Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Arboga Södra IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28061600 tor. 28/06 08:00 tor. 28/06 15. Volkswagen Borlänge P13 Plj E Arboga Södra IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
28062002 tor. 28/06 09:20 tor. 28/06 26. renta P12 Plj A Arboga Södra IF 1 10 - 0 Bullermyrens IK      
28061002 tor. 28/06 09:30 tor. 28/06 21. Hushagen P12 Plj C Hanvikens SK Röd 4 - 3 Arboga Södra IF 2      
28060202 tor. 28/06 10:00 tor. 28/06 13. Lokalt i F15/16 Plj A Arboga Södra IF 0 - 1 Ornäs BK      
28061703 tor. 28/06 11:00 tor. 28/06 30. Quick F13 (9) Plj A Kvarnsvedens IK 4 - 2 Arboga Södra IF      
28062504 tor. 28/06 12:00 tor. 28/06 1. Granitor P14 Plj D Håbo FF 1 - 1 Arboga Södra IF      
28062707 tor. 28/06 15:00 tor. 28/06 2. 7-7 Stor P13 Plj E Arboga Södra IF 4 - 2 Fanna BK      
28061010 tor. 28/06 15:10 tor. 28/06 21. Hushagen F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Arboga Södra IF      
28061508 tor. 28/06 16:20 tor. 28/06 24. 9-9 Stor P14 Plj D Arboga Södra IF 2 - 0 Stuvsta IF      
28061014 tor. 28/06 18:00 tor. 28/06 21. Hushagen P12 Plj C Arboga Södra IF 2 3 - 4 Ingarö IF Vit      
28061710 tor. 28/06 18:00 tor. 28/06 30. Quick F13 (9) Plj A Arboga Södra IF 0 - 0 Norrala IF      
28062314 tor. 28/06 18:20 tor. 28/06 10. Norlings skylt P12 Plj A Arboga Södra IF 1 2 - 0 Islingby IK 2      
28062015 tor. 28/06 19:30 tor. 28/06 26. renta F12 Plj B Arboga Södra IF 2 - 1 Värmdö IF      
29062400 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 11. #Trevligtfolk F13 (9) Plj A Arboga Södra IF 0 - 2 Håbo FF 1      
29061901 fre. 29/06 09:10 fre. 29/06 5. Quality Hotel Galaxen F15/16 Plj A Säters IF FK 2 - 1 Arboga Södra IF      
29061102 fre. 29/06 09:30 fre. 29/06 9. Kjell Wahrén Stadium F12 Plj B Islingby IK 5 - 1 Arboga Södra IF      
29062304 fre. 29/06 10:50 fre. 29/06 10. Norlings skylt P12 Plj A Arboga Södra IF 1 3 - 2 Saltsjöbadens IF 2      
29062005 fre. 29/06 11:40 fre. 29/06 26. renta P12 Plj C Islingby IK 1 3 - 2 Arboga Södra IF 2      
29062104 fre. 29/06 12:00 fre. 29/06 14. Borlänge Tidning P13 Plj E Kubikenborgs IF 3 - 0 Arboga Södra IF      
29062504 fre. 29/06 12:30 fre. 29/06 1. Granitor P14 Plj D Islingby IK 0 - 5 Arboga Södra IF      
29061409 fre. 29/06 14:40 fre. 29/06 16. Wangeskog F12 Plj B Rasbo IK 1 - 1 Arboga Södra IF      
29060106 fre. 29/06 14:40 fre. 29/06 8. Kurt Risberg Park F15/16 Plj A Arboga Södra IF 0 - 6 Kvarnsvedens IK 1      
29061207 fre. 29/06 15:00 fre. 29/06 27. Evert Mellström Arena F13 (9) Plj A Arboga Södra IF 3 - 1 Järla IF Svart 1      
29062213 fre. 29/06 17:30 fre. 29/06 4. Svensk Fast P12 Plj C Arboga Södra IF 2 7 - 2 IK Brage 2      
29062014 fre. 29/06 18:10 fre. 29/06 26. renta P12 Plj A Ingarö IF Svart 0 - 3 Arboga Södra IF 1      
29062711 fre. 29/06 19:00 fre. 29/06 2. 7-7 Stor P13 Plj E Forssa BK Svart 1 - 2 Arboga Södra IF      
30060300 lør. 30/06 08:00 lør. 30/06 18. SSAB P12 Plj A IF Tunabro 2 4 - 8 Arboga Södra IF 1      
30061101 lør. 30/06 08:50 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P12 Plj C Arboga Södra IF 2 3 - 0 IF Tunabro 1      
30060601 lør. 30/06 09:00 lør. 30/06 12. 7-7 Stor P14 Plj D Arboga Södra IF 2 - 0 IFK Timrå      
30061202 lør. 30/06 10:00 lør. 30/06 27. Evert Mellström Arena F13 (9) Plj A Kvicksunds SK 3 - 0 Arboga Södra IF      
30060104 lør. 30/06 12:00 lør. 30/06 8. Kurt Risberg Park F15/16 Plj A Arboga Södra IF 0 - 4 Tynset IF      
30062306 lør. 30/06 12:20 lør. 30/06 10. Norlings skylt F12 Plj B Arboga Södra IF 1 - 4 Hanvikens SK Hanviken 2      
30061705 lør. 30/06 13:00 lør. 30/06 30. Quick P13 Plj E Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 3 Arboga Södra IF      
30062207 lør. 30/06 13:20 lør. 30/06 4. Svensk Fast P12 Plj A Arboga Södra IF 1 4 - 5 Hanvikens SK Grön      
30061807 lør. 30/06 15:20 lør. 30/06 6. Happy Homes Borlänge P14 Slutspel A 1/4 Final Trysil FK 2 - 1 Arboga Södra IF      
30061410 lør. 30/06 15:30 lør. 30/06 16. Wangeskog P12 Plj C Krylbo IF 2 - 2 Arboga Södra IF 2      
30060512 lør. 30/06 16:20 lør. 30/06 19. Pitchers F12 Plj B Arboga Södra IF 0 - 5 Västerhaninge IF Blå      
30061609 lør. 30/06 17:00 lør. 30/06 15. Volkswagen Borlänge F13 (9) Slutspel C 3-10 Norrala IF 1 - 0 Arboga Södra IF      
30061709 lør. 30/06 17:00 lør. 30/06 30. Quick P13 Slutspel B 1/4 Final Arboga Södra IF 1 - 0 Ingarö IF Gul      
30062215 lør. 30/06 19:10 lør. 30/06 4. Svensk Fast F12 Plj B Arboga Södra IF 0 - 6 Järla IF 2      
01071500 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 24. 9-9 Stor F15/16 Slutspel D 9-10 Stöde IF 3 - 4 P Arboga Södra IF      
01071601 søn. 01/07 09:00 søn. 01/07 15. Volkswagen Borlänge P13 Slutspel B Semifinale Arboga Södra IF 0 - 1 Bråtens IK      
01071002 søn. 01/07 09:20 søn. 01/07 21. Hushagen P12 Plj A Arboga Södra IF 1 1 - 1 Järla IF      
01071804 søn. 01/07 12:20 søn. 01/07 6. Happy Homes Borlänge F15/16 Slutspel D 9-10 Torsångs IF 2 1 - 0 Arboga Södra IF      
01071106 søn. 01/07 12:40 søn. 01/07 9. Kjell Wahrén Stadium P12 Plj C Arboga Södra IF 2 5 - 1 Fanna BK      
01071406 søn. 01/07 12:40 søn. 01/07 16. Wangeskog F12 Plj B Arboga Södra IF 4 - 2 Ingarö IF Gul