Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Stuvsta IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28062500 to 28/06 08:00 to 28/06 1. 7-7 Stor P14 Plj D Stuvsta IF 9 - 0 Islingby IK      
28062301 to 28/06 08:40 to 28/06 10. 7-7 Stor P11 Plj A Torsångs IF 0 - 2 Stuvsta IF P07:1      
28061401 to 28/06 08:40 to 28/06 16. 9-9 Stor P10 Plj B IF Tunabro 1 - 3 Stuvsta IF      
28062001 to 28/06 08:40 to 28/06 22. 9-9 Mellan F10 Plj A Stuvsta IF 2 5 - 1 IF Tunabro      
28062600 to 28/06 08:40 to 28/06 3. 7-7 Stor P8 Plj A Stuvsta IF 14 - 1 IK Brage 2      
28062701 to 28/06 09:00 to 28/06 2. 7-7 Stor P13 Plj F Stuvsta IF 0 - 8 Essinge IK      
28060502 to 28/06 09:30 to 28/06 18. 11-11 F10 Plj A Västerhaninge IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
28060403 to 28/06 10:40 to 28/06 20. 11-11 P9 Plj A IF Tunabro 0 - 5 Stuvsta IF 1      
28061404 to 28/06 10:50 to 28/06 16. 9-9 Stor P11 Plj A Stuvsta IF P07:1 6 - 0 IK Brage 1      
28062604 to 28/06 11:20 to 28/06 3. 7-7 Stor P9 Plj B Stuvsta IF 2 0 - 5 IK Brage 2      
28062307 to 28/06 13:20 to 28/06 10. 7-7 Stor F11 Plj A Stuvsta IF 2 1 - 2 Rönninge Salem Fotboll      
28060407 to 28/06 13:20 to 28/06 20. 11-11 P8 Plj A Stuvsta IF 5 - 3 Bullermyrens IK      
28061008 to 28/06 13:50 to 28/06 21. 5-5 F11 Plj B Stuvsta IF 1 0 - 2 Värmdö IF 2      
28060410 to 28/06 15:20 to 28/06 20. 11-11 P9 Plj B Säters IF FK 2 - 4 Stuvsta IF 2      
28061708 to 28/06 16:00 to 28/06 30. 9-9 Mellan P13 Plj F Alsike IF Gul 5 - 2 Stuvsta IF      
28061412 to 28/06 16:20 to 28/06 16. 9-9 Stor F10 Plj A Stuvsta IF 2 0 - 2 Västerhaninge IF      
28061508 to 28/06 16:20 to 28/06 24. 9-9 Stor P14 Plj D Arboga Södra IF 2 - 0 Stuvsta IF      
28060413 to 28/06 17:20 to 28/06 20. 11-11 P9 Plj A Stuvsta IF 1 0 - 5 Skogås-Trångsunds FF 1      
28060311 to 28/06 17:20 to 28/06 19. 11-11 P10 Plj B Stuvsta IF 2 - 1 IK Brage 1      
28061114 to 28/06 18:00 to 28/06 9. 5-5 P11 Plj B IK Brage 2 2 - 5 Stuvsta IF 2      
28060312 to 28/06 18:00 to 28/06 19. 11-11 F12 Plj A Garphyttans IF 1 - 2 Stuvsta IF      
28062214 to 28/06 18:20 to 28/06 4. 9-9 Liten F10 Plj A Stuvsta IF 1 4 - 0 Rasbo IK      
28061015 to 28/06 18:50 to 28/06 21. 5-5 F11 Plj A Stuvsta IF 2 4 - 2 Islingby IK      
29062300 fr 29/06 08:00 fr 29/06 10. 7-7 Stor F12 Plj A Stuvsta IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29062201 fr 29/06 08:50 fr 29/06 4. 9-9 Liten P10 Plj B Torsångs IF 3 - 5 Stuvsta IF      
29060401 fr 29/06 09:20 fr 29/06 20. 11-11 P9 Plj B Stuvsta IF 2 3 - 0 Insjöns IF BK      
29061402 fr 29/06 09:40 fr 29/06 16. 9-9 Stor F10 Plj A Gustavsbergs IF FK 1 - 7 Stuvsta IF 1      
29061303 fr 29/06 10:40 fr 29/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Stuvsta IF 1 3 - 1 Falu BS 3      
29061404 fr 29/06 11:10 fr 29/06 16. 9-9 Stor F10 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 6 Stuvsta IF 2      
29060305 fr 29/06 12:00 fr 29/06 19. 11-11 P11 Plj A Stuvsta IF P07:1 3 - 2 Sandvikens IF Vit      
29062605 fr 29/06 12:00 fr 29/06 3. 7-7 Stor P8 Plj A Forssa BK 2 1 - 5 Stuvsta IF      
29061705 fr 29/06 13:00 fr 29/06 30. 9-9 Mellan P13 Plj F Stuvsta IF 1 - 3 Strands IF Vit      
29060507 fr 29/06 13:10 fr 29/06 18. 11-11 P11 Plj B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 2 Stuvsta IF 2      
29061307 fr 29/06 13:20 fr 29/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Islingby IK 3 - 2 Stuvsta IF 1      
29060508 fr 29/06 13:50 fr 29/06 18. 11-11 F12 Plj A Stuvsta IF 1 - 1 Öna SK      
29062008 fr 29/06 13:50 fr 29/06 22. 9-9 Mellan F11 Plj B Bullermyrens IK Röd 0 - 1 Stuvsta IF 1      
29062010 fr 29/06 15:20 fr 29/06 22. 9-9 Mellan F11 Plj A Alsike IF 1 - 1 Stuvsta IF 2      
29061310 fr 29/06 15:20 fr 29/06 17. 9-9 Stor P9 Plj B Stuvsta IF 2 0 - 3 Ingarö IF      
29061410 fr 29/06 15:30 fr 29/06 16. 9-9 Stor P10 Plj B Stuvsta IF 4 - 0 Bjursås IK      
29060511 fr 29/06 16:00 fr 29/06 18. 11-11 F10 Plj A Rasbo IK 1 - 4 Stuvsta IF 2      
29062012 fr 29/06 16:40 fr 29/06 22. 9-9 Mellan P11 Plj B Forssa BK 6 - 0 Stuvsta IF 2      
29060512 fr 29/06 16:40 fr 29/06 18. 11-11 F10 Plj A IF Tunabro 1 - 6 Stuvsta IF 1      
29061313 fr 29/06 17:20 fr 29/06 17. 9-9 Stor P9 Plj B Stuvsta IF 2 2 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
29060610 fr 29/06 18:00 fr 29/06 12. 7-7 Stor P14 Plj D IFK Timrå 1 - 0 Stuvsta IF      
29061013 fr 29/06 18:10 fr 29/06 21. 5-5 P11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF P07:1      
29060314 fr 29/06 18:40 fr 29/06 19. 11-11 P11 Plj B Stuvsta IF 2 6 - 0 Islingby IK 2      
29062315 fr 29/06 19:00 fr 29/06 10. 7-7 Stor F12 Plj A Stuvsta IF 1 - 2 Norrala IF      
29061415 fr 29/06 19:10 fr 29/06 16. 9-9 Stor F11 Plj B Stuvsta IF 1 0 - 3 Tynset IF      
29061416 fr 29/06 19:50 fr 29/06 16. 9-9 Stor F11 Plj A Stuvsta IF 2 1 - 0 Bullermyrens IK Svart      
29061712 fr 29/06 20:00 fr 29/06 30. 9-9 Mellan P13 Plj F Selånger FK Blå 1 - 3 Stuvsta IF      
30060500 lø 30/06 08:00 lø 30/06 18. 11-11 F10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Stuvsta IF 1      
30060501 lø 30/06 08:40 lø 30/06 18. 11-11 F10 Plj A Värmdö IF 2 - 1 Stuvsta IF 2      
30061801 lø 30/06 09:00 lø 30/06 15. 9-9 Mellan P14 Plj D Stuvsta IF 3 - 1 Håbo FF      
30061403 lø 30/06 10:20 lø 30/06 16. 9-9 Stor P11 Plj A Ingarö IF Svart 0 - 4 Stuvsta IF P07:1      
30061103 lø 30/06 10:20 lø 30/06 9. 5-5 F11 Plj B Stuvsta IF 1 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
30061304 lø 30/06 11:20 lø 30/06 17. 9-9 Stor P8 Plj A Stuvsta IF 3 - 0 IK Brage 1      
30060505 lø 30/06 11:20 lø 30/06 18. 11-11 F11 Plj A Håbo FF Svart 2 - 1 Stuvsta IF 2      
30062205 lø 30/06 11:40 lø 30/06 4. 9-9 Liten F12 Plj A Stuvsta IF 1 - 7 Alsike IF Gul      
30061305 lø 30/06 12:00 lø 30/06 17. 9-9 Stor P9 Plj B Forssa BK 1 3 - 2 Stuvsta IF 2      
30062006 lø 30/06 12:20 lø 30/06 22. 9-9 Mellan P11 Plj B Stuvsta IF 2 2 - 5 Sandvikens IF Röd      
30061306 lø 30/06 12:40 lø 30/06 17. 9-9 Stor P9 Plj A Stuvsta IF 1 6 - 3 Torsångs IF      
30061407 lø 30/06 13:10 lø 30/06 16. 9-9 Stor P10 Plj B Stuvsta IF 1 - 7 Sickla IF 1      
30061606 lø 30/06 14:00 lø 30/06 5. 9-9 Stor P13 Plj F Stuvsta IF 2 - 3 Islingby IK 1      
30060408 lø 30/06 14:00 lø 30/06 20. 11-11 P8 Plj A Stuvsta IF 2 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30060509 lø 30/06 14:20 lø 30/06 18. 11-11 F10 Plj A Stuvsta IF 1 1 - 1 Värmdö IF      
30062506 lø 30/06 14:30 lø 30/06 1. 7-7 Stor P14 Slutspel B 1/4 Final Stuvsta IF 2 - 0 Västerås IK Svart      
30060510 lø 30/06 15:00 lø 30/06 18. 11-11 F10 Plj A Stuvsta IF 2 4 - 2 Gustavsbergs IF FK      
30062211 lø 30/06 16:30 lø 30/06 4. 9-9 Liten P11 Plj A Islingby IK 1 2 - 6 Stuvsta IF P07:1      
30060312 lø 30/06 17:10 lø 30/06 19. 11-11 P11 Plj B Stuvsta IF 2 2 - 3 Värmdö IF 2      
30062313 lø 30/06 17:20 lø 30/06 10. 7-7 Stor F11 Plj B Torsångs IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
30060413 lø 30/06 17:20 lø 30/06 20. 11-11 P9 Plj A Falu BS 2 1 - 5 Stuvsta IF 1      
30061313 lø 30/06 17:20 lø 30/06 17. 9-9 Stor P8 Plj A IK Segro 0 - 11 Stuvsta IF      
30061113 lø 30/06 17:40 lø 30/06 9. 5-5 P10 Plj B Stuvsta IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30061014 lø 30/06 18:30 lø 30/06 21. 5-5 F11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF 2      
30060315 lø 30/06 19:10 lø 30/06 19. 11-11 F12 Plj A Ingarö IF Svart 1 - 5 Stuvsta IF      
30062712 lø 30/06 20:00 lø 30/06 2. 7-7 Stor P13 Slutspel E 7-14 Krylbo IF 0 - 3 Stuvsta IF      
01071000 sø 01/07 08:00 sø 01/07 21. 5-5 P10 Plj B Stuvsta IF 12 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01072301 sø 01/07 08:40 sø 01/07 10. 7-7 Stor F11 Plj B Stuvsta IF 1 2 - 0 Järla IF      
01072401 sø 01/07 09:00 sø 01/07 29. 7-7 Stor P13 Slutspel E 7-8 Rönninge Salem Fotboll 1 - 0 Stuvsta IF      
01071102 sø 01/07 09:40 sø 01/07 9. 5-5 F10 Plj A Stuvsta IF 1 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
01071802 sø 01/07 10:20 sø 01/07 15. 9-9 Mellan P14 Slutspel B Semifinale Håbo FF 4 - 2 P Stuvsta IF      
01071403 sø 01/07 10:20 sø 01/07 16. 9-9 Stor F11 Plj A IFK Timrå 3 - 0 Stuvsta IF 2      
01071104 sø 01/07 11:10 sø 01/07 9. 5-5 F10 Plj A Stuvsta IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071005 sø 01/07 11:30 sø 01/07 21. 5-5 F12 Plj A Stuvsta IF 2 - 0 Hanvikens SK Hanviken      
01072603 sø 01/07 11:40 sø 01/07 3. 7-7 Stor P8 Plj A Torsångs IF 1 1 - 5 Stuvsta IF      
01072605 sø 01/07 13:00 sø 01/07 3. 7-7 Stor P9 Plj A Stuvsta IF 1 8 - 4 IK Brage 1      
01072208 sø 01/07 13:50 sø 01/07 4. 9-9 Liten F11 Plj B Ingarö IF 1 - 1 Stuvsta IF 1      
01072008 sø 01/07 14:00 sø 01/07 22. 9-9 Mellan P11 Plj A Stuvsta IF P07:1 0 - 1 Värmdö IF 1      
01070309 sø 01/07 14:20 sø 01/07 19. 11-11 P11 Plj B Ingarö IF Gul 1 - 1 Stuvsta IF 2      
01070408 sø 01/07 15:00 sø 01/07 20. 11-11 P9 Plj B Falu BS 4 1 - 7 Stuvsta IF 2