Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE

Pulje A



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27060102 to 27/06 10:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IF Tunabro Blå Ferdig Västerhaninge IF      
27060105 to 27/06 12:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Värmdö IF Vit      
27061005 to 27/06 12:20 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Hanvikens SK Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
27060106 to 27/06 13:00 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Röd Ferdig IF Tunabro Vit      
27060107 to 27/06 13:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Segro Ferdig Västerhaninge IF      
27060108 to 27/06 14:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Vit Ferdig Stuvsta IF      
27061108 to 27/06 14:20 to 27/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IF Tunabro Vit Ferdig Leksands IF FK      
27060110 to 27/06 15:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Segro Ferdig Värmdö IF Blå      
27061010 to 27/06 15:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Stuvsta IF      
27060111 to 27/06 16:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Röd Ferdig IF Tunabro Blå      
27060113 to 27/06 17:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Leksands IF FK Ferdig Värmdö IF Blå      
27061013 to 27/06 17:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IF Tunabro Blå Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
27061112 to 27/06 17:40 to 27/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Hanvikens SK      
28061204 fr 28/06 11:40 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Hanvikens SK Ferdig Värmdö IF Vit      
28061002 fr 28/06 12:20 fr 28/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Röd Ferdig Stuvsta IF      
28061205 fr 28/06 12:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Värmdö IF Blå      
28061106 fr 28/06 13:00 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Västerhaninge IF Ferdig IF Tunabro Vit      
28061208 fr 28/06 14:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig Leksands IF FK      
28061111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Hanvikens SK Ferdig Värmdö IF Blå      
28061211 fr 28/06 16:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IF Tunabro Vit Ferdig Värmdö IF Vit      
28061212 fr 28/06 17:00 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Röd Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
28061113 fr 28/06 17:40 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Leksands IF FK Ferdig IK Segro      
29060101 lø 29/06 09:00 lø 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Vit Ferdig Västerhaninge IF      
29061000 lø 29/06 09:00 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Hanvikens SK Ferdig IK Segro      
29060102 lø 29/06 09:40 lø 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Blå Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29060103 lø 29/06 10:20 lø 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Segro Ferdig Värmdö IF Röd      
29061103 lø 29/06 11:00 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Leksands IF FK Ferdig Värmdö IF Vit      
29061003 lø 29/06 11:40 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 1 Ferdig IK Segro      
29061107 lø 29/06 13:40 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IF Tunabro Blå Ferdig Värmdö IF Vit      
29061108 lø 29/06 14:20 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Blå Ferdig IF Tunabro Vit      
29061109 lø 29/06 15:00 lø 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Röd Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
29061009 lø 29/06 15:40 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig IF Tunabro Blå      
29061010 lø 29/06 16:20 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Västerhaninge IF Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29061215 lø 29/06 17:00 lø 29/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Leksands IF FK      
29061216 lø 29/06 17:40 lø 29/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IF Tunabro Blå Ferdig Hanvikens SK      
30061201 sø 30/06 09:40 sø 30/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IF Tunabro Vit Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
30061004 sø 30/06 11:40 sø 30/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Segro Ferdig Stuvsta IF      
30061104 sø 30/06 11:40 sø 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Västerhaninge IF Ferdig Värmdö IF Röd      
30061106 sø 30/06 13:00 sø 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Leksands IF FK Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
30060107 sø 30/06 13:40 sø 30/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig Västerhaninge IF      
30061107 sø 30/06 13:40 sø 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Blå Ferdig IF Tunabro Blå      
30061206 sø 30/06 13:40 sø 30/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IF Tunabro Vit Ferdig Hanvikens SK