Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2019 her.

Pojkar -06

Pulje B




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28062201 to 28/06 08:40 to 28/06 4. SSAB Stålverket Gustafs GoIF Röd 1 - 4 Kubikenborgs IF Svart      
28062003 to 28/06 10:10 to 28/06 22. Rolf Ericson Bil Tynset IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
28062205 to 28/06 11:30 to 28/06 4. SSAB Stålverket Hanvikens SK Vit 4 - 3 Alsike IF Svart      
28061006 to 28/06 12:20 to 28/06 21. IK Brage 1 2 - 4 Ingarö IF Gul      
28062207 to 28/06 13:00 to 28/06 4. SSAB Stålverket Hanvikens SK Gul 6 - 2 Saltsjöbadens IF 1      
28060514 to 28/06 18:10 to 28/06 18. AB Karl Hedin Alsike IF Svart 4 - 2 IK Brage 1      
28062014 to 28/06 18:40 to 28/06 22. Rolf Ericson Bil Gustafs GoIF Röd 1 - 13 Hanvikens SK Gul      
28062315 to 28/06 19:10 to 28/06 10. Svensk Cater Kubikenborgs IF Svart 4 - 3 Tynset IF      
28061016 to 28/06 19:30 to 28/06 21. Kvarnsvedens IK 2 6 - 2 Saltsjöbadens IF 1      
28061116 to 28/06 19:30 to 28/06 9. Ingarö IF Gul 1 - 5 Hanvikens SK Vit      
29061103 fr 29/06 10:20 fr 29/06 9. Kubikenborgs IF Svart 1 - 6 Hanvikens SK Vit      
29062204 fr 29/06 10:50 fr 29/06 4. SSAB Stålverket Hanvikens SK Gul 4 - 1 Alsike IF Svart      
29061004 fr 29/06 11:10 fr 29/06 21. Kvarnsvedens IK 2 4 - 0 Gustafs GoIF Röd      
29060304 fr 29/06 11:10 fr 29/06 19. SSAB Valsverket Saltsjöbadens IF 1 1 - 2 IK Brage 1      
29062305 fr 29/06 11:40 fr 29/06 10. Svensk Cater Tynset IF 2 - 2 Ingarö IF Gul      
29060312 fr 29/06 17:10 fr 29/06 19. SSAB Valsverket Hanvikens SK Gul 3 - 2 Ingarö IF Gul      
29060513 fr 29/06 17:20 fr 29/06 18. AB Karl Hedin Alsike IF Svart 6 - 1 Saltsjöbadens IF 1      
29062013 fr 29/06 17:20 fr 29/06 22. Rolf Ericson Bil Kubikenborgs IF Svart 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29061012 fr 29/06 17:20 fr 29/06 21. IK Brage 1 3 - 1 Hanvikens SK Vit      
29062314 fr 29/06 18:10 fr 29/06 10. Svensk Cater Gustafs GoIF Röd 1 - 4 Tynset IF      
30062001 lø 30/06 08:40 lø 30/06 22. Rolf Ericson Bil IK Brage 1 2 - 1 Kubikenborgs IF Svart      
30062201 lø 30/06 08:40 lø 30/06 4. SSAB Stålverket Tynset IF 0 - 2 Alsike IF Svart      
30061001 lø 30/06 08:50 lø 30/06 21. Ingarö IF Gul 5 - 1 Saltsjöbadens IF 1      
30060301 lø 30/06 08:50 lø 30/06 19. SSAB Valsverket Hanvikens SK Vit 10 - 0 Gustafs GoIF Röd      
30060302 lø 30/06 09:40 lø 30/06 19. SSAB Valsverket Hanvikens SK Gul 3 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30062208 lø 30/06 14:10 lø 30/06 4. SSAB Stålverket Tynset IF 0 - 3 Hanvikens SK Gul      
30062309 lø 30/06 14:30 lø 30/06 10. Svensk Cater Alsike IF Svart 5 - 1 Gustafs GoIF Röd      
30061109 lø 30/06 14:40 lø 30/06 9. Kvarnsvedens IK 2 2 - 1 IK Brage 1      
30061409 lø 30/06 14:40 lø 30/06 16. SELECT Hanvikens SK Vit 7 - 0 Saltsjöbadens IF 1      
30062010 lø 30/06 15:00 lø 30/06 22. Rolf Ericson Bil Kubikenborgs IF Svart 3 - 2 Ingarö IF Gul      
01072200 sø 01/07 08:00 sø 01/07 4. SSAB Stålverket Ingarö IF Gul 2 - 1 Alsike IF Svart      
01072302 sø 01/07 09:20 sø 01/07 10. Svensk Cater Kubikenborgs IF Svart 1 - 4 Hanvikens SK Gul      
01072002 sø 01/07 09:20 sø 01/07 22. Rolf Ericson Bil Saltsjöbadens IF 1 2 - 1 Tynset IF      
01072203 sø 01/07 10:10 sø 01/07 4. SSAB Stålverket Gustafs GoIF Röd 5 - 0 IK Brage 1      
01070304 sø 01/07 10:40 sø 01/07 19. SSAB Valsverket Hanvikens SK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2