Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Kvarnsvedens IK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27060300 to 27/06 08:00 to 27/06 19. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A Trysil FK 4 - 0 Kvarnsvedens IK      
27063900 to 27/06 08:00 to 27/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp B DFK Värmbol 0 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
27063800 to 27/06 08:00 to 27/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Grp A Torsångs IF 0 - 6 Kvarnsvedens IK 1      
27064501 to 27/06 08:40 to 27/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Stora Skedvi IK Finished Kvarnsvedens IK 1      
27061601 to 27/06 09:00 to 27/06 5. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Grp C Ingarö IF 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
27062602 to 27/06 09:20 to 27/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Falu BS FK BS Vit Finished Kvarnsvedens IK Blå      
27062702 to 27/06 09:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Stuvsta IF Finished Kvarnsvedens IK 2      
27061001 to 27/06 09:40 to 27/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Säters IF FK      
27060101 to 27/06 09:40 to 27/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Finished IK Brage 2      
27064402 to 27/06 09:40 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Ängby IF 1 Finished Kvarnsvedens IK Röd      
27063703 to 27/06 10:00 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Stuvsta IF 3      
27061602 to 27/06 10:00 to 27/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp D Kvarnsvedens IK 2 - 3 Arameisk-Syrianska IF      
27061802 to 27/06 10:00 to 27/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp H Sundbybergs IK 2 1 - 1 Kvarnsvedens IK      
27060302 to 27/06 10:20 to 27/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp B Katrineholms SK 5 - 0 Kvarnsvedens IK      
27062704 to 27/06 10:40 to 27/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Åsunda IF Finished Kvarnsvedens IK Röd      
27064504 to 27/06 10:40 to 27/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Finished Älta IF 2      
27061003 to 27/06 11:00 to 27/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Västerhaninge IF      
27060604 to 27/06 11:20 to 27/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished IK Viljan Strängnäs 1      
27062304 to 27/06 11:20 to 27/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Finished Kvarnsvedens IK 1      
27063802 to 27/06 11:30 to 27/06 28. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 2 - 2 Ludvika FK      
27063606 to 27/06 12:00 to 27/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Västerhaninge IF      
27064205 to 27/06 12:10 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Alsike IF 2 Finished Kvarnsvedens IK Vit      
27061005 to 27/06 12:20 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Finished Kvarnsvedens IK 1      
27060105 to 27/06 12:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Värmdö IF Vit      
27061006 to 27/06 13:00 to 27/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A IF Tunabro Finished Kvarnsvedens IK      
27062508 to 27/06 13:20 to 27/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp B IK Viljan Strängnäs Finished Kvarnsvedens IK 4      
27063804 to 27/06 13:50 to 27/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 IFK Timrå      
27062408 to 27/06 14:40 to 27/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Röd Finished Bollstanäs SK 1      
27063610 to 27/06 14:40 to 27/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Finished Kvarnsvedens IK 1      
27062610 to 27/06 14:40 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Värmdö IF P08 Vit1 Finished Kvarnsvedens IK 3      
27062710 to 27/06 14:40 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK 2 Finished Tynset IF 1      
27060109 to 27/06 15:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF (P10:1) Finished Kvarnsvedens IK 2      
27060405 to 27/06 15:00 to 27/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 - 1 IFK Viksjö      
27063906 to 27/06 15:00 to 27/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 2 5 - 1 Slätta SK      
27061010 to 27/06 15:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Stuvsta IF      
27064512 to 27/06 16:00 to 27/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Blå Finished Västerhaninge IF 2      
27062712 to 27/06 16:00 to 27/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 3 Finished Kvarnsvedens IK 3      
27064210 to 27/06 16:20 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK Vit Finished Stuvsta IF 1      
27063613 to 27/06 16:40 to 27/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Röd Finished Hanvikens SK 2      
27060112 to 27/06 17:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Bullermyrens IK 1 Finished Kvarnsvedens IK 1      
27062209 to 27/06 17:00 to 27/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp H Kvarnsvedens IK 0 - 0 Ingarö IF Gul      
27061909 to 27/06 17:00 to 27/06 26. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp A Karlbergs BK 1 - 0 Kvarnsvedens IK      
27064514 to 27/06 17:20 to 27/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Alsike IF 1 Finished Kvarnsvedens IK 2      
27061013 to 27/06 17:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Finished Kvarnsvedens IK 1      
27061112 to 27/06 17:40 to 27/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Hanvikens SK      
27062715 to 27/06 18:00 to 27/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Järla IF FK Finished Kvarnsvedens IK 1      
27064516 to 27/06 18:40 to 27/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Ingarö IF Finished Kvarnsvedens IK Blå      
27063716 to 27/06 18:40 to 27/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 4 Finished Gustafs GoIF      
27064213 to 27/06 18:50 to 27/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Bråtens IK F 07/08 Vit Finished Kvarnsvedens IK 2      
27064413 to 27/06 18:50 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished DFK Värmbol      
27060310 to 27/06 19:40 to 27/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 0 - 14 Forssa BK      
28062000 fr 28/06 08:00 fr 28/06 22. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 - 3 Sollentuna FK Syd Vit      
28064400 fr 28/06 08:00 fr 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Älta IF Gul      
28063601 fr 28/06 08:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Röd Finished Östansbo IS      
28062701 fr 28/06 08:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Finished Kvarnsvedens IK 2      
28061401 fr 28/06 09:00 fr 28/06 16. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK 4 - 0 Norrala IF      
28063801 fr 28/06 09:10 fr 28/06 28. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Grp B IFK Lidingö SYD 4 - 2 Kvarnsvedens IK      
28061101 fr 28/06 09:40 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Finished Kvarnsvedens IK 2      
28060602 fr 28/06 09:40 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Skogås-Trångsunds FF      
28064503 fr 28/06 10:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Alsike IF 2      
28062603 fr 28/06 10:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Finished Kvarnsvedens IK 3      
28063604 fr 28/06 10:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B IF Tunabro Finished Kvarnsvedens IK 4      
28061103 fr 28/06 11:00 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Torsångs IF 1      
28062605 fr 28/06 11:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Finished Stuvsta IF P08:3      
28063903 fr 28/06 11:30 fr 28/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 6 - 0 Säters IF FK      
28060503 fr 28/06 11:30 fr 28/06 18. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 0 - 2 Västerhaninge IF      
28064506 fr 28/06 12:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Värmdö IF P08 Vit2      
28062004 fr 28/06 12:00 fr 28/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp H Sundsvalls FF 1 4 - 1 Kvarnsvedens IK      
28064205 fr 28/06 12:10 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Röd Finished Järla IF FK 2      
28061205 fr 28/06 12:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Värmdö IF Blå      
28063904 fr 28/06 12:40 fr 28/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 0 Gustafs GoIF      
28062406 fr 28/06 13:00 fr 28/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Katrineholms SK 1 Finished Kvarnsvedens IK Vit      
28062205 fr 28/06 13:00 fr 28/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 - 0 Enköpings SK 2      
28061405 fr 28/06 13:00 fr 28/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp D Sundsvalls FF 0 - 2 Kvarnsvedens IK      
28062708 fr 28/06 13:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK 2 Finished Värmdö IF P08 Vit3      
28060107 fr 28/06 13:40 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Finished IK Brage 1      
28063709 fr 28/06 14:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B IFK Timrå 1 Finished Kvarnsvedens IK 1      
28062509 fr 28/06 14:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Röd Finished Korsnäs IF Gul      
28061108 fr 28/06 14:20 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Gustavsbergs IF Fotboll Finished Kvarnsvedens IK 2      
28062610 fr 28/06 14:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Finished Värmdö IF 1      
28063710 fr 28/06 14:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 4 Finished Gustavsbergs IF FK 2      
28062308 fr 28/06 14:40 fr 28/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Hanvikens SK 2      
28060306 fr 28/06 15:00 fr 28/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
28064209 fr 28/06 15:30 fr 28/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Älta IF Svart Finished Kvarnsvedens IK 1      
28061210 fr 28/06 15:40 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Forssa BK 2 Finished Kvarnsvedens IK 1      
28062712 fr 28/06 16:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Blå Finished Säters IF FK      
28063612 fr 28/06 16:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Sandvikens IF 1 Finished Kvarnsvedens IK 2      
28064513 fr 28/06 16:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvicksunds SK Finished Kvarnsvedens IK 3      
28061212 fr 28/06 17:00 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Finished Kvarnsvedens IK 1      
28061409 fr 28/06 17:00 fr 28/06 16. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Grp C Irsta IF 0 - 2 Kvarnsvedens IK      
28062714 fr 28/06 17:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Skogås-Trångsunds FF Finished Kvarnsvedens IK 3      
28060113 fr 28/06 17:40 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Finished Forssa BK 1      
28063715 fr 28/06 18:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Bollstanäs SK 1      
28060409 fr 28/06 18:30 fr 28/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A Hertzöga BK 1 - 0 Kvarnsvedens IK      
28063808 fr 28/06 18:30 fr 28/06 28. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 - 4 Hässelby SK FF      
28064413 fr 28/06 18:50 fr 28/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Funbo IF Finished Kvarnsvedens IK Vit      
28064213 fr 28/06 18:50 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Röd Finished Krylbo IF      
28061411 fr 28/06 19:00 fr 28/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp D Kvarnsvedens IK 0 - 1 IK Sätra      
28062617 fr 28/06 19:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C IF Brommapojkarna Finished Kvarnsvedens IK 2      
28060510 fr 28/06 19:40 fr 28/06 18. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 2 0 - 6 Ornäs BK      
29061400 lø 29/06 08:00 lø 29/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp D Alsike IF Gul 0 - 3 Kvarnsvedens IK      
29063800 lø 29/06 08:00 lø 29/06 28. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A Älvsjö AIK F04 6 - 0 Kvarnsvedens IK      
29062500 lø 29/06 08:00 lø 29/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Värmdö IF      
29062000 lø 29/06 08:00 lø 29/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp H Kvarnsvedens IK 1 - 1 Arboga Södra IF      
29064400 lø 29/06 08:00 lø 29/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Röd Finished Hanvikens SK 3      
29064501 lø 29/06 08:40 lø 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Blå Finished Hanvikens SK 1      
29062401 lø 29/06 08:50 lø 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Bällsta FF 1 Finished Kvarnsvedens IK Vit      
29062702 lø 29/06 09:20 lø 29/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Sandvikens IF 2      
29061001 lø 29/06 09:40 lø 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Stuvsta IF L1      
29061101 lø 29/06 09:40 lø 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Hanvikens SK 1      
29060102 lø 29/06 09:40 lø 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Finished Kvarnsvedens IK 1      
29064503 lø 29/06 10:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Hammarby IF lag 23 Finished Kvarnsvedens IK 3      
29063802 lø 29/06 10:20 lø 29/06 28. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp B Brottby SK 2 - 0 Kvarnsvedens IK      
29062504 lø 29/06 10:40 lø 29/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Finished Kvarnsvedens IK 1      
29061603 lø 29/06 11:00 lø 29/06 5. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Grp C IFK Timrå 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
29062003 lø 29/06 11:00 lø 29/06 22. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp A IK Viljan Strängnäs 1 - 0 Kvarnsvedens IK      
29064204 lø 29/06 11:20 lø 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Viggbyholms IK FF 1      
29060503 lø 29/06 11:30 lø 29/06 18. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Grp B Slätta SK 1 - 1 Kvarnsvedens IK      
29061003 lø 29/06 11:40 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 Finished IK Segro      
29063706 lø 29/06 12:00 lø 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF Finished Kvarnsvedens IK Röd      
29064506 lø 29/06 12:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Bollstanäs SK 3 Finished Kvarnsvedens IK 2      
29063707 lø 29/06 12:40 lø 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Finished Stuvsta IF 3      
29064107 lø 29/06 12:40 lø 29/06 32. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Värmdö IF 2 Finished Kvarnsvedens IK 4      
29064206 lø 29/06 13:00 lø 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Ingarö IF Finished Kvarnsvedens IK 1      
29061006 lø 29/06 13:40 lø 29/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Finished Forssa BK 2      
29060405 lø 29/06 13:50 lø 29/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Slutspel B 1/8 Final Kvarnsvedens IK 0 - 3 Ingarö IF      
29064300 lø 29/06 14:30 lø 29/06 Skvalets IP F16 (f 2003) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 5 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
29062408 lø 29/06 14:40 lø 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Finished Kvarnsvedens IK Röd      
29064110 lø 29/06 14:40 lø 29/06 32. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Tynset IF Finished Kvarnsvedens IK 2      
29060505 lø 29/06 15:00 lø 29/06 18. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Grp B Ljusdals IF 0 - 9 Kvarnsvedens IK 2      
29061109 lø 29/06 15:00 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Finished Kvarnsvedens IK 2      
29062711 lø 29/06 15:20 lø 29/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Stuvsta IF 1 Finished Kvarnsvedens IK 1      
29064511 lø 29/06 15:20 lø 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Finished Bollstanäs SK 4      
29061110 lø 29/06 15:40 lø 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished IK Brage 2      
29061408 lø 29/06 16:00 lø 29/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Edsbyns IF FF 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
29061010 lø 29/06 16:20 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Finished Kvarnsvedens IK 1      
29062513 lø 29/06 16:40 lø 29/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 4 Finished Stuvsta IF 2      
29061112 lø 29/06 17:00 lø 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Finished Kvarnsvedens IK 1      
29061215 lø 29/06 17:00 lø 29/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Leksands IF FK      
29064408 lø 29/06 17:10 lø 29/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK Vit Finished Skogås-Trångsunds FF 1      
29064514 lø 29/06 17:20 lø 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK 2 Finished Älta IF 3      
29063714 lø 29/06 17:20 lø 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Hanvikens SK 4 Finished Kvarnsvedens IK Blå      
29064212 lø 29/06 18:00 lø 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Stuvsta IF Grön      
29062715 lø 29/06 18:00 lø 29/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Ingarö IF Gul Finished Kvarnsvedens IK 1      
29063909 lø 29/06 18:30 lø 29/06 33. 11-11 Konstgräs P16 (f 2003) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Kvarnsvedens IK 2 - 5 Älta IF      
29062313 lø 29/06 18:50 lø 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Stuvsta IF Vit Finished Kvarnsvedens IK 1      
29062211 lø 29/06 19:00 lø 29/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 7-14 Kvarnsvedens IK 4 - 0 Gustafs GoIF      
29061411 lø 29/06 19:00 lø 29/06 16. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Tynset IF 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
29062517 lø 29/06 19:20 lø 29/06 1. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Röd Finished Islingby IK      
29060509 lø 29/06 19:40 lø 29/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel B 1/4 Final IFK Mariefred 4 - 6 P Kvarnsvedens IK      
30060600 sø 30/06 08:00 sø 30/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Hagaströms SK      
30061300 sø 30/06 08:00 sø 30/06 17. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Slutspel B Semifinal Torsångs IF 1 0 - 1 Kvarnsvedens IK      
30062100 sø 30/06 08:00 sø 30/06 14. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 15-22 Vaksala SK P06 Svart 0 - 5 Kvarnsvedens IK      
30062500 sø 30/06 08:00 sø 30/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B IFK Timrå 2 Finished Kvarnsvedens IK 1      
30063701 sø 30/06 08:40 sø 30/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Ingarö IF Finished Kvarnsvedens IK 4      
30060100 sø 30/06 09:00 sø 30/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Islingby IK Finished Kvarnsvedens IK      
30064001 sø 30/06 09:00 sø 30/06 6. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 7-8 Kvarnsvedens IK 1 - 0 IF Tunabro      
30063801 sø 30/06 09:10 sø 30/06 28. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel B Semifinal Järla IF FK 5 - 1 Kvarnsvedens IK      
30064502 sø 30/06 09:20 sø 30/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Finished Hanvikens SK 2      
30061201 sø 30/06 09:40 sø 30/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Finished Kvarnsvedens IK 2      
30060602 sø 30/06 09:40 sø 30/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Gul Finished Kvarnsvedens IK 2      
30060101 sø 30/06 09:40 sø 30/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished Ingarö IF      
30064503 sø 30/06 10:00 sø 30/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Boo FF P08:6 Finished Kvarnsvedens IK 2      
30060502 sø 30/06 10:20 sø 30/06 18. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK 1 7 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30060502 sø 30/06 10:20 sø 30/06 18. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel A Semifinal Kvarnsvedens IK 1 7 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30062203 sø 30/06 11:00 sø 30/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 15-16 Sundsvalls FF 1 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
30061003 sø 30/06 11:00 sø 30/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF L2 Finished Kvarnsvedens IK 1      
30062505 sø 30/06 11:20 sø 30/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 4 Finished Kvarnsvedens IK 3      
30063705 sø 30/06 11:20 sø 30/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Finished Tynset IF 2      
30061604 sø 30/06 12:00 sø 30/06 5. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Slutspel B Final Kvarnsvedens IK 3 - 4 P Hagaströms SK      
30062606 sø 30/06 12:00 sø 30/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Hanvikens SK 3 Finished Kvarnsvedens IK Röd      
30060204 sø 30/06 12:00 sø 30/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 7-8 Kvarnsvedens IK 2 - 1 Säters IF FK      
30061106 sø 30/06 13:00 sø 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Finished Kvarnsvedens IK 1      
30060606 sø 30/06 13:00 sø 30/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bällsta FF 2 Finished Kvarnsvedens IK Röd      
30063608 sø 30/06 13:20 sø 30/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Finished SK Iron      
30063708 sø 30/06 13:20 sø 30/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Finished Gustavsbergs IF FK 1      
30061007 sø 30/06 13:40 sø 30/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Finished Gustafs GoIF      
30062307 sø 30/06 13:50 sø 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C IK Viljan Strängnäs 2 Finished Kvarnsvedens IK Vit      
30062509 sø 30/06 14:00 sø 30/06 1. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Korsnäs IF Svart Finished Kvarnsvedens IK Blå      
30060505 sø 30/06 14:20 sø 30/06 18. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel A Bronzekamp Kvarnsvedens IK 2 3 - 2 IFK Timrå      
30060305 sø 30/06 14:20 sø 30/06 19. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel A Final Kvarnsvedens IK 1 2 - 0 Ornäs BK