Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Group A




  Kampnr Tid Bane Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27064203 tor. 27/06 10:30 tor. 27/06 23. CRAMO Alsike IF Finished Bråtens IK F 07/08 Vit      
27060603 tor. 27/06 10:30 tor. 27/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Finished Värmdö IF 1      
27062303 tor. 27/06 10:30 tor. 27/06 10. Norlings skylt Älta IF Gul Finished Stuvsta IF Grön      
27060604 tor. 27/06 11:20 tor. 27/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Finished IK Viljan Strängnäs 1      
27062404 tor. 27/06 11:20 tor. 27/06 11. #Trevligtfolk Bullermyrens IK Finished Hanvikens SK 2      
27064405 tor. 27/06 12:10 tor. 27/06 2. CAP Säters IF FK Finished Stuvsta IF Gul      
27062410 tor. 27/06 16:20 tor. 27/06 11. #Trevligtfolk Hanvikens SK 2 Finished Stuvsta IF Grön      
27060612 tor. 27/06 18:00 tor. 27/06 12. 7-7 Stor Värmdö IF 1 Finished Bullermyrens IK      
27062312 tor. 27/06 18:00 tor. 27/06 10. Norlings skylt IK Viljan Strängnäs 1 Finished Stuvsta IF Gul      
27064412 tor. 27/06 18:00 tor. 27/06 2. CAP Alsike IF Finished Älta IF Gul      
27062412 tor. 27/06 18:00 tor. 27/06 11. #Trevligtfolk Viggbyholms IK FF 1 Finished Säters IF FK      
27064213 tor. 27/06 18:50 tor. 27/06 23. CRAMO Bråtens IK F 07/08 Vit Finished Kvarnsvedens IK 2      
28062300 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 10. Norlings skylt IK Viljan Strängnäs 1 Finished Stuvsta IF Grön      
28064400 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 2. CAP Kvarnsvedens IK 2 Finished Älta IF Gul      
28060600 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Finished Stuvsta IF Gul      
28064200 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 23. CRAMO Alsike IF Finished Hanvikens SK 2      
28062400 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 11. #Trevligtfolk Säters IF FK Finished Bullermyrens IK      
28060601 fre. 28/06 08:50 fre. 28/06 12. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Vit Finished Värmdö IF 1      
28062407 fre. 28/06 13:50 fre. 28/06 11. #Trevligtfolk IK Viljan Strängnäs 1 Finished Viggbyholms IK FF 1      
28062307 fre. 28/06 13:50 fre. 28/06 10. Norlings skylt Bullermyrens IK Finished Alsike IF      
28064208 fre. 28/06 14:40 fre. 28/06 23. CRAMO Stuvsta IF Gul Finished Bråtens IK F 07/08 Vit      
28062308 fre. 28/06 14:40 fre. 28/06 10. Norlings skylt Kvarnsvedens IK 2 Finished Hanvikens SK 2      
28060608 fre. 28/06 14:40 fre. 28/06 12. 7-7 Stor Älta IF Gul Finished Säters IF FK      
28064409 fre. 28/06 15:30 fre. 28/06 2. CAP Stuvsta IF Grön Finished Värmdö IF 1      
29064204 lør. 29/06 11:20 lør. 29/06 23. CRAMO Kvarnsvedens IK 2 Finished Viggbyholms IK FF 1      
29062304 lør. 29/06 11:20 lør. 29/06 10. Norlings skylt Stuvsta IF Gul Finished Alsike IF      
29060605 lør. 29/06 12:10 lør. 29/06 12. 7-7 Stor Säters IF FK Finished Värmdö IF 1      
29064205 lør. 29/06 12:10 lør. 29/06 23. CRAMO IK Viljan Strängnäs 1 Finished Hanvikens SK 2      
29062606 lør. 29/06 12:50 lør. 29/06 12. Tunabyggen Bullermyrens IK Finished Älta IF Gul      
29062406 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 11. #Trevligtfolk Bråtens IK F 07/08 Vit Finished Stuvsta IF Grön      
29062312 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 10. Norlings skylt Bråtens IK F 07/08 Vit Finished Älta IF Gul      
29060612 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 12. 7-7 Stor Säters IF FK Finished Alsike IF      
29062412 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 11. #Trevligtfolk IK Viljan Strängnäs 1 Finished Värmdö IF 1      
29064212 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 23. CRAMO Kvarnsvedens IK 2 Finished Stuvsta IF Grön      
29064213 lør. 29/06 18:50 lør. 29/06 23. CRAMO Stuvsta IF Gul Finished Bullermyrens IK      
29064517 lør. 29/06 19:20 lør. 29/06 3. GB GLACE Hanvikens SK 2 Finished Viggbyholms IK FF 1      
30060601 søn. 30/06 08:50 søn. 30/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Finished Bullermyrens IK      
30062401 søn. 30/06 08:50 søn. 30/06 11. #Trevligtfolk IK Viljan Strängnäs 1 Finished Älta IF Gul      
30062301 søn. 30/06 08:50 søn. 30/06 10. Norlings skylt Stuvsta IF Grön Finished Säters IF FK      
30064201 søn. 30/06 08:50 søn. 30/06 23. CRAMO Värmdö IF 1 Finished Alsike IF      
30064401 søn. 30/06 08:50 søn. 30/06 2. CAP Hanvikens SK 2 Finished Bråtens IK F 07/08 Vit      
30060602 søn. 30/06 09:40 søn. 30/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Gul Finished Kvarnsvedens IK 2