Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2019. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND

Group A




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27065000 to 27/06 09:00 to 27/06 5. 7-7 Liten Grödinge SK Grön Finished Spånga IS      
27064901 to 27/06 09:50 to 27/06 4. 7-7 Grödinge SK Vit Finished IFK Aspudden-Tellus      
27065002 to 27/06 10:30 to 27/06 5. 7-7 Liten Grödinge SK Grön Finished Boo ff P08:07      
27065003 to 27/06 11:10 to 27/06 5. 7-7 Liten Leksands IF FK 2 Finished IFK Aspudden-Tellus      
27064604 to 27/06 12:20 to 27/06 1. 7-7 Grödinge SK Grön Finished Dala Järna IK      
27065005 to 27/06 12:40 to 27/06 5. 7-7 Liten Leksands IF FK 2 Finished Boo ff P08:07      
27064705 to 27/06 13:00 to 27/06 2. 7-7 Spånga IS Finished Sollentuna FK Töjnan vit      
27064905 to 27/06 13:00 to 27/06 4. 7-7 Leksands IF FK 1 Finished Sollentuna ...öjnan svart      
27064906 to 27/06 13:40 to 27/06 4. 7-7 Grödinge SK Vit Finished Leksands IF FK 2      
27065007 to 27/06 14:20 to 27/06 5. 7-7 Liten Sollentuna FK Töjnan vit Finished Dala Järna IK      
28065002 fr 28/06 10:10 fr 28/06 5. 7-7 Liten Sollentuna FK Töjnan vit Finished Grödinge SK Grön      
28064902 fr 28/06 10:10 fr 28/06 4. 7-7 Spånga IS Finished Sollentuna ...öjnan svart      
28065003 fr 28/06 10:50 fr 28/06 5. 7-7 Liten Grödinge SK Vit Finished Leksands IF FK 2      
28064603 fr 28/06 11:00 fr 28/06 1. 7-7 Dala Järna IK Finished Leksands IF FK 1      
28064803 fr 28/06 11:00 fr 28/06 3. 7-7 Boo ff P08:07 Finished IFK Aspudden-Tellus      
28064705 fr 28/06 12:40 fr 28/06 2. 7-7 IFK Aspudden-Tellus Finished Dala Järna IK      
28064806 fr 28/06 13:20 fr 28/06 3. 7-7 Spånga IS Finished Boo ff P08:07      
28064606 fr 28/06 13:20 fr 28/06 1. 7-7 Leksands IF FK 1 Finished Grödinge SK Vit      
28064607 fr 28/06 14:00 fr 28/06 1. 7-7 Sollentuna ...öjnan svart Finished Dala Järna IK      
28065007 fr 28/06 14:00 fr 28/06 5. 7-7 Liten Sollentuna FK Töjnan vit Finished Leksands IF FK 2      
29064900 lø 29/06 08:30 lø 29/06 4. 7-7 Leksands IF FK 2 Finished Grödinge SK Grön      
29064700 lø 29/06 08:30 lø 29/06 2. 7-7 Spånga IS Finished Grödinge SK Vit      
29064800 lø 29/06 08:30 lø 29/06 3. 7-7 Boo ff P08:07 Finished Sollentuna FK Töjnan vit      
29064601 lø 29/06 09:20 lø 29/06 1. 7-7 Sollentuna ...öjnan svart Finished IFK Aspudden-Tellus      
29064902 lø 29/06 10:00 lø 29/06 4. 7-7 Leksands IF FK 1 Finished Spånga IS      
29065002 lø 29/06 10:50 lø 29/06 5. 7-7 Liten Grödinge SK Grön Finished Sollentuna FK Töjnan vit      
29065003 lø 29/06 11:30 lø 29/06 5. 7-7 Liten Dala Järna IK Finished Leksands IF FK 2      
29064604 lø 29/06 11:40 lø 29/06 1. 7-7 Boo ff P08:07 Finished Leksands IF FK 1      
29064904 lø 29/06 12:10 lø 29/06 4. 7-7 Sollentuna ...öjnan svart Finished Grödinge SK Vit      
29064607 lø 29/06 14:00 lø 29/06 1. 7-7 IFK Aspudden-Tellus Finished Leksands IF FK 1