Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE

Group B




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27061103 to 27/06 11:00 to 27/06 9. 5-5 Hanvikens SK 1 Finished Bullermyrens IK 1      
27061003 to 27/06 11:00 to 27/06 21. 5-5 Kvarnsvedens IK 1 Finished Västerhaninge IF      
27060104 to 27/06 11:40 to 27/06 8. 5-5 Torsångs IF 1 Finished Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27061104 to 27/06 11:40 to 27/06 9. 5-5 Islingby IK 1 Finished Stora Tuna IK      
27061004 to 27/06 11:40 to 27/06 21. 5-5 Forssa BK 2 Finished IK Brage 1      
27061110 to 27/06 15:40 to 27/06 9. 5-5 Stora Tuna IK Finished Forssa BK 2      
27061111 to 27/06 16:20 to 27/06 9. 5-5 IK Brage 1 Finished Hanvikens SK 1      
27061011 to 27/06 16:20 to 27/06 21. 5-5 Västerhaninge IF Finished Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27060112 to 27/06 17:00 to 27/06 8. 5-5 Bullermyrens IK 1 Finished Kvarnsvedens IK 1      
27061012 to 27/06 17:00 to 27/06 21. 5-5 Islingby IK 1 Finished Torsångs IF 1      
28061200 fr 28/06 08:20 fr 28/06 27. 5-5 Stuvsta IF L2 Finished IK Brage 1      
28060101 fr 28/06 09:40 fr 28/06 8. 5-5 Islingby IK 1 Finished Hanvikens SK 1      
28061000 fr 28/06 09:40 fr 28/06 21. 5-5 Stuvsta IF L2 Finished Bullermyrens IK 1      
28061103 fr 28/06 11:00 fr 28/06 9. 5-5 Kvarnsvedens IK 1 Finished Torsångs IF 1      
28061001 fr 28/06 11:00 fr 28/06 21. 5-5 Stora Tuna IK Finished Stuvsta IF L2      
28061203 fr 28/06 11:00 fr 28/06 27. 5-5 Forssa BK 2 Finished Västerhaninge IF      
28061105 fr 28/06 12:20 fr 28/06 9. 5-5 IK Brage 1 Finished Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28061206 fr 28/06 13:00 fr 28/06 27. 5-5 Hanvikens SK 1 Finished Stuvsta IF L2      
28060109 fr 28/06 15:00 fr 28/06 8. 5-5 Bullermyrens IK 1 Finished Torsångs IF 1      
28061210 fr 28/06 15:40 fr 28/06 27. 5-5 Forssa BK 2 Finished Kvarnsvedens IK 1      
28060111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 8. 5-5 Islingby IK 1 Finished Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28061112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 9. 5-5 Stora Tuna IK Finished Västerhaninge IF      
29060100 lø 29/06 08:20 lø 29/06 8. 5-5 Torsångs IF 1 Finished Stuvsta IF L2      
29061101 lø 29/06 09:40 lø 29/06 9. 5-5 Kvarnsvedens IK 1 Finished Hanvikens SK 1      
29060105 lø 29/06 11:40 lø 29/06 8. 5-5 Bullermyrens IK 1 Finished IK Brage 1      
29060106 lø 29/06 12:20 lø 29/06 8. 5-5 Stuvsta IF ...:3 grön (B) Finished Stora Tuna IK      
29061105 lø 29/06 12:20 lø 29/06 9. 5-5 Västerhaninge IF Finished Torsångs IF 1      
29061005 lø 29/06 13:00 lø 29/06 21. 5-5 Islingby IK 1 Finished Stuvsta IF L2      
29061106 lø 29/06 13:00 lø 29/06 9. 5-5 Hanvikens SK 1 Finished Forssa BK 2      
29061213 lø 29/06 15:40 lø 29/06 27. 5-5 Bullermyrens IK 1 Finished Islingby IK 1      
29060111 lø 29/06 16:20 lø 29/06 8. 5-5 Västerhaninge IF Finished IK Brage 1      
29061112 lø 29/06 17:00 lø 29/06 9. 5-5 Stuvsta IF ...:3 grön (B) Finished Kvarnsvedens IK 1      
29060112 lø 29/06 17:00 lø 29/06 8. 5-5 Hanvikens SK 1 Finished Stora Tuna IK      
29061011 lø 29/06 17:00 lø 29/06 21. 5-5 Forssa BK 2 Finished Bullermyrens IK 1      
30061003 sø 30/06 11:00 sø 30/06 21. 5-5 Stuvsta IF L2 Finished Kvarnsvedens IK 1      
30060104 sø 30/06 11:40 sø 30/06 8. 5-5 Torsångs IF 1 Finished Hanvikens SK 1      
30061005 sø 30/06 12:20 sø 30/06 21. 5-5 Västerhaninge IF Finished Islingby IK 1      
30060105 sø 30/06 12:20 sø 30/06 8. 5-5 IK Brage 1 Finished Stora Tuna IK      
30061105 sø 30/06 12:20 sø 30/06 9. 5-5 Stuvsta IF ...:3 grön (B) Finished Forssa BK 2