Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2018. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2019 här.

Kvarnsvedens IK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28061600 to 28/06 08:00 to 28/06 5. LB Maskiner P13 Grp E Arboga Södra IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
28061000 to 28/06 08:00 to 28/06 21. P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
28060100 to 28/06 08:10 to 28/06 8. P14 Grp E Kvarnsvedens IK 3 - 1 Gustafs GoIF      
28061300 to 28/06 08:40 to 28/06 17. Dala-Demokraten P8 Grp A Forssa BK 1 5 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
28060101 to 28/06 09:10 to 28/06 8. F15/16 Grp C Torsångs IF 2 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060401 to 28/06 09:20 to 28/06 20. Dt P8 Grp A Stora Tuna IK 3 - 5 Kvarnsvedens IK 2      
28062302 to 28/06 09:20 to 28/06 10. Svensk Cater F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 1 - 2 Tynset IF      
28062202 to 28/06 09:30 to 28/06 4. SSAB Stålverket P10 Grp A Hanvikens SK Vit 7 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
28061302 to 28/06 10:00 to 28/06 17. Dala-Demokraten P9 Grp A Falu BS 3 5 - 7 Kvarnsvedens IK Vit      
28062502 to 28/06 10:00 to 28/06 1. Trevligt Folk F14 Grp D Kvarnsvedens IK 3 - 0 Ingarö IF      
28061802 to 28/06 10:00 to 28/06 15. Beans in Cup P16 Grp B Hertzöga BK 1 - 0 Kvarnsvedens IK      
28062203 to 28/06 10:10 to 28/06 4. SSAB Stålverket P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 2 - 1 Leksands IF FK Vit      
28062003 to 28/06 10:10 to 28/06 22. Rolf Ericson Bil P12 Grp B Tynset IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
28061403 to 28/06 10:10 to 28/06 16. SELECT P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 1 Säters IF FK      
28062303 to 28/06 10:10 to 28/06 10. Svensk Cater F12 Grp B Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Västerhaninge IF Blå      
28061003 to 28/06 10:20 to 28/06 21. P10 Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 3 Torsångs IF      
28062603 to 28/06 10:40 to 28/06 3. Tunabyggen P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 4 - 6 Säters IF FK      
28062004 to 28/06 11:00 to 28/06 22. Rolf Ericson Bil F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28061004 to 28/06 11:00 to 28/06 21. F11 Grp B Bullermyrens IK Röd 0 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
28061703 to 28/06 11:00 to 28/06 30. Kök Nyström F13 (9) Grp A Kvarnsvedens IK 4 - 2 Arboga Södra IF      
28062304 to 28/06 11:00 to 28/06 10. Svensk Cater F10 Grp A Skogås-Trångsunds FF 5 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
28060203 to 28/06 11:10 to 28/06 13. Xlent F15/16 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Tynset IF      
28060505 to 28/06 11:40 to 28/06 18. AB Karl Hedin P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
28061305 to 28/06 12:00 to 28/06 17. Dala-Demokraten F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060204 to 28/06 12:20 to 28/06 13. Xlent P15 Grp B Kvarnsvedens IK P03 4 - 1 Ingarö IF      
28062606 to 28/06 12:40 to 28/06 3. Tunabyggen F9 Grp A Kvarnsvedens IK 1 6 - 1 IF Tunabro 2      
28061407 to 28/06 12:50 to 28/06 16. SELECT P12 Grp C Kvarnsvedens IK 1 3 - 3 Fanna BK      
28060305 to 28/06 13:00 to 28/06 19. SSAB Valsverket F11 Grp A Alsike IF 0 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
28061307 to 28/06 13:20 to 28/06 17. Dala-Demokraten P8 Grp A IK Brage 1 6 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
28060307 to 28/06 14:20 to 28/06 19. SSAB Valsverket P11 Grp A Järla IF 1 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
28060409 to 28/06 14:40 to 28/06 20. Dt P9 Grp A Kvarnsvedens IK Vit 3 - 0 Stora Tuna IK      
28062309 to 28/06 14:40 to 28/06 10. Svensk Cater F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 3 - 1 Norrala IF      
28061606 to 28/06 15:00 to 28/06 5. LB Maskiner P13 Grp E Kvarnsvedens IK Vit 2 - 3 Skogås-Trångsunds FF Blå      
28061010 to 28/06 15:10 to 28/06 21. F12 Grp B Kvarnsvedens IK 1 1 - 3 Arboga Södra IF      
28060510 to 28/06 15:10 to 28/06 18. AB Karl Hedin P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 5 - 1 Säters IF FK      
28062210 to 28/06 15:30 to 28/06 4. SSAB Stålverket F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 7 IFK Timrå      
28061011 to 28/06 16:00 to 28/06 21. P10 Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 5 Bjursås IK      
28062508 to 28/06 16:00 to 28/06 1. Trevligt Folk P15 Grp B Fanna BK 0 - 0 Kvarnsvedens IK P03      
28061312 to 28/06 16:40 to 28/06 17. Dala-Demokraten P9 Grp B Falu BS 4 1 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
28062612 to 28/06 16:40 to 28/06 3. Tunabyggen F9 Grp A Värmdö IF Röd 4 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28061209 to 28/06 17:00 to 28/06 27. P13 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 2 Upsala IF 2      
28062509 to 28/06 17:00 to 28/06 1. Trevligt Folk F15/16 Grp A Säters IF FK 0 - 7 Kvarnsvedens IK 1      
28062613 to 28/06 17:20 to 28/06 3. Tunabyggen F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28062213 to 28/06 17:40 to 28/06 4. SSAB Stålverket P10 Grp B IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK 3      
28061210 to 28/06 18:00 to 28/06 27. F13 (9) Grp A Kvarnsvedens IK 1 - 1 Håbo FF 1      
28061510 to 28/06 18:30 to 28/06 24. Siljan Buss F15/16 Grp C Kvarnsvedens IK 2 1 - 1 Hagaströms SK      
28061115 to 28/06 18:40 to 28/06 9. P12 Grp C Hanvikens SK Röd 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28060211 to 28/06 19:20 to 28/06 13. Xlent F14 Grp D Täby FK Vit 2 - 0 Kvarnsvedens IK      
28061016 to 28/06 19:30 to 28/06 21. P12 Grp B Kvarnsvedens IK 2 6 - 2 Saltsjöbadens IF 1      
28061212 to 28/06 20:00 to 28/06 27. P13 Grp A Strands IF Svart 3 - 2 Kvarnsvedens IK Röd      
29062300 fr 29/06 08:00 fr 29/06 10. Svensk Cater F12 Grp A Stuvsta IF 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29061400 fr 29/06 08:00 fr 29/06 16. SELECT F12 Grp B Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Värmdö IF      
29061200 fr 29/06 08:00 fr 29/06 27. F13 (9) Grp A Järla IF Svart 1 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
29061900 fr 29/06 08:00 fr 29/06 26. Kupolen F15/16 Grp A Kvarnsvedens IK 1 7 - 0 Ornäs BK      
29060100 fr 29/06 08:00 fr 29/06 8. F15/16 Grp C Kvarnsvedens IK 2 0 - 7 Nordre Trysil IL      
29062600 fr 29/06 08:40 fr 29/06 3. Tunabyggen F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 IF Tunabro Blå      
29061101 fr 29/06 08:50 fr 29/06 9. F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 3 IF Tunabro      
29062601 fr 29/06 09:20 fr 29/06 3. Tunabyggen F9 Grp A Gustafs GoIF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29061301 fr 29/06 09:20 fr 29/06 17. Dala-Demokraten P9 Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 7 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
29060502 fr 29/06 09:30 fr 29/06 18. AB Karl Hedin P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Värmdö IF Blå      
29061002 fr 29/06 09:40 fr 29/06 21. P10 Grp B IK Brage 1 5 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
29062702 fr 29/06 10:00 fr 29/06 2. Bra Hus P13 Grp A Domsjö IF Svart 2 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29062203 fr 29/06 10:10 fr 29/06 4. SSAB Stålverket F10 Grp A Värmdö IF 7 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
29060503 fr 29/06 10:10 fr 29/06 18. AB Karl Hedin P10 Grp B Leksands IF FK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
29061404 fr 29/06 11:10 fr 29/06 16. SELECT F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 6 Stuvsta IF 2      
29061004 fr 29/06 11:10 fr 29/06 21. P12 Grp B Kvarnsvedens IK 2 4 - 0 Gustafs GoIF Röd      
29060404 fr 29/06 11:20 fr 29/06 20. Dt P8 Grp A Kvarnsvedens IK 1 6 - 0 IK Segro      
29060103 fr 29/06 11:30 fr 29/06 8. P14 Grp E IFK Vaxholm 6 - 1 Kvarnsvedens IK      
29062205 fr 29/06 11:40 fr 29/06 4. SSAB Stålverket P12 Grp C Kvarnsvedens IK 1 3 - 2 Ingarö IF Vit      
29062704 fr 29/06 12:00 fr 29/06 2. Bra Hus P13 Grp E Kvarnsvedens IK Vit 1 - 2 Fanna BK      
29061305 fr 29/06 12:00 fr 29/06 17. Dala-Demokraten F9 Grp A Värmdö IF Vit 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29062306 fr 29/06 12:30 fr 29/06 10. Svensk Cater P11 Grp A Ingarö IF Svart 2 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29062606 fr 29/06 12:40 fr 29/06 3. Tunabyggen P9 Grp A IF Tunabro 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
29060406 fr 29/06 12:40 fr 29/06 20. Dt P8 Grp A IK Brage 2 5 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29060306 fr 29/06 12:40 fr 29/06 19. SSAB Valsverket F11 Grp A Håbo FF Svart 4 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
29061505 fr 29/06 13:00 fr 29/06 24. Siljan Buss P16 Grp B Kvarnsvedens IK 1 - 1 Slätta SK      
29060507 fr 29/06 13:10 fr 29/06 18. AB Karl Hedin P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 2 Stuvsta IF 2      
29061107 fr 29/06 13:20 fr 29/06 9. F11 Grp B Ingarö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
29061008 fr 29/06 14:10 fr 29/06 21. F12 Grp B Järla IF 2 5 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
29062309 fr 29/06 14:30 fr 29/06 10. Svensk Cater F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Järla IF 1      
29060106 fr 29/06 14:40 fr 29/06 8. F15/16 Grp A Arboga Södra IF 0 - 6 Kvarnsvedens IK 1      
29061807 fr 29/06 15:00 fr 29/06 15. Beans in Cup F15/16 Grp C Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29061009 fr 29/06 15:00 fr 29/06 21. P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 1 - 2 Torsångs IF      
29062407 fr 29/06 15:00 fr 29/06 29. Annonsbladet F13 (9) Grp A Kvicksunds SK 0 - 0 Kvarnsvedens IK      
29062507 fr 29/06 15:40 fr 29/06 1. Trevligt Folk P15 Grp B Öna SK 1 - 6 Kvarnsvedens IK P03      
29062011 fr 29/06 16:00 fr 29/06 22. Rolf Ericson Bil P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Sickla IF 2      
29060411 fr 29/06 16:00 fr 29/06 20. Dt P8 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Torsångs IF 2      
29062311 fr 29/06 16:00 fr 29/06 10. Svensk Cater F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 3 - 6 Gustavsbergs IF FK      
29062211 fr 29/06 16:00 fr 29/06 4. SSAB Stålverket P10 Grp B Sickla IF 1 7 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
29061609 fr 29/06 17:00 fr 29/06 5. LB Maskiner P13 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 2 - 2 Krylbo IF      
29061112 fr 29/06 17:00 fr 29/06 9. P12 Grp C IF Tunabro 1 5 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
29061313 fr 29/06 17:20 fr 29/06 17. Dala-Demokraten P9 Grp B Stuvsta IF 2 2 - 4 Kvarnsvedens IK Röd      
29062013 fr 29/06 17:20 fr 29/06 22. Rolf Ericson Bil P12 Grp B Kubikenborgs IF Svart 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29062313 fr 29/06 17:30 fr 29/06 10. Svensk Cater F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
29062509 fr 29/06 17:50 fr 29/06 1. Trevligt Folk F14 Grp D Tynset IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK      
29061314 fr 29/06 18:00 fr 29/06 17. Dala-Demokraten F9 Grp A Värmdö IF Röd 4 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29062612 fr 29/06 18:00 fr 29/06 3. Tunabyggen P8 Grp A Säters IF FK 1 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
29061013 fr 29/06 18:10 fr 29/06 21. P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF P07:1      
29062214 fr 29/06 18:20 fr 29/06 4. SSAB Stålverket P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 10 Sandvikens IF Röd      
29061810 fr 29/06 18:20 fr 29/06 15. Beans in Cup P14 Grp E Kvarnsvedens IK 1 - 4 Västerås IK Gul      
29060515 fr 29/06 18:50 fr 29/06 18. AB Karl Hedin F11 Grp B IF Tunabro 2 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
29060611 fr 29/06 19:00 fr 29/06 12. RIX FM P16 Grp B Ursvik IK 1 - 2 Kvarnsvedens IK      
29062111 fr 29/06 19:00 fr 29/06 14. Bilmetro P13 Grp E Kvarnsvedens IK Vit 0 - 7 Kubikenborgs IF      
29062316 fr 29/06 19:50 fr 29/06 10. Svensk Cater F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
30062300 lö 30/06 08:00 lö 30/06 10. Svensk Cater F10 Grp A Rasbo IK 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30060100 lö 30/06 08:00 lö 30/06 8. P15 Grp B IFK Timrå 0 - 1 Kvarnsvedens IK P03      
30060500 lö 30/06 08:00 lö 30/06 18. AB Karl Hedin F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 4 Stuvsta IF 1      
30061300 lö 30/06 08:40 lö 30/06 17. Dala-Demokraten F9 Grp A Värmdö IF Blå 6 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30062501 lö 30/06 09:00 lö 30/06 1. Trevligt Folk P16 Grp B Korsnäs IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
30062202 lö 30/06 09:30 lö 30/06 4. SSAB Stålverket P12 Grp C Islingby IK 1 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30061402 lö 30/06 09:40 lö 30/06 16. SELECT P11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 1 - 0 Ingarö IF Gul      
30060302 lö 30/06 09:40 lö 30/06 19. SSAB Valsverket P12 Grp B Hanvikens SK Gul 3 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30061702 lö 30/06 10:00 lö 30/06 30. Kök Nyström F13 (9) Grp A Norrala IF 1 - 3 Kvarnsvedens IK      
30061302 lö 30/06 10:00 lö 30/06 17. Dala-Demokraten P8 Grp A Torsångs IF 1 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30060402 lö 30/06 10:00 lö 30/06 20. Dt P9 Grp A Falu BS 1 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30062502 lö 30/06 10:10 lö 30/06 1. Trevligt Folk P14 Grp E Hille IF 5 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061103 lö 30/06 10:20 lö 30/06 9. F11 Grp B Stuvsta IF 1 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
30061003 lö 30/06 10:30 lö 30/06 21. P11 Grp A Essviks AIF 4 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
30060203 lö 30/06 11:00 lö 30/06 13. Xlent P15 Grp B Kvarnsvedens IK P03 2 - 0 Valbo FF      
30062703 lö 30/06 11:00 lö 30/06 2. Bra Hus P13 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 2 - 5 Ingarö IF Gul      
30061104 lö 30/06 11:00 lö 30/06 9. F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Rönninge Salem Fotboll      
30060103 lö 30/06 11:00 lö 30/06 8. F14 Grp D Kvarnsvedens IK 2 - 1 Heby AIF / Morgongåva SK      
30060404 lö 30/06 11:20 lö 30/06 20. Dt F9 Grp A Värmdö IF Blå 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30060304 lö 30/06 11:20 lö 30/06 19. SSAB Valsverket P10 Grp A Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062305 lö 30/06 11:30 lö 30/06 10. Svensk Cater F12 Grp A Hanvikens SK Hanviken 6 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
30061205 lö 30/06 13:00 lö 30/06 27. P13 Grp E Forssa BK Svart 1 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
30061805 lö 30/06 13:10 lö 30/06 15. Beans in Cup F15/16 Grp C Vendelsö IK 1 - 5 Kvarnsvedens IK 2      
30061107 lö 30/06 13:10 lö 30/06 9. P10 Grp B Hanvikens SK Röd 3 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30061307 lö 30/06 13:20 lö 30/06 17. Dala-Demokraten F9 Grp A Värmdö IF Röd 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30060407 lö 30/06 13:20 lö 30/06 20. Dt P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 5 - 1 Falu BS 5      
30060307 lö 30/06 13:30 lö 30/06 19. SSAB Valsverket F12 Grp B Alsike IF Svart 6 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062308 lö 30/06 13:50 lö 30/06 10. Svensk Cater F10 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 8 Västerhaninge IF      
30061308 lö 30/06 14:00 lö 30/06 17. Dala-Demokraten F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 0 IF Tunabro 2      
30060408 lö 30/06 14:00 lö 30/06 20. Dt P8 Grp A Stuvsta IF 2 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30061008 lö 30/06 14:00 lö 30/06 21. P10 Grp B Ingarö IF Svart 1 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
30062009 lö 30/06 14:20 lö 30/06 22. Rolf Ericson Bil F10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Rasbo IK      
30061109 lö 30/06 14:40 lö 30/06 9. P12 Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 1 IK Brage 1      
30062609 lö 30/06 14:40 lö 30/06 3. Tunabyggen F8 Grp A Kvarnsvedens IK Färdig IK Brage      
30060207 lö 30/06 15:10 lö 30/06 13. Xlent P14 Slutspel C 3-10 Kvarnsvedens IK 2 - 1 Norrala IF Vit      
30061507 lö 30/06 15:10 lö 30/06 24. Siljan Buss P15 Grp B Kvarnsvedens IK P03 5 - 2 Sandvikens AIK      
30060410 lö 30/06 15:20 lö 30/06 20. Dt P8 Grp A Forssa BK 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30061310 lö 30/06 15:20 lö 30/06 17. Dala-Demokraten P9 Grp A IK Brage 1 8 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
30061110 lö 30/06 15:30 lö 30/06 9. P12 Grp C IK Brage 2 2 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30060511 lö 30/06 15:40 lö 30/06 18. AB Karl Hedin P10 Grp A Kvarnsvedens IK 1 0 - 5 Ingarö IF Gul      
30061708 lö 30/06 16:00 lö 30/06 30. Kök Nyström F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Kvicksunds SK 2 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061311 lö 30/06 16:00 lö 30/06 17. Dala-Demokraten P9 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 6 - 1 Kvarnsvedens IK Röd      
30060108 lö 30/06 16:10 lö 30/06 8. F14 Slutspel B 1/4 Final IK Frej Täby 2 - 4 P Kvarnsvedens IK      
30061411 lö 30/06 16:20 lö 30/06 16. SELECT P11 Grp B Tynset IF 4 - 1 Kvarnsvedens IK Vit      
30062612 lö 30/06 16:40 lö 30/06 3. Tunabyggen P8 Grp A Forssa BK 1 13 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30062013 lö 30/06 17:30 lö 30/06 22. Rolf Ericson Bil P11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF Blå      
30061113 lö 30/06 17:40 lö 30/06 9. P10 Grp B Stuvsta IF 4 - 0 Kvarnsvedens IK 3      
30060414 lö 30/06 18:00 lö 30/06 20. Dt P9 Grp A Torsångs IF 7 - 5 Kvarnsvedens IK Vit      
30061910 lö 30/06 18:20 lö 30/06 26. Kupolen P16 Slutspel A 1/4 Final IK Brage 6 - 0 Kvarnsvedens IK      
30061114 lö 30/06 18:20 lö 30/06 9. P10 Grp B Värmdö IF Vit 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
30061014 lö 30/06 18:30 lö 30/06 21. F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 3 Stuvsta IF 2      
30062315 lö 30/06 18:40 lö 30/06 10. Svensk Cater F12 Grp A Öna SK 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30060415 lö 30/06 18:40 lö 30/06 20. Dt P8 Grp A Kvarnsvedens IK 2 5 - 2 Torsångs IF 1      
30060516 lö 30/06 19:10 lö 30/06 18. AB Karl Hedin F11 Grp B Värmdö IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
30061415 lö 30/06 19:10 lö 30/06 16. SELECT F12 Grp B Rasbo IK 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01071000 sö 01/07 08:00 sö 01/07 21. P10 Grp B Stuvsta IF 12 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01070600 sö 01/07 08:00 sö 01/07 12. RIX FM F15/16 Slutspel C 5-6 Kvarnsvedens IK 2 6 - 0 Säters IF FK      
01072100 sö 01/07 08:00 sö 01/07 14. Bilmetro P13 Slutspel F 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01072100 sö 01/07 08:00 sö 01/07 14. Bilmetro P13 Slutspel F 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01070301 sö 01/07 08:40 sö 01/07 19. SSAB Valsverket F10 Grp A Västerhaninge IF 9 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071001 sö 01/07 08:40 sö 01/07 21. P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 0 - 2 Ingarö IF Svart      
01072201 sö 01/07 08:50 sö 01/07 4. SSAB Stålverket P10 Grp A Hammarby IF FF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01072501 sö 01/07 09:00 sö 01/07 1. Trevligt Folk P15 Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK P03 5 - 7 P IK Brage      
01070201 sö 01/07 09:10 sö 01/07 13. Xlent F15/16 Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK 1 3 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
01070302 sö 01/07 09:20 sö 01/07 19. SSAB Valsverket F11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 2 Håbo FF Röd      
01071402 sö 01/07 09:30 sö 01/07 16. SELECT P12 Grp C Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Krylbo IF      
01070400 sö 01/07 09:40 sö 01/07 20. Dt P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Insjöns IF BK      
01070202 sö 01/07 10:20 sö 01/07 13. Xlent P14 Slutspel C 3-4 Alnö IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
01070304 sö 01/07 10:40 sö 01/07 19. SSAB Valsverket P12 Grp B Hanvikens SK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
01072602 sö 01/07 11:00 sö 01/07 3. Tunabyggen F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 4 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
01071404 sö 01/07 11:00 sö 01/07 16. SELECT F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 1 Ingarö IF Svart      
01071603 sö 01/07 11:00 sö 01/07 5. LB Maskiner P13 Slutspel F 9-10 Edsbyn IF FF 5 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
01072204 sö 01/07 11:00 sö 01/07 4. SSAB Stålverket F10 Grp A Värmdö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01071104 sö 01/07 11:10 sö 01/07 9. F10 Grp A Stuvsta IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01070603 sö 01/07 11:20 sö 01/07 12. RIX FM F14 Slutspel B Semifinal Täby FK Blå 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
01072205 sö 01/07 11:40 sö 01/07 4. SSAB Stålverket F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
01071303 sö 01/07 11:40 sö 01/07 17. Dala-Demokraten F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 4 - 2 Gustafs GoIF      
01070604 sö 01/07 12:20 sö 01/07 12. RIX FM F15/16 Slutspel C 5-6 Kvarnsvedens IK 2 4 - 3 P Hagaströms SK      
01072206 sö 01/07 12:20 sö 01/07 4. SSAB Stålverket F12 Grp B Hanvikens SK Hanviken 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
01070404 sö 01/07 12:20 sö 01/07 20. Dt P8 Grp A Bullermyrens IK 6 - 8 Kvarnsvedens IK 2      
01070204 sö 01/07 12:30 sö 01/07 13. Xlent F15/16 Slutspel A Final Kvarnsvedens IK 1 4 - 1 P Torsångs IF 1      
01071305 sö 01/07 13:00 sö 01/07 17. Dala-Demokraten P8 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Torsångs IF 2      
01072307 sö 01/07 13:30 sö 01/07 10. Svensk Cater P11 Grp A Stora Tuna IK 1 - 5 Kvarnsvedens IK Röd      
01071407 sö 01/07 13:30 sö 01/07 16. SELECT P11 Grp B Värmdö IF 2 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
01071805 sö 01/07 13:30 sö 01/07 15. Beans in Cup P14 Slutspel C 3-4 Kvarnsvedens IK 0 - 4 Heby AIF      
01070406 sö 01/07 13:40 sö 01/07 20. Dt F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Gustavsbergs IF FK      
01071505 sö 01/07 13:40 sö 01/07 24. Siljan Buss P15 Slutspel A Bronsmatch Kvarnsvedens IK P03 2 - 7 Forssa BK      
01071408 sö 01/07 14:10 sö 01/07 16. SELECT F11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 6 Hanvikens SK      
01072607 sö 01/07 14:20 sö 01/07 3. Tunabyggen F9 Grp A Kvarnsvedens IK 1 10 - 4 IF Tunabro Blå      
01070606 sö 01/07 14:30 sö 01/07 12. RIX FM F14 Slutspel B Final Kvarnsvedens IK 4 - 2 P Tynset IF      
01071309 sö 01/07 15:40 sö 01/07 17. Dala-Demokraten P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Forssa BK 1