Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

IK Brage

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27061400 to 27/06 08:00 to 27/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj A Håbo FF Röd 2 - 4 IK Brage 2      
27062700 to 27/06 08:00 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Bollstanäs SK 4      
27060100 to 27/06 09:00 to 27/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Islingby IK      
27060501 to 27/06 09:10 to 27/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Plj A Västerhaninge IF 2 - 6 IK Brage      
27060101 to 27/06 09:40 to 27/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK Ferdig IK Brage 2      
27060202 to 27/06 10:00 to 27/06 13. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj G IK Brage 1 1 - 3 Älta IF Svart      
27061402 to 27/06 10:00 to 27/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj E Sala FF 0 - 0 IK Brage 1      
27062403 to 27/06 10:30 to 27/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Brage 2 Ferdig Bällsta FF 1      
27064403 to 27/06 10:30 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj A Bällsta FF 4 Ferdig IK Brage 1      
27060103 to 27/06 11:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig IK Brage 2      
27063903 to 27/06 11:30 to 27/06 33. 11-11 Konstgräs P16 (f 2003) Borlänge Plj A IK Brage 4 - 1 Jäders IF      
27061004 to 27/06 11:40 to 27/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Forssa BK 2 Ferdig IK Brage 1      
27062204 to 27/06 12:00 to 27/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj E IK Brage 2 1 - 2 Katrineholm SK 1      
27062706 to 27/06 12:00 to 27/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Stuvsta IF      
27064506 to 27/06 12:00 to 27/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj B Hammarby IF lag 4 Ferdig IK Brage 1      
27061105 to 27/06 12:20 to 27/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Forssa BK 2 Ferdig IK Brage 1      
27063707 to 27/06 12:40 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj B IK Brage 2 Ferdig Hanvikens SK 1      
27061007 to 27/06 13:40 to 27/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Forssa BK 1 Ferdig IK Brage 2      
27063609 to 27/06 14:00 to 27/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj A Västerhaninge IF Ferdig IK Brage 2      
27061008 to 27/06 14:20 to 27/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Forssa BK 1      
27064408 to 27/06 14:40 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Katrineholms SK 2      
27061807 to 27/06 15:00 to 27/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj E Strands IF Vit 1 - 2 IK Brage 2      
27062711 to 27/06 15:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj B IK Brage 1 Ferdig Hanvikens SK 1      
27061308 to 27/06 16:00 to 27/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj A RönningeSalem 2 0 - 0 IK Brage 2      
27062008 to 27/06 16:00 to 27/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj G Saltsjöbadens IF BLÅ 0 - 2 IK Brage 1      
27061408 to 27/06 16:00 to 27/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj E IK Brage 1 1 - 2 RönningeSalem 1      
27060610 to 27/06 16:20 to 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C Falu BS FK 2 Ferdig IK Brage 2      
27061111 to 27/06 16:20 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B IK Brage 1 Ferdig Hanvikens SK 1      
27062613 to 27/06 16:40 to 27/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj B Forssa BK Ferdig IK Brage 2      
27062713 to 27/06 16:40 to 27/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Åsunda IF Ferdig IK Brage 1      
27063808 to 27/06 18:30 to 27/06 28. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Plj A Älta IF 0 - 5 IK Brage      
27060408 to 27/06 18:30 to 27/06 20. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Plj A IK Brage 1 - 1 Tynset IF      
28060300 fr 28/06 08:00 fr 28/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Plj A IK Brage 4 - 1 Korsnäs IF FK      
28061200 fr 28/06 08:20 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF L2 Ferdig IK Brage 1      
28063701 fr 28/06 08:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj B Insjöns BK IF Ferdig IK Brage 2      
28064501 fr 28/06 08:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Korsnäs IF Gul Ferdig IK Brage 1      
28061201 fr 28/06 09:00 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Torsångs IF 2 Ferdig IK Brage 2      
28062003 fr 28/06 11:00 fr 28/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj E IK Brage 2 0 - 5 Hanvikens SK Gul      
28061503 fr 28/06 11:00 fr 28/06 24. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj A IK Brage 2 1 - 1 IK Viljan Strängnäs Vit      
28064204 fr 28/06 11:20 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig IK Brage 1      
28062204 fr 28/06 12:00 fr 28/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj G IK Brage 1 2 - 5 Sandvikens IF P07      
28061404 fr 28/06 12:00 fr 28/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj E Bråtens IK 2 - 0 IK Brage 1      
28063606 fr 28/06 12:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Älta IF 1      
28061105 fr 28/06 12:20 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B IK Brage 1 Ferdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28063607 fr 28/06 12:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj B IK Brage 1 Ferdig Bollstanäs SK 1      
28062306 fr 28/06 13:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Brage 2 Ferdig Järla IF FK 1      
28063708 fr 28/06 13:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Falu BS FK Gul Ferdig IK Brage 1      
28060107 fr 28/06 13:40 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK Ferdig IK Brage 1      
28061107 fr 28/06 13:40 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Säters IF FK Ferdig IK Brage 2      
28060305 fr 28/06 13:50 fr 28/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Plj A Järla IF FK 0 - 4 IK Brage      
28060108 fr 28/06 14:20 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Stora Tuna IK      
28064512 fr 28/06 16:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj B IK Brage 2 Ferdig Vikarby IK      
28061609 fr 28/06 17:00 fr 28/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj A IK Brage 2 0 - 3 Näsets SK Vinröd      
28062209 fr 28/06 17:00 fr 28/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj E IK Brage 2 1 - 2 Ås IF 1      
28064211 fr 28/06 17:10 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Säters IF FK      
28063807 fr 28/06 17:20 fr 28/06 28. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Plj A Gunners F.C 0 - 0 IK Brage      
28061213 fr 28/06 17:40 fr 28/06 27. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Gustafs GoIF      
28062010 fr 28/06 18:00 fr 28/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj G IK Brage 1 1 - 8 Hanvikens SK Blå      
28062615 fr 28/06 18:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Värmdö IF P08 Vit1      
28064515 fr 28/06 18:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj B Bollstanäs SK 2 Ferdig IK Brage 1      
28060614 fr 28/06 19:40 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C Alsike IF 2 Ferdig IK Brage 2      
29064000 lø 29/06 08:00 lø 29/06 6. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj G Sundsvalls FF 2 3 - 1 IK Brage 1      
29064100 lø 29/06 08:00 lø 29/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj B IK Brage 2 Ferdig Ingarö IF      
29064401 lø 29/06 08:50 lø 29/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Brage 2 Ferdig Katrineholms SK 1      
29061301 lø 29/06 09:00 lø 29/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj E IK Brage 1 2 - 1 Ingarö IF Gul      
29062001 lø 29/06 09:00 lø 29/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj E Alsike IF 1 4 - 1 IK Brage 2      
29064502 lø 29/06 09:20 lø 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj A Älta IF 2 Ferdig IK Brage 2      
29062603 lø 29/06 10:20 lø 29/06 3. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Ingarö IF Gul      
29060302 lø 29/06 10:20 lø 29/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Plj A Sala FF 0 - 1 IK Brage      
29061102 lø 29/06 10:20 lø 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Islingby IK 2      
29062705 lø 29/06 11:20 lø 29/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj B Tynset IF 2 Ferdig IK Brage 1      
29060403 lø 29/06 11:30 lø 29/06 20. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Plj A IK Brage 1 - 0 Fanna BK      
29060105 lø 29/06 11:40 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 1 Ferdig IK Brage 1      
29064106 lø 29/06 12:00 lø 29/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Hanvikens SK 2      
29060107 lø 29/06 13:00 lø 29/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Islingby IK Ferdig IK Brage 2      
29060108 lø 29/06 13:40 lø 29/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Stora Tuna IK      
29061606 lø 29/06 14:00 lø 29/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel C 3-10 Valbo FF 4 - 0 IK Brage 1      
29063805 lø 29/06 15:00 lø 29/06 28. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A 1/4 Final IK Brage 5 - 3 P Heby/Morgongåva      
29061607 lø 29/06 15:00 lø 29/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel C 3-10 Näsets SK Vinröd 2 - 4 IK Brage 2      
29063608 lø 29/06 15:20 lø 29/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj B IK Brage 2 Ferdig Falu BS FK BS Blå      
29061110 lø 29/06 15:40 lø 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig IK Brage 2      
29063712 lø 29/06 16:00 lø 29/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF P08:3 Ferdig IK Brage 2      
29063907 lø 29/06 16:10 lø 29/06 33. 11-11 Konstgräs P16 (f 2003) Borlänge Slutspel A 1/4 Final IK Brage 1 - 0 Boo FF      
29062410 lø 29/06 16:20 lø 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Tynset IF 1      
29060111 lø 29/06 16:20 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Västerhaninge IF Ferdig IK Brage 1      
29060611 lø 29/06 17:10 lø 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Brage 2 Ferdig Stuvsta IF 1      
29063611 lø 29/06 17:20 lø 29/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj B Stora Skedvi IK Ferdig IK Brage 1      
29061113 lø 29/06 17:40 lø 29/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Forssa BK 1 Ferdig IK Brage 1      
29060113 lø 29/06 17:40 lø 29/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Forssa BK 2      
29062614 lø 29/06 18:40 lø 29/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Spånga IS Ferdig IK Brage 1      
29061512 lø 29/06 20:00 lø 29/06 24. 9-9 Stor P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-24 IK Brage 1 1 - 0 IFK Timrå 2      
30061800 sø 30/06 08:00 sø 30/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 15-22 Ingarö IF Svart 1 - 2 IK Brage 2      
30063600 sø 30/06 08:00 sø 30/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Torsångs IF      
30063601 sø 30/06 08:40 sø 30/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Hammarby IF lag 23      
30061000 sø 30/06 09:00 sø 30/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IF Tunabro Ferdig IK Brage 2      
30061200 sø 30/06 09:00 sø 30/06 27. 5-5 Knatteligan Plj A IK Brage Ferdig Djurmo Sifferbo IF      
30060201 sø 30/06 09:00 sø 30/06 13. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-18 IK Brage 1 0 - 4 Gustafs GoIF      
30060301 sø 30/06 09:10 sø 30/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A Semifinale IK Brage 0 - 2 Forssa BK      
30063702 sø 30/06 09:20 sø 30/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj B Västerhaninge IF 2 Ferdig IK Brage 2      
30061001 sø 30/06 09:40 sø 30/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Gustafs GoIF Ferdig IK Brage 1      
30061102 sø 30/06 10:20 sø 30/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
30063802 sø 30/06 10:20 sø 30/06 28. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Slutspel A Semifinale Forssa BK 3 - 1 IK Brage      
30062704 sø 30/06 10:40 sø 30/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj B IK Brage 1 Ferdig Värmdö IF P08 Vit2      
30064003 sø 30/06 11:00 sø 30/06 6. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 15-16 IK Brage 2 0 - 5 IK Viljan Strängnäs      
30061403 sø 30/06 11:00 sø 30/06 16. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel C 3-4 Hagaströms SK 3 - 0 IK Brage 2      
30060605 sø 30/06 12:10 sø 30/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Bollstanäs SK 2      
30060105 sø 30/06 12:20 sø 30/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B IK Brage 1 Ferdig Stora Tuna IK      
30061006 sø 30/06 13:00 sø 30/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig IF Tunabro      
30060504 sø 30/06 13:00 sø 30/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A Bronsekamp IK Brage 0 - 3 W Hanvikens SK      
30061205 sø 30/06 13:00 sø 30/06 27. 5-5 Knatteligan Plj A Leksands IF FK Ferdig IK Brage      
30062407 sø 30/06 13:50 sø 30/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Brage 2 Ferdig Tynset IF 2      
30060506 sø 30/06 15:40 sø 30/06 18. 11-11 P16 (f 2003) Borlänge Slutspel A Bronsekamp IK Brage 3 - 2 IFK Lidingö SYD