Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2023 her.

Islingby IK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27062300 tor. 27/06 08:00 tor. 27/06 10. Norlings skylt P12 (f 2007) Borlänge Plj B Bollstanäs SK 1 Ferdig Islingby IK 1      
27063701 tor. 27/06 08:40 tor. 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stora Tuna IK Ferdig Islingby IK      
27062601 tor. 27/06 08:40 tor. 27/06 12. Tunabyggen P11 (f 2008) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Tynset IF 1      
27060100 tor. 27/06 09:00 tor. 27/06 8. Kurt Risberg Park P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Islingby IK      
27061102 tor. 27/06 10:20 tor. 27/06 9. Kjell Wahrén Stadium P9 (f 2010) Borlänge Plj A Islingby IK 2 Ferdig Hanvikens SK 2      
27064100 tor. 27/06 10:40 tor. 27/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Islingby IK Ferdig Västerhaninge IF 1      
27061803 tor. 27/06 11:00 tor. 27/06 6. Happy Homes Borlänge P13 (f 2006) Borlänge Plj I Islingby IK 4 - 2 Hanvikens SK Röd      
27064404 tor. 27/06 11:20 tor. 27/06 2. CAP P12 (f 2007) Borlänge Plj C Tynset IF 2 Ferdig Islingby IK 2      
27061104 tor. 27/06 11:40 tor. 27/06 9. Kjell Wahrén Stadium P9 (f 2010) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Stora Tuna IK      
27060304 tor. 27/06 12:40 tor. 27/06 18. SSAB P15 (f 2004) Borlänge Plj C Hanvikens SK 8 - 0 Islingby IK      
27064206 tor. 27/06 13:00 tor. 27/06 23. CRAMO F12 (f 2007) Borlänge Plj C AIK Ferdig Islingby IK      
27064005 tor. 27/06 13:00 tor. 27/06 24. XXL F13 (f 2006) Borlänge Plj E Hanvikens SK 2 1 - 4 Islingby IK      
27062307 tor. 27/06 13:50 tor. 27/06 10. Norlings skylt P12 (f 2007) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Ingarö IF Svart      
27062612 tor. 27/06 16:00 tor. 27/06 12. Tunabyggen P11 (f 2008) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Ingarö IF Svart      
27064513 tor. 27/06 16:40 tor. 27/06 3. GB GLACE P10 (f 2009) Borlänge Plj A Islingby IK Ferdig Spånga IS      
27061012 tor. 27/06 17:00 tor. 27/06 21. Hushagen P9 (f 2010) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Torsångs IF 1      
27060611 tor. 27/06 17:10 tor. 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK 2 Ferdig Järla IF FK 1      
27060210 tor. 27/06 18:00 tor. 27/06 13. Lokalt i F13 (f 2006) Borlänge Plj E Islingby IK 2 - 0 Enhörna IF      
27063908 tor. 27/06 18:30 tor. 27/06 30. Gulan Berglund P15 (f 2004) Borlänge Plj C Islingby IK 0 - 14 Heby/Morgongåva      
27064414 tor. 27/06 19:40 tor. 27/06 2. CAP F12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Värmdö IF 2      
28062600 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 12. Tunabyggen P10 (f 2009) Borlänge Plj A Hanvikens SK 2 Ferdig Islingby IK      
28062001 fre. 28/06 09:00 fre. 28/06 26. renta F13 (f 2006) Borlänge Plj E Islingby IK 3 - 0 Norrala IF      
28061202 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 27. Evert Mellström Arena P9 (f 2010) Borlänge Plj A Islingby IK 2 Ferdig IK Segro      
28064402 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 2. CAP F12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig IFK Timrå      
28060101 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 8. Kurt Risberg Park P9 (f 2010) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Hanvikens SK 1      
28060502 fre. 28/06 10:20 fre. 28/06 19. Pitchers P15 (f 2004) Borlänge Plj C Islingby IK 1 - 3 Fanna BK      
28062404 fre. 28/06 11:20 fre. 28/06 11. #Trevligtfolk P12 (f 2007) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
28061904 fre. 28/06 12:00 fre. 28/06 5. Quality Hotel Galaxen P13 (f 2006) Borlänge Plj I Saltsjöbadens IF VIT 0 - 3 Islingby IK      
28060105 fre. 28/06 12:20 fre. 28/06 8. Kurt Risberg Park P8 (f 2011) Borlänge Plj A Islingby IK Ferdig Forssa BK 1      
28062707 fre. 28/06 12:40 fre. 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Boo FF P08:6      
28064206 fre. 28/06 13:00 fre. 28/06 23. CRAMO P12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK 2 Ferdig Funbo IF      
28060406 fre. 28/06 15:00 fre. 28/06 20. AB Karl Hedin P15 (f 2004) Borlänge Plj C IFK Mariefred 6 - 0 Islingby IK      
28061209 fre. 28/06 15:00 fre. 28/06 27. Evert Mellström Arena P9 (f 2010) Borlänge Plj A Islingby IK 2 Ferdig Torsångs IF 2      
28064007 fre. 28/06 15:00 fre. 28/06 24. XXL F13 (f 2006) Borlänge Plj E Enköpings SK 1 0 - 6 Islingby IK      
28060110 fre. 28/06 15:40 fre. 28/06 8. Kurt Risberg Park P8 (f 2011) Borlänge Plj A Gustafs GoIF Ferdig Islingby IK      
28060111 fre. 28/06 16:20 fre. 28/06 8. Kurt Risberg Park P9 (f 2010) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28062310 fre. 28/06 16:20 fre. 28/06 10. Norlings skylt F12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF Svart Ferdig Islingby IK      
28062412 fre. 28/06 18:00 fre. 28/06 11. #Trevligtfolk P12 (f 2007) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Bällsta FF 2      
28061811 fre. 28/06 19:00 fre. 28/06 6. Happy Homes Borlänge P13 (f 2006) Borlänge Plj I Islingby IK 1 - 2 Bråtens IK      
28064517 fre. 28/06 19:20 fre. 28/06 3. GB GLACE P11 (f 2008) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Bollstanäs SK 3      
28064214 fre. 28/06 19:40 fre. 28/06 23. CRAMO P12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK 2 Ferdig Skogås-Trångsunds FF 1      
29062200 lør. 29/06 08:00 lør. 29/06 4. Svensk Fast P13 (f 2006) Borlänge Plj I Vaksala SK P06 Svart 1 - 3 Islingby IK      
29064201 lør. 29/06 08:50 lør. 29/06 23. CRAMO P12 (f 2007) Borlänge Plj B Skogås-Trångsunds FF 2 Ferdig Islingby IK 1      
29061201 lør. 29/06 09:00 lør. 29/06 27. Evert Mellström Arena P9 (f 2010) Borlänge Plj A Islingby IK 2 Ferdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
29060602 lør. 29/06 09:40 lør. 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK 2 Ferdig Alsike IF 2      
29064103 lør. 29/06 10:00 lør. 29/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Islingby IK Ferdig Krylbo IF      
29061102 lør. 29/06 10:20 lør. 29/06 9. Kjell Wahrén Stadium P9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Islingby IK 2      
29063705 lør. 29/06 11:20 lør. 29/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj C Värmdö IF P08 Vit3 Ferdig Islingby IK      
29060107 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 8. Kurt Risberg Park P8 (f 2011) Borlänge Plj A Islingby IK Ferdig IK Brage 2      
29061005 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 21. Hushagen P9 (f 2010) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Stuvsta IF L2      
29062307 lør. 29/06 13:50 lør. 29/06 10. Norlings skylt F12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
29062509 lør. 29/06 14:00 lør. 29/06 1. Granitor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Islingby IK Ferdig Åsunda IF      
29062308 lør. 29/06 14:40 lør. 29/06 10. Norlings skylt P12 (f 2007) Borlänge Plj B Södra Trögds IK Ferdig Islingby IK 1      
29061213 lør. 29/06 15:40 lør. 29/06 27. Evert Mellström Arena P9 (f 2010) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 1 Ferdig Islingby IK 1      
29062008 lør. 29/06 16:00 lør. 29/06 26. renta P13 (f 2006) Borlänge Slutspel A 1/8 Final Hanvikens SK Blå 6 - 1 Islingby IK      
29061111 lør. 29/06 16:20 lør. 29/06 9. Kjell Wahrén Stadium P9 (f 2010) Borlänge Plj A Gustavsbergs IF Fotboll Ferdig Islingby IK 2      
29062209 lør. 29/06 17:00 lør. 29/06 4. Svensk Fast F13 (f 2006) Borlänge Slutspel A 1/4 Final Islingby IK 2 - 1 Sollentuna FK Syd Vit      
29060507 lør. 29/06 17:20 lør. 29/06 19. Pitchers P15 (f 2004) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Järla IF FK 8 - 0 Islingby IK      
29061012 lør. 29/06 17:40 lør. 29/06 21. Hushagen P8 (f 2011) Borlänge Plj A Stora Tuna IK Ferdig Islingby IK      
29063612 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 7. Releasy P11 (f 2008) Borlänge Plj C IF Brommapojkarna Ferdig Islingby IK      
29062517 lør. 29/06 19:20 lør. 29/06 1. Granitor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Islingby IK      
29060614 lør. 29/06 19:40 lør. 29/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Järla IF FK      
30060100 søn. 30/06 09:00 søn. 30/06 8. Kurt Risberg Park P8 (f 2011) Borlänge Plj A Islingby IK Ferdig Kvarnsvedens IK      
30061101 søn. 30/06 09:40 søn. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Islingby IK 2      
30064203 søn. 30/06 10:30 søn. 30/06 23. CRAMO P12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig Islingby IK 2      
30062003 søn. 30/06 11:00 søn. 30/06 26. renta F13 (f 2006) Borlänge Slutspel A Semifinale Upsala IF 0 - 1 Islingby IK      
30060604 søn. 30/06 11:20 søn. 30/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Tynset IF      
30063606 søn. 30/06 12:00 søn. 30/06 7. Releasy P11 (f 2008) Borlänge Plj C Alsike IF Vit Ferdig Islingby IK      
30061005 søn. 30/06 12:20 søn. 30/06 21. Hushagen P9 (f 2010) Borlänge Plj B Västerhaninge IF Ferdig Islingby IK 1      
30063607 søn. 30/06 12:40 søn. 30/06 7. Releasy P10 (f 2009) Borlänge Plj A Korsnäs IF Gul Ferdig Islingby IK      
30060106 søn. 30/06 13:00 søn. 30/06 8. Kurt Risberg Park P8 (f 2011) Borlänge Plj A Forssa BK 2 Ferdig Islingby IK      
30064407 søn. 30/06 13:50 søn. 30/06 2. CAP P12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK 2 Ferdig Bällsta FF 1      
30060607 søn. 30/06 13:50 søn. 30/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Hanvikens SK 2      
30060206 søn. 30/06 14:20 søn. 30/06 13. Lokalt i F13 (f 2006) Borlänge Slutspel A Finale Islingby IK 1 - 0 AIK