Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Arboga Södra IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28061600 to 28/06 08:00 to 28/06 5. 9-9 Stor P13 Plj E Arboga Södra IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
28062002 to 28/06 09:20 to 28/06 22. 9-9 Mellan P12 Plj A Arboga Södra IF 1 10 - 0 Bullermyrens IK      
28061002 to 28/06 09:30 to 28/06 21. 5-5 P12 Plj C Hanvikens SK Röd 4 - 3 Arboga Södra IF 2      
28060202 to 28/06 10:00 to 28/06 13. 9-9 Liten F15/16 Plj A Arboga Södra IF 0 - 1 Ornäs BK      
28061703 to 28/06 11:00 to 28/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj A Kvarnsvedens IK 4 - 2 Arboga Södra IF      
28062504 to 28/06 12:00 to 28/06 1. 7-7 Stor P14 Plj D Håbo FF 1 - 1 Arboga Södra IF      
28062707 to 28/06 15:00 to 28/06 2. 7-7 Stor P13 Plj E Arboga Södra IF 4 - 2 Fanna BK      
28061010 to 28/06 15:10 to 28/06 21. 5-5 F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Arboga Södra IF      
28061508 to 28/06 16:20 to 28/06 24. 9-9 Stor P14 Plj D Arboga Södra IF 2 - 0 Stuvsta IF      
28061014 to 28/06 18:00 to 28/06 21. 5-5 P12 Plj C Arboga Södra IF 2 3 - 4 Ingarö IF Vit      
28061710 to 28/06 18:00 to 28/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj A Arboga Södra IF 0 - 0 Norrala IF      
28062314 to 28/06 18:20 to 28/06 10. 7-7 Stor P12 Plj A Arboga Södra IF 1 2 - 0 Islingby IK 2      
28062015 to 28/06 19:30 to 28/06 22. 9-9 Mellan F12 Plj B Arboga Södra IF 2 - 1 Värmdö IF      
29062400 fr 29/06 08:00 fr 29/06 29. 7-7 Stor F13 (9) Plj A Arboga Södra IF 0 - 2 Håbo FF 1      
29061901 fr 29/06 09:10 fr 29/06 26. 9-9 Mellan F15/16 Plj A Säters IF FK 2 - 1 Arboga Södra IF      
29061102 fr 29/06 09:30 fr 29/06 9. 5-5 F12 Plj B Islingby IK 5 - 1 Arboga Södra IF      
29062304 fr 29/06 10:50 fr 29/06 10. 7-7 Stor P12 Plj A Arboga Södra IF 1 3 - 2 Saltsjöbadens IF 2      
29062005 fr 29/06 11:40 fr 29/06 22. 9-9 Mellan P12 Plj C Islingby IK 1 3 - 2 Arboga Södra IF 2      
29062104 fr 29/06 12:00 fr 29/06 14. 9-9 Liten P13 Plj E Kubikenborgs IF 3 - 0 Arboga Södra IF      
29062504 fr 29/06 12:30 fr 29/06 1. 7-7 Stor P14 Plj D Islingby IK 0 - 5 Arboga Södra IF      
29061409 fr 29/06 14:40 fr 29/06 16. 9-9 Stor F12 Plj B Rasbo IK 1 - 1 Arboga Södra IF      
29060106 fr 29/06 14:40 fr 29/06 8. 5-5 F15/16 Plj A Arboga Södra IF 0 - 6 Kvarnsvedens IK 1      
29061207 fr 29/06 15:00 fr 29/06 27. 5-5 F13 (9) Plj A Arboga Södra IF 3 - 1 Järla IF Svart 1      
29062213 fr 29/06 17:30 fr 29/06 4. 9-9 Liten P12 Plj C Arboga Södra IF 2 7 - 2 IK Brage 2      
29062014 fr 29/06 18:10 fr 29/06 22. 9-9 Mellan P12 Plj A Ingarö IF Svart 0 - 3 Arboga Södra IF 1      
29062711 fr 29/06 19:00 fr 29/06 2. 7-7 Stor P13 Plj E Forssa BK Svart 1 - 2 Arboga Södra IF      
30060300 lø 30/06 08:00 lø 30/06 19. 11-11 P12 Plj A IF Tunabro 2 4 - 8 Arboga Södra IF 1      
30061101 lø 30/06 08:50 lø 30/06 9. 5-5 P12 Plj C Arboga Södra IF 2 3 - 0 IF Tunabro 1      
30060601 lø 30/06 09:00 lø 30/06 12. 7-7 Stor P14 Plj D Arboga Södra IF 2 - 0 IFK Timrå      
30061202 lø 30/06 10:00 lø 30/06 27. 5-5 F13 (9) Plj A Kvicksunds SK 3 - 0 Arboga Södra IF      
30060104 lø 30/06 12:00 lø 30/06 8. 5-5 F15/16 Plj A Arboga Södra IF 0 - 4 Tynset IF      
30062306 lø 30/06 12:20 lø 30/06 10. 7-7 Stor F12 Plj B Arboga Södra IF 1 - 4 Hanvikens SK Hanviken 2      
30061705 lø 30/06 13:00 lø 30/06 30. 9-9 Mellan P13 Plj E Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 3 Arboga Södra IF      
30062207 lø 30/06 13:20 lø 30/06 4. 9-9 Liten P12 Plj A Arboga Södra IF 1 4 - 5 Hanvikens SK Grön      
30061807 lø 30/06 15:20 lø 30/06 15. 9-9 Mellan P14 Slutspel A 1/4 Final Trysil FK 2 - 1 Arboga Södra IF      
30061410 lø 30/06 15:30 lø 30/06 16. 9-9 Stor P12 Plj C Krylbo IF 2 - 2 Arboga Södra IF 2      
30060512 lø 30/06 16:20 lø 30/06 18. 11-11 F12 Plj B Arboga Södra IF 0 - 5 Västerhaninge IF Blå      
30061609 lø 30/06 17:00 lø 30/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Slutspel C 3-10 Norrala IF 1 - 0 Arboga Södra IF      
30061709 lø 30/06 17:00 lø 30/06 30. 9-9 Mellan P13 Slutspel B 1/4 Final Arboga Södra IF 1 - 0 Ingarö IF Gul      
30062215 lø 30/06 19:10 lø 30/06 4. 9-9 Liten F12 Plj B Arboga Södra IF 0 - 6 Järla IF 2      
01071500 sø 01/07 08:00 sø 01/07 24. 9-9 Stor F15/16 Slutspel D 9-10 Stöde IF 3 - 4 P Arboga Södra IF      
01071601 sø 01/07 09:00 sø 01/07 5. 9-9 Stor P13 Slutspel B Semi final Arboga Södra IF 0 - 1 Bråtens IK      
01071002 sø 01/07 09:20 sø 01/07 21. 5-5 P12 Plj A Arboga Södra IF 1 1 - 1 Järla IF      
01071804 sø 01/07 12:20 sø 01/07 15. 9-9 Mellan F15/16 Slutspel D 9-10 Torsångs IF 2 1 - 0 Arboga Södra IF      
01071106 sø 01/07 12:40 sø 01/07 9. 5-5 P12 Plj C Arboga Södra IF 2 5 - 1 Fanna BK      
01071406 sø 01/07 12:40 sø 01/07 16. 9-9 Stor F12 Plj B Arboga Södra IF 4 - 2 Ingarö IF Gul