Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2018. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2019 här.

Flickor -08

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28062001 to 28/06 08:40 to 28/06 22. 9-9 70x50 F10 Grp A Stuvsta IF 2 5 - 1 IF Tunabro      
28060502 to 28/06 09:30 to 28/06 28. 11-11 F10 Grp A Västerhaninge IF 3 - 0 Stuvsta IF 1      
28062204 to 28/06 10:50 to 28/06 25. 9-9 65x50 F10 Grp A Rasbo IK 0 - 3 Värmdö IF      
28062004 to 28/06 11:00 to 28/06 22. 9-9 70x50 F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28062304 to 28/06 11:00 to 28/06 2. 7-7 55x35 F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 5 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
28062008 to 28/06 14:10 to 28/06 22. 9-9 70x50 F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 6 - 1 IF Tunabro      
28061412 to 28/06 16:20 to 28/06 16. 9-9 72x55 F10 Grp A Stuvsta IF 2 0 - 2 Västerhaninge IF      
28061013 to 28/06 17:20 to 28/06 13. 5-5 F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Värmdö IF      
28062214 to 28/06 18:20 to 28/06 25. 9-9 65x50 F10 Grp A Stuvsta IF 1 4 - 0 Rasbo IK      
29061101 fr 29/06 08:50 fr 29/06 12. 5-5 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 3 IF Tunabro      
29061402 fr 29/06 09:40 fr 29/06 16. 9-9 72x55 F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 1 - 7 Stuvsta IF 1      
29062203 fr 29/06 10:10 fr 29/06 25. 9-9 65x50 F10 Grp A Värmdö IF 7 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
29062303 fr 29/06 10:10 fr 29/06 2. 7-7 55x35 F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 8 - 0 Rasbo IK      
29061404 fr 29/06 11:10 fr 29/06 16. 9-9 72x55 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 6 Stuvsta IF 2      
29060310 fr 29/06 15:40 fr 29/06 31. 11-11 F10 Grp A Värmdö IF 0 - 3 Västerhaninge IF      
29060511 fr 29/06 16:00 fr 29/06 28. 11-11 F10 Grp A Rasbo IK 1 - 4 Stuvsta IF 2      
29062311 fr 29/06 16:00 fr 29/06 2. 7-7 55x35 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 3 - 6 Gustavsbergs IF FK      
29060512 fr 29/06 16:40 fr 29/06 28. 11-11 F10 Grp A IF Tunabro 1 - 6 Stuvsta IF 1      
29062313 fr 29/06 17:30 fr 29/06 2. 7-7 55x35 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
30062000 lö 30/06 08:00 lö 30/06 22. 9-9 70x50 F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 7 Skogås-Trångsunds FF      
30062200 lö 30/06 08:00 lö 30/06 25. 9-9 65x50 F10 Grp A Västerhaninge IF 4 - 0 IF Tunabro      
30060500 lö 30/06 08:00 lö 30/06 28. 11-11 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Stuvsta IF 1      
30062300 lö 30/06 08:00 lö 30/06 2. 7-7 55x35 F10 Grp A Rasbo IK 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30060501 lö 30/06 08:40 lö 30/06 28. 11-11 F10 Grp A Värmdö IF 2 - 1 Stuvsta IF 2      
30062008 lö 30/06 13:40 lö 30/06 22. 9-9 70x50 F10 Grp A IF Tunabro 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
30062308 lö 30/06 13:50 lö 30/06 2. 7-7 55x35 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 8 Västerhaninge IF      
30062009 lö 30/06 14:20 lö 30/06 22. 9-9 70x50 F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Rasbo IK      
30060509 lö 30/06 14:20 lö 30/06 28. 11-11 F10 Grp A Stuvsta IF 1 1 - 1 Värmdö IF      
30060510 lö 30/06 15:00 lö 30/06 28. 11-11 F10 Grp A Stuvsta IF 2 4 - 2 Gustavsbergs IF FK      
01070301 sö 01/07 08:40 sö 01/07 31. 11-11 F10 Grp A Västerhaninge IF 9 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071102 sö 01/07 09:40 sö 01/07 12. 5-5 F10 Grp A Stuvsta IF 1 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
01071003 sö 01/07 10:10 sö 01/07 13. 5-5 F10 Grp A IF Tunabro 1 - 1 Rasbo IK      
01072204 sö 01/07 11:00 sö 01/07 25. 9-9 65x50 F10 Grp A Värmdö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01071104 sö 01/07 11:10 sö 01/07 12. 5-5 F10 Grp A Stuvsta IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01070305 sö 01/07 11:30 sö 01/07 31. 11-11 F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 1 - 4 Västerhaninge IF