Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2018. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2019 här.



Söndag 1/7 (Dag 4)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01070600 sö 01/07 08:00 sö 01/07 1. 7-7 55x35 F15/16 Slutspel C 5-6 Kvarnsvedens IK 2 6 - 0 Säters IF FK      
01070100 sö 01/07 08:00 sö 01/07 11. 5-5 P15 Slutspel B Semifinal Sandvikens IF 1 - 0 Sandvikens AIK      
01071100 sö 01/07 08:00 sö 01/07 12. 5-5 F12 Grp B Västerhaninge IF Blå 2 - 1 Håbo FF Röd      
01071000 sö 01/07 08:00 sö 01/07 13. 5-5 P10 Grp B Stuvsta IF 12 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01071200 sö 01/07 08:00 sö 01/07 14. 5-5 P13 Slutspel F 9-16 Islingby IK 1 1 - 0 Gustafs GoIF      
01071400 sö 01/07 08:00 sö 01/07 16. 9-9 72x55 P10 Grp B Värmdö IF Vit 1 - 4 Sickla IF 1      
01071500 sö 01/07 08:00 sö 01/07 17. 9-9 72x55 F15/16 Slutspel D 9-10 Stöde IF 3 - 4 P Arboga Södra IF      
01071600 sö 01/07 08:00 sö 01/07 18. 9-9 70x50 P13 Slutspel D 5-6 IK Brage 2 1 - 4 P IK Brage 1      
01071700 sö 01/07 08:00 sö 01/07 19. 9-9 70x50 P13 Slutspel F 9-16 Edsbyn IF FF 3 - 2 P Hille IF      
01072300 sö 01/07 08:00 sö 01/07 2. 7-7 55x35 P10 Grp A IK Brage 2 0 - 2 Skogås-Trångsunds FF Blå      
01071800 sö 01/07 08:00 sö 01/07 20. 9-9 70x50 F15/16 Slutspel C 5-6 Hagaströms SK 5 - 2 P IF Tunabro      
01071900 sö 01/07 08:00 sö 01/07 21. 9-9 70x50 P15 Slutspel C 5-6 Alsike IF 5 - 2 Ingarö IF      
01072000 sö 01/07 08:00 sö 01/07 22. 9-9 70x50 P10 Grp A Värmdö IF Blå 0 - 2 Sickla IF 2      
01072100 sö 01/07 08:00 sö 01/07 23. 9-9 65x50 P13 Slutspel F 9-16 Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01070200 sö 01/07 08:00 sö 01/07 24. 9-9 65x50 F15/16 Slutspel D 9-10 Torsångs IF 2 1 - 0 Vendelsö IK      
01072200 sö 01/07 08:00 sö 01/07 25. 9-9 65x50 P12 Grp B Ingarö IF Gul 2 - 1 Alsike IF Svart      
01070500 sö 01/07 08:00 sö 01/07 28. 11-11 P10 Grp B Torsångs IF 2 - 6 IK Brage 1      
01072400 sö 01/07 08:00 sö 01/07 3. 7-7 55x35 P13 Slutspel F 9-16 Selånger FK Röd 5 - 4 P Islingby IK 2      
01070300 sö 01/07 08:00 sö 01/07 31. 11-11 P10 Grp A Västerhaninge IF 1 - 6 Forssa BK      
01072500 sö 01/07 08:00 sö 01/07 4. 7-7 55x35 P15 Slutspel B Semifinal IFK Timrå 0 - 3 Norrstrands IF      
01072700 sö 01/07 08:00 sö 01/07 5. 7-7 55x35 P13 Slutspel D 5-6 Selånger FK Blå 2 - 5 Alnö IF      
01071001 sö 01/07 08:40 sö 01/07 13. 5-5 P10 Grp B Kvarnsvedens IK 3 0 - 2 Ingarö IF Svart      
01071401 sö 01/07 08:40 sö 01/07 16. 9-9 72x55 P12 Grp C Saltsjöbadens IF 3 4 - 3 Islingby IK 1      
01072301 sö 01/07 08:40 sö 01/07 2. 7-7 55x35 F11 Grp B Stuvsta IF 1 2 - 0 Järla IF      
01072001 sö 01/07 08:40 sö 01/07 22. 9-9 70x50 F11 Grp B Torsångs IF 1 - 2 Värmdö IF 2      
01070501 sö 01/07 08:40 sö 01/07 28. 11-11 F11 Grp B Ingarö IF 2 - 1 IF Tunabro      
01070301 sö 01/07 08:40 sö 01/07 31. 11-11 F10 Grp A Västerhaninge IF 9 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01071101 sö 01/07 08:50 sö 01/07 12. 5-5 P12 Grp C IF Tunabro 1 1 - 7 Hanvikens SK Röd      
01072201 sö 01/07 08:50 sö 01/07 25. 9-9 65x50 P10 Grp A Hammarby IF FF 5 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
01070101 sö 01/07 09:00 sö 01/07 11. 5-5 P15 Slutspel A Semifinal Forssa BK 3 - 5 P Fanna BK      
01071201 sö 01/07 09:00 sö 01/07 14. 5-5 P13 Slutspel E 7-8 Hagaströms SK HSK 2 - 0 Säters IF FK      
01071601 sö 01/07 09:00 sö 01/07 18. 9-9 70x50 P13 Slutspel B Semifinal Arboga Södra IF 0 - 1 Bråtens IK      
01071701 sö 01/07 09:00 sö 01/07 19. 9-9 70x50 P13 Slutspel C 3-4 Strands IF Svart 1 - 2 Upsala IF 1      
01071901 sö 01/07 09:00 sö 01/07 21. 9-9 70x50 P15 Slutspel C 5-6 Valbo FF 0 - 2 Norrala IF      
01072101 sö 01/07 09:00 sö 01/07 23. 9-9 65x50 P13 Slutspel C 3-4 Alsike IF Gul 6 - 4 Domsjö IF Blå      
01072401 sö 01/07 09:00 sö 01/07 3. 7-7 55x35 P13 Slutspel E 7-8 Rönninge Salem Fotboll 1 - 0 Stuvsta IF      
01072501 sö 01/07 09:00 sö 01/07 4. 7-7 55x35 P15 Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK P03 5 - 7 P IK Brage      
01072701 sö 01/07 09:00 sö 01/07 5. 7-7 55x35 P13 Slutspel B Semifinal AIK 5 - 4 P Slätta SK      
01070601 sö 01/07 09:10 sö 01/07 1. 7-7 55x35 F15/16 Slutspel B Semifinal Järla IF 5 - 6 P Ornäs BK      
01071501 sö 01/07 09:10 sö 01/07 17. 9-9 72x55 F15/16 Slutspel A Semifinal Torsångs IF 1 1 - 0 Nordre Trysil IL      
01071801 sö 01/07 09:10 sö 01/07 20. 9-9 70x50 F15/16 Slutspel B Semifinal Tynset IF 3 - 2 New Mill Indians      
01070201 sö 01/07 09:10 sö 01/07 24. 9-9 65x50 F15/16 Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK 1 3 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
01071002 sö 01/07 09:20 sö 01/07 13. 5-5 P12 Grp A Arboga Södra IF 1 1 - 1 Järla IF      
01072302 sö 01/07 09:20 sö 01/07 2. 7-7 55x35 P12 Grp B Kubikenborgs IF Svart 1 - 4 Hanvikens SK Gul      
01072002 sö 01/07 09:20 sö 01/07 22. 9-9 70x50 P12 Grp B Saltsjöbadens IF 1 2 - 1 Tynset IF      
01070502 sö 01/07 09:20 sö 01/07 28. 11-11 P10 Grp A Säters IF FK 2 - 0 Islingby IK      
01070302 sö 01/07 09:20 sö 01/07 31. 11-11 F11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 2 Håbo FF Röd      
01071402 sö 01/07 09:30 sö 01/07 16. 9-9 72x55 P12 Grp C Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Krylbo IF      
01072202 sö 01/07 09:30 sö 01/07 25. 9-9 65x50 F11 Grp B Hanvikens SK 4 - 0 Bullermyrens IK Röd      
01071102 sö 01/07 09:40 sö 01/07 12. 5-5 F10 Grp A Stuvsta IF 1 2 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
01071300 sö 01/07 09:40 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Grp B IK Brage 2 3 - 1 Forssa BK 1      
01070400 sö 01/07 09:40 sö 01/07 32. 11-11 P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 2 - 0 Insjöns IF BK      
01072600 sö 01/07 09:40 sö 01/07 6. 7-7 55x35 P9 Grp B Falu BS 5 0 - 4 Säters IF FK      
01071202 sö 01/07 10:00 sö 01/07 14. 5-5 F13 (9) Slutspel D 5-6 Söråker FF 1 - 3 P Skogås-Trån...F S-TFF F05      
01071602 sö 01/07 10:00 sö 01/07 18. 9-9 70x50 F13 (9) Slutspel B Semifinal Danmarks IF 0 - 1 Jarlabergs IF F06      
01071702 sö 01/07 10:00 sö 01/07 19. 9-9 70x50 F13 (9) Slutspel C 3-4 Irsta IF Grön 0 - 2 Järla IF Vit      
01071902 sö 01/07 10:00 sö 01/07 21. 9-9 70x50 P14 Slutspel A Semifinal IK Brage 3 - 2 Trysil FK      
01072102 sö 01/07 10:00 sö 01/07 23. 9-9 65x50 F13 (9) Slutspel C 3-4 Hanvikens SK 1 - 0 Norrala IF      
01070503 sö 01/07 10:00 sö 01/07 28. 11-11 F12 Grp A IF Tunabro 2 - 0 Järla IF 1      
01072402 sö 01/07 10:00 sö 01/07 3. 7-7 55x35 F13 (9) Slutspel D 5-6 Järla IF Svart 1 1 - 0 IFK Mora FK      
01070303 sö 01/07 10:00 sö 01/07 31. 11-11 F11 Grp A Rönninge Salem Fotboll 0 - 1 Alsike IF      
01072502 sö 01/07 10:00 sö 01/07 4. 7-7 55x35 P14 Slutspel A Semifinal Hille IF 2 - 1 Hanvikens SK      
01072702 sö 01/07 10:00 sö 01/07 5. 7-7 55x35 F13 (9) Slutspel B Semifinal Islingby IK F06/07 4 - 1 Saltsjö-Boo IF      
01071003 sö 01/07 10:10 sö 01/07 13. 5-5 F10 Grp A IF Tunabro 1 - 1 Rasbo IK      
01072303 sö 01/07 10:10 sö 01/07 2. 7-7 55x35 P12 Grp A IF Tunabro 2 1 - 4 Alsike IF Gul      
01072003 sö 01/07 10:10 sö 01/07 22. 9-9 70x50 P10 Grp B Hanvikens SK Röd 2 - 1 Bjursås IK      
01072203 sö 01/07 10:10 sö 01/07 25. 9-9 65x50 P12 Grp B Gustafs GoIF Röd 5 - 0 IK Brage 1      
01070602 sö 01/07 10:20 sö 01/07 1. 7-7 55x35 P14 Slutspel B Semifinal Irsta IF 2 - 1 Sandvikens AIK      
01071103 sö 01/07 10:20 sö 01/07 12. 5-5 F12 Grp A Tynset IF 0 - 3 IFK Timrå      
01071301 sö 01/07 10:20 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 5 - 2 Ingarö IF      
01071403 sö 01/07 10:20 sö 01/07 16. 9-9 72x55 F11 Grp A IFK Timrå 3 - 0 Stuvsta IF 2      
01071502 sö 01/07 10:20 sö 01/07 17. 9-9 72x55 P14 Slutspel C 3-4 Fanna BK 2 - 3 Heby AIF      
01071802 sö 01/07 10:20 sö 01/07 20. 9-9 70x50 P14 Slutspel B Semifinal Håbo FF 4 - 2 P Stuvsta IF      
01070202 sö 01/07 10:20 sö 01/07 24. 9-9 65x50 P14 Slutspel C 3-4 Alnö IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
01070401 sö 01/07 10:20 sö 01/07 32. 11-11 F9 Grp A IF Tunabro Blå 0 - 3 Värmdö IF Röd      
01072601 sö 01/07 10:20 sö 01/07 6. 7-7 55x35 P9 Grp B Falu BS 4 1 - 10 Forssa BK 1      
01070304 sö 01/07 10:40 sö 01/07 31. 11-11 P12 Grp B Hanvikens SK Vit 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
01071004 sö 01/07 10:50 sö 01/07 13. 5-5 F11 Grp A Värmdö IF 1 4 - 0 Bullermyrens IK Svart      
01072004 sö 01/07 10:50 sö 01/07 22. 9-9 70x50 P12 Grp A IFK Strömstad 1 - 1 Ingarö IF Svart      
01070504 sö 01/07 10:50 sö 01/07 28. 11-11 P10 Grp A Leksands IF FK Blå 0 - 4 Hanvikens SK Vit      
01071203 sö 01/07 11:00 sö 01/07 14. 5-5 P13 Slutspel A Semifinal Gimo IF FK 1 - 2 Skogås-Trångsunds FF Vit      
01071302 sö 01/07 11:00 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Grp A Falu BS 2 4 - 7 Skogås-Trångsunds FF 1      
01071404 sö 01/07 11:00 sö 01/07 16. 9-9 72x55 F12 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 1 Ingarö IF Svart      
01071603 sö 01/07 11:00 sö 01/07 18. 9-9 70x50 P13 Slutspel F 9-10 Edsbyn IF FF 5 - 3 Kvarnsvedens IK Röd      
01071703 sö 01/07 11:00 sö 01/07 19. 9-9 70x50 F13 (9) Slutspel A Semifinal Ingarö IF 1 - 0 Torsångs IF 1      
01072304 sö 01/07 11:00 sö 01/07 2. 7-7 55x35 P12 Grp A Saltsjöbadens IF 2 2 - 1 Islingby IK 2      
01071903 sö 01/07 11:00 sö 01/07 21. 9-9 70x50 F14 Slutspel C 3-4 Ås IF 3 - 0 Trysil FK      
01072103 sö 01/07 11:00 sö 01/07 23. 9-9 65x50 F13 (9) Slutspel A Semifinal Kvicksunds SK 3 - 1 Alsike IF      
01072204 sö 01/07 11:00 sö 01/07 25. 9-9 65x50 F10 Grp A Värmdö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01072403 sö 01/07 11:00 sö 01/07 3. 7-7 55x35 P13 Slutspel A Semifinal Forssa BK Grön 3 - 2 Essinge IK      
01070402 sö 01/07 11:00 sö 01/07 32. 11-11 P8 Grp A IK Brage 1 3 - 3 Islingby IK      
01072503 sö 01/07 11:00 sö 01/07 4. 7-7 55x35 F14 Slutspel C 3-4 Västerhaninge IF 4 - 3 P Heby AIF / Morgongåva SK      
01072703 sö 01/07 11:00 sö 01/07 5. 7-7 55x35 P13 Slutspel F 9-10 Islingby IK 1 1 - 3 Selånger FK Röd      
01072602 sö 01/07 11:00 sö 01/07 6. 7-7 55x35 F9 Grp A Gustavsbergs IF FK 4 - 4 Kvarnsvedens IK 1      
01071104 sö 01/07 11:10 sö 01/07 12. 5-5 F10 Grp A Stuvsta IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
01070603 sö 01/07 11:20 sö 01/07 1. 7-7 55x35 F14 Slutspel B Semifinal Täby FK Blå 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
01071503 sö 01/07 11:20 sö 01/07 17. 9-9 72x55 P16 Slutspel A Semifinal Värmdö IF 3 - 4 IK Brage      
01071803 sö 01/07 11:20 sö 01/07 20. 9-9 70x50 F14 Slutspel B Semifinal Hanvikens SK Röd 0 - 3 Tynset IF      
01070203 sö 01/07 11:20 sö 01/07 24. 9-9 65x50 P16 Slutspel A Semifinal FC Gunners 1 - 0 Västerås IK      
01071005 sö 01/07 11:30 sö 01/07 13. 5-5 F12 Grp A Stuvsta IF 2 - 0 Hanvikens SK Hanviken      
01070505 sö 01/07 11:30 sö 01/07 28. 11-11 P10 Grp B Leksands IF FK Vit 0 - 0 IF Tunabro      
01070305 sö 01/07 11:30 sö 01/07 31. 11-11 F10 Grp A Gustavsbergs IF FK 1 - 4 Västerhaninge IF      
01071303 sö 01/07 11:40 sö 01/07 15. 9-9 72x55 F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 4 - 2 Gustafs GoIF      
01072005 sö 01/07 11:40 sö 01/07 22. 9-9 70x50 F11 Grp A Islingby IK 0 - 4 Håbo FF Svart      
01072205 sö 01/07 11:40 sö 01/07 25. 9-9 65x50 F11 Grp A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
01070403 sö 01/07 11:40 sö 01/07 32. 11-11 P8 Grp A Forssa BK 2 3 - 3 Stora Tuna IK      
01072603 sö 01/07 11:40 sö 01/07 6. 7-7 55x35 P8 Grp A Torsångs IF 1 1 - 5 Stuvsta IF      
01071105 sö 01/07 11:50 sö 01/07 12. 5-5 F12 Grp B Boo FF F06:2 1 - 2 Håbo FF Röd      
01071405 sö 01/07 11:50 sö 01/07 16. 9-9 72x55 F12 Grp B Järla IF 2 1 - 0 Värmdö IF      
01072305 sö 01/07 11:50 sö 01/07 2. 7-7 55x35 F12 Grp A Alsike IF Gul 6 - 0 Öna SK      
01071204 sö 01/07 12:00 sö 01/07 14. 5-5 P13 Slutspel E 7-8 Hagaströms SK HSK 6 - 5 P Rönninge Salem Fotboll      
01071704 sö 01/07 12:00 sö 01/07 19. 9-9 70x50 P13 Slutspel C 3-4 Upsala IF 1 0 - 1 Alsike IF Gul      
01071904 sö 01/07 12:00 sö 01/07 21. 9-9 70x50 F14 Slutspel A Semifinal Bråtens IK 3 - 4 P Boo FF      
01072104 sö 01/07 12:00 sö 01/07 23. 9-9 65x50 P13 Slutspel B Final AIK 3 - 1 Bråtens IK      
01072404 sö 01/07 12:00 sö 01/07 3. 7-7 55x35 P13 Slutspel D 5-6 Alnö IF 1 - 0 IK Brage 1      
01072504 sö 01/07 12:00 sö 01/07 4. 7-7 55x35 F14 Slutspel A Semifinal Västerås BK 30 2 - 3 P Selånger FK      
01070506 sö 01/07 12:10 sö 01/07 28. 11-11 P12 Grp A Bullermyrens IK 1 - 4 Hanvikens SK Grön      
01070306 sö 01/07 12:10 sö 01/07 31. 11-11 P12 Grp C Ingarö IF Vit 0 - 2 IK Brage 2      
01070604 sö 01/07 12:20 sö 01/07 1. 7-7 55x35 F15/16 Slutspel C 5-6 Kvarnsvedens IK 2 4 - 3 P Hagaströms SK      
01071006 sö 01/07 12:20 sö 01/07 13. 5-5 F12 Grp B Alsike IF Svart 7 - 0 Islingby IK      
01071304 sö 01/07 12:20 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Grp A Islingby IK 0 - 4 Falu BS 3      
01071804 sö 01/07 12:20 sö 01/07 20. 9-9 70x50 F15/16 Slutspel D 9-10 Torsångs IF 2 1 - 0 Arboga Södra IF      
01072006 sö 01/07 12:20 sö 01/07 22. 9-9 70x50 F12 Grp A Ingarö IF Vit 0 - 2 Norrala IF      
01072206 sö 01/07 12:20 sö 01/07 25. 9-9 65x50 F12 Grp B Hanvikens SK Hanviken 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
01070404 sö 01/07 12:20 sö 01/07 32. 11-11 P8 Grp A Bullermyrens IK 6 - 8 Kvarnsvedens IK 2      
01072604 sö 01/07 12:20 sö 01/07 6. 7-7 55x35 P9 Grp A Torsångs IF 4 - 3 Stora Tuna IK      
01071504 sö 01/07 12:30 sö 01/07 17. 9-9 72x55 F15/16 Slutspel A Bronsmatch Skogås-Trångsunds FF 0 - 4 Nordre Trysil IL      
01070204 sö 01/07 12:30 sö 01/07 24. 9-9 65x50 F15/16 Slutspel A Final Kvarnsvedens IK 1 4 - 1 P Torsångs IF 1      
01071106 sö 01/07 12:40 sö 01/07 12. 5-5 P12 Grp C Arboga Södra IF 2 5 - 1 Fanna BK      
01071406 sö 01/07 12:40 sö 01/07 16. 9-9 72x55 F12 Grp B Arboga Södra IF 4 - 2 Ingarö IF Gul      
01072306 sö 01/07 12:40 sö 01/07 2. 7-7 55x35 F12 Grp B Torsångs IF 1 - 2 Rasbo IK      
01071205 sö 01/07 13:00 sö 01/07 14. 5-5 F13 (9) Slutspel C 3-4 Järla IF Vit 0 - 3 P Hanvikens SK      
01071305 sö 01/07 13:00 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P8 Grp A Kvarnsvedens IK 1 2 - 1 Torsångs IF 2      
01071705 sö 01/07 13:00 sö 01/07 19. 9-9 70x50 F13 (9) Slutspel B Final Islingby IK F06/07 1 - 0 Jarlabergs IF F06      
01071905 sö 01/07 13:00 sö 01/07 21. 9-9 70x50 P15 Slutspel B Final Sandvikens IF 3 - 0 Norrstrands IF      
01070507 sö 01/07 13:00 sö 01/07 28. 11-11 P11 Grp A Sandvikens IF Vit 3 - 0 Ingarö IF Svart      
01072405 sö 01/07 13:00 sö 01/07 3. 7-7 55x35 F13 (9) Slutspel D 5-6 Skogås-Trån...F S-TFF F05 0 - 1 Järla IF Svart 1      
01070307 sö 01/07 13:00 sö 01/07 31. 11-11 P11 Grp A IK Brage 1 1 - 2 Järla IF      
01070405 sö 01/07 13:00 sö 01/07 32. 11-11 F9 Grp A Värmdö IF Vit 3 - 0 IF Tunabro 2      
01072505 sö 01/07 13:00 sö 01/07 4. 7-7 55x35 P15 Slutspel C 5-6 Alsike IF 0 - 3 Norrala IF      
01072605 sö 01/07 13:00 sö 01/07 6. 7-7 55x35 P9 Grp A Stuvsta IF 1 8 - 4 IK Brage 1      
01071007 sö 01/07 13:10 sö 01/07 13. 5-5 P11 Grp A Islingby IK 1 1 - 7 Skogås-Trångsunds FF Blå      
01072007 sö 01/07 13:10 sö 01/07 22. 9-9 70x50 F12 Grp A Järla IF 1 4 - 1 Garphyttans IF      
01072207 sö 01/07 13:10 sö 01/07 25. 9-9 65x50 P11 Grp A Essviks AIF 0 - 0 Torsångs IF      
01070605 sö 01/07 13:30 sö 01/07 1. 7-7 55x35 F14 Slutspel C 3-4 Ås IF 3 - 4 P Västerhaninge IF      
01071107 sö 01/07 13:30 sö 01/07 12. 5-5 P10 Grp A Ingarö IF Gul 2 - 3 IK Brage 2      
01071407 sö 01/07 13:30 sö 01/07 16. 9-9 72x55 P11 Grp B Värmdö IF 2 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
01072307 sö 01/07 13:30 sö 01/07 2. 7-7 55x35 P11 Grp A Stora Tuna IK 1 - 5 Kvarnsvedens IK Röd      
01071805 sö 01/07 13:30 sö 01/07 20. 9-9 70x50 P14 Slutspel C 3-4 Kvarnsvedens IK 0 - 4 Heby AIF      
01071306 sö 01/07 13:40 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P8 Grp A IK Brage 2 0 - 4 Forssa BK 1      
01071505 sö 01/07 13:40 sö 01/07 17. 9-9 72x55 P15 Slutspel A Bronsmatch Kvarnsvedens IK P03 2 - 7 Forssa BK      
01070205 sö 01/07 13:40 sö 01/07 24. 9-9 65x50 P15 Slutspel A Final IK Brage 1 - 3 Fanna BK      
01070508 sö 01/07 13:40 sö 01/07 28. 11-11 P11 Grp B Skogås-Trångsunds FF Röd 3 - 2 IK Brage 2      
01070308 sö 01/07 13:40 sö 01/07 31. 11-11 P11 Grp B Islingby IK 2 1 - 2 Tynset IF      
01070406 sö 01/07 13:40 sö 01/07 32. 11-11 F9 Grp A Kvarnsvedens IK 2 2 - 2 Gustavsbergs IF FK      
01072606 sö 01/07 13:40 sö 01/07 6. 7-7 55x35 F9 Grp A Gustafs GoIF 2 - 3 Värmdö IF Blå      
01071008 sö 01/07 13:50 sö 01/07 13. 5-5 F11 Grp B Torsångs IF 0 - 2 Håbo FF Röd      
01072208 sö 01/07 13:50 sö 01/07 25. 9-9 65x50 F11 Grp B Ingarö IF 1 - 1 Stuvsta IF 1      
01071206 sö 01/07 14:00 sö 01/07 14. 5-5 P13 Slutspel F 9-10 Selånger FK Röd 0 - 5 Edsbyn IF FF      
01071706 sö 01/07 14:00 sö 01/07 19. 9-9 70x50 F13 (9) Slutspel A Final Ingarö IF 0 - 1 Kvicksunds SK      
01071906 sö 01/07 14:00 sö 01/07 21. 9-9 70x50 F15/16 Slutspel B Final Ornäs BK 3 - 2 Tynset IF      
01072008 sö 01/07 14:00 sö 01/07 22. 9-9 70x50 P11 Grp A Stuvsta IF P07:1 0 - 1 Värmdö IF 1      
01072105 sö 01/07 14:00 sö 01/07 23. 9-9 65x50 P13 Slutspel A Final Skogås-Trångsunds FF Vit 0 - 1 Forssa BK Grön      
01072406 sö 01/07 14:00 sö 01/07 3. 7-7 55x35 F13 (9) Slutspel A Bronsmatch Torsångs IF 1 0 - 1 Alsike IF      
01072704 sö 01/07 14:00 sö 01/07 5. 7-7 55x35 P13 Slutspel A Bronsmatch Gimo IF FK 0 - 1 Essinge IK      
01071108 sö 01/07 14:10 sö 01/07 12. 5-5 P11 Grp B Sandvikens IF Röd 2 - 3 Forssa BK      
01071408 sö 01/07 14:10 sö 01/07 16. 9-9 72x55 F11 Grp B Kvarnsvedens IK Vit 0 - 6 Hanvikens SK      
01072308 sö 01/07 14:10 sö 01/07 2. 7-7 55x35 F11 Grp B Järla IF 1 - 3 Värmdö IF 2      
01071307 sö 01/07 14:20 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Grp A Falu BS 1 2 - 2 IF Tunabro      
01070509 sö 01/07 14:20 sö 01/07 28. 11-11 F11 Grp B IF Tunabro 1 - 2 Tynset IF      
01070309 sö 01/07 14:20 sö 01/07 31. 11-11 P11 Grp B Ingarö IF Gul 1 - 1 Stuvsta IF 2      
01070407 sö 01/07 14:20 sö 01/07 32. 11-11 P8 Grp A Torsångs IF 1 5 - 0 IK Segro      
01072607 sö 01/07 14:20 sö 01/07 6. 7-7 55x35 F9 Grp A Kvarnsvedens IK 1 10 - 4 IF Tunabro Blå      
01070606 sö 01/07 14:30 sö 01/07 1. 7-7 55x35 F14 Slutspel B Final Kvarnsvedens IK 4 - 2 P Tynset IF      
01071806 sö 01/07 14:30 sö 01/07 20. 9-9 70x50 P14 Slutspel B Final Irsta IF 1 - 2 Håbo FF      
01071506 sö 01/07 14:40 sö 01/07 17. 9-9 72x55 P14 Slutspel A Bronsmatch Trysil FK 4 - 6 P Hanvikens SK      
01070206 sö 01/07 14:40 sö 01/07 24. 9-9 65x50 P14 Slutspel A Final IK Brage 1 - 0 Hille IF      
01071308 sö 01/07 15:00 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P8 Grp A Säters IF FK 6 - 2 Stora Tuna IK      
01070408 sö 01/07 15:00 sö 01/07 32. 11-11 P9 Grp B Falu BS 4 1 - 7 Stuvsta IF 2      
01072608 sö 01/07 15:00 sö 01/07 6. 7-7 55x35 P9 Grp B Ingarö IF 2 - 5 Forssa BK 1      
01070607 sö 01/07 15:30 sö 01/07 1. 7-7 55x35 F14 Slutspel A Final Boo FF 0 - 2 Selånger FK      
01071807 sö 01/07 15:30 sö 01/07 20. 9-9 70x50 F14 Slutspel A Bronsmatch Bråtens IK 1 - 3 Västerås BK 30      
01071309 sö 01/07 15:40 sö 01/07 15. 9-9 72x55 P9 Grp B Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Forssa BK 1      
01071507 sö 01/07 15:40 sö 01/07 17. 9-9 72x55 P16 Slutspel A Bronsmatch Västerås IK 1 - 0 Värmdö IF      
01070207 sö 01/07 15:40 sö 01/07 24. 9-9 65x50 P16 Slutspel A Final FC Gunners 0 - 3 IK Brage