Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Group B




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27062304 to 27/06 11:20 to 27/06 10. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Finished Kvarnsvedens IK 1      
27062405 to 27/06 12:10 to 27/06 29. 7-7 Stor DFK Värmbol Finished Ingarö IF      
27060605 to 27/06 12:10 to 27/06 12. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Finished Bråtens IK F 07/08 Blå      
27064406 to 27/06 13:00 to 27/06 25. 7-7 Liten Stuvsta IF Vit Finished IF Tunabro      
27060606 to 27/06 13:00 to 27/06 12. 7-7 Stor Hagaströms SK Finished Älta IF Svart      
27062411 to 27/06 17:10 to 27/06 29. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Finished Bråtens IK F 07/08 Blå      
27060613 to 27/06 18:50 to 27/06 12. 7-7 Stor Älta IF Svart Finished Ingarö IF      
27062413 to 27/06 18:50 to 27/06 29. 7-7 Stor Hagaströms SK Finished Hanvikens SK 1      
27064413 to 27/06 18:50 to 27/06 25. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Finished DFK Värmbol      
27062314 to 27/06 19:40 to 27/06 10. 7-7 Stor IF Tunabro Finished Skogås-Trångsunds FF      
28064201 fr 28/06 08:50 fr 28/06 11. 7-7 Liten Hagaströms SK Finished Bråtens IK F 07/08 Blå      
28062401 fr 28/06 08:50 fr 28/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Finished IF Tunabro      
28062301 fr 28/06 08:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor DFK Värmbol Finished Älta IF Svart      
28064401 fr 28/06 08:50 fr 28/06 25. 7-7 Liten Ingarö IF Finished Stuvsta IF Vit      
28060602 fr 28/06 09:40 fr 28/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 1 Finished Skogås-Trångsunds FF      
28062408 fr 28/06 14:40 fr 28/06 29. 7-7 Stor Hagaströms SK Finished Ingarö IF      
28064408 fr 28/06 14:40 fr 28/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Finished Skogås-Trångsunds FF      
28062309 fr 28/06 15:30 fr 28/06 10. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Finished IF Tunabro      
28064209 fr 28/06 15:30 fr 28/06 11. 7-7 Liten Älta IF Svart Finished Kvarnsvedens IK 1      
28060609 fr 28/06 15:30 fr 28/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Finished DFK Värmbol      
29062605 lø 29/06 12:00 lø 29/06 3. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Finished Hanvikens SK 1      
29062405 lø 29/06 12:10 lø 29/06 29. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Finished DFK Värmbol      
29062305 lø 29/06 12:10 lø 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Finished Hagaströms SK      
29064206 lø 29/06 13:00 lø 29/06 11. 7-7 Liten Ingarö IF Finished Kvarnsvedens IK 1      
29060606 lø 29/06 13:00 lø 29/06 12. 7-7 Stor IF Tunabro Finished Älta IF Svart      
29064409 lø 29/06 18:00 lø 29/06 25. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF Finished Hagaströms SK      
29062413 lø 29/06 18:50 lø 29/06 29. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Finished Älta IF Svart      
29062313 lø 29/06 18:50 lø 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Finished Kvarnsvedens IK 1      
29064410 lø 29/06 18:50 lø 29/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Finished DFK Värmbol      
29060613 lø 29/06 18:50 lø 29/06 12. 7-7 Stor IF Tunabro Finished Ingarö IF      
30062400 sø 30/06 08:00 sø 30/06 29. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Finished Älta IF Svart      
30062300 sø 30/06 08:00 sø 30/06 10. 7-7 Stor IF Tunabro Finished DFK Värmbol      
30064200 sø 30/06 08:00 sø 30/06 11. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Finished Stuvsta IF Vit      
30060600 sø 30/06 08:00 sø 30/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 1 Finished Hagaströms SK      
30064400 sø 30/06 08:00 sø 30/06 25. 7-7 Liten Bråtens IK F 07/08 Blå Finished Ingarö IF