Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2018. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Gustafs GoIF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28060100 to 28/06 08:10 to 28/06 8. 5-5 P14 Grp E Kvarnsvedens IK 3 - 1 Gustafs GoIF      
28062201 to 28/06 08:40 to 28/06 4. 9-9 Liten P12 Grp B Gustafs GoIF Röd 1 - 4 Kubikenborgs IF Svart      
28062403 to 28/06 11:00 to 28/06 29. 7-7 Stor P13 Grp C Gustafs GoIF 0 - 6 Hagaströms SK HSK      
28060406 to 28/06 12:40 to 28/06 20. 11-11 F9 Grp A Gustafs GoIF 3 - 2 Värmdö IF Röd      
28062406 to 28/06 14:00 to 28/06 29. 7-7 Stor P13 Grp C IK Brage 2 6 - 0 Gustafs GoIF      
28060206 to 28/06 14:20 to 28/06 13. 9-9 Liten P14 Grp E Gustafs GoIF 1 - 4 Hille IF      
28062609 to 28/06 14:40 to 28/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 0 - 5 Gustafs GoIF      
28062014 to 28/06 18:40 to 28/06 22. 9-9 Mellan P12 Grp B Gustafs GoIF Röd 1 - 13 Hanvikens SK Gul      
29062601 fr 29/06 09:20 fr 29/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustafs GoIF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29062703 fr 29/06 11:00 fr 29/06 2. 7-7 Stor P13 Grp C IFK Ölme 8 - 0 Gustafs GoIF      
29061004 fr 29/06 11:10 fr 29/06 21. 5-5 P12 Grp B Kvarnsvedens IK 2 4 - 0 Gustafs GoIF Röd      
29060104 fr 29/06 12:30 fr 29/06 8. 5-5 P14 Grp E Västerås IK Gul 2 - 0 Gustafs GoIF      
29060412 fr 29/06 16:40 fr 29/06 20. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Vit 1 - 2 Gustafs GoIF      
29061610 fr 29/06 18:00 fr 29/06 5. 9-9 Stor P13 Grp C Gustafs GoIF 0 - 12 Skogås-Trångsunds FF Lila      
29062314 fr 29/06 18:10 fr 29/06 10. 7-7 Stor P12 Grp B Gustafs GoIF Röd 1 - 4 Tynset IF      
30060400 lö 30/06 08:40 lö 30/06 20. 11-11 F9 Grp A IF Tunabro 2 2 - 2 Gustafs GoIF      
30060301 lö 30/06 08:50 lö 30/06 19. 11-11 P12 Grp B Hanvikens SK Vit 10 - 0 Gustafs GoIF Röd      
30061901 lö 30/06 09:00 lö 30/06 26. 9-9 Mellan P14 Grp E Gustafs GoIF 1 - 2 IFK Vaxholm      
30062702 lö 30/06 10:00 lö 30/06 2. 7-7 Stor P13 Grp C Gustafs GoIF 0 - 18 Gimo IF FK      
30062605 lö 30/06 12:00 lö 30/06 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustafs GoIF 6 - 1 IF Tunabro Blå      
30060206 lö 30/06 14:10 lö 30/06 13. 9-9 Liten P14 Slutspel C 3-10 Alnö IF 4 - 2 Gustafs GoIF      
30062309 lö 30/06 14:30 lö 30/06 10. 7-7 Stor P12 Grp B Alsike IF Svart 5 - 1 Gustafs GoIF Röd      
01071200 sö 01/07 08:00 sö 01/07 27. 5-5 P13 Slutspel F 9-16 Islingby IK 1 1 - 0 Gustafs GoIF      
01072203 sö 01/07 10:10 sö 01/07 4. 9-9 Liten P12 Grp B Gustafs GoIF Röd 5 - 0 IK Brage 1      
01071303 sö 01/07 11:40 sö 01/07 17. 9-9 Stor F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 4 - 2 Gustafs GoIF      
01072606 sö 01/07 13:40 sö 01/07 3. 7-7 Stor F9 Grp A Gustafs GoIF 2 - 3 Värmdö IF Blå