Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Falu BS

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28062602 tor. 28/06 10:00 tor. 28/06 12. Tunabyggen P9 Plj B Insjöns IF BK 2 - 3 Falu BS 4      
28061302 tor. 28/06 10:00 tor. 28/06 17. Beans in Cup P9 Plj A Falu BS 3 5 - 7 Kvarnsvedens IK Vit      
28061303 tor. 28/06 10:40 tor. 28/06 17. Beans in Cup P9 Plj A IK Brage 1 5 - 3 Falu BS 2      
28060405 tor. 28/06 12:00 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj A Falu BS 3 4 - 3 Torsångs IF      
28061309 tor. 28/06 14:40 tor. 28/06 17. Beans in Cup P9 Plj A Falu BS 2 4 - 3 IF Tunabro      
28062610 tor. 28/06 15:20 tor. 28/06 12. Tunabyggen P9 Plj A Falu BS 1 3 - 4 Torsångs IF      
28061311 tor. 28/06 16:00 tor. 28/06 17. Beans in Cup P9 Plj B Forssa BK 1 3 - 5 Falu BS 5      
28061312 tor. 28/06 16:40 tor. 28/06 17. Beans in Cup P9 Plj B Falu BS 4 1 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
28060414 tor. 28/06 18:00 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj B Forssa BK 1 5 - 3 Falu BS 5      
28061314 tor. 28/06 18:00 tor. 28/06 17. Beans in Cup P9 Plj A IK Brage 1 6 - 1 Falu BS 1      
29060400 fre. 29/06 08:40 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj B Skogås-Trångsunds FF 2 7 - 0 Falu BS 5      
29061302 fre. 29/06 10:00 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Plj A Falu BS 2 0 - 3 Islingby IK      
29061303 fre. 29/06 10:40 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Plj A Stuvsta IF 1 3 - 1 Falu BS 3      
29061304 fre. 29/06 11:20 fre. 29/06 17. Beans in Cup P9 Plj B Forssa BK 1 5 - 5 Falu BS 4      
29062604 fre. 29/06 11:20 fre. 29/06 12. Tunabyggen P9 Plj B Ingarö IF 6 - 3 Falu BS 5      
29062607 fre. 29/06 13:20 fre. 29/06 12. Tunabyggen P9 Plj A Falu BS 1 3 - 4 Stora Tuna IK      
29062608 fre. 29/06 15:20 fre. 29/06 12. Tunabyggen P9 Plj A Falu BS 3 6 - 0 IK Brage 1      
29062609 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 12. Tunabyggen P9 Plj A Falu BS 2 0 - 2 Torsångs IF      
29062611 fre. 29/06 17:20 fre. 29/06 12. Tunabyggen P9 Plj B Falu BS 5 0 - 3 IK Brage 2      
29060413 fre. 29/06 17:20 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj A Falu BS 1 1 - 7 Skogås-Trångsunds FF 1      
30060402 lør. 30/06 10:00 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj A Falu BS 1 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30062602 lør. 30/06 10:00 lør. 30/06 12. Tunabyggen P9 Plj A Stora Tuna IK 4 - 2 Falu BS 2      
30062604 lør. 30/06 11:20 lør. 30/06 12. Tunabyggen P9 Plj A IF Tunabro 3 - 3 Falu BS 3      
30060406 lør. 30/06 12:40 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj B Falu BS 4 1 - 5 Skogås-Trångsunds FF 2      
30060407 lør. 30/06 13:20 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj B Kvarnsvedens IK Röd 5 - 1 Falu BS 5      
30060411 lør. 30/06 16:00 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj A Islingby IK 1 - 2 Falu BS 1      
30060412 lør. 30/06 16:40 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj A Falu BS 3 4 - 3 Stora Tuna IK      
30060413 lør. 30/06 17:20 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin P9 Plj A Falu BS 2 1 - 5 Stuvsta IF 1      
30062614 lør. 30/06 18:00 lør. 30/06 12. Tunabyggen P9 Plj B IK Brage 2 6 - 1 Falu BS 4      
01072600 søn. 01/07 09:40 søn. 01/07 12. Tunabyggen P9 Plj B Falu BS 5 0 - 4 Säters IF FK      
01072601 søn. 01/07 10:20 søn. 01/07 12. Tunabyggen P9 Plj B Falu BS 4 1 - 10 Forssa BK 1      
01071302 søn. 01/07 11:00 søn. 01/07 17. Beans in Cup P9 Plj A Falu BS 2 4 - 7 Skogås-Trångsunds FF 1      
01071304 søn. 01/07 12:20 søn. 01/07 17. Beans in Cup P9 Plj A Islingby IK 0 - 4 Falu BS 3      
01071307 søn. 01/07 14:20 søn. 01/07 17. Beans in Cup P9 Plj A Falu BS 1 2 - 2 IF Tunabro      
01070408 søn. 01/07 15:00 søn. 01/07 20. AB Karl Hedin P9 Plj B Falu BS 4 1 - 7 Stuvsta IF 2