Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Stora Tuna IK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27064400 to 27/06 08:00 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Finished Stora Tuna IK      
27063701 to 27/06 08:40 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Finished Islingby IK      
27061104 to 27/06 11:40 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Islingby IK 1 Finished Stora Tuna IK      
27061106 to 27/06 13:00 to 27/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Gustafs GoIF Finished Stora Tuna IK      
27063711 to 27/06 15:20 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Östansbo IS Finished Stora Tuna IK      
27064209 to 27/06 15:30 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Finished Bällsta FF 2      
27061110 to 27/06 15:40 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Finished Forssa BK 2      
28062700 fr 28/06 08:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Finished Spånga IS      
28061001 fr 28/06 11:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Finished Stuvsta IF L2      
28060606 fr 28/06 13:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Finished Stora Tuna IK      
28062608 fr 28/06 13:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Krylbo IF Finished Stora Tuna IK      
28060108 fr 28/06 14:20 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A IK Brage 2 Finished Stora Tuna IK      
28060112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Finished IF Tunabro      
28061112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Finished Västerhaninge IF      
28062312 fr 28/06 18:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Finished IK Viljan Strängnäs 1      
29064200 lø 29/06 08:00 lø 29/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Finished Ingarö IF Svart      
29060106 lø 29/06 12:20 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Finished Stora Tuna IK      
29063708 lø 29/06 13:20 lø 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Finished Falu BS FK Gul      
29060108 lø 29/06 13:40 lø 29/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A IK Brage 1 Finished Stora Tuna IK      
29062608 lø 29/06 14:30 lø 29/06 3. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Järla IF FK 2 Finished Stora Tuna IK      
29064512 lø 29/06 16:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Finished Hanvikens SK 3      
29060112 lø 29/06 17:00 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Finished Stora Tuna IK      
29061012 lø 29/06 17:40 lø 29/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Finished Islingby IK      
29064516 lø 29/06 18:40 lø 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 Finished Stora Tuna IK      
30061100 sø 30/06 09:00 sø 30/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Forssa BK 2 Finished Stora Tuna IK      
30061203 sø 30/06 11:40 sø 30/06 27. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Forssa BK 1 Finished Stora Tuna IK      
30060105 sø 30/06 12:20 sø 30/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B IK Brage 1 Finished Stora Tuna IK      
30062306 sø 30/06 13:00 sø 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Finished Bollstanäs SK 1