Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Gustafs GoIF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27061900 to 27/06 08:00 to 27/06 26. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj B Gustafs GoIF 1 - 3 Ingarö IF Svart      
27063901 to 27/06 09:10 to 27/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Plj B Gustafs GoIF 2 - 0 Ljusdals IF      
27061101 to 27/06 09:40 to 27/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Forssa BK 1 Ferdig Gustafs GoIF      
27062004 to 27/06 12:00 to 27/06 22. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Plj C AIK 6 - 0 Gustafs GoIF      
27061106 to 27/06 13:00 to 27/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Gustafs GoIF Ferdig Stora Tuna IK      
27064508 to 27/06 13:20 to 27/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Gustafs GoIF Ferdig Stuvsta IF 2      
27063805 to 27/06 15:00 to 27/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Plj B DFK Värmbol 0 - 3 Gustafs GoIF      
27060209 to 27/06 17:00 to 27/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj C Gustafs GoIF 0 - 10 Hanvikens SK 1      
27063716 to 27/06 18:40 to 27/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Kvarnsvedens IK 4 Ferdig Gustafs GoIF      
28061800 fr 28/06 08:00 fr 28/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Plj C Gustafs GoIF 0 - 8 SK Iron      
28064002 fr 28/06 10:00 fr 28/06 6. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj B Alsike IF 2 6 - 2 Gustafs GoIF      
28062604 fr 28/06 10:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj B IK Viljan Strängnäs Ferdig Gustafs GoIF      
28063904 fr 28/06 12:40 fr 28/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Plj B Kvarnsvedens IK 2 2 - 0 Gustafs GoIF      
28060106 fr 28/06 13:00 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Forssa BK 2 Ferdig Gustafs GoIF      
28062107 fr 28/06 15:00 fr 28/06 14. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj C Hille F06 5 - 0 Gustafs GoIF      
28062611 fr 28/06 15:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Gustafs GoIF      
28060110 fr 28/06 15:40 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Gustafs GoIF Ferdig Islingby IK      
28062109 fr 28/06 17:00 fr 28/06 14. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj B Gustafs GoIF 2 - 4 Torsby IF      
28061213 fr 28/06 17:40 fr 28/06 27. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Gustafs GoIF      
28063809 fr 28/06 19:40 fr 28/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Plj B Gustafs GoIF 3 - 1 Slätta SK      
29062202 lø 29/06 10:00 lø 29/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj B Tynset IF 6 - 1 Gustafs GoIF      
29062708 lø 29/06 13:20 lø 29/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj B Gustafs GoIF Ferdig Gustavsbergs IF FK 2      
29063906 lø 29/06 15:00 lø 29/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Plj B Gustafs GoIF 0 - 2 Ornäs BK      
29063715 lø 29/06 18:00 lø 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Gustafs GoIF Ferdig IF Tunabro      
29061114 lø 29/06 18:20 lø 29/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Gustafs GoIF Ferdig IF Tunabro      
29062211 lø 29/06 19:00 lø 29/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 7-14 Kvarnsvedens IK 4 - 0 Gustafs GoIF      
29061612 lø 29/06 20:00 lø 29/06 5. 9-9 Stor P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-24 IFK Timrå 1 0 - 3 P Gustafs GoIF      
30063700 sø 30/06 08:00 sø 30/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Värmdö IF 2 Ferdig Gustafs GoIF      
30063900 sø 30/06 08:00 sø 30/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Slutspel B 7-10 Gustafs GoIF 1 - 0 Säters IF FK      
30060201 sø 30/06 09:00 sø 30/06 13. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-18 IK Brage 1 0 - 4 Gustafs GoIF      
30061001 sø 30/06 09:40 sø 30/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Gustafs GoIF Ferdig IK Brage 1      
30061804 sø 30/06 12:00 sø 30/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-18 Gustafs GoIF 0 - 4 Saltsjöbadens IF VIT      
30061007 sø 30/06 13:40 sø 30/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK Ferdig Gustafs GoIF      
30060405 sø 30/06 13:50 sø 30/06 20. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel B 7-8 Gustafs GoIF 4 - 2 P Skogås-Trångsunds FF