Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2019 her.

Flickor -07

Pulje A




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28062000 to 28/06 08:00 to 28/06 22. Rolf Ericson Bil Skogås-Trångsunds FF 5 - 0 Bullermyrens IK Svart      
28062206 to 28/06 12:20 to 28/06 4. SSAB Stålverket Islingby IK 1 - 6 IFK Timrå      
28060305 to 28/06 13:00 to 28/06 19. SSAB Valsverket Alsike IF 0 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
28062307 to 28/06 13:20 to 28/06 10. Svensk Cater Stuvsta IF 2 1 - 2 Rönninge Salem Fotboll      
28060508 to 28/06 13:40 to 28/06 18. AB Karl Hedin Håbo FF Svart 1 - 1 Värmdö IF 1      
28062310 to 28/06 15:30 to 28/06 10. Svensk Cater Rönninge Salem Fotboll 0 - 0 Bullermyrens IK Svart      
28062210 to 28/06 15:30 to 28/06 4. SSAB Stålverket Kvarnsvedens IK Röd 0 - 7 IFK Timrå      
28062011 to 28/06 16:30 to 28/06 22. Rolf Ericson Bil Håbo FF Svart 2 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
28061012 to 28/06 16:40 to 28/06 21. Värmdö IF 1 2 - 0 Alsike IF      
28061015 to 28/06 18:50 to 28/06 21. Stuvsta IF 2 4 - 2 Islingby IK      
29061406 fr 29/06 12:30 fr 29/06 16. SELECT Värmdö IF 1 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29060306 fr 29/06 12:40 fr 29/06 19. SSAB Valsverket Håbo FF Svart 4 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29062207 fr 29/06 13:10 fr 29/06 4. SSAB Stålverket IFK Timrå 3 - 0 Bullermyrens IK Svart      
29062010 fr 29/06 15:20 fr 29/06 22. Rolf Ericson Bil Alsike IF 1 - 1 Stuvsta IF 2      
29060510 fr 29/06 15:20 fr 29/06 18. AB Karl Hedin Rönninge Salem Fotboll 5 - 0 Islingby IK      
29060514 fr 29/06 18:10 fr 29/06 18. AB Karl Hedin Håbo FF Svart 1 - 0 Rönninge Salem Fotboll      
29060516 fr 29/06 19:30 fr 29/06 18. AB Karl Hedin IFK Timrå 4 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
29062316 fr 29/06 19:50 fr 29/06 10. Svensk Cater Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
29061416 fr 29/06 19:50 fr 29/06 16. SELECT Stuvsta IF 2 1 - 0 Bullermyrens IK Svart      
29061116 fr 29/06 19:50 fr 29/06 9. Alsike IF 5 - 1 Islingby IK      
30061104 lø 30/06 11:00 lø 30/06 9. Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Rönninge Salem Fotboll      
30061004 lø 30/06 11:10 lø 30/06 21. Skogås-Trångsunds FF 11 - 0 Islingby IK      
30060505 lø 30/06 11:20 lø 30/06 18. AB Karl Hedin Håbo FF Svart 2 - 1 Stuvsta IF 2      
30061005 lø 30/06 11:50 lø 30/06 21. Alsike IF 1 - 0 Bullermyrens IK Svart      
30060305 lø 30/06 12:00 lø 30/06 19. SSAB Valsverket Värmdö IF 1 0 - 0 IFK Timrå      
30060514 lø 30/06 17:50 lø 30/06 18. AB Karl Hedin Islingby IK 0 - 6 Värmdö IF 1      
30060313 lø 30/06 17:50 lø 30/06 19. SSAB Valsverket Alsike IF 1 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
30062213 lø 30/06 17:50 lø 30/06 4. SSAB Stålverket Bullermyrens IK Svart 0 - 3 Håbo FF Svart      
30061014 lø 30/06 18:30 lø 30/06 21. Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF 2      
30062214 lø 30/06 18:30 lø 30/06 4. SSAB Stålverket IFK Timrå 2 - 0 Rönninge Salem Fotboll      
01070303 sø 01/07 10:00 sø 01/07 19. SSAB Valsverket Rönninge Salem Fotboll 0 - 1 Alsike IF      
01071403 sø 01/07 10:20 sø 01/07 16. SELECT IFK Timrå 3 - 0 Stuvsta IF 2      
01071004 sø 01/07 10:50 sø 01/07 21. Värmdö IF 1 4 - 0 Bullermyrens IK Svart      
01072205 sø 01/07 11:40 sø 01/07 4. SSAB Stålverket Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
01072005 sø 01/07 11:40 sø 01/07 22. Rolf Ericson Bil Islingby IK 0 - 4 Håbo FF Svart