Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE

Group A




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27061100 to 27/06 09:00 to 27/06 9. 5-5 IF Tunabro Finished Forssa BK 2      
27060100 to 27/06 09:00 to 27/06 8. 5-5 IK Brage 1 Finished Islingby IK      
27060101 to 27/06 09:40 to 27/06 8. 5-5 Kvarnsvedens IK Finished IK Brage 2      
27061101 to 27/06 09:40 to 27/06 9. 5-5 Forssa BK 1 Finished Gustafs GoIF      
27061105 to 27/06 12:20 to 27/06 9. 5-5 Forssa BK 2 Finished IK Brage 1      
27061006 to 27/06 13:00 to 27/06 21. 5-5 IF Tunabro Finished Kvarnsvedens IK      
27061106 to 27/06 13:00 to 27/06 9. 5-5 Gustafs GoIF Finished Stora Tuna IK      
27061007 to 27/06 13:40 to 27/06 21. 5-5 Forssa BK 1 Finished IK Brage 2      
28060105 fr 28/06 12:20 fr 28/06 8. 5-5 Islingby IK Finished Forssa BK 1      
28060106 fr 28/06 13:00 fr 28/06 8. 5-5 Forssa BK 2 Finished Gustafs GoIF      
28060107 fr 28/06 13:40 fr 28/06 8. 5-5 Kvarnsvedens IK Finished IK Brage 1      
28060108 fr 28/06 14:20 fr 28/06 8. 5-5 IK Brage 2 Finished Stora Tuna IK      
28060110 fr 28/06 15:40 fr 28/06 8. 5-5 Gustafs GoIF Finished Islingby IK      
28060112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 8. 5-5 Stora Tuna IK Finished IF Tunabro      
28060113 fr 28/06 17:40 fr 28/06 8. 5-5 Kvarnsvedens IK Finished Forssa BK 1      
28061213 fr 28/06 17:40 fr 28/06 27. 5-5 IK Brage 2 Finished Gustafs GoIF      
29060107 lø 29/06 13:00 lø 29/06 8. 5-5 Islingby IK Finished IK Brage 2      
29060108 lø 29/06 13:40 lø 29/06 8. 5-5 IK Brage 1 Finished Stora Tuna IK      
29061006 lø 29/06 13:40 lø 29/06 21. 5-5 Kvarnsvedens IK Finished Forssa BK 2      
29061007 lø 29/06 14:20 lø 29/06 21. 5-5 IF Tunabro Finished Forssa BK 1      
29060113 lø 29/06 17:40 lø 29/06 8. 5-5 IK Brage 2 Finished Forssa BK 2      
29061113 lø 29/06 17:40 lø 29/06 9. 5-5 Forssa BK 1 Finished IK Brage 1      
29061012 lø 29/06 17:40 lø 29/06 21. 5-5 Stora Tuna IK Finished Islingby IK      
29061114 lø 29/06 18:20 lø 29/06 9. 5-5 Gustafs GoIF Finished IF Tunabro      
30061000 sø 30/06 09:00 sø 30/06 21. 5-5 IF Tunabro Finished IK Brage 2      
30060100 sø 30/06 09:00 sø 30/06 8. 5-5 Islingby IK Finished Kvarnsvedens IK      
30061100 sø 30/06 09:00 sø 30/06 9. 5-5 Forssa BK 2 Finished Stora Tuna IK      
30061001 sø 30/06 09:40 sø 30/06 21. 5-5 Gustafs GoIF Finished IK Brage 1      
30061203 sø 30/06 11:40 sø 30/06 27. 5-5 Forssa BK 1 Finished Stora Tuna IK      
30060106 sø 30/06 13:00 sø 30/06 8. 5-5 Forssa BK 2 Finished Islingby IK      
30061006 sø 30/06 13:00 sø 30/06 21. 5-5 IK Brage 1 Finished IF Tunabro      
30061007 sø 30/06 13:40 sø 30/06 21. 5-5 Kvarnsvedens IK Finished Gustafs GoIF