Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Stuvsta IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27064401 to 27/06 08:50 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Säters IF FK      
27061801 to 27/06 09:00 to 27/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj C Katrineholm SK 2 0 - 0 Stuvsta IF      
27062702 to 27/06 09:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Stuvsta IF Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
27063702 to 27/06 09:20 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A IF Tunabro Ferdig Stuvsta IF 2      
27063703 to 27/06 10:00 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Stuvsta IF 3      
27062303 to 27/06 10:30 to 27/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Älta IF Gul Ferdig Stuvsta IF Grön      
27060103 to 27/06 11:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig IK Brage 2      
27062605 to 27/06 11:20 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF P08:3 Ferdig Värmdö IF P08 Vit1      
27060104 to 27/06 11:40 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Torsångs IF 1 Ferdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27062706 to 27/06 12:00 to 27/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Stuvsta IF      
27064405 to 27/06 12:10 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj A Säters IF FK Ferdig Stuvsta IF Gul      
27062707 to 27/06 12:40 to 27/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF 3 Ferdig Kvicksunds SK      
27063607 to 27/06 12:40 to 27/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B Sandvikens IF 2 Ferdig Stuvsta IF 1      
27064507 to 27/06 12:40 to 27/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Stuvsta IF 4      
27061505 to 27/06 13:00 to 27/06 24. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj B Stuvsta IF 1 - 3 Forssa BK      
27064406 to 27/06 13:00 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj B Stuvsta IF Vit Ferdig IF Tunabro      
27064508 to 27/06 13:20 to 27/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Gustafs GoIF Ferdig Stuvsta IF 2      
27062407 to 27/06 13:50 to 27/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Tynset IF 1      
27064407 to 27/06 13:50 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj C Torsångs IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
27062609 to 27/06 14:00 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj A Hanvikens SK 2 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
27060108 to 27/06 14:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Vit Ferdig Stuvsta IF      
27060109 to 27/06 15:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
27062611 to 27/06 15:20 to 27/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Hanvikens SK 3 Ferdig Stuvsta IF      
27062511 to 27/06 15:20 to 27/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Stuvsta IF Ferdig Boo FF P08:6      
27061010 to 27/06 15:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Stuvsta IF      
27062208 to 27/06 16:00 to 27/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj C Stuvsta IF 1 - 1 Strands IF Svart      
27062410 to 27/06 16:20 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Hanvikens SK 2 Ferdig Stuvsta IF Grön      
27061011 to 27/06 16:20 to 27/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Västerhaninge IF Ferdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27064210 to 27/06 16:20 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj C Kvarnsvedens IK Vit Ferdig Stuvsta IF 1      
27062411 to 27/06 17:10 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj B Stuvsta IF Vit Ferdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
27064411 to 27/06 17:10 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF Svart Ferdig IFK Timrå      
27063714 to 27/06 17:20 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Tynset IF Ferdig Stuvsta IF 3      
27062312 to 27/06 18:00 to 27/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Stuvsta IF Gul      
27063715 to 27/06 18:00 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Sandvikens IF 1      
27062616 to 27/06 18:40 to 27/06 3. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B Kvicksunds SK Ferdig Stuvsta IF 1      
27062516 to 27/06 18:40 to 27/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj A Värmdö IF 1 Ferdig Stuvsta IF 3      
27063616 to 27/06 18:40 to 27/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Gustavsbergs IF FK 1 Ferdig Stuvsta IF 4      
27060211 to 27/06 19:00 to 27/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj G Upsala IF 1 - 0 Stuvsta IF      
27063617 to 27/06 19:20 to 27/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Stuvsta IF 2 Ferdig Värmdö IF 2      
28062500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig Torsångs IF      
28060600 fr 28/06 08:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Viggbyholms IK FF 1 Ferdig Stuvsta IF Gul      
28062300 fr 28/06 08:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Stuvsta IF Grön      
28061200 fr 28/06 08:20 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF L2 Ferdig IK Brage 1      
28062701 fr 28/06 08:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
28064401 fr 28/06 08:50 fr 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Stuvsta IF Vit      
28062201 fr 28/06 09:00 fr 28/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj G Stuvsta IF 3 - 2 Hässelby SK Vit      
28063602 fr 28/06 09:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Torsångs IF Blå Ferdig Stuvsta IF 3      
28061000 fr 28/06 09:40 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF L2 Ferdig Bullermyrens IK 1      
28063703 fr 28/06 10:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 2 Ferdig Stuvsta IF 1      
28061102 fr 28/06 10:20 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Bullermyrens IK 2      
28060102 fr 28/06 10:20 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF L1 Ferdig Säters IF FK      
28060603 fr 28/06 10:30 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF Svart Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
28063704 fr 28/06 10:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Stuvsta IF 2      
28062704 fr 28/06 10:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF 3 Ferdig Gustavsbergs IF FK 1      
28062504 fr 28/06 10:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj A Värmdö IF 1 Ferdig Stuvsta IF 4      
28061303 fr 28/06 11:00 fr 28/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj B Stuvsta IF 0 - 4 Edsbyns IF FF      
28061001 fr 28/06 11:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig Stuvsta IF L2      
28061803 fr 28/06 11:00 fr 28/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj C Stuvsta IF 2 - 0 IFK Timrå 1      
28060103 fr 28/06 11:00 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Torsångs IF 2      
28062605 fr 28/06 11:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 3 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
28064204 fr 28/06 11:20 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig IK Brage 1      
28060104 fr 28/06 11:40 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Gustavsbergs IF Fotboll Ferdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
28061104 fr 28/06 11:40 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Segro Ferdig Stuvsta IF L1      
28061002 fr 28/06 12:20 fr 28/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Värmdö IF Röd Ferdig Stuvsta IF      
28061105 fr 28/06 12:20 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B IK Brage 1 Ferdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28061206 fr 28/06 13:00 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Hanvikens SK 1 Ferdig Stuvsta IF L2      
28061003 fr 28/06 13:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Bullermyrens IK 2 Ferdig Stuvsta IF L1      
28064508 fr 28/06 13:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj C Bollstanäs SK 3 Ferdig Stuvsta IF      
28064207 fr 28/06 13:50 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig Stuvsta IF 1      
28064509 fr 28/06 14:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Västerhaninge IF 1 Ferdig Stuvsta IF      
28061306 fr 28/06 14:00 fr 28/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj B Ås IF 5 - 1 Stuvsta IF      
28061208 fr 28/06 14:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig Leksands IF FK      
28062710 fr 28/06 14:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF 3 Ferdig Västerhaninge IF      
28064208 fr 28/06 14:40 fr 28/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF Gul Ferdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
28064510 fr 28/06 14:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B Stuvsta IF 1 Ferdig Torsångs IF Gul      
28061109 fr 28/06 15:00 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Forssa BK 1      
28062511 fr 28/06 15:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj B Stuvsta IF 2 Ferdig IK Viljan Strängnäs      
28063711 fr 28/06 15:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF 4 Ferdig Värmdö IF 3      
28060609 fr 28/06 15:30 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj B Stuvsta IF Vit Ferdig DFK Värmbol      
28064409 fr 28/06 15:30 fr 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF Grön Ferdig Värmdö IF 1      
28061110 fr 28/06 15:40 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Hanvikens SK 2      
28063712 fr 28/06 16:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF 3 Ferdig IF Tunabro      
28062108 fr 28/06 16:00 fr 28/06 14. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj G Stuvsta IF 1 - 0 IF Tunabro      
28061701 fr 28/06 16:00 fr 28/06 30. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj C Öna SK Blå 2 - 1 Stuvsta IF      
28062310 fr 28/06 16:20 fr 28/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF Svart Ferdig Islingby IK      
28060111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28063713 fr 28/06 16:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Värmdö IF      
28060611 fr 28/06 17:10 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A Bollstanäs SK 2 Ferdig Stuvsta IF 2      
28062515 fr 28/06 18:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj A Forssa BK 2 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
28062517 fr 28/06 19:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Stuvsta IF Ferdig Tynset IF 1      
28064414 fr 28/06 19:40 fr 28/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF 1 Ferdig Falu BS FK 2      
29062700 lø 29/06 08:00 lø 29/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj A SK Iron Ferdig Stuvsta IF 2      
29064500 lø 29/06 08:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF 3 Ferdig Alsike IF 1      
29060100 lø 29/06 08:20 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Torsångs IF 1 Ferdig Stuvsta IF L2      
29061200 lø 29/06 08:20 lø 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF L1 Ferdig Torsångs IF 2      
29062301 lø 29/06 08:50 lø 29/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF 1 Ferdig Funbo IF      
29061201 lø 29/06 09:00 lø 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Islingby IK 2 Ferdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
29062502 lø 29/06 09:20 lø 29/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B Stuvsta IF 1 Ferdig IFK Timrå 1      
29061001 lø 29/06 09:40 lø 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Stuvsta IF L1      
29062503 lø 29/06 10:00 lø 29/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj A Bollstanäs SK 4 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
29061302 lø 29/06 10:00 lø 29/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj B Krylbo IF 0 - 0 Stuvsta IF      
29062303 lø 29/06 10:30 lø 29/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Alsike IF 1      
29060104 lø 29/06 11:00 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Säters IF FK      
29062304 lø 29/06 11:20 lø 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF Gul Ferdig Alsike IF      
29061104 lø 29/06 11:40 lø 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Segro Ferdig Stuvsta IF (P10:1)      
29061804 lø 29/06 12:00 lø 29/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Plj G Arboga Södra IF 1 - 1 Stuvsta IF      
29063706 lø 29/06 12:00 lø 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig Kvarnsvedens IK Röd      
29062706 lø 29/06 12:00 lø 29/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Ingarö IF Svart Ferdig Stuvsta IF      
29062305 lø 29/06 12:10 lø 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj B Stuvsta IF Vit Ferdig Hagaströms SK      
29060106 lø 29/06 12:20 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Ferdig Stora Tuna IK      
29063707 lø 29/06 12:40 lø 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 3 Ferdig Stuvsta IF 3      
29062406 lø 29/06 13:00 lø 29/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Bråtens IK F 07/08 Vit Ferdig Stuvsta IF Grön      
29061305 lø 29/06 13:00 lø 29/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel D 5-12 Stuvsta IF 1 - 2 RönningeSalem 1      
29061005 lø 29/06 13:00 lø 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Stuvsta IF L2      
29064109 lø 29/06 14:00 lø 29/06 32. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Stuvsta IF 2 Ferdig IF Tunabro      
29064509 lø 29/06 14:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Alsike IF 1 Ferdig Stuvsta IF 2      
29063710 lø 29/06 14:40 lø 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF 4 Ferdig Kvicksunds SK      
29064208 lø 29/06 14:40 lø 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF Svart Ferdig Järla IF FK      
29061008 lø 29/06 15:00 lø 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Ingarö IF      
29062711 lø 29/06 15:20 lø 29/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B Stuvsta IF 1 Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29061009 lø 29/06 15:40 lø 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig IF Tunabro Blå      
29063712 lø 29/06 16:00 lø 29/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF P08:3 Ferdig IK Brage 2      
29061214 lø 29/06 16:20 lø 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Bullermyrens IK 2      
29062310 lø 29/06 16:20 lø 29/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Katrineholms SK 2      
29062513 lø 29/06 16:40 lø 29/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj B Kvarnsvedens IK 4 Ferdig Stuvsta IF 2      
29064113 lø 29/06 16:40 lø 29/06 32. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF 3 Ferdig SK Iron      
29061809 lø 29/06 17:00 lø 29/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Hanvikens SK 1 1 - 0 Stuvsta IF      
29061112 lø 29/06 17:00 lø 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29060611 lø 29/06 17:10 lø 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Brage 2 Ferdig Stuvsta IF 1      
29064212 lø 29/06 18:00 lø 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Stuvsta IF Grön      
29064515 lø 29/06 18:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj C IF Tunabro 2 Ferdig Stuvsta IF      
29064213 lø 29/06 18:50 lø 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF Gul Ferdig Bullermyrens IK      
29062313 lø 29/06 18:50 lø 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj B Stuvsta IF Vit Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29062615 lø 29/06 19:20 lø 29/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig Hanvikens SK 2      
29064411 lø 29/06 19:40 lø 29/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj C Tynset IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
30062200 sø 30/06 08:00 sø 30/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel C 13-20 Stuvsta IF 0 - 1 Sundsvalls FF 2      
30064200 sø 30/06 08:00 sø 30/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj B Hanvikens SK 1 Ferdig Stuvsta IF Vit      
30064500 sø 30/06 08:00 sø 30/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B Alsike IF 2 Ferdig Stuvsta IF 1      
30062301 sø 30/06 08:50 sø 30/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF Grön Ferdig Säters IF FK      
30061101 sø 30/06 09:40 sø 30/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Islingby IK 2      
30060602 sø 30/06 09:40 sø 30/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF Gul Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
30062603 sø 30/06 10:00 sø 30/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj A Älta IF 1 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
30061102 sø 30/06 10:20 sø 30/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
30060102 sø 30/06 10:20 sø 30/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF L1 Ferdig Forssa BK 1      
30062303 sø 30/06 10:30 sø 30/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C Ås IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
30064403 sø 30/06 10:30 sø 30/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj C Katrineholms SK 1 Ferdig Stuvsta IF 1      
30063604 sø 30/06 10:40 sø 30/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Stuvsta IF 3      
30061003 sø 30/06 11:00 sø 30/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF L2 Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
30062505 sø 30/06 11:20 sø 30/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF 4 Ferdig Kvarnsvedens IK 3      
30062705 sø 30/06 11:20 sø 30/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Stuvsta IF Ferdig Forssa BK 1      
30061004 sø 30/06 11:40 sø 30/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Segro Ferdig Stuvsta IF      
30062706 sø 30/06 12:00 sø 30/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig Falu BS FK Gul      
30062305 sø 30/06 12:10 sø 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Bällsta FF 4      
30061204 sø 30/06 12:20 sø 30/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Ingarö IF Ferdig Stuvsta IF L1      
30061105 sø 30/06 12:20 sø 30/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Ferdig Forssa BK 2      
30062607 sø 30/06 12:40 sø 30/06 3. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj A Stuvsta IF 2 Ferdig Torsångs IF Blå      
30064507 sø 30/06 12:40 sø 30/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Gustavsbergs IF FK 2 Ferdig Stuvsta IF 2      
30062608 sø 30/06 13:20 sø 30/06 3. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj A Sandvikens IF 1 Ferdig Stuvsta IF 3      
30062708 sø 30/06 13:20 sø 30/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj A Värmdö IF 3 Ferdig Stuvsta IF 3      
30060107 sø 30/06 13:40 sø 30/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF Ferdig Västerhaninge IF      
30064509 sø 30/06 14:00 sø 30/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Stuvsta IF 4 Ferdig Västerhaninge IF      
30064208 sø 30/06 14:40 sø 30/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF 1 Ferdig Alsike IF 2