Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE

Group A



Kampe

  Kampnr Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27060102 to 27/06 10:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Finished Västerhaninge IF      
27060105 to 27/06 12:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Värmdö IF Vit      
27061005 to 27/06 12:20 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Finished Kvarnsvedens IK 1      
27060106 to 27/06 13:00 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Finished IF Tunabro Vit      
27060107 to 27/06 13:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Finished Västerhaninge IF      
27060108 to 27/06 14:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Vit Finished Stuvsta IF      
27061108 to 27/06 14:20 to 27/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Finished Leksands IF FK      
27060110 to 27/06 15:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Finished Värmdö IF Blå      
27061010 to 27/06 15:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Stuvsta IF      
27060111 to 27/06 16:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Finished IF Tunabro Blå      
27060113 to 27/06 17:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Finished Värmdö IF Blå      
27061013 to 27/06 17:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Finished Kvarnsvedens IK 1      
27061112 to 27/06 17:40 to 27/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Hanvikens SK      
28061204 fr 28/06 11:40 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Finished Värmdö IF Vit      
28061002 fr 28/06 12:20 fr 28/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Finished Stuvsta IF      
28061205 fr 28/06 12:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Värmdö IF Blå      
28061106 fr 28/06 13:00 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Finished IF Tunabro Vit      
28061208 fr 28/06 14:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Finished Leksands IF FK      
28061111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Finished Värmdö IF Blå      
28061211 fr 28/06 16:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Finished Värmdö IF Vit      
28061212 fr 28/06 17:00 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Finished Kvarnsvedens IK 1      
28061113 fr 28/06 17:40 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Finished IK Segro      
29060101 lø 29/06 09:00 lø 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Vit Finished Västerhaninge IF      
29061000 lø 29/06 09:00 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Finished IK Segro      
29060102 lø 29/06 09:40 lø 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Finished Kvarnsvedens IK 1      
29060103 lø 29/06 10:20 lø 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Finished Värmdö IF Röd      
29061103 lø 29/06 11:00 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Finished Värmdö IF Vit      
29061003 lø 29/06 11:40 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 Finished IK Segro      
29061107 lø 29/06 13:40 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Finished Värmdö IF Vit      
29061108 lø 29/06 14:20 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Finished IF Tunabro Vit      
29061109 lø 29/06 15:00 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Finished Kvarnsvedens IK 2      
29061009 lø 29/06 15:40 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Finished IF Tunabro Blå      
29061010 lø 29/06 16:20 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Finished Kvarnsvedens IK 1      
29061215 lø 29/06 17:00 lø 29/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Leksands IF FK      
29061216 lø 29/06 17:40 lø 29/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Finished Hanvikens SK      
30061201 sø 30/06 09:40 sø 30/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Finished Kvarnsvedens IK 2      
30061004 sø 30/06 11:40 sø 30/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Finished Stuvsta IF      
30061104 sø 30/06 11:40 sø 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Finished Värmdö IF Röd      
30061106 sø 30/06 13:00 sø 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Finished Kvarnsvedens IK 1      
30060107 sø 30/06 13:40 sø 30/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Finished Västerhaninge IF      
30061107 sø 30/06 13:40 sø 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Finished IF Tunabro Blå      
30061206 sø 30/06 13:40 sø 30/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Finished Hanvikens SK