Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

List of registered teams

Club Team name Category
AIK U Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
AIK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
AIK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Alnö IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Alsike IF Vit Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Alsike IF Svart Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Alsike IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Alsike IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Alsike IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Alsike IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Alsike IF Gul Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Alsike IF Svart Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Alsike IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Alsike IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Alsike IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Arboga Södra IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Arboga Södra IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Arboga Södra IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Arboga Södra IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Avesta AIK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Bele Barkarby FF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
BK Sport Svealandsserien 2
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Boo FF P08:6 Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Boo FF P08:07 Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Boo FF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Boo FF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Bro IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Brottby SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Bråtens IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Bråtens IK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Bråtens IK 04/05 Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Bråtens IK F 07/08 Vit Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Bråtens IK F 07/08 Blå Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Bullermyrens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Bullermyrens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Bullermyrens IK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Bullermyrens IK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Bullermyrens IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Bullermyrens IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Bullermyrens IK Svealandsserien 1
Bullermyrens IK Svealandsserien 2
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Dala Järna IK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Dala-Järna IK Lokalt lag Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Danmarks IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
DFK Värmbol Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
DFK Värmbol Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
DFK Värmbol Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Djurmo Sifferbo IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Djurmo Sifferbo IF Knatteligan
Edsbyns IF FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Enhörna IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Enhörna IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Enköping SK Svealandsserien 1
Enköpings SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Enköpings SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Enskede IK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Envikens IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Essvik AIF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Fagersta S IK Svealandsserien 1
Falu BS Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Falu BS FK Gul Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Falu BS FK BS Vit Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Falu BS FK BS Blå Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Falu BS FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Falu BS FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Fanna BK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Fanna BK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Fanna BK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Forsa IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Forssa BK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Funbo IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Grödinge SK Grön Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Grödinge SK Vit Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Gunners F.C Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Gustafs GoIF Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
Gustafs GoIF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Gustafs GoIF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Gustafs GoIF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Gustafs GoIF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Gustavsbergs IF FK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Gustavsbergs IF FK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Gustavsbergs IF Fotboll Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Hagaströms SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Hagaströms SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Hagaströms SK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Hallstahammars SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hammarby IF lag 4 Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Hammarby IF lag 23 Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Hammarby IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Hammarby IF FF 05-1 Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Hanvikens SK Röd Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hanvikens SK Gul Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hanvikens SK Blå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hanvikens SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Hanvikens SK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Hanvikens SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Hanvikens SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Hanvikens SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hanvikens SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hanvikens SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Hanvikens SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Heby/Morgongåva Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Hertzöga BK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Hille F06 Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Håbo FF Röd Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Håbo FF Vit Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Håbo FF Röd Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Håbo FF Svart Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Härnösands SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Hässelby SK Röd Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hässelby SK Vit Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hässelby SK Svart Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Hässelby SK FF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
IF Brommapojkarna Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
IFK Lidingö SYD Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
IFK Mariefred Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
IFK Timrå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IFK Timrå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IFK Timrå Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
IFK Timrå Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
IFK Timrå Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
IFK Timrå Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IFK Timrå Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
IFK Timrå Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
IFK Viksjö Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
IF Team Hudik Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
IF Tunabro Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
IF Tunabro Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
IF Tunabro Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
IF Tunabro Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
IF Tunabro Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IF Tunabro Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IF Tunabro Blå Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
IF Tunabro Vit Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
IF Tunabro Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
IF Tunabro Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
IF Tunabro Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
IF Tunabro Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
IK Brage Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
IK Brage Knatteligan
IK Frej Gul Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IK Frej Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IK Fyris Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
IK Segro Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
IK Segro Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
IK Sätra Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
IK Sätra Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
IK Sätra Vit Svealandsserien 2
IK Viljan Strängnäs Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Blå Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Vit Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
IK Viljan Strängnäs Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Ingarö IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Ingarö IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Ingarö IF Gul Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Ingarö IF Svart Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Ingarö IF Gul Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Ingarö IF Svart Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Ingarö IF Gul Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Ingarö IF Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Ingarö IF Svart Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Ingarö IF Gul Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Ingarö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Ingarö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Ingarö IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Ingarö IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Ingarö IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Insjöns BK IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Irsta IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Irsta IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Irsta IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Islingby IK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Islingby IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Islingby IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Jäders IF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Jäders IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Järla IF FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Järla IF FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Järla IF FK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Järla IF FK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Järla IF FK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Järla IF FK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Järla IF FK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Järla IF FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Järla IF FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Karlbergs BK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Katrineholms AIK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Katrineholm SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Katrineholm SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Katrineholms SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Katrineholms SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Katrineholms SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
KF Heros Svealandsserien 1
KF Heros Svealandsserien 2
Korsnäs IF Svart Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Korsnäs IF Gul Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Korsnäs IF FK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Krylbo IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Krylbo IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Krylbo IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Krylbo IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Blå Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Röd Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Röd Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Vit Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Kvarnsvedens IK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Kvicksunds SK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Kvicksunds SK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Leksands IF FK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Leksands IF FK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Leksands IF FK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Leksands IF FK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Leksands IF FK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Leksands IF FK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Leksands IF FK Knatteligan
Ljusdals IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Ludvika FK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Nackdala AIS Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Norbergs AIF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Norrala IF Blå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Norrala IF Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Norrala IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Norrala IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Näsets SK Vinröd Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Näsets SK Gul Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Ornäs BK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Romfartuna Svealandsserien 1
Romfartuna Svealandsserien 2
RönningeSalem Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
RönningeSalem Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Sala FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Sala FF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Saltsjöbadens IF BLÅ Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Saltsjöbadens IF VIT Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Sandvikens IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Sandvikens IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Sandvikens IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Sandvikens IF Svealandsserien 1
Sandvikens IF P07 Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Sandvikens IF P07 Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Sigtuna IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
SK Iron Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
SK Iron Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
SK Iron Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Skogstorps GoIF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Skogås-Trångsunds FF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Skogås-Trångsunds FF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Skogås-Trångsunds FF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Slätta SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Slätta SK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Slätta SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Slätta SK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Sollentuna FK Töjnan svart Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Sollentuna FK Töjnan vit Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Sollentuna FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Sollentuna FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Sollentuna FK Syd Vit Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Sollentuna FK Syd Svart Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Spånga IS Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Spånga IS Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND
Spånga IS FK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Stora Skedvi IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Stora Tuna IK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE
Stora Tuna IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Stora Tuna IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Stora Tuna IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Strands IF Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Strands IF Vit Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Stuvsta IF P2010:3 (A) Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Stuvsta IF P-2010:3 grön (B) Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Stuvsta IF (P10:1) Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Stuvsta IF L2 Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Stuvsta IF L1 Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Stuvsta IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Stuvsta IF P08:3 Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Stuvsta IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Stuvsta IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Stuvsta IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Stuvsta IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Stuvsta IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Stuvsta IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Stuvsta IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Stuvsta IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Stuvsta IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Stuvsta IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Stuvsta IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Stuvsta IF Grön Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Stuvsta IF Svart Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Stuvsta IF Vit Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Stuvsta IF Gul Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Stuvsta IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Sundbybergs IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Sundbybergs IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Sundsvalls FF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Sundsvalls FF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Sundsvalls FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Sunnersta AIF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Swesom FC Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Säters IF FK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Säters IF FK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Säters IF FK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Säters IF FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Säters IF FK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Säters IF FK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Säters IF FK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Säters IF FK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Sätra Svealandsserien 1
Sätra Grön Svealandsserien 2
Södra Trögds IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Torsby IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Torsångs IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Torsångs IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Torsångs IF Gul Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Torsångs IF Blå Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Torsångs IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Torsångs IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Torsångs IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Torsångs IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Torsångs IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Trysil FK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Trysil FK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Tullinge FK P07 Vit Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Tullinge FK P07 Grön Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Tullinge FK P07 Blå Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Tungelsta IF Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Tynset IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Tynset IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Tynset IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Tynset IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Tynset IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Tynset IF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Tynset IF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Tynset IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Tynset IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Tynset IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Tynset IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Tynset IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Uppsala HI Svealandsserien 2
Upsala IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Vaksala SK P06 Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Valbo FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Valbo FF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Valbo FF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Vallentuna BK DF VDF Röd Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Vallentuna BK DF VDF Vit Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Vallentuna BK DF VDF Svart Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Vendelsö IK Vit Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Vendelsö IK Blå Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Viggbyholms IK FF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Viggbyholms IK FF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Vikarby IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Värmdö IF P08 Vit1 Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Värmdö IF P08 Vit2 Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Värmdö IF P08 Vit3 Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND
Värmdö IF Blå Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Värmdö IF Vit Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Värmdö IF Röd Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Värmdö IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Värmdö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Värmdö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Värmdö IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Värmdö IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Värmdö IF Röd Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Västerhaninge IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Ås IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Ås IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Ås IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Ås IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Åsunda IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE
Älta IF Vit Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Älta IF Gul Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Älta IF Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Älta IF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE
Älta IF Gul Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Älta IF Svart Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Älvsjö AIK F04 Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE
Älvsjö AIK FF Vit Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE
Ängby IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Ängby IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE
Ängby IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Öna SK Blå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Öna SK Gul Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE
Öna SK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Öna SK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND
Östansbo IS Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE