Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Bullermyrens IK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27061600 to 27/06 08:00 to 27/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp C Bullermyrens IK 1 - 7 Håbo FF Vit      
27062203 to 27/06 11:00 to 27/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp B Hässelby SK Röd 7 - 0 Bullermyrens IK      
27061103 to 27/06 11:00 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Finished Bullermyrens IK 1      
27062404 to 27/06 11:20 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Finished Hanvikens SK 2      
27064507 to 27/06 12:40 to 27/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Finished Stuvsta IF 4      
27061107 to 27/06 13:40 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Bullermyrens IK 2 Finished Säters IF FK      
27061606 to 27/06 14:00 to 27/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp C Bullermyrens IK 0 - 5 Ingarö IF Svart      
27062109 to 27/06 17:00 to 27/06 14. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp B Bullermyrens IK 0 - 0 Bro IK      
27060112 to 27/06 17:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Bullermyrens IK 1 Finished Kvarnsvedens IK 1      
27060612 to 27/06 18:00 to 27/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Värmdö IF 1 Finished Bullermyrens IK      
27063717 to 27/06 19:20 to 27/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Finished Västerhaninge IF      
28062400 fr 28/06 08:00 fr 28/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Säters IF FK Finished Bullermyrens IK      
28060200 fr 28/06 08:00 fr 28/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp B Bullermyrens IK 0 - 2 Ingarö IF      
28060100 fr 28/06 09:00 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Bullermyrens IK 2 Finished Ingarö IF      
28061000 fr 28/06 09:40 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF L2 Finished Bullermyrens IK 1      
28061102 fr 28/06 10:20 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF P2010:3 (A) Finished Bullermyrens IK 2      
28064504 fr 28/06 10:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvicksunds SK Finished Bullermyrens IK      
28061604 fr 28/06 12:00 fr 28/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp C Avesta AIK 2 - 1 Bullermyrens IK      
28061003 fr 28/06 13:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Bullermyrens IK 2 Finished Stuvsta IF L1      
28061905 fr 28/06 13:00 fr 28/06 26. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp B IFK Timrå 4 - 0 Bullermyrens IK      
28062307 fr 28/06 13:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Finished Alsike IF      
28062510 fr 28/06 14:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Finished Gustavsbergs IF FK 1      
28060109 fr 28/06 15:00 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Bullermyrens IK 1 Finished Torsångs IF 1      
28061309 fr 28/06 17:00 fr 28/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp C Arboga Södra IF 2 - 0 Bullermyrens IK      
29063602 lø 29/06 10:00 lø 29/06 23. 7-7 Liten SVEA 2 Grp A Bullermyrens IK 2 1 - 1 KF Heros 1      
29061202 lø 29/06 10:00 lø 29/06 27. 5-5 SVEA 1 Grp A Bullermyrens IK 1 - 5 Enköping SK      
29060105 lø 29/06 11:40 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Bullermyrens IK 1 Finished IK Brage 1      
29063604 lø 29/06 12:00 lø 29/06 23. 7-7 Liten SVEA 2 Grp A Bullermyrens IK 2 0 - 3 BK Sport      
29061004 lø 29/06 12:20 lø 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Bullermyrens IK 2 Finished Gustavsbergs IF Fotboll      
29064507 lø 29/06 12:40 lø 29/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 3 Finished Bullermyrens IK      
29062606 lø 29/06 12:50 lø 29/06 3. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Finished Älta IF Gul      
29063606 lø 29/06 13:20 lø 29/06 23. 7-7 Liten SVEA 2 Grp A Bullermyrens IK 2 2 - 3 Uppsala HI      
29061209 lø 29/06 13:30 lø 29/06 27. 5-5 SVEA 1 Grp A Bullermyrens IK 2 - 0 Fagersta S IK      
29061212 lø 29/06 15:00 lø 29/06 27. 5-5 SVEA 1 Grp A Bullermyrens IK 2 - 4 Romfartuna      
29061213 lø 29/06 15:40 lø 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Bullermyrens IK 1 Finished Islingby IK 1      
29060208 lø 29/06 16:00 lø 29/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 7-14 Säters IF FK 4 - 2 P Bullermyrens IK      
29061214 lø 29/06 16:20 lø 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF (P10:1) Finished Bullermyrens IK 2      
29061011 lø 29/06 17:00 lø 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Forssa BK 2 Finished Bullermyrens IK 1      
29064116 lø 29/06 18:40 lø 29/06 32. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Finished Värmdö IF 1      
29064213 lø 29/06 18:50 lø 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Gul Finished Bullermyrens IK      
30060601 sø 30/06 08:50 sø 30/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Viggbyholms IK FF 1 Finished Bullermyrens IK      
30061002 sø 30/06 10:20 sø 30/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Finished Bullermyrens IK 2      
30063604 sø 30/06 10:40 sø 30/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Finished Stuvsta IF 3      
30061603 sø 30/06 11:00 sø 30/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel E 7-8 Säters IF FK 2 - 0 Bullermyrens IK