Pojkar -05 (9-manna)


Slutspel B

Matcher - Slutspel B

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30061209 lö 30/06 17:00 lö 30/06 18. Kupolen 1/4 Final Slätta SK 3 - 0 Strands IF Vit      
30061709 lö 30/06 17:00 lö 30/06 4. Dalarnas Försäkringsbolag 1/4 Final Arboga Södra IF 1 - 0 Ingarö IF Gul      
30062109 lö 30/06 17:00 lö 30/06 22. Bilmetro 1/4 Final Bråtens IK 1 - 0 Kvicksunds SK      
30062409 lö 30/06 17:00 lö 30/06 13. Liljan/Pitchers 1/4 Final AIK 5 - 4 Skogås-Trångsunds FF Lila      
01071601 sö 01/07 09:00 sö 01/07 24. Svensk Cater Semifinal Arboga Södra IF 0 - 1 Bråtens IK      
01072701 sö 01/07 09:00 sö 01/07 14. Sibylla Semifinal AIK 5 - 4 P Slätta SK      
01072104 sö 01/07 12:00 sö 01/07 22. Bilmetro Final AIK 3 - 1 Bråtens IK      

Slutspel C

Matcher - Slutspel C

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30061211 lö 30/06 19:00 lö 30/06 18. Kupolen 3-10 Strands IF Svart 3 - 0 Forssa BK Svart      
30061711 lö 30/06 19:00 lö 30/06 4. Dalarnas Försäkringsbolag 3-10 Alsike IF Gul 3 - 2 Alsike IF Svart      
30062111 lö 30/06 19:00 lö 30/06 22. Bilmetro 3-10 IFK Ölme 0 - 2 Domsjö IF Blå      
30062411 lö 30/06 19:00 lö 30/06 13. Liljan/Pitchers 3-10 Upsala IF 1 6 - 0 Ingarö IF Svart      
01071701 sö 01/07 09:00 sö 01/07 4. Dalarnas Försäkringsbolag 3-4 Strands IF Svart 1 - 2 Upsala IF 1      
01072101 sö 01/07 09:00 sö 01/07 22. Bilmetro 3-4 Alsike IF Gul 6 - 4 Domsjö IF Blå      
01071704 sö 01/07 12:00 sö 01/07 4. Dalarnas Försäkringsbolag 3-4 Upsala IF 1 0 - 1 Alsike IF Gul      

Slutspel D

Matcher - Slutspel D

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30061212 lö 30/06 20:00 lö 30/06 18. Kupolen 5-12 Domsjö IF Svart 6 - 8 P IK Brage 1      
30061712 lö 30/06 20:00 lö 30/06 4. Dalarnas Försäkringsbolag 5-12 Alnö IF 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF Blå      
30062112 lö 30/06 20:00 lö 30/06 22. Bilmetro 5-12 Bullermyrens IK 1 - 3 Selånger FK Blå      
30062412 lö 30/06 20:00 lö 30/06 13. Liljan/Pitchers 5-12 IK Brage 2 5 - 4 P Skogås-Trån...ds FF Svart      
01071600 sö 01/07 08:00 sö 01/07 24. Svensk Cater 5-6 IK Brage 2 1 - 4 P IK Brage 1      
01072700 sö 01/07 08:00 sö 01/07 14. Sibylla 5-6 Selånger FK Blå 2 - 5 Alnö IF      
01072404 sö 01/07 12:00 sö 01/07 13. Liljan/Pitchers 5-6 Alnö IF 1 - 0 IK Brage 1      

Slutspel E

Matcher - Slutspel E

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30062710 lö 30/06 18:00 lö 30/06 14. Sibylla 7-14 Hagaströms SK HSK 1 - 0 Trysil FK      
30062711 lö 30/06 19:00 lö 30/06 14. Sibylla 7-14 Säters IF FK 1 - 0 IFK Mora      
30061612 lö 30/06 20:00 lö 30/06 24. Svensk Cater 7-14 Rönninge Salem Fotboll 2 - 1 Fanna BK      
30062712 lö 30/06 20:00 lö 30/06 14. Sibylla 7-14 Krylbo IF 0 - 3 Stuvsta IF      
01071201 sö 01/07 09:00 sö 01/07 18. Kupolen 7-8 Hagaströms SK HSK 2 - 0 Säters IF FK      
01072401 sö 01/07 09:00 sö 01/07 13. Liljan/Pitchers 7-8 Rönninge Salem Fotboll 1 - 0 Stuvsta IF      
01071204 sö 01/07 12:00 sö 01/07 18. Kupolen 7-8 Hagaströms SK HSK 6 - 5 P Rönninge Salem Fotboll      

Slutspel F

Matcher - Slutspel F

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01071200 sö 01/07 08:00 sö 01/07 18. Kupolen 9-16 Islingby IK 1 1 - 0 Gustafs GoIF      
01071700 sö 01/07 08:00 sö 01/07 4. Dalarnas Försäkringsbolag 9-16 Edsbyn IF FF 3 - 2 P Hille IF      
01072100 sö 01/07 08:00 sö 01/07 22. Bilmetro 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01072400 sö 01/07 08:00 sö 01/07 13. Liljan/Pitchers 9-16 Selånger FK Röd 5 - 4 P Islingby IK 2      
01071603 sö 01/07 11:00 sö 01/07 24. Svensk Cater 9-10 Edsbyn IF FF 5 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
01072703 sö 01/07 11:00 sö 01/07 14. Sibylla 9-10 Islingby IK 1 1 - 3 Selånger FK Röd      
01071206 sö 01/07 14:00 sö 01/07 18. Kupolen 9-10 Selånger FK Röd 0 - 5 Edsbyn IF FF      

Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live