Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Group C




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27062305 to 27/06 12:10 to 27/06 10. 7-7 Stor Ås IF Finished Värmdö IF 2      
27062406 to 27/06 13:00 to 27/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 2 Finished IFK Timrå      
27064206 to 27/06 13:00 to 27/06 11. 7-7 Liten AIK Finished Islingby IK      
27060607 to 27/06 13:50 to 27/06 12. 7-7 Stor Järla IF FK Finished Tynset IF      
27064407 to 27/06 13:50 to 27/06 25. 7-7 Liten Torsångs IF Finished Stuvsta IF Svart      
27064411 to 27/06 17:10 to 27/06 25. 7-7 Liten Stuvsta IF Svart Finished IFK Timrå      
27064211 to 27/06 17:10 to 27/06 11. 7-7 Liten AIK Finished Tynset IF      
27062313 to 27/06 18:50 to 27/06 10. 7-7 Stor Torsångs IF Finished Järla IF FK      
27064414 to 27/06 19:40 to 27/06 25. 7-7 Liten Islingby IK Finished Värmdö IF 2      
27060614 to 27/06 19:40 to 27/06 12. 7-7 Stor Tynset IF Finished Viggbyholms IK FF 2      
27062414 to 27/06 19:40 to 27/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 2 Finished Ås IF      
28064402 fr 28/06 09:40 fr 28/06 25. 7-7 Liten Islingby IK Finished IFK Timrå      
28062302 fr 28/06 09:40 fr 28/06 10. 7-7 Stor Ås IF Finished AIK      
28064202 fr 28/06 09:40 fr 28/06 11. 7-7 Liten Järla IF FK Finished Viggbyholms IK FF 2      
28062402 fr 28/06 09:40 fr 28/06 29. 7-7 Stor Värmdö IF 2 Finished Torsångs IF      
28060603 fr 28/06 10:30 fr 28/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Svart Finished IK Viljan Strängnäs 2      
28064407 fr 28/06 13:50 fr 28/06 25. 7-7 Liten Viggbyholms IK FF 2 Finished Ås IF      
28062409 fr 28/06 15:30 fr 28/06 29. 7-7 Stor IFK Timrå Finished Järla IF FK      
28060610 fr 28/06 16:20 fr 28/06 12. 7-7 Stor Värmdö IF 2 Finished Tynset IF      
28062310 fr 28/06 16:20 fr 28/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Svart Finished Islingby IK      
28064210 fr 28/06 16:20 fr 28/06 11. 7-7 Liten Torsångs IF Finished AIK      
28062311 fr 28/06 17:10 fr 28/06 10. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 2 Finished IK Viljan Strängnäs 2      
29062604 lø 29/06 11:10 lø 29/06 3. 7-7 Stor Värmdö IF 2 Finished IK Viljan Strängnäs 2      
29062404 lø 29/06 11:20 lø 29/06 29. 7-7 Stor Ås IF Finished Tynset IF      
29062306 lø 29/06 13:00 lø 29/06 10. 7-7 Stor AIK Finished IFK Timrå      
29064207 lø 29/06 13:50 lø 29/06 11. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs 2 Finished Torsångs IF      
29062307 lø 29/06 13:50 lø 29/06 10. 7-7 Stor Islingby IK Finished Viggbyholms IK FF 2      
29064208 lø 29/06 14:40 lø 29/06 11. 7-7 Liten Stuvsta IF Svart Finished Järla IF FK      
29064407 lø 29/06 16:20 lø 29/06 25. 7-7 Liten AIK Finished IK Viljan Strängnäs 2      
29062414 lø 29/06 19:40 lø 29/06 29. 7-7 Stor IFK Timrå Finished Viggbyholms IK FF 2      
29062314 lø 29/06 19:40 lø 29/06 10. 7-7 Stor AIK Finished Värmdö IF 2      
29064214 lø 29/06 19:40 lø 29/06 11. 7-7 Liten Ås IF Finished Torsångs IF      
29064411 lø 29/06 19:40 lø 29/06 25. 7-7 Liten Tynset IF Finished Stuvsta IF Svart      
29060614 lø 29/06 19:40 lø 29/06 12. 7-7 Stor Islingby IK Finished Järla IF FK      
30064202 sø 30/06 09:40 sø 30/06 11. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs 2 Finished Järla IF FK      
30064402 sø 30/06 09:40 sø 30/06 25. 7-7 Liten IFK Timrå Finished Värmdö IF 2      
30062403 sø 30/06 10:30 sø 30/06 29. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 2 Finished Torsångs IF      
30062303 sø 30/06 10:30 sø 30/06 10. 7-7 Stor Ås IF Finished Stuvsta IF Svart      
30060604 sø 30/06 11:20 sø 30/06 12. 7-7 Stor Islingby IK Finished Tynset IF