Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

IF Tunabro

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28061400 to 28/06 08:00 to 28/06 16. 9-9 Stor F11 Plj B IF Tunabro 2 - 4 Bullermyrens IK Röd      
28062001 to 28/06 08:40 to 28/06 22. 9-9 Mellan F10 Plj A Stuvsta IF 2 5 - 1 IF Tunabro      
28061401 to 28/06 08:40 to 28/06 16. 9-9 Stor P10 Plj B IF Tunabro 1 - 3 Stuvsta IF      
28061901 to 28/06 10:10 to 28/06 26. 9-9 Mellan F14 Plj C Trysil FK 2 - 6 IF Tunabro      
28060403 to 28/06 10:40 to 28/06 20. 11-11 P9 Plj A IF Tunabro 0 - 5 Stuvsta IF 1      
28060103 to 28/06 11:20 to 28/06 8. 5-5 F15/16 Plj B Torsångs IF 1 4 - 1 IF Tunabro      
28062305 to 28/06 11:40 to 28/06 10. 7-7 Stor P12 Plj A Saltsjöbadens IF 2 2 - 1 IF Tunabro 2      
28061106 to 28/06 12:10 to 28/06 9. 5-5 P12 Plj C IF Tunabro 1 0 - 3 IK Brage 2      
28062006 to 28/06 12:30 to 28/06 22. 9-9 Mellan F12 Plj A Ingarö IF Svart 3 - 0 IF Tunabro      
28062606 to 28/06 12:40 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 6 - 1 IF Tunabro 2      
28062607 to 28/06 13:20 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Plj A IF Tunabro Blå 0 - 10 Värmdö IF Blå      
28062008 to 28/06 14:10 to 28/06 22. 9-9 Mellan F10 Plj A Gustavsbergs IF FK 6 - 1 IF Tunabro      
28061309 to 28/06 14:40 to 28/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Falu BS 2 4 - 3 IF Tunabro      
28061410 to 28/06 15:00 to 28/06 16. 9-9 Stor F11 Plj B IF Tunabro 1 - 1 Järla IF      
28060309 to 28/06 15:40 to 28/06 19. 11-11 F12 Plj A IF Tunabro 0 - 4 IFK Timrå      
28062611 to 28/06 16:00 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Plj A IF Tunabro 2 1 - 5 Värmdö IF Blå      
28060412 to 28/06 16:40 to 28/06 20. 11-11 F9 Plj A Gustavsbergs IF FK 5 - 2 IF Tunabro Blå      
28062213 to 28/06 17:40 to 28/06 4. 9-9 Liten P10 Plj B IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK 3      
28062510 to 28/06 18:10 to 28/06 1. 7-7 Stor F15/16 Plj B IF Tunabro 6 - 0 Ljusdals IF      
28060610 to 28/06 18:20 to 28/06 12. 7-7 Stor F14 Plj C IF Tunabro 0 - 1 Boo FF      
28060313 to 28/06 18:50 to 28/06 19. 11-11 P12 Plj A Järla IF 2 - 2 IF Tunabro 2      
28060515 to 28/06 19:00 to 28/06 18. 11-11 P12 Plj C IF Tunabro 1 1 - 2 Islingby IK 1      
29062500 fr 29/06 08:00 fr 29/06 1. 7-7 Stor F15/16 Plj B IF Tunabro 1 - 2 New Mill Indians      
29060300 fr 29/06 08:00 fr 29/06 19. 11-11 F12 Plj A Alsike IF Gul 4 - 2 IF Tunabro      
29062600 fr 29/06 08:40 fr 29/06 3. 7-7 Stor F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 IF Tunabro Blå      
29061300 fr 29/06 08:40 fr 29/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Stora Tuna IK 4 - 5 IF Tunabro      
29061101 fr 29/06 08:50 fr 29/06 9. 5-5 F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 5 - 3 IF Tunabro      
29060601 fr 29/06 09:00 fr 29/06 12. 7-7 Stor F14 Plj C Håbo FF 2 - 0 IF Tunabro      
29062602 fr 29/06 10:00 fr 29/06 3. 7-7 Stor F9 Plj A IF Tunabro 2 0 - 3 Gustavsbergs IF FK      
29062003 fr 29/06 10:10 fr 29/06 22. 9-9 Mellan P10 Plj B Bjursås IK 4 - 3 IF Tunabro      
29060403 fr 29/06 10:40 fr 29/06 20. 11-11 F9 Plj A Värmdö IF Blå 3 - 2 IF Tunabro Blå      
29062004 fr 29/06 10:50 fr 29/06 22. 9-9 Mellan P12 Plj A IF Tunabro 2 1 - 7 Hanvikens SK Grön      
29061104 fr 29/06 11:10 fr 29/06 9. 5-5 P12 Plj C Krylbo IF 0 - 10 IF Tunabro 1      
29062606 fr 29/06 12:40 fr 29/06 3. 7-7 Stor P9 Plj A IF Tunabro 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
29061408 fr 29/06 13:50 fr 29/06 16. 9-9 Stor F12 Plj A IF Tunabro 2 - 2 Ingarö IF Vit      
29062308 fr 29/06 13:50 fr 29/06 10. 7-7 Stor F11 Plj B Värmdö IF 2 1 - 1 IF Tunabro      
29060408 fr 29/06 14:00 fr 29/06 20. 11-11 F9 Plj A Värmdö IF Röd 3 - 0 IF Tunabro 2      
29061906 fr 29/06 14:20 fr 29/06 26. 9-9 Mellan F14 Plj C IF Tunabro 0 - 0 Ås IF      
29062506 fr 29/06 14:30 fr 29/06 1. 7-7 Stor F15/16 Plj B IF Tunabro 1 - 1 Stöde IF      
29062310 fr 29/06 15:20 fr 29/06 10. 7-7 Stor P10 Plj B Värmdö IF Vit 6 - 0 IF Tunabro      
29061411 fr 29/06 16:10 fr 29/06 16. 9-9 Stor P12 Plj A IF Tunabro 2 1 - 4 IFK Strömstad      
29060512 fr 29/06 16:40 fr 29/06 18. 11-11 F10 Plj A IF Tunabro 1 - 6 Stuvsta IF 1      
29061112 fr 29/06 17:00 fr 29/06 9. 5-5 P12 Plj C IF Tunabro 1 5 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
29060515 fr 29/06 18:50 fr 29/06 18. 11-11 F11 Plj B IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
30062200 lø 30/06 08:00 lø 30/06 4. 9-9 Liten F10 Plj A Västerhaninge IF 4 - 0 IF Tunabro      
30060300 lø 30/06 08:00 lø 30/06 19. 11-11 P12 Plj A IF Tunabro 2 4 - 8 Arboga Södra IF 1      
30060400 lø 30/06 08:40 lø 30/06 20. 11-11 F9 Plj A IF Tunabro 2 2 - 2 Gustafs GoIF      
30061101 lø 30/06 08:50 lø 30/06 9. 5-5 P12 Plj C Arboga Södra IF 2 3 - 0 IF Tunabro 1      
30061902 lø 30/06 10:00 lø 30/06 26. 9-9 Mellan F14 Plj C IF Tunabro 0 - 5 Täby FK Blå      
30062604 lø 30/06 11:20 lø 30/06 3. 7-7 Stor P9 Plj A IF Tunabro 3 - 3 Falu BS 3      
30061405 lø 30/06 11:40 lø 30/06 16. 9-9 Stor F12 Plj A Norrala IF 3 - 1 IF Tunabro      
30062605 lø 30/06 12:00 lø 30/06 3. 7-7 Stor F9 Plj A Gustafs GoIF 6 - 1 IF Tunabro Blå      
30060205 lø 30/06 13:00 lø 30/06 13. 9-9 Liten F15/16 Plj B Järla IF 6 - 1 IF Tunabro      
30060508 lø 30/06 13:40 lø 30/06 18. 11-11 P10 Plj B IF Tunabro 4 - 3 Torsångs IF      
30062008 lø 30/06 13:40 lø 30/06 22. 9-9 Mellan F10 Plj A IF Tunabro 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
30061108 lø 30/06 13:50 lø 30/06 9. 5-5 P12 Plj A Ingarö IF Svart 1 - 2 IF Tunabro 2      
30061308 lø 30/06 14:00 lø 30/06 17. 9-9 Stor F9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 5 - 0 IF Tunabro 2      
30062608 lø 30/06 14:00 lø 30/06 3. 7-7 Stor F9 Plj A IF Tunabro Blå 0 - 9 Värmdö IF Vit      
30062011 lø 30/06 15:50 lø 30/06 22. 9-9 Mellan F12 Plj A IF Tunabro 2 - 4 Garphyttans IF      
30061011 lø 30/06 16:20 lø 30/06 21. 5-5 P12 Plj C IF Tunabro 1 3 - 2 Saltsjöbadens IF 3      
30062508 lø 30/06 16:30 lø 30/06 1. 7-7 Stor F14 Slutspel B 1/4 Final Hanvikens SK Röd 1 - 0 IF Tunabro      
30061112 lø 30/06 17:00 lø 30/06 9. 5-5 P10 Plj B Ingarö IF Svart 1 - 1 IF Tunabro      
30061314 lø 30/06 18:00 lø 30/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A IF Tunabro 0 - 2 Skogås-Trångsunds FF 1      
30060316 lø 30/06 20:00 lø 30/06 19. 11-11 F11 Plj B IF Tunabro 0 - 1 Hanvikens SK      
01071800 sø 01/07 08:00 sø 01/07 15. 9-9 Mellan F15/16 Slutspel C 5-6 Hagaströms SK 5 - 2 P IF Tunabro      
01070501 sø 01/07 08:40 sø 01/07 18. 11-11 F11 Plj B Ingarö IF 2 - 1 IF Tunabro      
01071101 sø 01/07 08:50 sø 01/07 9. 5-5 P12 Plj C IF Tunabro 1 1 - 7 Hanvikens SK Röd      
01070503 sø 01/07 10:00 sø 01/07 18. 11-11 F12 Plj A IF Tunabro 2 - 0 Järla IF 1      
01072303 sø 01/07 10:10 sø 01/07 10. 7-7 Stor P12 Plj A IF Tunabro 2 1 - 4 Alsike IF Gul      
01071003 sø 01/07 10:10 sø 01/07 21. 5-5 F10 Plj A IF Tunabro 1 - 1 Rasbo IK      
01070401 sø 01/07 10:20 sø 01/07 20. 11-11 F9 Plj A IF Tunabro Blå 0 - 3 Värmdö IF Röd      
01070505 sø 01/07 11:30 sø 01/07 18. 11-11 P10 Plj B Leksands IF FK Vit 0 - 0 IF Tunabro      
01070405 sø 01/07 13:00 sø 01/07 20. 11-11 F9 Plj A Värmdö IF Vit 3 - 0 IF Tunabro 2      
01070509 sø 01/07 14:20 sø 01/07 18. 11-11 F11 Plj B IF Tunabro 1 - 2 Tynset IF      
01071307 sø 01/07 14:20 sø 01/07 17. 9-9 Stor P9 Plj A Falu BS 1 2 - 2 IF Tunabro      
01072607 sø 01/07 14:20 sø 01/07 3. 7-7 Stor F9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 10 - 4 IF Tunabro Blå