sø 01/07 11:10 sø 01/07 9. F10 Plj A Stuvsta IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01070603 sø 01/07 11:20 sø 01/07 12. RIX FM F14 Slutspel B Semi final Täby FK Blå 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
01072205 sø 01/07 11:40 sø 01/07 4. SSAB Stålverket F11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
01071303 sø 01/07 11:40 sø 01/07 17. Dala-Demokraten F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 4 - 2 Gustafs GoIF      
01070604 sø 01/07 12:20 sø 01/07 12. RIX FM F15/16 Slutspel C 5-6 Kvarnsvedens IK 2 4 - 3 P Hagaströms SK      
01072206 sø 01/07 12:20 sø 01/07 4. SSAB Stålverket F12 Plj B Hanvikens SK Hanviken 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
01070404 sø 01/07 12:20 sø 01/07 20. Dt P8 Plj A Bullermyrens IK 6 - 8 Kvarnsvedens IK 2      
01070204 sø 01/07 12:30 sø 01/07 13. Xlent F15/16 Slutspel A Final Kvarnsvedens IK 1 4 - 1 P Torsångs IF 1      
01071305 sø 01/07 13:00 sø 01/07 17. Dala-Demokraten P8 Plj A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Torsångs IF 2      
01072307 sø 01/07 13:30 sø 01/07 10. Svensk Cater P11 Plj A Stora Tuna IK 1 - 5 Kvarnsvedens IK Röd      
01071407 sø 01/07 13:30 sø 01/07 16. SELECT P11 Plj B Värmdö IF 2 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
01071805 sø 01/07 13:30 sø 01/07 15. Beans in Cup P14 Slutspel C 3-4 Kvarnsvedens IK 0 - 4 Heby AIF      
01070406 sø 01/07 13:40 sø 01/07 20. Dt F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Gustavsbergs IF FK      
01071505 sø 01/07 13:40 sø 01/07 24. Siljan Buss P15 Slutspel A Bronze match Kvarnsvedens IK P03 2 - 7 Forssa BK      
01071408 sø 01/07 14:10 sø 01/07 16. SELECT F11 Plj B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 6 Hanvikens SK      
01072607 sø 01/07 14:20 sø 01/07 3. Tunabyggen F9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 10 - 4 IF Tunabro Blå      
01070606 sø 01/07 14:30 sø 01/07 12. RIX FM F14 Slutspel B Final Kvarnsvedens IK 4 - 2 P Tynset IF      
01071309 sø 01/07 15:40 sø 01/07 17. Dala-Demokraten P9 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Forssa BK 1